Я ніколи не грав у теніс, але маю цю хворобу. Як так? Латеральний епіконділіт (лікоть тенісиста)

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 25 окт 2024

Комментарии • 20

  • @medhelpua4241
    @medhelpua4241  2 года назад +4

    Зміст
    00:00 Анонс
    01:10 Як можна отримати професійне захворювання, не займаючись цією справою?
    01:22 Латеральний епіконділіт ліктьового суглоба (лікоть тенісиста)
    02:20 Анатомія. Відео
    05:10 Головні причини латерального епіконділіту
    05:50 Як діагностувати латеральний епіконділіт
    06:25 Симптоми латерального епіконділіту
    07:43 Методи лікування
    08:05 Підходи до лікування. Фізіотерапевтичні методи
    08:26 Підходи до лікування. Медикаментозні методи
    09:07 Підходи до лікування. Хірургічні методи

  • @IntegralneVuxovannia
    @IntegralneVuxovannia Месяц назад +1

    Лікар від Бога для людей! Дякую вам !

  • @ЕленаМангатова
    @ЕленаМангатова 9 месяцев назад +1

    Я звертвлася до лікаряв з цією проблемою. Але окрім ін'єкцій в лікоть мені нічого не пропонували. Але вони не допомогають. Зараз почала робити вправи. Дякую, лікарю, за Вашу працю

  • @svetlanam1345
    @svetlanam1345 9 месяцев назад

    Дякую за деталізований розбір!

    • @medhelpua4241
      @medhelpua4241  9 месяцев назад

      Дякую за перегляд

  • @korobowicznicolas3501
    @korobowicznicolas3501 Год назад +2

    Дякую за українську! 👍 і підписка!

    • @medhelpua4241
      @medhelpua4241  Год назад

      Дякую, що знайшли час для перегляду відео.

  • @Maryna.Ukraine
    @Maryna.Ukraine Год назад +1

    Дякую Вам!! 🍉🍉🍉

  • @medhelpua4241
    @medhelpua4241  2 года назад +3

    Я - Ігор Жулавський, лікар з 20-ти річним стажем, спеціаліст з лікувальної фізкультури та спортивної медицини. Головний напрямок роботи - вертебрологія та реабілітація. Для консультацій пишіть (Telegram, WhatsApp, Viber, Signal) +380936829965

  • @kotka1251
    @kotka1251 2 года назад +3

    Вподобайка за відео! А як можна запобігти захворюванню?

    • @medhelpua4241
      @medhelpua4241  2 года назад +1

      Не навантажувати довго руку. Робити перерви в роботі.

  • @IntegralneVuxovannia
    @IntegralneVuxovannia Месяц назад

    Я ніколи не грав в великий теніс але захворів,мені 44 роки граю в мал.теніс але я професійний шиномонтажник і в ліву руку брав пневмогайковерт і тепер капець як болить,відро несу 15л.повне не болить а чашку чаю 400гр.пити не можу. Тенісисти казали що робили блокади на основі плазми 4-5 уколів в лікоть і порядок. Слава Україні!
    Смерть ворогам .

    • @medhelpua4241
      @medhelpua4241  Месяц назад

      Доброго дня. Плазма- як варіант. Але Вам потрібна зняти навантаження з ліктьового суглобу - фіксувати його спеціальним фіксатором . та носити його при навантаженні, особливо на роботі.

  • @ТатьянаСочилович-ж2е
    @ТатьянаСочилович-ж2е 7 месяцев назад

    Я вже й не знаю до кого мені звертатися… Лікоть у мене почав боліти ще у січні місяці минулого року, але так,як я мала працювати, бо потрібно якось жити, у моєму випадку немає на кого надіятись, лише сама на себе. Десь з квітня місяця біль почав постійно посилюватися, і лише у вересні я звернулася до лікаря, бо вже було нестерпно боляче. Він зробив мені 5 інʼєкцій, мотивуючи це тим, що у мене у ліктьовому суглобі міститься рідина, на деякий час мені стало легше, але… я не могла піти на лікарняний, тому що мені б у такому випадку не продовжили б умову о праці. Працюю лише руками, на Амазоні по 10,5 годин, тобто, я не маю часу, аби руку НЕ доводилося НЕ перенавантажувати, товари бувають різні, часто вагою біля 20-ти кілограм, це потрібно забрати із полиці, закинути у коробку, висотою на рівні моїх плечей, коробка має заздалегідь бути сформована та заклеєна мною, я пакую цих товарів приблизно за 5 хв. - 25 коробок. Але після тих інʼєкцій через місяць у мене почав так боліти лікоть, що я вже не витримувала, я звернулася знову до лікаря, вже до іншого, бо тут медицина… хай Бог милує… Але він мені так і сказав, що я маю залишити свою роботу, тому що мені не можна працювати саме на такій, як у мене роботі. Я у відчаї, я маю десь працювати, мені потрібно платити за квартиру, яку я винаймаю, а це більша половина моєї зарплати, я просто не маю права не ходити на роботу. Будь-ласка 🙏🏻 Відпишіть мені, дайте якусь пораду, я не хочу стати калікою, адже кому я тоді буду потрібна, я тоді сама собі не буду потрібна, для чого тоді мені взагалі жити?

    • @medhelpua4241
      @medhelpua4241  6 месяцев назад +1

      Доброго дня. Важко дистанційно щось рекомендувати. Для уточнення напишіть мені в телеграм +380936829965

  • @ГалинаКолісник-у5ь
    @ГалинаКолісник-у5ь Месяц назад

    Доброго дня лікарю,уже місяць вперше заболів лікоть при крайньому згині і розгині, що робити? Наперед вдячна

    • @medhelpua4241
      @medhelpua4241  Месяц назад

      Доброго дня. Фіксувати лікоть спеціальним ліктьовим фіксатором та використовувати протизапальні мазі( гелі)

  • @AlexOleshko
    @AlexOleshko 2 месяца назад

    Які «суттєві побічні ефекти» від інʼєкцій гормональними препаратами?
    Тільки такій метод пропонують лікарі, в моєму випадку допомагає на 2-4 місяці….

    • @medhelpua4241
      @medhelpua4241  2 месяца назад

      діпроспан: побічна дія
      небажані явища, виявлені під час застосування препарату Дипроспан, як і при застосуванні інших кортикостероїдів, обумовлені дозою та тривалістю застосування лікарського засобу.
      Серед побічних реакцій на кортикостероїди в цілому потрібно особливо відзначити нижчезазначені ефекти.
      Порушення водно-електролітного балансу: затримка натрію, підвищене виділення калію, гіпокаліємічний алкалоз, затримка рідини в тканинах, застійна серцева недостатність у схильних до цього пацієнтів, АГ, збільшення виведення кальцію.
      З боку кістково-м’язової системи: м’язова слабкість, втрата м’язової маси, збільшення вираженості міастенічних симптомів при тяжкій псевдопаралітичній міастенії, остеопороз, іноді із сильним болем у кістках та спонтанними переломами (компресійні переломи хребта), асептичний некроз голівок стегнової або плечової кісток, розриви сухожиль, стероїдна міопатія, патологічні переломи, нестабільність суглобів.
      З боку шкіри: атрофія шкіри, погіршення загоювання ран, потоншання та послаблення шкіри, петехії, синці, шкірні реакції, такі як алергічний дерматит, ангіоневротичний набряк, еритема обличчя, підвищене потовиділення, кропив’янка.
      З боку травної системи: виразкові ураження шлунка з можливою перфорацією та кровотечею, панкреатит, здуття живота, перфорація кишечнику, виразки стравоходу, нудота, блювання, гикавка.
      Неврологічні розлади: судоми, запаморочення, головний біль, мігрень, підвищення внутрішньочерепного тиску (псевдопухлина мозку).
      Психічні розлади: ейфорія, зміна настрою, зміна особистості та тяжка депресія, підвищена дратівливість, безсоння, психотичні реакції, зокрема у пацієнтів із психічними розладами в анамнезі, депресія.
      Офтальмологічні розлади: підвищення внутрішньоочного тиску (псевдопухлина мозку: див. Неврологічні розлади), глаукома, задня субкапсулярна катаракта, екзофтальм, нечіткість зору (див. також ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ).
      Ендокринні розлади: клінічна симптомологія синдрому Кушинга, порушення менструального циклу, підвищення потреби в застосуванні ін’єкцій інсуліну чи пероральних антидіабетичних засобів у хворих на цукровий діабет, затримка розвитку плода або росту дитини, порушення толерантності до вуглеводів, прояви латентного цукрового діабету, вторинне пригнічення гіпофізу та кори надниркових залоз є особливо шкідливим у разі стресу (травми, хірургічне втручання або хвороба).
      Метаболічні розлади: негативний баланс азоту внаслідок катаболізму білка, ліпоматоз, збільшення маси тіла.
      З боку імунної системи: кортикостероїди можуть спричинити пригнічення шкірних тестів, приховувати симптоми інфекції та активувати латентні інфекції, а також знизити резистентність до інфекцій, зокрема до мікобактерій, туберкульозу, Candida albicans та вірусів.
      Інші порушення: анафілактичні або алергічні реакції, гіпотензивні реакції або реакції, пов’язані з шоком.
      При парентеральному введенні кортикостероїдів можуть виникати нижчезазначені побічні реакції.
      Поодинокі випадки сліпоти, пов’язані з введенням в осередок ураження в ділянці голови, зокрема обличчя, гіпер- або гіпопігментація, підшкірна та шкірна атрофія, асептичні абсцеси, загострення після ін’єкції (внутрішньосуглобове введення) та артропатія Шарко.
      Після повторного внутрішньосуглобового введення можливе ураження суглобів. Існує ризик зараження.
      Звітування про підозрювані побічні реакції. Важливо звітувати про підозрювані побічні реакції після реєстрації лікарського засобу. Це дає змогу й надалі контролювати співвідношення користь/ризик при застосуванні лікарського засобу. Кваліфікованих працівників у галузі охорони здоров’я просять повідомляти про всі підозрювані побічні реакції. Посилання: (compendium.com.ua/dec/274464/)