Почему ДЕЛЬФИНИУМ многолетний заменила на Живокость/Сокирки 😉

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 11 июн 2024
  • Лиатрис - подробный обзор и впечатления: • ЛИАТРИС - яркие пёрышк...
  • ХоббиХобби

Комментарии • 10

  • @IRIS8
    @IRIS8  16 дней назад +1

    Лиатрис - подробный обзор и впечатления: ruclips.net/video/jABRUxJnavQ/видео.html

  • @IRIS8
    @IRIS8  16 дней назад +4

    Как всегда, друзья, запишу ролик, выложу, и через минуту стукает в голове:"И то забыла сказать, и это...." У него трогательный резной лист - не перепутайте с укропчиком, когда будет всходить. И главное --- никаких проблем с мучнистой росой и зимовкой - с выпреваниями.
    Сажайте под зиму!

  • @user-sm6zh2rl9x
    @user-sm6zh2rl9x 13 дней назад +3

    Благодарю за видео.
    Мирного неба над головой вам.
    Советую высевать крупноцветковый портулак.
    Стебель у него стелющийся, мясистый - похож на каланхоэ; листья тоже как мелкие мясистые иголочки, цветки разноцветные.
    Он даёт прекрасный самосев.

    • @IRIS8
      @IRIS8  12 дней назад +1

      Добрый день! А я как раз высадила шесть штук портулака на днях из контейнера. Вот как вы описали - так и планирую, что с Божьей помощью, будет такая , как у вас красота 🤗🌺🌺🌺

  • @user-yb6vy3cj3h
    @user-yb6vy3cj3h 16 дней назад +3

    Вітаю! А це вже мій добрий знайомий, з самого дитинства, бо завжди ріс у бабусіному садочку, а потім в мене))) Дуже раджу Вам знайти ще й інші його різнокольорові варіанти - блакитні, білі та рожеві. Коли вони квітнуть такою змішаною групою - це неймовірна ажурна краса в пастельній гамі! Я насіння сокирок взяла з собою з Херсону до Миколаєва, тож прямо зараз вони закінчують квітнути вже тут, на вулиці перед парканом, в деяких починає визрівати насіння. На півдні ж бо все швидше ;) Земля, де вони ростуть - спекотна ділянка з жахливим грунтом (суцільна глина), ніколи до мене, схоже, не оброблялася та крім бур'яну там нічого не росло. Сокирки я за сезон жодного разу на поливала - вони отримували тільки природню вологу.Тож з невмирущих посухостійких однорічників, що квітнуть у травні/червні - вони безумовно №1. Сусідка вже просить й собі насіння ;)

    • @IRIS8
      @IRIS8  15 дней назад +1

      Пані Альона, дуже рада вас почути! Рада, що квіточки прикрашають Херсонщину, Миколаєвщину, зігрівають вашу душу. Молимося за вас, нам у центрі полегше.
      Дякую за ваші спостереження по Сокиркам - так, хочу різними кольорами додати. Цікаво, чи буде якийсь колір при переопиленні домінувати. І цікаво, якщо насіння рожевого та білого висіяти під зиму, чи не вийдуть сині, під впливом низьких температур. Бо по багаторічному дельфініуму читала про такий нюанс. А він же потребує певної стратифікації. От майже по кожній рослині - свої тонкощі, так цікаво спостерігати ☺️

    • @user-yb6vy3cj3h
      @user-yb6vy3cj3h 8 дней назад +1

      @@IRIS8 дуже дякую! Я гадаю, що такого, як з багаторічними, з однорічними не станеться - бо я майже ніколи вдома навмисно їх не сіяла, вони самі розсіювалися куди тільки могли (тобто - усюди), і завжди різнокольорові. Пам'ятаю, що спочатку в бабусі та потім в мене дійсно були майже тільки самі блакитні та фіолетові, але я десь знайшла (може й навіть не в мене у садочку, вже не пригадаю, де саме) пару кущиків білого та рожевого, зібрала насіння та розкидала усюди - і з того часу в мене завжди є сокирки всіх чотирьох кольорів :) Дають такий рясний самосів, що я його вириваю, як бур'ян кожного року. Але рвати легко, тож це не є проблемою ;)

    • @IRIS8
      @IRIS8  7 дней назад +1

      @@user-yb6vy3cj3h О, як чудово! Тепер точно буду шукати інші кольори, якщо вони такі стійкі по материнським характеристикам.
      Дякую! Так по- потихеньку і підберемо на наші спекотні клумбочки виживаючий асортимент ☺️

  • @MsSinobi
    @MsSinobi 15 дней назад +3

    А еще очень здорово держат жару и не требуют полива перовския, нигела, шалфей дубравный, хризантема килеватая и шалфей мускатный(но он жутко большой и дает сильный самосев). Живем в степи с постоянной жарой и суховеями(так что поливай не поливай бестолку, приходится искать среди растейний выживальщиков)

    • @IRIS8
      @IRIS8  15 дней назад +1

      Да, именно вы как никто другой понимаете нашу ситуацию - ежегодная борьба за выживание растений. Тоже пришла к выводу, что высаживать не засухоустойчивые растения в нашем регионе смысла нет - даже при систематическом поливе теряют декоративность. Вы привели замечательный список цветов, держащих жару - подписываюсь под каждым. Шалфеи -- справляются всегда сами и обильно цветут и пахнут. К Перовскии давно присматриваюсь, но слишком уж она крупномер. И у нас некоторые жильцы не понимают прелести вот таких природных цветов на клумбе, хотя я сама просто обожаю эти ароматные композиции.
      Хризантема килеватая красотка, не сажала её. Подскажите, она будет давать самосев или доведётся заморачиваться ежегодно?