@@budni-dyzaynera Цікаво тільки де ви такі ціни взяли, у Львові ціна коливається від 400-500 грн (Вище 500 це вже плата за престиж компанії, яка робить стелі. Але в більшості, матеріал і нарізку полотна вони беруть в одному і тому місці) з тіньовим профілем . Метр профілю на тіньовий світильних 2500 грн. Монтаж 1 світильника 200 грн. Заміри 500 грн (Це за матеріал і роботу разом взяті). Якщо вибрати самих дорогих працівників, то питань немає, вийде ціна яку ви сказали, але факт того, що вони будуть брати матеріал там само де беруть і за 500 грн)) Ціна полотна натяжної стелі від 1.5$ до 3$ за квадрат. Ціна звичайного металевого профілю 30 грн метр Ціна профіля тіньового шва 35-40 грн. Ціна профіль під трековий світильник 2500грн метр. Ціна роботи 150-300 грн квадрат. + витрати на дюбелі і саморізи, але зараз всі працюють пневмопістолетами на цвяхи + ціна закладних. За все на 90 квадратів це приблизно 2000 грн) Питання звідки ви взяли ціну 150тисяч грн за 90 квадратів ??? Час виконання замовленя 2-4 дні ( з гіпсокартоном, крутити шпаклювати красити Джамшути будуть місяцями )
2 недели назад натянул потолок у себя в трёшке! Площадь потолка 63м2! Цена сатинового полотна 28тыс грн, монтаж со всеми расходниками 14тыс грн! Свет: обычные белые 15w точки 11штук, цилинры под лампу gu53 12штук, 1 трек с 4мя светильниками вышло почти на 10тыс грн, и сделали всё за 4 дня!
Як завжди надзвичайно розгорнуте відео з практичними порадами. Насправді подібного контенту на українському ютубі доволі мало, тож бажаю успіху і чекаємо нових відео. Дякую за працю
Дякую! Сподіваюся багатьом буде корисно. Які відео вам більше подобаються короткі 5-7хв, щоб тільки факти і тези чи 20-30хв. з прикладами , поясненнями і рекомендаціями?
@@budni-dyzayneraОсобисто мені подобаються і ті, і інші. Все залежить від теми відео. Інколи варто пожертвувати тривалістю на користь змісту. Подібні відео мають право бути як і розважальний контент на кілька хвилин на певну тему, аби на фоні послухати для відпочинку. Але часто глядач переходить на відео такої тематики з конкретною метою - дізнатися корисні практичні поради, як от до прикладу із цим відео. Тому вважаю можна комбінувати і це буде оптимально для всіх. Сподіваюся цей відгук буде для Вас корисний
Ті 40 з чимось тисячу на тіньовий треба додати і до гіпсокартону якщо там робиш тіньовий. Для гіпсократону тоже треба заклдані для трекових світильниківі також треба спеціальний профіль або брати треки чи магнітні треки для гіспокартону які дорожчі. По перше погугліть... по результатах видачі ви чітко зрозумієте що тіньвий для гіпсокартону дорожчий. Його ще треба змонувати а за то окремо візьмуть + в нього не пораховано виніс гіпсокартону, виніс шпакльовки витрантні матераіли на малювання скотчі валики і тд за вирізання отворів в гіпсокартонні тоже візьмуть гроші. Те що автор згадуав про звукозоляцію - додається мізерність, хіба будете робити на спецільних шумопоглинаючих шпильках (там ціна добряча). Люди перед тим як писати що автор нібито написав вам все розгорнуто ну то я вас скажу що ви трішки або не розбираєтесь в тому або ніразу за це не платили власних коштів або ви просто боти. Ця людина дизайнер інтеєрів звісно ж це популяризація товару, бо тут можна більше відкатів отримати якщо продаш своїх майстрів. Читайте мій коментар уважно і не ведіться на дікуху про яку гворить вам автор. Це відео заради відео! Пише людина яка зробила собі гіпсокартон і кровно заплатила кожну копійку і розбиралась на відміну від автора!
Дякую за україномовний контент. За це підписка. Що до вибору стелі,то з вами погоджуюсь повністю. Я займаюсь ремонтом давно і так само пояснюю замовникам. А мій вибір гіпсокартон. В комерційних приміщеннях можна використовувати армстронг,грильято, рейку.
Дякую за подробиці. Для мене особисто - гіпсокартон! Звукоізоляція та можливість фарбувати за потребою є основними причинами мого вибору. Слава Україні!
Враховуючи всі + і - мені також більше гіпсокартон подобається. Проте є ситуації коли натяжна буде краща (дешевше і швидше). Тут вже все від задачі залежить та від конфігурації і складності стелі. Дякую за розгорнутий коментар!
Романе, дякую за пізнавальну інформацію! Усе чітко та легко сприймається, хороший монтаж, продовжуйте в такому ж дусі. До перегляду думки щодо натяжних стель і гіпсокартону різнились, але пройшовшись по усім пунктам відео все ж вибір також випав на гіпсокартон, так чи інакше, він більш мобільний та практичний, сусідів ми не обираємо, але от шумоізоляцію так, а питання спокою в діапазоні власного житла в довгому терміні це точно не те чим потрібно жертвувати, смаки змінюються, сусіди інколи також, а натяжна стеля все ж буде обмежувати вибір. Новинкою, про що я не знав була інформація про меблі до стелі та їхні "стосунки" з натяжною стелею, якщо потрібно робити опуск з гіпсокартону для таких варіантів, тоді навіщо взагалі натяжна стеля, якщо простіше буде одразу зробити усе з гіпсокартону? Висновок один, для сучасних інтер'єрів гіпсокартон підійде краще: менше труднощів з установленням меблів до стелі, для декого трекові світильники, та мобільність у виборі і перестановці речей. Чекаю на більше подібних відео👏
Дякую за такий розгорнутий коментар! У всьому є свої нюанси і тонкощі ) Розуміння їх дає змогу зробити правильний вибір. Для різних задач матеріал виконання буде відрізнятися. Можна опуски і не робити з гіпсокартону (залежно від того чи будуть меблів вбудовані і чи будуть вони до стелі).
Дякую за рідну соловʼіну .Завжди було цікаво на якій стелі іі треба опускати нижче, а яка стеля робить візуально вищу стелю. Нічого не почула. Ще коли цікавилася натяжною стелею чула , що тканева з них , то найкраща.
З тканини краща, її ще можна фарбувати за потребою. Якщо робити обидві стелі білого кольору і матовими, то обидві будуть візуально однаково виглядати по висоті. Візуально тільки глянцева буде збільшувати висоту. Але як на мене вона дешевить інтер'єр.
Романе, дякую. Вже у вашому відео з рішеннями, про які шкодують люди після ремонту я писала, що якраз робимо ремонти у новобудові. Площа велика, 300 кв.м, тому все стараємось спланувати ретельно. І якраз стало питання гіпсокартон чи натяжна стеля. Я надавала перевагу гіпсокартону, чоловік - натяжній матовій. Та, подивившись ваше відео, буде гіпсокартон, так як стиль у нас класичний. Ще раз дякую за ваші поради, дуже все гарно викладено.
Зараз ціни на профіль піднялися, гіпсокартон також є по 460грн, а є по 520грн лист і дорожче. Тому треба рахувати конкретно в кожному випадку. Якщо мансарда, реконструкція або будинок дає усадку, то краще гіпсокартон в два шари (чи натяжну робити), а якщо немає таких проблем, то можна і в один шар, але обов'язково давати скловолокно. Натяжна дешева, тільки, якщо проста конфігурація стелі і освітлення, а як тільки, щось цікавіше робити, то без попередньго прорахунку ціна буде не дуууууже приблизна.
тоеба порівнювати 2 стелі з одним дизайном ( наприклад тіньовий шов) що дешевше? ми рахували вартість звичайної гіпсокартонної стелі лише робота (монтаж гіпсокартону 1 слой, грунтовка, шпаклівка хоча б у 2слої, скловолокно, фарбування) то це більше 1000 грн, з матеріалами ще в рази помножити. Натяжна стеля у всіх стандартно біля 250 грн, з усіма профілями набагато дешевше. На рахунок монтажу світильників, їх вартість однакова що там що там.
Чекайте, чекайте. Не вводіть людей в оману. Порівнювати потрібно дві ідентичні стелі. Хотів би я, щоб ви зробили мені готову стелю за 900грн😊. Тільки робота гіпсокартонщиків - 300грн/м2., робота маляра (старт, склополотно, фініш, фарбування) - 400грн/м2. Це все за рівну стелю, а куди ж ділись 134м.п.профіля тіньового шва? Матеріали це завжди + 120-130% від вартості робіт. От і рахуйте. Завжди було так, що гіпсокартонна стеля майже в двічі дороща за натяжну. І так бачу що відео на каналі вже рік, але за цей час не сильно щось помінялись, і ціни ростуть як на одну стелю так і на іншу.
Звичайно ГК стеля це для поціновувачів стилю,а натяжна для економів.Але ж це моє суб'єктивне.Мені коли я бачу натяжний він кричить ,,Я плівка,,.Звичайно зараз з матової плівки можна робити майже все що з гіпсу.Тим більше що усілякі чудернацьки конструкції зараз не в моді.Та й води натяжна не боїться.Але...
Дуже детально все пояснили, дякую! В себе ставила і таку і таку, бо натяжну ставила туди, де велика вологість може бути, це ванна і балкон, матова натяжна це супер, виглядає дороге за глянець який виглядає, ніби натягнули кульок на стелю 😅
нас так топили в ніч з 30-го на 31-ше грудня, мали прийти гості і якби був гіпсокартон, то свята в нас не було б, а так люстру оперативно від'єднали, воду злили і все
дякую автору за цікавий та корисний канал! на мою думку, якщо мешкаєте в багатоповерховому будинку, отимально так (звичайно, враховуючі всі ті н'юанси, про які говорить автор відео) : в кімнатах - гіпсокартонові стелі, в санвузлі та кухні - натяжні. мене сусіди заливали 3 рази. і з натяжними стелямі виправити все це намного простіше. .
Дякую за якісний україномовний контент! Бажаю розвитку вашому каналу і дякую, що ділитеся з нами своїми знаннями та досвідом. Як раз робимо ремонт - тема дуже актуальна. Цікавить питання щодо екологічності матеріалів натяжної стелі. Може можете порадити виробників полотен натяжної стелі, які варто розглядати. Чи дійсно треба, щоб це був саме Європейський виробник, бо зустрічала в інтернеті інформацію, що європейські виробники дотримуються стандартів по контролю показників щодо виділення токсичних речовин, і мають сертифікати, які це підтверджують, а китайські виробники полотен таких стандартів не мають, і відповідно китайські полотна для натяжних стель є неекологічними та шкідливими для здоров'я. Так це, чи ні?
Дякую за підтримку! У своєму питання ви одразу і відповіли на нього. Звичайно краще брати матеріали у виробника, який має відповідні сетрифікати екогологічності та негоручості.
Дуже дякую за корисну інформацію. Приємно бачити як Ви, пане Романе, вдосконалюєте власні відео. Хотілось би почути компетентну відповідь: які ще варіанти стель взагалі існують???? А також чекаю відео про підлоги. Дякую за працю!!!❤
Дякую! Гарні речі робити приємніше). Вже записав дві ідеї для відео. Одна якраз буде про підлоги (паркет, ламінат, інженерна дошка чи паркетна дошка. А інше якраз буде про недорогі варіанти стель.
В мене в квартирі обидва типа стелі, гипсокартонна - там де дуже складна форма приміщенні і досить велика, і натяжна там де проста та невелика форма. В ванній я б завжди радила натяжну, мені здається вона гарно підходить для вологих приміщень )
у мене було три аргументи обрати натяжну стелю: 1. верхній поверх у новобудові, тобто дах, неперевірений роками на можливе протікання. 2. усадка новобудови. вже через рік майже кожна стіна під вініловими шпалерами дала тріщини. це 100% відбулося б і зі стелею. 3. неочевидне: перед під'їздом ціна гіпсокартонної стелі дійсно була дешевшою. але порахувавши заніс вручну на 10й поверх гіпсокартону, ціна стала на 20% дорожчою за натяжну стелю🤔
@@budni-dyzaynera ви щось з цінами на лукавили. А якщо в гіпсокартонову стелю ліпити магнітні треки? Це не впливає на ціну. А якщо тіньовий шов на гкл? Ви порівняли топові рішення з натяжної з гкл без приколів.
@@VeseluyHohol я вже на таке питання декілька раз відповідав. Почитайте нижче, там більше розгорнуто. Світло пораховано окремо. Тіньовий шов в гкл не обов'язково робити, бо примикання ми робимо практично ідеальним, а резинка в натяжних виглядає негарно, тому там тільки тіньовий шов. Порівнював стелі з нормальним виглядом і для натяжних це точно не резинка. Але кожному своє. Мета відео показати +та- кожного матеріалу. Так це можливо моя суб'єктивна думка, яка базується на реальному досвіді та грошах, які заплачені за різні типи стель і я побачив саме такі +та-. У вас може бути інакше, головне, щоб ви були задоволені.
@@budni-dyzaynera не вірю в практично ідеальне примикання гіпсокартону до стіни.... Якщо хтось робить ідеально, то вартість роботи буде вищою. А якщо робити буде стандартний гіпсокартонщик, то прийдеться ставити багети, а це ще гірше, чим резиновий ущільнювач...
Радий, що було корисно. Ціни зараз на профіль трохи виросли, відео ще зимою записував, тому раджу рахувати все дательно, бо від конфігурації стелі, її складності та наповнення дуже сильно залежить ціна.
Ви знаєте, на опитування ви, мабуть, витрачаєте купу часу… і це найменш цікава частина відео. Можна спростити до опитування на фейсбуку чи в телеграмі) А взагалі - супер канал, я ваш новий фанат)
Дякую за коментар)Опитування для того, щоб трохи оживити відео. І багатьом подобається. Постійно слухати тільки виписку і технічну інформацію також людей втомлює. У відео є тайм-коди для тих хто хоче пропустити.
Цікаве відео, якраз актуально. Поки вибір впав на натяжну стелю, але тільки матову, бо глянцева як на мене виглядає по циганськи, і навіть трохи дратує відблиск у ній. Новобудова із часом буде трохи осідати, а значить гіпсокартон буде тріскати, плюс хочеться чогось мінімалістичного, тому натяжна.
У мене було 4 досвіда гіпсокартонної стелі з квартирами в новобудові і 1 в старій де будинку 40 років. Найстаршій квартирі з гіпсокартоном вже 22 роки, і її 3 рази підтоплювали (до побачення дорога паркетна тонка дошка аля шпон), ще одна - 12 років, одна - 5 років - всюди жодної тріщинки, дуже суттєва перевага в шумоізоляції - у сусіда натяжна так весь будинок чутно, у нас когось чутно тільки близько до вент колодців (в туалеті та ванній). Хотіли теж натяжну але в останній момент вирішили доплатити і зробити як і в попередніх - з гіпсокартону - 5-й рік цьому дуже задоволений
Ну у вас тут підрахунки по вартості дуже сумнівні.. вартість натяжних стель по 220 грн/м2 у закупці- це ви їх з Юпітеру замовляєте? Далі - у вартість натяжних стель ви додали- тіньовий профіль( згідно ціни якісний та фірмовий), приховані трекові світильники( які коштують, як літак) та ще інші інсталяції( мабуть приховані карнизи та інші гарні речі)… і порівнюєте це з простим гіпсокартоном без усяких наворотів… а введіть просто вартість тіньового профілю для гіпса- і на Ваш пагонаж набіжить понад 20 000 грн лише на профіль по периметру… і ще знайдіть та оплатіть майстра, який буде з цим працювати. Мовчу вже про ті самі приховані карнизи к гіпсокартон та приховані треки.. В кінцевому результаті- натяжна стеля з тими самими параметрами буде приблизно на 60-70 % дешевша за гіпсокартон. А про те що настільки ідеально перетерти та пофарбувати гіпсокартон, як фактура натяжної матової стелі- це навіть мови не іде
Ого у вас ціни на натяжні стелі, нам на 70 квадратів десь 14000 вийшла це за все. Робили резинку, не робили закладні під штори, 8 спотових світильників і 4 люстри. Біла матова стеля, 4 роки нормально служить.
Я у відео так і сказав, що якщо проста конфігурації, резинка, без треків, декілька точок і люстра, тоді буде суттєво дешевша буде натяжна. Але ще і від полотна (плівки) багато залежить. Якщо плівка хорошої якості, то вона і дорожча буде.
І ціни це не наші, а постачальника) В описі під відео є посилання на Гугл диск, там все детально(ціни, схеми, комплектуючі). Кожен елемент сам по собі ніби і недорогий, але як скласти все разом, що ми і зробили, то і виходить така ціна за таку конфігурацію, як у нас.
Цікавий канал, корисна інформація, ще й українською! Цікавить тема про зонування, наприклад, як грамотно перепланувати однокімнатну хрущовку так, щоб була спальна кімната і кухня-вітальня. Бажаю вам успіхів!
@@SkyProperty1 Щоб зробити перепланування, не обов'язково їхати в Київ. Напишіть нам на пошту або зателефонуйте за номером, що в описі під відео. Якщо ж потрібно робочий проект та реалізувати його, то треба їхати однозначно. Зараз нові об'єкти реалізовуємо тільки по Львову та області, інші області поки на паузі. З інших областей закінчуємо ті проекти, що взяли в роботу ще до війни.
Зробив матері ремонт. Ну як зробив. Я сплачував, а вона обирала що їй треба (щоб потім не було - «а я не так хотіла») - поставила натяжну стелю у всіх кімнатах матову і в кухні - глянцеву. Так ось про глянцеву - пошкодувала - по перше це дешевить відразу (я про це попереджав її, але кожен хоче набивати помилки на свому досвіді), по друге вона відбиває все що твориться на кухонному гарнітурі зверху (кухня не в стелю)😂 тож мати додала сама собі роботи по прибиранню кухонного гарнітура зверху, по пил, або якщо щось покласти зверху - тепер все видно через підвісну глянцеву стелю 😂
О, якраз сперечаємося з чоловіком яку обрати) Ще не дивились відео, не знаю чи там про це є, але я наперед скажу, що мене дуже бісить коли натяжні стелі гуляють, особливо в грозову погоду, ще й огидно реплять при цьому...
Там якраз про це відео) В натяжних, як і в гіпсокартонних стель є свої плюси і мінуси. Тому все залежить від задача та конфігурації (складності стелі). Десь буде краще натяжна, а десь гіпсокартонна. Це все є у відео. Але є ще інші моменти... Дехто просто не хоче плівку на стелю, бо це неекологічно, але про це можна ще довго говорити)
Для зручності перегляду у відео є тайм-коди, тому можете пропустити те, що Вам нецікаво. Люди не просто так в даному відео. Вони для того, щоб показати наскільки різняться думки людей про одні й ті ж самі матеріали і що ідеальних матеріалів не існує.
@@budni-dyzayneraмабуть робіть вже 2 версії😂, з інтерв'ю (як розважальний контент) і без (коротко і ясно). Відео чудове, дуже дякую вам і вашій команді.
Ті 40 з чимось тисячу на тіньовий треба додати і до гіпсокартону якщо там робиш тіньовий. Для гіпсократону тоже треба заклдані для трекових світильниківі також треба спеціальний профіль або брати треки чи магнітні треки для гіспокартону які дорожчі. По перше погугліть... по результатах видачі ви чітко зрозумієте що тіньвий для гіпсокартону дорожчий. Його ще треба змонувати а за то окремо візьмуть + в нього не пораховано виніс гіпсокартону, виніс шпакльовки витрантні матераіли на малювання скотчі валики і тд за вирізання отворів в гіпсокартонні тоже візьмуть гроші. Те що автор згадуав про звукозоляцію - додається мізерність, хіба будете робити на спецільних шумопоглинаючих шпильках (там ціна добряча). Люди перед тим як писати що автор нібито написав вам все розгорнуто ну то я вас скажу що ви трішки або не розбираєтесь в тому або ніразу за це не платили власних коштів або ви просто боти. Ця людина дизайнер інтеєрів звісно ж це популяризація товару, бо тут можна більше відкатів отримати якщо продаш своїх майстрів. Читайте мій коментар уважно і не ведіться на дікуху про яку гворить вам автор. Це відео заради відео! Пише людина яка зробила собі гіпсокартон і кровно заплатила кожну копійку і розбиралась на відміну від автора!
Дякую за коментар. Але ми також платили за різні типи стель. Досвід у всіх різний, як і ціни. Для гіпсокартону ми тіньового не робити, бо в цьому немає потреби. Наші майстри ідеально відводять колір і роблять примикання. Вийнятки це реконструкція або будинки, що активно дають усадку. Закладні, як і світло до них окремо пораховані дивіться в описі є посилання на всі матеріали. Дуже дивне у вас припущення, що автор щось отримує))) Не смішіть. Я поділився досвідом своїм і наших майстрів і за все було оплачено і пораховано. Ми монтуємо як натяжні так і гіпсокартонні стелі. Тому тут мимо і не в тему ваше зауваження. В кожного матреіалу є плюси і мінуси, тому тут все від задачі залежить. Єдине з чим згоден і що не пораховано, так це виніс на поверх. Звичайно з гіпсокартоном це буде дорожче і складніше (але тут багато моментів на які впливає ціна). І доречі я не тільки дизайнер, а ще і архітектор перш за все, тому трошки розуміюся в будівництві. В будь якому випадку дякую за ваш розгорнутий коментар.
Чому для порівняння, не розповіли про текстильну натяжну стелю із тканини, (вона экологічна, пожаробезпечна, міцна, та дихає?) На сьогоднішній день це одне із кращіх рішень для стель...
В даному відео була натяжна "класична", бо вона більш поширена. І люди при виборі стель обирають частіше їх. В текстильної також є і +/- Десь в коментарях вже тут писали про це. Також текстильної ми ще не використовували, а хотілося розказати про практику та особистий досвід, а не теорію. Як буде досвід роботи з такою стелею, то можливо знімемо нове відео.
Зараз завершується ремонт у нашій квартирі. Робимо натяжну стелю. 59 кв м 50000 грн. Подивившись ваше відео, пожалкувала про свій вибір. Але поживемо побачимо.
Кілька міфів про натяжну стелю,запаху від неї взагалі немає, через день після встановлення запах пропадає, тому варто провітрювати обов'язково кімнату.Якщо ж ви переживаєте за екологічність, знайте що меблі із ДСП,і ламінат більш шкідливіші.Якість стелі впливає на ціну, тому дешеву взагалі не рекомендую, якщо вона буде дорожча,матеріал буде міцніший,і пробити його неможливо.Нятяжні потолки не горять, якщо вони виконані із дрожчого матеріалу.Для утеплення натяжної стелі викоривують пінопласт,або вату
Ніяк не второпаю: чому при оцінці вартості натяжних стель ви в вартість озвучуєте трекові світильники, тіньові плінтуса, а при гіпсокартонової стелі ви про це замовчуєте? Якщо клієнт захоче трекові світильники та тіньові плінтуса в гіпсокартоні, то яка вартість буде? Що дорожче?
Дякую, за випуск, було дуже корисно! У мене в кімнаті гіпсокартон і вже біля 10 років дуже гарно служить. Але мене цікавить таке питання, яку стелю краще робити у ванній кімнаті? Буду вдячна за відповідь!
Відео записане 23 лютого 2023року. Опубліковане через місяць у березні. Коментар ви пишете в травні) Тобото 3 місяці вже пройшло. Звичайно ціни могли змінитися за цей час. Я говорив про ціни за які ми робити хорошу якість та з гарантією. Але як вийшло відео, то до мене писали і зверталися майстри по гіпсокартонних стелях і гарантували під ключ (матеріал + робота + фарба) зробити стелі з гіпсокартону за 500грн./1м.кв. І казали, що в нас дорогі ціни. Якості їхньої роботи я не бачив, але вони запевняли, що все на рівні. Тому кожен по різному оцінює свій час, досвід та рівень роботи.
Автор про ремонтопригодність: Гіпсокартон можна ремонтувати як завгодно, ким завгодно, фарбуй, шпаклюй, забруднюй, колір не сходиья, то по всій стелі фарбуй (якщо не біла) , пошкябане і заляпане буде все, тому на 2-3 тижні треба залишити кімнату. Вартість ремонту космічна особливо морально. Натяжна стеля, коли треба замінити ушкоджене полотно то це лише декілька годин роботи. І по ціні вартість лише за само полотно, яке відносно доступне, від 6$ за м2 дивлячись на складність приміщення. Один день стресу і все готово, та відносно чисто.
розпишіть ціну гіпсокартону в 2 шари ,матеріали + робота під покраску з кслохолстом, нішами під светильники ато Математика не зходиться. Хіба то ціна тільки материалу?
Видео интересное но для людей которые вообще не понимают для чего применяются те и или иные материалы. Я сам занимаюсь ремонтами и немного больно такое слушать. В кратце если вы делаете ремонт с ограниченым бюджетом то натяжной потолок плёночный без трэков и теневых профилей самый дешёвый вариант но он не единственный. Сейчас есть тканевый потолок который красится называется эко потолок. Сталкивался с ним на одном из своих объектов само полотно выглядит как гипсокартон и трэки со всякими подсветками стоят в разы дешевле чем у натяжного. Единственное что мне у них не понравилось это как они отрабатывают примыкания к стенам. Но и там можно сделать красиво новая технология они ее еще не доработали нормально. Гипсокартон в один слой это временная конструкция, можно конечно сделать потолок в один слой и проклеить все стыки бумажными лентами что-бы скрыть трещины но работа по армировке стоит практически столько же сколько и 2 слой разница около 10% на обьеме. Но на финише под бумагой может появиться трещина и появися складка которую всеравно нужно реставрировать. Правильный монтаж гипсокартона с заделкой стыков и последующими малярними работами стоит дороже чем вы указали в видео. При этом найти мастеров которые это могут делать ой как не просто. Очень большой риск попасть на халтуру потратить кучу денег на материал и потом мучаться и тратить нервы на устранение всех проблемм. Если сравнивать хороший гипсокартон и тканевый натяжной то они в одной ценовой катигории со всеми теневыми и трэками.
Дякую за такий розгорнутий коментар та хороше доповнення. Про це що плівка без треків це найдешевший варіант я казав у відео. Також в описі під відео є посилання на гугл диск зі всіма цінами, чеками, схемами та розрахунками, тому інформація не з повітря, а з реального об'єкту. Ціни на гіпсокартон я називав такі, як у нашим майстрів, можемо вам по такій ціні зробити. В когось можливо і дорожчі ціни. Хоча до мене вже писали майстри, що зроблять гіпсокартонну стелю "під ключ" за 400-500грн./1м.кв. Для мене це неможливо, хоча вони запевняють, що можливо))) Якості їх роботи я не бачив, тому стверджувати не беруся. З тканиною не працювали ще, тому візьму на замітку, можливо якось спробуюмо.
За 500 грн нормальный монтаж гипсокартона без малярных работ реальная цена, те кто делают за такую цену под ключ явно не знают как сделать правильно, много на чем халтурят потому и сбрасывают цену. На гугл диске не нашёл прайс на малярные работы и гипсокартон, было-бы интересно их увидеть
Подивився відео перед початком проєктування. Дуже вдячний за якісний контент українською! Приємно бачити все більше професійного контенту. Залишилось питання що робити з натяжною стелею що підходить до краю перекриття в області сходової клітини? Вузол стику з гіпсокартоном виглядає громіздким;(
Можна кріпити через спеціальний металевий профіль. У виробників натяжних стель є готові рішення. Хоча ми часто використовуємо саме нарощення з гіпсокартону у нас товщина виходить близько 50мм. І стик не виглядає громізким. Щодо профілів з LED підсвіткою то в продажі є готові профілі для стиків вже з спеціальною нішою куди монтується LED стрічка.
Перед повномаштабкою заїхав в будинок. І хай як мені будуть впарювати гіпс, я на це ніколи не поведусь😂 Я маю в 4х кімнатах гіпс, у 3х натяжний. Розписувати довго, але гіпс НАБАГАТО більше програє
Займаюсь ремонтами. Ні разу не зустрічав щоб натяжна стеля хочаб зрівнялась по ціні з гіпсокартоном. І взагалі порівнювати потрібно просте з простим. Гіпсокартону стеля також може коштувати в рази дорожче. І чому не було розглянуто комбіновану стелю ?
У нас весь будинок зроблений гіпсокартоном. З 2006 року тільки в 1 кімнаті з'явилась тріщина, але вважайте на те що від будинку за 300 та 500 метрів були прильоти оркувських ракет, і навіть вже перестали рахувати скільки наші хлопці збили всякої гидоти
@@budni-dyzaynera тріснуло, бо по фасаду будинка теж пішла тріщина... Вікна я відновив. Але керамічні блоки хоч і гарні для теплоізоляції, але не дуже витривалий матеріал при вибухових хвилях. Сьогодні вночі знову був удар недалеко, аж штукатурка за гіпсокартоном посипалась...
А як поводить себе гіспокартонна конструкція під час пожежі і при відкриванні шампанського? Просто про натяжну стелю сказали що це її слабкі місця, а не сказали як в такій же ситуації буде з гіпсокартонною. І добре було б додати просто звичайну вировняну пофарбовану стелю до порівняння.
Дякую за цікаві та корисні відео. Але внесу ремарку, про яку Ви забули. Про натяжні стелі з тканини, які, до речі, фарбуються до 10 разів. Тобто, якщо сусіди зверху затопили, і на стелі залишились плями, цю стелю можна перефарбувати. Саме таку стелю встановлював я в своєму домі. Звісно, вони трошки дорожче, ніж ПВХ, але вони цього варті. На жаль, про стелі з тканини дуже мало розповідають і вони мало представлені на ринку, але запевняю, що вони дуже практичні, до того ж їх не відрізнити від звичайної фарбованої стелі.
Ціна стелі + вартість тіньового шва та його монтажу. Але питання для чого? В гіпсокартонних стелях ми зазвичай не використовуємо тіньовий шов. Хіба, що будинок дає усадку або це реконструкція, там це оправдано, щоб не тріскали кути (але тоді вже можна і про натяжну стелю подумати). А якщо чисто для краси та естетики, тоді за це потрібно платити.
Треки пораховані окремо. Їх ціна і монтаж будуть приблизно однакові в обох стелях. В описі до відео є посилання на гугл диск з чеками, схемами та цифрами.
А яка стеля найкраща для вас і чому? Напишіть в коментарях!
як на мене немає чіткої відповіді яка краща це індивідуальний вибір який залежить від безлічі факторів
@@vladdovgonos6307 Вірно! Все індивідуально та залежить від конкретної задачі та вподобань Замовника. Кожен матеріал має свої плюси та мінуси.
не "вірно" а правильно!
У нас гіпсокартонна😊
В себе в особняку хочу залишити бетонну стелю, трохи шліфанути і покрити матовим лаком, подобається структура бетону!
Нарешті , україномовні виходять на простори інтернету. Випадково попались і зразу толковий канал. Підписка однозначно.Дякую.
Дякую за підтримку!
Думаючих людей розум поєднує, а не мова.
@@OG-bu3lsтиповий малорос , послухай як ставляться розумні люди на московії до нас)
@@OG-bu3lsодне друге не виключає.
А мова важлива, якщо люди не поза контекстом взагалі і притомні 😊
Яка прекрасна мова у всіх опитуючих і у автора ролику. Люди , мої рідні українці я люблю вас
Дякую за підтримку! Заходьте на канал там ще багато цікавого та корисного!
Ви молодець, професійно і конкретно
А ще дякую за Франка і Шевченка поруч ❤
Дякую! Ви мабуть перші хто це помітив.
@@budni-dyzaynera Цікаво тільки де ви такі ціни взяли, у Львові ціна коливається від 400-500 грн (Вище 500 це вже плата за престиж компанії, яка робить стелі. Але в більшості, матеріал і нарізку полотна вони беруть в одному і тому місці) з тіньовим профілем . Метр профілю на тіньовий світильних 2500 грн. Монтаж 1 світильника 200 грн. Заміри 500 грн (Це за матеріал і роботу разом взяті). Якщо вибрати самих дорогих працівників, то питань немає, вийде ціна яку ви сказали, але факт того, що вони будуть брати матеріал там само де беруть і за 500 грн))
Ціна полотна натяжної стелі від 1.5$ до 3$ за квадрат.
Ціна звичайного металевого профілю 30 грн метр
Ціна профіля тіньового шва 35-40 грн.
Ціна профіль під трековий світильник 2500грн метр.
Ціна роботи 150-300 грн квадрат.
+ витрати на дюбелі і саморізи, але зараз всі працюють пневмопістолетами на цвяхи + ціна закладних. За все на 90 квадратів це приблизно 2000 грн)
Питання звідки ви взяли ціну 150тисяч грн за 90 квадратів ???
Час виконання замовленя 2-4 дні ( з гіпсокартоном, крутити шпаклювати красити Джамшути будуть місяцями )
2 недели назад натянул потолок у себя в трёшке! Площадь потолка 63м2! Цена сатинового полотна 28тыс грн, монтаж со всеми расходниками 14тыс грн! Свет: обычные белые 15w точки 11штук, цилинры под лампу gu53 12штук, 1 трек с 4мя светильниками вышло почти на 10тыс грн, и сделали всё за 4 дня!
У вас натяжна стеля вийшла 52000 і за 4 дні, а з гіпсокартону 54000 і з головняком і всеодно не буде так рівно!!!
Як завжди надзвичайно розгорнуте відео з практичними порадами. Насправді подібного контенту на українському ютубі доволі мало, тож бажаю успіху і чекаємо нових відео. Дякую за працю
Дякую! Сподіваюся багатьом буде корисно. Які відео вам більше подобаються короткі 5-7хв, щоб тільки факти і тези чи 20-30хв. з прикладами , поясненнями і рекомендаціями?
@@budni-dyzayneraОсобисто мені подобаються і ті, і інші. Все залежить від теми відео. Інколи варто пожертвувати тривалістю на користь змісту. Подібні відео мають право бути як і розважальний контент на кілька хвилин на певну тему, аби на фоні послухати для відпочинку. Але часто глядач переходить на відео такої тематики з конкретною метою - дізнатися корисні практичні поради, як от до прикладу із цим відео. Тому вважаю можна комбінувати і це буде оптимально для всіх. Сподіваюся цей відгук буде для Вас корисний
@@nazariy_b Дякую! Прийму до уваги.
@@budni-dyzaynera "Візьму до відома" все ж)))
Ті 40 з чимось тисячу на тіньовий треба додати і до гіпсокартону якщо там робиш тіньовий. Для гіпсократону тоже треба заклдані для трекових світильниківі також треба спеціальний профіль або брати треки чи магнітні треки для гіспокартону які дорожчі. По перше погугліть... по результатах видачі ви чітко зрозумієте що тіньвий для гіпсокартону дорожчий. Його ще треба змонувати а за то окремо візьмуть + в нього не пораховано виніс гіпсокартону, виніс шпакльовки витрантні матераіли на малювання скотчі валики і тд за вирізання отворів в гіпсокартонні тоже візьмуть гроші. Те що автор згадуав про звукозоляцію - додається мізерність, хіба будете робити на спецільних шумопоглинаючих шпильках (там ціна добряча). Люди перед тим як писати що автор нібито написав вам все розгорнуто ну то я вас скажу що ви трішки або не розбираєтесь в тому або ніразу за це не платили власних коштів або ви просто боти. Ця людина дизайнер інтеєрів звісно ж це популяризація товару, бо тут можна більше відкатів отримати якщо продаш своїх майстрів. Читайте мій коментар уважно і не ведіться на дікуху про яку гворить вам автор. Це відео заради відео!
Пише людина яка зробила собі гіпсокартон і кровно заплатила кожну копійку і розбиралась на відміну від автора!
Дякую за якісний і корисний україномовний
контент, за вашу працю!
Крутий канал. Гарна і чітка подача матеріалу. Ну і за мову + 100500
Дякую! Заходьте ще 😉
Дякую за чудовий контент українською , лайк , підписка та коментар для просування каналу по сходикам алгоритмів ютубу
Дякую чотири))) Заходьте на канал попереду ще багато цікавого!
Дуже дякую за відео. Комент у підтримку та розвиток каналу УКРАЇНСЬКОЮ 😊😊😊
Дякую за підтримку! Заходьте на канал там ще багато цікавого та корисного!
Дякую за україномовний контент. За це підписка.
Що до вибору стелі,то з вами погоджуюсь повністю. Я займаюсь ремонтом давно і так само пояснюю замовникам. А мій вибір гіпсокартон. В комерційних приміщеннях можна використовувати армстронг,грильято,
рейку.
Дякую за підтримку та за доповнення. Заходьте на канал там ще багато цікавого та корисного!
Дякую за якісний і корисний контент, за Вашу працю!
Гарний канал! Продовжуйте, будь ласка )
Дякую! Будемо знімати ще!
Дякую за подробиці. Для мене особисто - гіпсокартон! Звукоізоляція та можливість фарбувати за потребою є основними причинами мого вибору. Слава Україні!
Враховуючи всі + і - мені також більше гіпсокартон подобається. Проте є ситуації коли натяжна буде краща (дешевше і швидше). Тут вже все від задачі залежить та від конфігурації і складності стелі. Дякую за розгорнутий коментар!
Так, можливість фарбування - це значна перевага
Романе, дякую за пізнавальну інформацію! Усе чітко та легко сприймається, хороший монтаж, продовжуйте в такому ж дусі. До перегляду думки щодо натяжних стель і гіпсокартону різнились, але пройшовшись по усім пунктам відео все ж вибір також випав на гіпсокартон, так чи інакше, він більш мобільний та практичний, сусідів ми не обираємо, але от шумоізоляцію так, а питання спокою в діапазоні власного житла в довгому терміні це точно не те чим потрібно жертвувати, смаки змінюються, сусіди інколи також, а натяжна стеля все ж буде обмежувати вибір. Новинкою, про що я не знав була інформація про меблі до стелі та їхні "стосунки" з натяжною стелею, якщо потрібно робити опуск з гіпсокартону для таких варіантів, тоді навіщо взагалі натяжна стеля, якщо простіше буде одразу зробити усе з гіпсокартону? Висновок один, для сучасних інтер'єрів гіпсокартон підійде краще: менше труднощів з установленням меблів до стелі, для декого трекові світильники, та мобільність у виборі і перестановці речей. Чекаю на більше подібних відео👏
Дякую за такий розгорнутий коментар! У всьому є свої нюанси і тонкощі ) Розуміння їх дає змогу зробити правильний вибір. Для різних задач матеріал виконання буде відрізнятися. Можна опуски і не робити з гіпсокартону (залежно від того чи будуть меблів вбудовані і чи будуть вони до стелі).
Клас, дуже корисно. У вас супер подача
Дякую! Заходьте на канал, там ще багато цікавого)
Дякую за рідну соловʼіну .Завжди було цікаво на якій стелі іі треба опускати нижче, а яка стеля робить візуально вищу стелю. Нічого не почула. Ще коли цікавилася натяжною стелею чула , що тканева з них , то найкраща.
З тканини краща, її ще можна фарбувати за потребою. Якщо робити обидві стелі білого кольору і матовими, то обидві будуть візуально однаково виглядати по висоті. Візуально тільки глянцева буде збільшувати висоту. Але як на мене вона дешевить інтер'єр.
Романе, дякую. Вже у вашому відео з рішеннями, про які шкодують люди після ремонту я писала, що якраз робимо ремонти у новобудові. Площа велика, 300 кв.м, тому все стараємось спланувати ретельно. І якраз стало питання гіпсокартон чи натяжна стеля. Я надавала перевагу гіпсокартону, чоловік - натяжній матовій. Та, подивившись ваше відео, буде гіпсокартон, так як стиль у нас класичний. Ще раз дякую за ваші поради, дуже все гарно викладено.
Радий, що згодилося! Бажаю гарного та легкого ремонту!
Дякую за корисну інформацію! Дуже подобається Ваш канал👍
Дякую! Радий, що згодилося)
Супер. Дуже вчасно. Якраз почала робити ремонт. Хотіла натяжні стелі. А тепер гіпсокартон. Дорого, ну нічого не вдієш😢.
Натяжні мають свої переваги. Все залежить від задачі та бюджету.
Дякую Вам за такий канал!!! Зразу видно що Ви професіонал своєї спрова! Почав дивитись з №62,дуже подобається! Слава Україні!💙💛
Дякую за підтримку! Героям слава!
Дуже актуальне відео. Дякую! Бажаю успіхів з каналом!)
Дякую! Заходьте ще😉
Дякую. Дуже актуальне відео. Чомусь завжди думав що натяжна стеля дешевше виходить, а тут ось воно як на справді.
Зараз ціни на профіль піднялися, гіпсокартон також є по 460грн, а є по 520грн лист і дорожче. Тому треба рахувати конкретно в кожному випадку. Якщо мансарда, реконструкція або будинок дає усадку, то краще гіпсокартон в два шари (чи натяжну робити), а якщо немає таких проблем, то можна і в один шар, але обов'язково давати скловолокно. Натяжна дешева, тільки, якщо проста конфігурація стелі і освітлення, а як тільки, щось цікавіше робити, то без попередньго прорахунку ціна буде не дуууууже приблизна.
тоеба порівнювати 2 стелі з одним дизайном ( наприклад тіньовий шов) що дешевше? ми рахували вартість звичайної гіпсокартонної стелі лише робота (монтаж гіпсокартону 1 слой, грунтовка, шпаклівка хоча б у 2слої, скловолокно, фарбування) то це більше 1000 грн, з матеріалами ще в рази помножити. Натяжна стеля у всіх стандартно біля 250 грн, з усіма профілями набагато дешевше. На рахунок монтажу світильників, їх вартість однакова що там що там.
@@abssolut88 1 слой (рос) - 1 шар (українською)
Натяжна стеля значно дешевша за гіпсокартон.
Чекайте, чекайте. Не вводіть людей в оману. Порівнювати потрібно дві ідентичні стелі. Хотів би я, щоб ви зробили мені готову стелю за 900грн😊. Тільки робота гіпсокартонщиків - 300грн/м2., робота маляра (старт, склополотно, фініш, фарбування) - 400грн/м2. Це все за рівну стелю, а куди ж ділись 134м.п.профіля тіньового шва? Матеріали це завжди + 120-130% від вартості робіт. От і рахуйте. Завжди було так, що гіпсокартонна стеля майже в двічі дороща за натяжну. І так бачу що відео на каналі вже рік, але за цей час не сильно щось помінялись, і ціни ростуть як на одну стелю так і на іншу.
Дякую за детальний та інженерний огляд
Заходьте на канал там ще є)
Дякую за україномовне відео❤якраз актуальна тема... Хотілося б ще знати, яка стеля краща для кухні і ванної кімнати.
Може бути і така і така) Плюси і мінуси озвучені у відео. Ціну варто рахувати в конкретного виробника/ майстра. Хоча я і більше за гіпсокартон
Дякую за канал! Розумний.
Дякую за підтримку! Заходьте на канал частіше😉
Не побачив в розрахунку на ГКЛ стелю: підготовку під фарбування, фарбування та й саму фарбу. А це ого-го
Звичайно ГК стеля це для поціновувачів стилю,а натяжна для економів.Але ж це моє суб'єктивне.Мені коли я бачу натяжний він кричить ,,Я плівка,,.Звичайно зараз з матової плівки можна робити майже все що з гіпсу.Тим більше що усілякі чудернацьки конструкції зараз не в моді.Та й води натяжна не боїться.Але...
В відео сказано, що прорахунок вже з фарбою
Луже корисне відео,дякую!😊
Дякую за підтримку! Заходьте на канал там ще багато цікавого та корисного!
Дуже детально все пояснили, дякую! В себе ставила і таку і таку, бо натяжну ставила туди, де велика вологість може бути, це ванна і балкон, матова натяжна це супер, виглядає дороге за глянець який виглядає, ніби натягнули кульок на стелю 😅
Дякую за коментар. Кожен матеріал має своє призначення. Ми також часто комбінуємо.
Вподобайка та коментар на підтримку каналу. Успіхів вам у вашій роботі.
Дякую!
Актуально 🔥🔥🔥👍👏👏👏
Сподобалося що відео з інтерв'ю.
Дякую
Є основний плюс для натяжних стель-у випадку затоплено врятує меблі, підлогу, стіни, і саму стелю)
В загальному так, по умові, що об'єм води не великий, а натяжна стеля якісно змонтована.
нас так топили в ніч з 30-го на 31-ше грудня, мали прийти гості і якби був гіпсокартон, то свята в нас не було б, а так люстру оперативно від'єднали, воду злили і все
дякую автору за цікавий та корисний канал!
на мою думку, якщо мешкаєте в багатоповерховому будинку, отимально так (звичайно, враховуючі всі ті н'юанси, про які говорить автор відео) : в кімнатах - гіпсокартонові стелі, в санвузлі та кухні - натяжні. мене сусіди заливали 3 рази. і з натяжними стелямі виправити все це намного простіше. .
Можна і так😉 Теж непогане рішення. Дякую за коментар 👍
Дякую за корисну інформацію!
Заходьте на канал, там ще є.
Чудовий випуск, якраз стикнувся з вибором натяжна чи гіпс, ролик пролив світло те що мені потрібно, дякую)
Дякую! Це вічна боротьба гіпсокартону і натяжних стель) Радий, що вам сподобалось! Бажаю гарного ремонту!
І можна комбінувати в залежності від приміщення, в мене усюди гіпсокартон окрім ванни і балкону)
Дуже цікаве відео, успіхів і творчого натхнення в роботі!🥰
Дякую!
Дякую за якісний україномовний контент! Бажаю розвитку вашому каналу і дякую, що ділитеся з нами своїми знаннями та досвідом. Як раз робимо ремонт - тема дуже актуальна. Цікавить питання щодо екологічності матеріалів натяжної стелі. Може можете порадити виробників полотен натяжної стелі, які варто розглядати. Чи дійсно треба, щоб це був саме Європейський виробник, бо зустрічала в інтернеті інформацію, що європейські виробники дотримуються стандартів по контролю показників щодо виділення токсичних речовин, і мають сертифікати, які це підтверджують, а китайські виробники полотен таких стандартів не мають, і відповідно китайські полотна для натяжних стель є неекологічними та шкідливими для здоров'я. Так це, чи ні?
Дякую за підтримку! У своєму питання ви одразу і відповіли на нього. Звичайно краще брати матеріали у виробника, який має відповідні сетрифікати екогологічності та негоручості.
Суперовий канал. 💪
Дякую за підтримку
Дякую! Корисно, цікаво, конкретно!
Дякую! Заходьте на канал, там ше є
Дякую за працю. Дуже цікаво.
Дякую за підтримку! Заходьте на канал там ще багато цікавого та корисного!
Дякую, дуже цікаво
Спочатку лайк а потім перегляд.
Дякую
Дуже якісний матеріал, безліч крутої інформації. Було корисно!) дяка
Дякую! Радий, що згодилося) Заходьте на канал, там ще є.
Дуже дякую за корисну інформацію. Приємно бачити як Ви, пане Романе, вдосконалюєте власні відео. Хотілось би почути компетентну відповідь: які ще варіанти стель взагалі існують???? А також чекаю відео про підлоги. Дякую за працю!!!❤
Дякую! Гарні речі робити приємніше). Вже записав дві ідеї для відео. Одна якраз буде про підлоги (паркет, ламінат, інженерна дошка чи паркетна дошка. А інше якраз буде про недорогі варіанти стель.
Дякую! Тепер треба думати! 😊
В кожної стелі є свої переваги і недоліки.
Так, покладаю великі сподівання на цей ролик!
Може нарешті вдасться прийняти рішення 🙈
Я б ще радив детальний прорахунок зробити в майстрів по гіпсокартону і по натяжних, що під ключ порахували все , тоді рішення буде зважене.
що обрали? 😊 мене також мучать сумніви
Ваші відео дуже помічні 😊❤
Радий, що згодилося😉
В мене в квартирі обидва типа стелі, гипсокартонна - там де дуже складна форма приміщенні і досить велика, і натяжна там де проста та невелика форма. В ванній я б завжди радила натяжну, мені здається вона гарно підходить для вологих приміщень )
у мене було три аргументи обрати натяжну стелю:
1. верхній поверх у новобудові, тобто дах, неперевірений роками на можливе протікання.
2. усадка новобудови. вже через рік майже кожна стіна під вініловими шпалерами дала тріщини. це 100% відбулося б і зі стелею.
3. неочевидне: перед під'їздом ціна гіпсокартонної стелі дійсно була дешевшою. але порахувавши заніс вручну на 10й поверх гіпсокартону, ціна стала на 20% дорожчою за натяжну стелю🤔
Правильне і зважене рішення! 👍 Бажаю, щоб добре вам служила!
По дуже гарній ціні вам зробили натяжну стелю)) як би я так продавав, то вже б мільйонером був)
Це не тільки стеля (плівка). Ви дивилися документи на Гугл диску? Вони прикріплені в описі до цього відео.
@@budni-dyzaynera ви щось з цінами на лукавили. А якщо в гіпсокартонову стелю ліпити магнітні треки? Це не впливає на ціну. А якщо тіньовий шов на гкл?
Ви порівняли топові рішення з натяжної з гкл без приколів.
@@VeseluyHohol я вже на таке питання декілька раз відповідав. Почитайте нижче, там більше розгорнуто. Світло пораховано окремо. Тіньовий шов в гкл не обов'язково робити, бо примикання ми робимо практично ідеальним, а резинка в натяжних виглядає негарно, тому там тільки тіньовий шов. Порівнював стелі з нормальним виглядом і для натяжних це точно не резинка. Але кожному своє. Мета відео показати +та- кожного матеріалу. Так це можливо моя суб'єктивна думка, яка базується на реальному досвіді та грошах, які заплачені за різні типи стель і я побачив саме такі +та-. У вас може бути інакше, головне, щоб ви були задоволені.
@@budni-dyzaynera не вірю в практично ідеальне примикання гіпсокартону до стіни.... Якщо хтось робить ідеально, то вартість роботи буде вищою. А якщо робити буде стандартний гіпсокартонщик, то прийдеться ставити багети, а це ще гірше, чим резиновий ущільнювач...
@@valeriym9318 Якщо ви зі Львова, то можемо показати на реалізованому об'єкті, як це виглядає. Тоді зможете самостійно оцінити.
дякую, допомогли зробити вибір!
Радий, що було корисно. Ціни зараз на профіль трохи виросли, відео ще зимою записував, тому раджу рахувати все дательно, бо від конфігурації стелі, її складності та наповнення дуже сильно залежить ціна.
Ви знаєте, на опитування ви, мабуть, витрачаєте купу часу… і це найменш цікава частина відео.
Можна спростити до опитування на фейсбуку чи в телеграмі)
А взагалі - супер канал, я ваш новий фанат)
Дякую за коментар)Опитування для того, щоб трохи оживити відео. І багатьом подобається. Постійно слухати тільки виписку і технічну інформацію також людей втомлює. У відео є тайм-коди для тих хто хоче пропустити.
Цікаве відео, якраз актуально. Поки вибір впав на натяжну стелю, але тільки матову, бо глянцева як на мене виглядає по циганськи, і навіть трохи дратує відблиск у ній. Новобудова із часом буде трохи осідати, а значить гіпсокартон буде тріскати, плюс хочеться чогось мінімалістичного, тому натяжна.
Теж не подобаються глянцеві натяжні) Бажаю гарного і легкого ремонту!
У мене було 4 досвіда гіпсокартонної стелі з квартирами в новобудові і 1 в старій де будинку 40 років. Найстаршій квартирі з гіпсокартоном вже 22 роки, і її 3 рази підтоплювали (до побачення дорога паркетна тонка дошка аля шпон), ще одна - 12 років, одна - 5 років - всюди жодної тріщинки, дуже суттєва перевага в шумоізоляції - у сусіда натяжна так весь будинок чутно, у нас когось чутно тільки близько до вент колодців (в туалеті та ванній). Хотіли теж натяжну але в останній момент вирішили доплатити і зробити як і в попередніх - з гіпсокартону - 5-й рік цьому дуже задоволений
Дякую за класне відео.
Заходьте на канал, там ще є багато) Як вам такий формат? Чи краще коротші 5-7хв.?
Ну у вас тут підрахунки по вартості дуже сумнівні.. вартість натяжних стель по 220 грн/м2 у закупці- це ви їх з Юпітеру замовляєте? Далі - у вартість натяжних стель ви додали- тіньовий профіль( згідно ціни якісний та фірмовий), приховані трекові світильники( які коштують, як літак) та ще інші інсталяції( мабуть приховані карнизи та інші гарні речі)… і порівнюєте це з простим гіпсокартоном без усяких наворотів… а введіть просто вартість тіньового профілю для гіпса- і на Ваш пагонаж набіжить понад 20 000 грн лише на профіль по периметру… і ще знайдіть та оплатіть майстра, який буде з цим працювати. Мовчу вже про ті самі приховані карнизи к гіпсокартон та приховані треки.. В кінцевому результаті- натяжна стеля з тими самими параметрами буде приблизно на 60-70 % дешевша за гіпсокартон. А про те що настільки ідеально перетерти та пофарбувати гіпсокартон, як фактура натяжної матової стелі- це навіть мови не іде
Автор походу гіпсокартонщик.
Гіпс краще 100%. Натяжні дешевше
Професійно, дякую 👍
Заходьте на канал по, там ще багато цікавого та корисного 😉
Дякую Вам
7:52 ‼️ Нарешті! Натуральна чиста пошпакльована покрашена (м.б. обої під покраску), але ніяких натяжних чи картонних стель.
Круте відео) тільки вставки про думки людей прогортала😃 я дивлюсь відео - щоб почути думку профі, а не рандомні думки😊
Дякую за відео🩵💛
Заходьте на канал там ще багато цікавого 😉
Бетонна шпакльована стеля - найкращій варіант.
Як варіант також може бути.
Хай квітне український Ютуб!
Ого у вас ціни на натяжні стелі, нам на 70 квадратів десь 14000 вийшла це за все. Робили резинку, не робили закладні під штори, 8 спотових світильників і 4 люстри. Біла матова стеля, 4 роки нормально служить.
Я у відео так і сказав, що якщо проста конфігурації, резинка, без треків, декілька точок і люстра, тоді буде суттєво дешевша буде натяжна. Але ще і від полотна (плівки) багато залежить. Якщо плівка хорошої якості, то вона і дорожча буде.
І ціни це не наші, а постачальника) В описі під відео є посилання на Гугл диск, там все детально(ціни, схеми, комплектуючі). Кожен елемент сам по собі ніби і недорогий, але як скласти все разом, що ми і зробили, то і виходить така ціна за таку конфігурацію, як у нас.
@@budni-dyzaynera напевно, на нашій конфігурації гіпсокартон був би у відсотковому співвідношенні значно дорожчий
дякую за інформацію
Мабуть так) Щоб сказати точно потрібно рахувати.
Наша натяжна 18 мкв. 2 треки, 10 точок+ карниз. Вийшла 17000грн.
Цікавий канал, корисна інформація, ще й українською! Цікавить тема про зонування, наприклад, як грамотно перепланувати однокімнатну хрущовку так, щоб була спальна кімната і кухня-вітальня. Бажаю вам успіхів!
Дякую! Про зонування потрібно на конкретному прикладі розбирати. Без планування це буде неправильно.
@budni-dyzaynera Тоді запрошую в Київ, переплановувати мою хрущовку 😀
@@SkyProperty1
Щоб зробити перепланування, не обов'язково їхати в Київ. Напишіть нам на пошту або зателефонуйте за номером, що в описі під відео. Якщо ж потрібно робочий проект та реалізувати його, то треба їхати однозначно. Зараз нові об'єкти реалізовуємо тільки по Львову та області, інші області поки на паузі. З інших областей закінчуємо ті проекти, що взяли в роботу ще до війни.
Дуже дякую!)
😊😊😊
Заходьте на канал, там ще є😉
Зробив матері ремонт. Ну як зробив. Я сплачував, а вона обирала що їй треба (щоб потім не було - «а я не так хотіла») - поставила натяжну стелю у всіх кімнатах матову і в кухні - глянцеву. Так ось про глянцеву - пошкодувала - по перше це дешевить відразу (я про це попереджав її, але кожен хоче набивати помилки на свому досвіді), по друге вона відбиває все що твориться на кухонному гарнітурі зверху (кухня не в стелю)😂 тож мати додала сама собі роботи по прибиранню кухонного гарнітура зверху, по пил, або якщо щось покласти зверху - тепер все видно через підвісну глянцеву стелю 😂
Корисно! Дякую
Вважаю що в залежності від приміщення.
Так і є. А ще від потреб і задачі
О, якраз сперечаємося з чоловіком яку обрати) Ще не дивились відео, не знаю чи там про це є, але я наперед скажу, що мене дуже бісить коли натяжні стелі гуляють, особливо в грозову погоду, ще й огидно реплять при цьому...
Там якраз про це відео) В натяжних, як і в гіпсокартонних стель є свої плюси і мінуси. Тому все залежить від задача та конфігурації (складності стелі). Десь буде краще натяжна, а десь гіпсокартонна. Це все є у відео. Але є ще інші моменти... Дехто просто не хоче плівку на стелю, бо це неекологічно, але про це можна ще довго говорити)
Я Вас дивлюсь заради інформації і "включення" з людьми для мене зайвий шум і витрата мого часу. Може не лише мені так видається...
Для зручності перегляду у відео є тайм-коди, тому можете пропустити те, що Вам нецікаво. Люди не просто так в даному відео. Вони для того, щоб показати наскільки різняться думки людей про одні й ті ж самі матеріали і що ідеальних матеріалів не існує.
Згодна, краще без «включень «.я в загалі корисна інформація.дякую
@@budni-dyzayneraмабуть робіть вже 2 версії😂, з інтерв'ю (як розважальний контент) і без (коротко і ясно). Відео чудове, дуже дякую вам і вашій команді.
Ті 40 з чимось тисячу на тіньовий треба додати і до гіпсокартону якщо там робиш тіньовий. Для гіпсократону тоже треба заклдані для трекових світильниківі також треба спеціальний профіль або брати треки чи магнітні треки для гіспокартону які дорожчі. По перше погугліть... по результатах видачі ви чітко зрозумієте що тіньвий для гіпсокартону дорожчий. Його ще треба змонувати а за то окремо візьмуть + в нього не пораховано виніс гіпсокартону, виніс шпакльовки витрантні матераіли на малювання скотчі валики і тд за вирізання отворів в гіпсокартонні тоже візьмуть гроші. Те що автор згадуав про звукозоляцію - додається мізерність, хіба будете робити на спецільних шумопоглинаючих шпильках (там ціна добряча). Люди перед тим як писати що автор нібито написав вам все розгорнуто ну то я вас скажу що ви трішки або не розбираєтесь в тому або ніразу за це не платили власних коштів або ви просто боти. Ця людина дизайнер інтеєрів звісно ж це популяризація товару, бо тут можна більше відкатів отримати якщо продаш своїх майстрів. Читайте мій коментар уважно і не ведіться на дікуху про яку гворить вам автор. Це відео заради відео!
Пише людина яка зробила собі гіпсокартон і кровно заплатила кожну копійку і розбиралась на відміну від автора!
Дякую за коментар. Але ми також платили за різні типи стель. Досвід у всіх різний, як і ціни. Для гіпсокартону ми тіньового не робити, бо в цьому немає потреби. Наші майстри ідеально відводять колір і роблять примикання. Вийнятки це реконструкція або будинки, що активно дають усадку. Закладні, як і світло до них окремо пораховані дивіться в описі є посилання на всі матеріали.
Дуже дивне у вас припущення, що автор щось отримує))) Не смішіть. Я поділився досвідом своїм і наших майстрів і за все було оплачено і пораховано. Ми монтуємо як натяжні так і гіпсокартонні стелі. Тому тут мимо і не в тему ваше зауваження. В кожного матреіалу є плюси і мінуси, тому тут все від задачі залежить. Єдине з чим згоден і що не пораховано, так це виніс на поверх. Звичайно з гіпсокартоном це буде дорожче і складніше (але тут багато моментів на які впливає ціна). І доречі я не тільки дизайнер, а ще і архітектор перш за все, тому трошки розуміюся в будівництві. В будь якому випадку дякую за ваш розгорнутий коментар.
Клас, підписка однозначно
Дякую за підтримку! Заходьте на канал там ще багато цікавого та корисного!
Чому для порівняння, не розповіли про текстильну натяжну стелю із тканини, (вона экологічна, пожаробезпечна, міцна, та дихає?)
На сьогоднішній день це одне із кращіх рішень для стель...
В даному відео була натяжна "класична", бо вона більш поширена. І люди при виборі стель обирають частіше їх. В текстильної також є і +/- Десь в коментарях вже тут писали про це. Також текстильної ми ще не використовували, а хотілося розказати про практику та особистий досвід, а не теорію. Як буде досвід роботи з такою стелею, то можливо знімемо нове відео.
Дякую!
Зараз завершується ремонт у нашій квартирі. Робимо натяжну стелю. 59 кв м 50000 грн. Подивившись ваше відео, пожалкувала про свій вибір. Але поживемо побачимо.
Бажаю, щоб гарно служила!
Кілька міфів про натяжну стелю,запаху від неї взагалі немає, через день після встановлення запах пропадає, тому варто провітрювати обов'язково кімнату.Якщо ж ви переживаєте за екологічність, знайте що меблі із ДСП,і ламінат більш шкідливіші.Якість стелі впливає на ціну, тому дешеву взагалі не рекомендую, якщо вона буде дорожча,матеріал буде міцніший,і пробити його неможливо.Нятяжні потолки не горять, якщо вони виконані із дрожчого матеріалу.Для утеплення натяжної стелі викоривують пінопласт,або вату
Дякую за розгорнутий коментар та доповнення 👍
Ніяк не второпаю: чому при оцінці вартості натяжних стель ви в вартість озвучуєте трекові світильники, тіньові плінтуса, а при гіпсокартонової стелі ви про це замовчуєте? Якщо клієнт захоче трекові світильники та тіньові плінтуса в гіпсокартоні, то яка вартість буде? Що дорожче?
Дякую, за випуск, було дуже корисно! У мене в кімнаті гіпсокартон і вже біля 10 років дуже гарно служить. Але мене цікавить таке питання, яку стелю краще робити у ванній кімнаті? Буду вдячна за відповідь!
Ми зазвичай робимо гіпсокартон
@@budni-dyzaynera ООО, дуже дякую за відповідь. Тільки кілька днів назад "наткнулася" на ваш канал і багато чого цікавого і корисного пізнала 👍
Вирівняв стелю гіпсом, наклеїв скловолокно і маю спокій. Один мінус не можливо встановити "модне" лінійне освітлення, але нафіг воно потрібне.
Також нормальний варіант! Можна накладне трекове світло змонтувати.
І до речі, цікаво як ви склали ціну за гіпс 800-900. Та ще й в 2 шари. Якщо профіль та 2 листа самого дешевого гіпса вже виходить 600-700 грн. ))
Відео записане 23 лютого 2023року. Опубліковане через місяць у березні. Коментар ви пишете в травні) Тобото 3 місяці вже пройшло. Звичайно ціни могли змінитися за цей час. Я говорив про ціни за які ми робити хорошу якість та з гарантією.
Але як вийшло відео, то до мене писали і зверталися майстри по гіпсокартонних стелях і гарантували під ключ (матеріал + робота + фарба) зробити стелі з гіпсокартону за 500грн./1м.кв. І казали, що в нас дорогі ціни. Якості їхньої роботи я не бачив, але вони запевняли, що все на рівні.
Тому кожен по різному оцінює свій час, досвід та рівень роботи.
він просто якесь брехло. таку ціну майстрам тільки за якісну роботу платять
але ж то за 2 листи, а ціна за квадрат. 2024 рік нам майстри нарахували близько 1000 грн
Дякую за відео. Корисно.
Риторичне питання - хто після влаштування стелі, будь-якої, потім вкручує в неї додаткові або інші світильники?
Світильники дуже рідко, а от датчики ( охорона, со2 і т.д.) буває, бо часто про них забувають.
Я обираю гіпсокартонну стелю. Подивимось, скільки нас😄
Я також, хоча є випадки коли натяжна буде краще. Ми і те і те робимо) Але в людей дуже різні думки, то зараз тут може таке початися…)))
Автор про ремонтопригодність:
Гіпсокартон можна ремонтувати як завгодно, ким завгодно, фарбуй, шпаклюй, забруднюй, колір не сходиья, то по всій стелі фарбуй (якщо не біла) , пошкябане і заляпане буде все, тому на 2-3 тижні треба залишити кімнату. Вартість ремонту космічна особливо морально.
Натяжна стеля, коли треба замінити ушкоджене полотно то це лише декілька годин роботи. І по ціні вартість лише за само полотно, яке відносно доступне, від 6$ за м2 дивлячись на складність приміщення. Один день стресу і все готово, та відносно чисто.
Так, якщо такий ремонт, то натяжна буде краще. У відео я так і сказав.
розпишіть ціну гіпсокартону в 2 шари ,матеріали + робота під покраску з кслохолстом, нішами під светильники ато Математика не зходиться. Хіба то ціна тільки материалу?
Видео интересное но для людей которые вообще не понимают для чего применяются те и или иные материалы. Я сам занимаюсь ремонтами и немного больно такое слушать. В кратце если вы делаете ремонт с ограниченым бюджетом то натяжной потолок плёночный без трэков и теневых профилей самый дешёвый вариант но он не единственный. Сейчас есть тканевый потолок который красится называется эко потолок. Сталкивался с ним на одном из своих объектов само полотно выглядит как гипсокартон и трэки со всякими подсветками стоят в разы дешевле чем у натяжного. Единственное что мне у них не понравилось это как они отрабатывают примыкания к стенам. Но и там можно сделать красиво новая технология они ее еще не доработали нормально. Гипсокартон в один слой это временная конструкция, можно конечно сделать потолок в один слой и проклеить все стыки бумажными лентами что-бы скрыть трещины но работа по армировке стоит практически столько же сколько и 2 слой разница около 10% на обьеме. Но на финише под бумагой может появиться трещина и появися складка которую всеравно нужно реставрировать. Правильный монтаж гипсокартона с заделкой стыков и последующими малярними работами стоит дороже чем вы указали в видео. При этом найти мастеров которые это могут делать ой как не просто. Очень большой риск попасть на халтуру потратить кучу денег на материал и потом мучаться и тратить нервы на устранение всех проблемм. Если сравнивать хороший гипсокартон и тканевый натяжной то они в одной ценовой катигории со всеми теневыми и трэками.
Дякую за такий розгорнутий коментар та хороше доповнення. Про це що плівка без треків це найдешевший варіант я казав у відео. Також в описі під відео є посилання на гугл диск зі всіма цінами, чеками, схемами та розрахунками, тому інформація не з повітря, а з реального об'єкту. Ціни на гіпсокартон я називав такі, як у нашим майстрів, можемо вам по такій ціні зробити. В когось можливо і дорожчі ціни. Хоча до мене вже писали майстри, що зроблять гіпсокартонну стелю "під ключ" за 400-500грн./1м.кв. Для мене це неможливо, хоча вони запевняють, що можливо))) Якості їх роботи я не бачив, тому стверджувати не беруся. З тканиною не працювали ще, тому візьму на замітку, можливо якось спробуюмо.
За 500 грн нормальный монтаж гипсокартона без малярных работ реальная цена, те кто делают за такую цену под ключ явно не знают как сделать правильно, много на чем халтурят потому и сбрасывают цену. На гугл диске не нашёл прайс на малярные работы и гипсокартон, было-бы интересно их увидеть
От бачите ви за 500грн, робите гіпсокартонну стелю. А вище люди в коментах доказують, що і за 900грн. це нереально зробити, бо буде набагато дорожче)
Ще раз впевнилась, що штукатурена стеля саме краще😊
Так а як шумоізоляцію під неї зробити?
Ага. А як з перепадом в одній кімнаті 8 см?...
нічого не краще, штукатурили і красили а вона дуже швидко пішла тріщинами без затоплювання
@@ИринаМурадян-г9д кожному своє. Гіпсокартон теж тріскається, натяжна стеля теж має свої недоліки, особливо якщо порушується технологія.
Подивився відео перед початком проєктування. Дуже вдячний за якісний контент українською! Приємно бачити все більше професійного контенту. Залишилось питання що робити з натяжною стелею що підходить до краю перекриття в області сходової клітини? Вузол стику з гіпсокартоном виглядає громіздким;(
А також стик профілю кріплення натяжної стелі до профілю з LED підсвіткою.
Можна кріпити через спеціальний металевий профіль. У виробників натяжних стель є готові рішення. Хоча ми часто використовуємо саме нарощення з гіпсокартону у нас товщина виходить близько 50мм. І стик не виглядає громізким. Щодо профілів з LED підсвіткою то в продажі є готові профілі для стиків вже з спеціальною нішою куди монтується LED стрічка.
Робили у ванні, там щось пару квадратів, то тіньовий профіль чуть не 50% додав) Але виглядає ок.
Вигляд супер. Так ціна кусаєтся.
Перед повномаштабкою заїхав в будинок. І хай як мені будуть впарювати гіпс, я на це ніколи не поведусь😂 Я маю в 4х кімнатах гіпс, у 3х натяжний. Розписувати довго, але гіпс НАБАГАТО більше програє
Дякую за коментар! Хай гарно служить! І те і де має свої переваги і недоліки!
Найкраща штукатурна стеля.
Найкраща? І найкраща для чого і кого? Тут під питанням, мінуси також є, але як один з варіантів, то цілком може бути.
Займаюсь ремонтами. Ні разу не зустрічав щоб натяжна стеля хочаб зрівнялась по ціні з гіпсокартоном.
І взагалі порівнювати потрібно просте з простим. Гіпсокартону стеля також може коштувати в рази дорожче.
І чому не було розглянуто комбіновану стелю ?
У нас весь будинок зроблений гіпсокартоном. З 2006 року тільки в 1 кімнаті з'явилась тріщина, але вважайте на те що від будинку за 300 та 500 метрів були прильоти оркувських ракет, і навіть вже перестали рахувати скільки наші хлопці збили всякої гидоти
Бережіть себе! Якщо якісно зроблено, то чого має тріскати. Бажаю, щоб ще сто років не тріскав!
@@budni-dyzaynera тріснуло, бо по фасаду будинка теж пішла тріщина... Вікна я відновив. Але керамічні блоки хоч і гарні для теплоізоляції, але не дуже витривалий матеріал при вибухових хвилях. Сьогодні вночі знову був удар недалеко, аж штукатурка за гіпсокартоном посипалась...
Дякую.
А як поводить себе гіспокартонна конструкція під час пожежі і при відкриванні шампанського? Просто про натяжну стелю сказали що це її слабкі місця, а не сказали як в такій же ситуації буде з гіпсокартонною. І добре було б додати просто звичайну вировняну пофарбовану стелю до порівняння.
Натяжні досить якісні та практичні
В деяких ситуаціях так, але не завжди.
цікаво які зараз актуальні ціни, бо мені на 50м2 пропонуть гіпсокартон, лише робота 87к грн?
Дякую за цікаві та корисні відео. Але внесу ремарку, про яку Ви забули. Про натяжні стелі з тканини, які, до речі, фарбуються до 10 разів. Тобто, якщо сусіди зверху затопили, і на стелі залишились плями, цю стелю можна перефарбувати. Саме таку стелю встановлював я в своєму домі. Звісно, вони трошки дорожче, ніж ПВХ, але вони цього варті. На жаль, про стелі з тканини дуже мало розповідають і вони мало представлені на ринку, але запевняю, що вони дуже практичні, до того ж їх не відрізнити від звичайної фарбованої стелі.
Дякую за хороше доповнення!
дуже гарно розказано, але скільки буде коштувати гіпсокартон також з тіньовим швом?
Та ще з вбудованими треками
Ціна стелі + вартість тіньового шва та його монтажу. Але питання для чого? В гіпсокартонних стелях ми зазвичай не використовуємо тіньовий шов. Хіба, що будинок дає усадку або це реконструкція, там це оправдано, щоб не тріскали кути (але тоді вже можна і про натяжну стелю подумати). А якщо чисто для краси та естетики, тоді за це потрібно платити.
Треки пораховані окремо. Їх ціна і монтаж будуть приблизно однакові в обох стелях. В описі до відео є посилання на гугл диск з чеками, схемами та цифрами.
Там де я живу натяжні стелі не ставлять але я всеодно дивлюсь це відео
маю в будинку три види стелі: натяжна, гіпсокатрон та штукатурений моноліт, жодну з них не вважаю кращою, просто кожна виконує відповідні завдання.
Дуже правильний коментар! Цілком згоден, адже у кожного матеріалу є свої переваги і недоліки.