ЦЮ ВОДУ НЕ МОЖНА ПИТИ! Аналізи ВСІХ ТИПІВ ВОДИ Фільтр ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ ціна Корисна і жива вода

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 25 янв 2025

Комментарии • 1,2 тыс.

  • @budni-dyzaynera
    @budni-dyzaynera  10 месяцев назад +381

    Хто хоче відео про побутову очистку води ставте лайк цьому коментареві і у відповідь на нього напишіть "Хочу нове відео про побутову очистку води!". Або ж просто ставте лайк цьому відео, якщо хочете відео про вибір кухні та детальний чек-лист до нього. В коментарях напишіть яку воду пʼєте ви і яка вода для вас найкраща та найсмачніша, і чому?

    • @marywinter
      @marywinter 10 месяцев назад +18

      Так, треба відео про очищення побутової води. Бо навіть у приватному будинку побоюються пити з криниці чи свердловини.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад +11

      З криниці, якщо мілка, то на жаль в більшості випадків вода погана. А от зі свердловини, особливо глибокої дуже часто хороша вода буває.

    • @marywinter
      @marywinter 10 месяцев назад +7

      @@budni-dyzaynera в моїх батьків була 21 метр свердловина, з якимось примітивним фільтром. Дуже багато вапна, накипу і в цілому жорстка, псувала сантехніку та пралку. Але на аналізи воду не віддавали.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад +4

      В нас в одного Замовника була схожа проблемо. Тому скважину переробляли і бурили глибле 40метрів. І там вже була добра вода.

    • @marywinter
      @marywinter 10 месяцев назад +4

      @@budni-dyzaynera ого! Страшно уявити, скільки то коштувало. Бо навіть 15 років тому це дорого було.

  • @pavelognev108
    @pavelognev108 9 месяцев назад +19

    Про аналізи з криниць чув неодноразово, та й взагалом результат був для мене цілком очікуваний...
    Але за комплексне охоплення теми та приклади з конкретними цифрами - дуже дякую. Цей випуск точно був вартий вкладених зусиль!

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад

      Дякую за коментар!

    • @oksanafornalska3679
      @oksanafornalska3679 9 месяцев назад +2

      Зараз нічого не виросте без нітратів, тому потім це все в криниці

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад

      На жаль так є

    • @unisol-ua
      @unisol-ua 9 месяцев назад

      Років 10 тому вийшла передача про воду у котеджних містечках - там ледь не бензин з колодязів та "каналізація" з неглибоких свердловин. І "цікаві мікроорганізми" з глибин мільйонів років тому :). Осмос не дуже справляється з деякими класами речовин.

  • @fnamelname2604
    @fnamelname2604 10 месяцев назад +115

    За роботу дякую, дані інформативні. Висновки - просто реклама I-Water. В ціну I-Water не додали його вартість з розбивокю по роках. Виходить десь 19 тис. грн. на рік на сімʼю, що є одним з найдорожчих варіантів.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад +6

      Дякую за коментар і за уточнення. Розповів чим сам користуюся вже не один рік і коли купував то активно вивчав тему і ринок. Правда колися він коштував 28тис. З розбивкою по роках ви все правильно пишете, тільки не відомо на скільки років ділити. В декого осмоси по 15-20 років вже стоять.

    • @ZpMaxUa
      @ZpMaxUa 9 месяцев назад +8

      @@budni-dyzaynera ага.по 30 як мерседес надійні.почитайте термін використання 5-7 років.припускаю що роки 3 у нього в середині нічого не зламається.єлектроніки напхали сумнівно корисною))

    • @КоляОринчук
      @КоляОринчук 9 месяцев назад

      😊ї​@@budni-dyzaynera

    • @bohdanbim8724
      @bohdanbim8724 8 месяцев назад

      @@budni-dyzaynera Чувак, ти вивчав тему, але не довчив.Тебе обманули або самообманувся або просто тобі заплатили за рекламу. Візьми послухай фахівця, не обманюй людей. Може ти дизайнер добрий але ти не хімік, не вішай лохам лапші.

    • @Obozhalkin
      @Obozhalkin 8 месяцев назад

      ​@@ZpMaxUaну купіть звичайний осмос з насосом - 11й рік вже в мене працює

  • @SergeTRV
    @SergeTRV 9 месяцев назад +8

    Дякую за відео, цікаво було подивитись на результати.
    Доречі, за результатами ваших досліджень:
    1. Вода проточна мікробне число 24 КУО/см3 та ж сама вода яка пройшла через ваш осмос - 29 КУО/см3. Збільшення показника на 5 КУО/см3. В той час як вода з Апарату має показник 2 КУО/см3, мінеральна 1 КУО/см3.
    2. РH з вашого осмосу 5.48 (судячи з результатів досліджень лабораторних 26:48) - (норма 6.5-8.5). На цей показник треба не менше уваги звертати, чим на показник мінералізації, або як ви кажете «мертвої води». Прочитайте про низький покажчик РH у питній води і як це буде впливати на ваш організм. Там треба встановлювати нормальний працюючий мінералізатор, котрий буде цей показник підвищувати, бо судячи з тестів в вашому осмосі мінералізатора нема (мінералізація 6.8 мг/дм3) або він не працює взагалі.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад +3

      Дякую за розгорнутий коментар і за уважність. Це дійсно дуже важливо.
      1. Може бути пов'язано з тим, що у фільтрі трохи більша концентрація мікроорганізмів (бо в проточній вони постійно в русі), тому і трохи більше, ніж у проточній, але вони цілком в межах норми. В апараті можливо промислові осмоси і потужніші і більший розхід води (люди туди з декількома бутлями великими приходять, а вдома в чашку набрав чи в чайник і все). Це мої думки, а як точно на жаль не можу сказати. Можливо хтось ще напише.
      2. рН важливий, саме тому ми з ним сильно заморочилися і купили 3 рН метри і міряли вдень, ввечері і різну воду і так по декілька раз. І ще зробили повторні заміри рН в той самий день коли здавали воду ще раз воду, але вже з усіх осмосів, що були поблизу, щоб точно переконатися, що все гаразд з ними. У відео це все є. Наші покази рН метрів в день забору зійшлися з аналізами і їхніми рН в лабораторії це також є чітко у відео показано і тоді ми заспокоїлися і переконалися, що все гаразд. Якщо б не були впевненні, то це відео б не викладали. Тестів насправді ще було багато і різних. Матеріалу було більше 4-х годин, але хто це все буде дивитися.

    • @unisol-ua
      @unisol-ua 9 месяцев назад +1

      @@budni-dyzaynera навколо мембрани концентрація гидоти ЗНАЧНО більше. Тому Екософт рекомендували міняти мембрану щороку, але можна просто кип'ятити воду, а не грати у героя-козенятка з казки :). Також цілком стандартна процедура - промивка перекисом водню (3% розчином).

    • @D9ID9I
      @D9ID9I Месяц назад

      мінералізація має околонульове значення, бо 90% мінералів приходить з їжі а не води

  • @НадіяМартинюк-ю4щ
    @НадіяМартинюк-ю4щ 10 месяцев назад +9

    Дякую за корисне і цікаве відео.Треба зайнятися дослідженням своєї питної води.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад

      Так, чиста вода в наш час це дуже важливо.

  • @leonk2462
    @leonk2462 10 месяцев назад +126

    Спонсор банкету - айвотер ))

    • @Ivanuh3701
      @Ivanuh3701 8 месяцев назад +4

      Сама смачна вода з системи очищення води Айспрінг❤.

    • @misporgua7848
      @misporgua7848 8 месяцев назад +1

      А лінк можна від спонсора?

    • @leonk2462
      @leonk2462 8 месяцев назад

      @@misporgua7848 у мене не має

    • @ysnitynsky
      @ysnitynsky 8 месяцев назад +6

      Сама смачна вода з мого джерела в горах 😊

  • @liminspace
    @liminspace 10 месяцев назад +191

    Судячи з обчислень автора відео, система айвотер не зливає в дренаж брудну воду, яка таким чином вимиває бруд і бактерії з картриджа і не дає мембрані забитись дуже швидкою. І цифра 100л за годину наводить на думку, що в цій системі айвотер ніякого зворотного осмосу взагалі немає, бо такої пропускної здатності мембрани використовуються лише в фільтрах промислового масштабу. Також зважаючи, що водопровідна вода після лабораторних тестів виявилась цілком нормальною, тоді є питання щодо якості фільтрації води цією системою -- подали на вхід нормальну воду і таку ж нормальну отримали. Було б цікавіше побачити результат аналізу води з цієї системи подаючи воду з криниці на вхід.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад +10

      Дякую за коментар. Дехто вдома ставить осмос після скважини чи криниці, там можна було б перевірити. В нас такої можливості не було. А щодо зливу води в каналізацію Айвотером то тут є розрахунки, але на загальну картину ціни вони не сильно впливають. В дешевих системах на 1л йде 4-5 літрів в каналізацію, а то і більше. В таблиці я дав приклади. В сучасних осмосах, таких як Айвотер 0,7 в каналізацію і 1л отримуєте очищеної, тому на кожному 0,7 літрі ще втратимо 0,017копійок, тобто 0,0119 копійок на 1літр х 3літри =0,0357, далі х 3 людини = 0.1071 і в рік х 365 =39,0915грн. Майже на 40грн. не дорахував)

    • @vadazvezdochot7631
      @vadazvezdochot7631 9 месяцев назад +9

      @@budni-dyzaynera Ваші підрахунки викликають сумніви. Починаючи з того що потрібно враховувати що 1т води обходиться 17,292(водопостачання) + 8,592(водовідведення). На рік тоді на 3 людини треба для крану вказати вартість води 85грн. Для "айвотер" 145грн. І для модульного осмосу 425грн. + плата абонентська 600 незалежно від того скільки тої води використовуєш. Та й не доцільно враховувати її при розрахунку вартості, адже це просто трата статична, а не через питну воду. Навіть якщо не пити нічого, або воду лише покупну приносити - ця стаття витрат буде.
      Також логчіно було б сказати що є зараз оренда фільтрів (наприклад той самй екософт) дає фільтри з осблуговуванням в оренду за ціну від 20грн/день.

    • @liminspace
      @liminspace 9 месяцев назад +58

      @@budni-dyzaynera питання продуктивності 100л за годину і тривалості життя картриджів при таких малих габаритах залишається відкритим. На сайті айвотера чомусь усі технічні деталі сховані від потенційний покупців. Виглядає так, що продукція розрахована на клієнтів, які засипають грошима і не задають питань за що саме

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад +1

      @@liminspace дякую за коментар. Я думаю, що якщо ви зателефорнуєте, то вам всю інформацію, дані та сертифікати нададуть. На жаль не знаю якої саме вам інформації бракує.

    • @YuriYuri-ih3ii
      @YuriYuri-ih3ii 9 месяцев назад

      @@budni-dyzaynera Рівень кальцію в криниці вдвоє а то і в троє перевищує максимальну норму для подачі в осмос,вся верховодка є технічна і вживати її не можна,а в Україні верховодка це основне водопостачання,читайте інструкцію осмоса вашого і несіть воду в лабораторію щоб знати чи поможе вам той осмос.

  • @egorsamoilov4598
    @egorsamoilov4598 19 дней назад +2

    Дякую за титанічну коштовну та цікаву працю. Давно хотів такий тест провести, але руки не доходили. Лайк)

  • @bohdanplikhivskyi9155
    @bohdanplikhivskyi9155 5 месяцев назад +6

    Гарне відео, реально напружились.
    Не згідний з розрахунками вартості. Якщо осмос І-water коштує 37 тис, і прослужить, зі слів автора, 5 років, то до річної вартості логічно було б додати 7 тис.

  • @tashao1343
    @tashao1343 10 месяцев назад +9

    Мега корисний відео дуже дякую за ваші дослідження

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад

      Дякую за коментар! Заходьте ще, в нас тут багато цікавого)

  • @crossyes4476
    @crossyes4476 9 месяцев назад +22

    Цікаве дослідження, дякую! В мене вже 10 років американський осмос Leader, задоволений на 100%, і ціна в 10 разів дешевше ніж розрекламований (фільтри міняю сам).

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад +1

      Супер! Дякую за коментар!

    • @stasstanis
      @stasstanis 9 месяцев назад +2

      А де купити цей американський осмос

    • @crossyes4476
      @crossyes4476 9 месяцев назад

      @@stasstanis в інтернетах зараз все продається

    • @bohdanbim8724
      @bohdanbim8724 8 месяцев назад +4

      @@stasstanis Вісім років назад купив китайський осмос, воду здавав на аналіз після американських, китайських , українських фільтрів , маю таку можливість, теща робить аналізи води. Різниці між фільтрами суттєвої не було. Осмос дає найкращі результати по очистці води.

    • @dimonchik6815
      @dimonchik6815 8 месяцев назад

      @@stasstanis уважно обирайте. бо є польський, якщо не помиляюсь. то там з американського лише мембрана. хоча це і є головна річ. бо відвертого лайна типу пластика з паперу, я не бачив дуже давно.

  • @РоманНамор-у9т
    @РоманНамор-у9т 9 месяцев назад +5

    дякую за тест, дуже інформативно, є над чим подумати

  • @svetlanaszhanovna8840
    @svetlanaszhanovna8840 9 месяцев назад +4

    Дякую, за працю і інформацію

  • @АндрійГорбаченко-ф8й
    @АндрійГорбаченко-ф8й 9 месяцев назад +15

    Дякую, гарна реклама. :)

    • @serge_ye
      @serge_ye 7 дней назад

      З дивану критикувати звісно легше, ніж щось робити самому. Розумна людина з руками з верхнього плічового поясу розбереться з класичним осмосом і користуватиметься ним. А зробити таке відео без спонсорів дуже дорого

  • @Smoulderingmel
    @Smoulderingmel 9 месяцев назад +5

    Корисний і потрібний контент, підтримка коментарем, дякую пане.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад +1

      Дякую за підтримку! Заходьте на канал там ще багато цікавого та корисного!

  • @welder7060
    @welder7060 10 месяцев назад +14

    Автору відео велике дякую, проробили дійсно великий і важливий шматок роботи. Ця тема насправді дуже важлива тимбільше в сучнасному світі коли кожен може встановити осмос. Прохання в майбутньому відео по очистці підніміть тему які показники води бажані для людей схильних до утворення каміння в сечовій системі. Дякую.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад +1

      Дякую за коментар. Врахуємо ваші побажання у відео по очистці води.

    • @Innuchka
      @Innuchka 9 месяцев назад +1

      По впливу мінералізації води на сечову систему зайдіть на канал лікаря Василя Чайки. Дуже розвинута інформація в нього! Основна ідея - чим меньше мінералів, елементів - тим вода безпечніше. В нас в магазинах такої практично немає. Нажаль, під тими ж марками наша вода но для експорту за кордон набагато якісніше. Мінеральну лікувальну воду взагалі можно пити тільки іноді, раз на рік. Висновок - якщо хвилюєтесь за нирки, фільтруйте воду, або використовуйте дистиллят.

    • @welder7060
      @welder7060 9 месяцев назад +1

      @@Innuchka подивився Василя Чайку, відео про подагру. Своєрідна думка, особливо порада змінити місце проживання щоб було комфортно... Розраховував на більш конкретні поради від цього лікаря.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад +2

      Чайку інколи сам дивлюся) Дякую за коментар 👍

    • @alexcitizen9108
      @alexcitizen9108 8 месяцев назад +1

      @@Innuchka Ваші висновки - повна ахінея. Дистилят для організму небезпечний. Це своєрідний розчинник. "Чим менше мінералів - тим вода безпечніше" - настільки менше ? Не пробували узнати? Досить достойна вода "Моршинська" 80 ppm.Є майже в кожному магазині. Це не реклама. Маю прилади і міряю. Якщо хвилюєтесь за нирки, то лікуйте їх. Вода тут ні до чого. Ви б ще відкладення солей згадали.

  • @nikalito2387
    @nikalito2387 9 месяцев назад +3

    Дякую за відео! Часто їздимо в Раковець, а завдяки вашій проробленій роботі - переконалась, що вода дійсно хороша !

    • @alexcitizen9108
      @alexcitizen9108 8 месяцев назад +1

      Вода з відкритих джерел не може бути хорошою.Вона збирає всю нечисть з повітря і пташиний послід.

  • @ESKyiv
    @ESKyiv 10 месяцев назад +4

    Дуже дякую за Вашу роботу! Шикарна аналітика та ще й з лабораторними аналізами!

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад

      Дякую! Хотілося повністю і детально розібратися з даною темою.

  • @andriim36
    @andriim36 10 месяцев назад +3

    Молодці що заморочились. Круто вийшло. Оті розрахунки постачання води з крана точно зайві, адже це не окрема історія лише для пиття.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад

      Дякую! Зрозуміло, що витрати води будуть більші з крана, але ми рахували суто для пиття, щоб обʼєктивно порівняти з іншими варіантами.

  • @olexandr_olexandr
    @olexandr_olexandr 9 месяцев назад +7

    Дуже цікаве відео дякую вам
    Шкода не було води з настільного фільтра

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад +2

      Дякую! Їх там дуже багато є ( від різних виробників). Раніше такими користувався досить часто, а потім картриджі до них почали пропадати, потім купував інші і знову та ж сама історія. В результаті купив осмос. Але вода на смак з них мені подобалася і накипу не було в чайнику. Але все залежить від району, міста, та від того яка вода тече в крані.

    • @OlgaAnoshyna
      @OlgaAnoshyna 18 дней назад

      бо настільний фільтр в принципі фільтром важко назвати)) це просто маркетинг

  • @БогданГ-х7з
    @БогданГ-х7з 9 месяцев назад +4

    Дякую за вашу роботу!

  • @ЛюдмилаДейнега-й2л
    @ЛюдмилаДейнега-й2л 8 месяцев назад +6

    Хочу відео про очистку води в домашніх умовахДякую Вам за велику і корисну працю.

  • @АндрійПавлік-к5з
    @АндрійПавлік-к5з 9 месяцев назад +9

    Пізнавально. Ще є варіант глечика з вугільним фільтром. Беру воду з артезіанської скважини 300м глибиною, біля дому. Безкоштовно, Київ. Мінерали та солі натуральні. Скважини регулярно проходять чищення та лаболаторну перевірку санстанції. Дякувати мерії. Автору респект.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад

      Дякую за коментар! Колись також користувався глечиками різними поки осмос не поставив.

    • @lyubovolesh3488
      @lyubovolesh3488 8 месяцев назад

      Артезіанська.По твердості м'яка,смачна.Не дає накіпу при кіпятінні.

    • @ВікторСтецюк-х6о
      @ВікторСтецюк-х6о Месяц назад

      Артезіанська не з кожної свердловини без накипу

    • @АндрійПавлік-к5з
      @АндрійПавлік-к5з Месяц назад

      @@ВікторСтецюк-х6о накип то не показник поганої води. Візьміть мінеральну воду, що вважається корисною і прокип'ятіть - накип буде. Накип у чайнику легко видаляється розчином лимонної кислоти, а в організмі він не відкладається.

  • @t.den_design
    @t.den_design 9 месяцев назад +3

    Дякую за огляд! Було дуже цікаво. А файну воду з криниці і освячену тепер страшно пити 😁

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад

      Освячена довго стояла, тортам і завелися мікроорганізми) А з криниці треба перевіряти. Якщо глибока криниця, то може бути і добра вода.

    • @alexcitizen9108
      @alexcitizen9108 8 месяцев назад

      @@budni-dyzaynera Добра і корисна - це не одне й теж.

  • @СтепанидаДенисова-я4щ
    @СтепанидаДенисова-я4щ 8 месяцев назад +3

    Дякуємо вам за цей ролик.Ми зацікавлені,що ми пємо,яку воду.❤🎉🎉

  • @MYLP7
    @MYLP7 9 месяцев назад +1

    Дякуємо за вашу працю дуже позитивний матеріал, я колись у минулому займався перевіркою всіх виробників чистої води в Україні! І виявив для себе цікавий фактор несумлінними методами заробітку на чужому здоров'ї за допомогою очищеної води показники були для мене шокуючими і неутишними серед безлічі виробників питної води на заводських розливах перше місце займає Карпатська Джерельна, все інше повне фуфло я був дуже розчарований PH просто зашкалюють!

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад

      В нашому випадку Моршинська мала хороші показники. Джерельної не тестували. Цікаво 🤔

  • @DRAM3651
    @DRAM3651 10 месяцев назад +1

    Дуже цікаве відео, як раз в цей час обираю собі в квартиру фільтра на воду які буду встановлювати)!!

  • @user-vasm
    @user-vasm 9 месяцев назад +3

    Почула про кухню і вже пишу комент😄 а якщо серйозно, дякую за пізнавальне і як завжди корисне відео!

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад

      Дякую! Вас вже трохи є) Будуть ще бажаючі, то буде і відео. Там багато цікавого і корисного.

  • @НаталиПетровна-в4т
    @НаталиПетровна-в4т 9 месяцев назад +2

    Молодці! Найсмачніша, найкорисніша! Може й реклама, але як пояснити , що Зворотній осмос це ваше здоровʼя . 😊

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад

      Дякую за коментар! В кожного свій вибір. Добре, що варіантів є багато 😉

  • @Suvorovvetal
    @Suvorovvetal 10 месяцев назад +3

    Не думав попадати у твої ролики,але робота тобою проведена не маленька і дуже інформативна,відео получилось класне.
    Бажаю розвитку у твоїй роботі і звичайно великого натхнення,щоб більше людей цікавились на перший погляд незначними речами…

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад

      Дякую за підтримку і за хороший коментар у відео. Все по ділу!

  • @taraslion
    @taraslion 10 месяцев назад +4

    Дякую - гарне відео і огляд. Актуальна інформація. Дякую

  • @kravchuk.petro.d
    @kravchuk.petro.d 8 месяцев назад +1

    Чудове відео.
    Тема, що піднята є дуже актуальною!
    Дякую автору!

  • @ВалентинЯловничий
    @ВалентинЯловничий 10 месяцев назад +5

    Дякую, гарна реклама. Маю вже 5 років систему зворотнього осмосу від Екософт "Абсолют". Дуже задоволений, обслуговую сам. Раз на рік/два бажано робити дезінфекцію системи хлор ними таблетками. Раніше вартість очищеної води була +_1 грн літр, зараз трохи дорожче😊😊😊😊

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад

      Також хороший варіант.

    • @Alexusmad1
      @Alexusmad1 9 месяцев назад +4

      @@budni-dyzaynera Враховуючи різницю у ціні в 6 разів, варіант Шикарний! Класична система НЕ потребує міняти мембрану 1 раз на рік -- це залежить від характеристик мембрани, її виробника і якості попередньої очистки води. А загалом за відео дякую!

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад

      @@Alexusmad1 Дякую за коментар! Добре що є вибір і кожен може вибрати те, що йому найбільше підходить. Телефони, авто та і зрештою інша техніка коштує по різному, хоча функції ніби і однакові. А суть в деталях, які не всім потрібні або важливі.

    • @ievgengubareni8357
      @ievgengubareni8357 9 месяцев назад +1

      Ви з хлором і осмосом будьте обережні. Сама мембрана до хлору дуже чутлива і може перестати працювати. Вугільний фільтр у системі префільтрів якраз і стоїть для того, аби забирати хлор ще до мембрани.

    • @Alexusmad1
      @Alexusmad1 9 месяцев назад

      ​@@ievgengubareni8357 промивка системи діоксидом хлору робиться без фільтруючих елементів.

  • @kristinakerechan8649
    @kristinakerechan8649 8 месяцев назад +2

    Гарно дякую за корисну інформацію,хочеться знати про якісну очистку води.

  • @ПавлоСкрентович-г5ч
    @ПавлоСкрентович-г5ч 9 месяцев назад +17

    Користуюсь звичайним осмосом вже більше 16 років. Дуже задоволений. Хотів підкреслити одну його особливість: фільтрація води в ньому настільки повільна (в складі системи є накопичувальна ємність на 5л, яка наповнюється за 1.5 години і користуватись осмосом комфортно - потік води нормальний), що водолічильник не вловлює його і виходить, що вода зі звичайного осмосу є безкоштовною!

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад +2

      Про безкоштовну воду з осмосу це вже не перший коментар) цікаво 🤔

    • @sergeyp.7304
      @sergeyp.7304 9 месяцев назад +1

      😂😂😂
      Економія на вартості води = вартості фільтрів і роботі по заміні???
      Фантастика!)))

    • @bohdanbim8724
      @bohdanbim8724 8 месяцев назад

      @@sergeyp.7304 Вартість фільтрів для осмосу до 1000 грн (різні ціни в різних продавців). Вистачає до 2 років ( в мене) Заміна 100 грн в знайомого сантехніка.

    • @EnterZP
      @EnterZP 7 месяцев назад +4

      палиш контору.. )) Водоканал приїде!

  • @khrystynamayik7905
    @khrystynamayik7905 9 месяцев назад +2

    Рома, клас!!! Дуже цікаво було дивитися, прикольна якість відео, монтаж динамічний, кайф!а, ну і особливий лайк за свячену воду, повеселило дуже)))

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад

      О, які люди! Дякую, Христина! Так, хотілося зробити і корисно і не нудно)))

  • @ailincrist9131
    @ailincrist9131 10 месяцев назад +56

    Что-то мне подсказывает что это реклама на ваш космос 🪐😂😂 посмотрю до конца вот прям интересно реклама эта или нет!😂👌🏻

    • @Alexandr_Negoda
      @Alexandr_Negoda 9 месяцев назад +1

      Ну и как, реклама?

    • @ailincrist9131
      @ailincrist9131 9 месяцев назад +1

      @@Alexandr_Negoda честно? Я всегда отписываюсь от таких, ну типа очень умных!

    • @mihaylou587
      @mihaylou587 9 месяцев назад

      @Alexandr_Negoda
      Не очень, нет, просто не умный рекламный маркетинг!

    • @ВалераПенсия
      @ВалераПенсия 9 месяцев назад +9

      Досмотрел до конца и пожалел своего времени. Просто реклама.

    • @bohdanbim8724
      @bohdanbim8724 8 месяцев назад +1

      Це реклама.

  • @oksanasablina1407
    @oksanasablina1407 9 месяцев назад +2

    Чудове та завжди актуальне відео. Дякую ❤

  • @od8632
    @od8632 9 месяцев назад +3

    Дякую за корисне відео. У мене осмос. Все класно.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад

      Який саме і скільки часу користуєтеся?

    • @od8632
      @od8632 9 месяцев назад +3

      @@budni-dyzaynera екософт здається. Користуюсь десь уже до 4 років

  • @valentynd7462
    @valentynd7462 9 месяцев назад +2

    Дуже креативно! Робота пророблена колосальна, інформація дуже корисна. Рідко коли не можеш відірватись та ще й 40 хвилин! Дякую!
    1. "Хочу нове відео про побутову очистку води!" +
    2. П'ю різну воду, але на осмос системі з мінералізатором, вже більше 10 років і бачу що не прогадав;
    3. Пробував переходити на бутильовану воду із доставкою, але вона на смак взагалі ніяка (м'яко кажучи) в порівнянні з осмосом, тут все таки сам контролюєш заміну фільтрів і знаєш що п'єш;
    4. Найкраща вода на смак для мене, з осмосу полюбому.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад

      Є ще режисерська версія більше години, там більше про аналізи, більше корисної інформації від експерта і початок повний і динамічний. Можливо колись викладемо ще повну версію, якщо буде багато охочих. Дякую старалися зробити так, щоб не заснули😉

  • @ВладленТетерев-ъ4б
    @ВладленТетерев-ъ4б 9 месяцев назад +3

    Дуже цікаво і корисно. Користуюсь осмасом 8 років.

  • @СергійКулакевич-й8в
    @СергійКулакевич-й8в 2 месяца назад +1

    Дякую за відео. Дійсно важливо та цікаво.

  • @sergmarinero3879
    @sergmarinero3879 9 месяцев назад +3

    Дякую вам за інформативне відео

  • @tamaravedmenko7138
    @tamaravedmenko7138 Месяц назад +1

    Загальне враження як від реклами iWater .
    Домашні фільтри бувають не тільки омосні.Чому про них не згадали?Принаймі це більш затребовано в місті ніж кринична чи освячена вода!
    Дякую за працю та інформацію!

  • @ave_victrix
    @ave_victrix 10 месяцев назад +5

    прикольна реклама)) дякую)
    шкода в списку не було води зі сольової помʼякшувалки

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад +1

      Можливо ще якось згодом зробимо

  • @Gala_Demi
    @Gala_Demi 8 месяцев назад +1

    Роман, ти молодець що розкриваєш таку важливу тему! Було дуже цікаво і пізнавально дивитися, нещодавно встановила вдома осмос, тож дуже цікавило, що покажуть показники в лабараторії.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  8 месяцев назад

      Дякую, Галя! Коли шукав собі осмос то також детально вивчав це питання 😉

  • @igopigo222
    @igopigo222 10 месяцев назад +7

    Хочу відео про фільтрацію води.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад +1

      Дякую за коментар! Чекаємо на решту бажаючих.

  • @ДмитроДаценко
    @ДмитроДаценко 9 месяцев назад +2

    Дякую за актуальне відео.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад

      Заходьте на канал, там ще багато цікавого та корисного 😉

  • @fnamelname2604
    @fnamelname2604 10 месяцев назад +66

    Реально найвигідніше поставити звичайну систему зворотнього осмосу за 5 тис. грн. і самому змінити фільтри, всього кілька простих операцій в рік і постійно маєте чисту воду. Дешевше за айвотер в половину - результат той самий.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад +8

      Швидкість фільтрації буде нижча. Щоб набрати в чайник на 1,5л води можливо треба буде більше 10хв. чекати, але ціна там приємніша звісно + самому міняти все і досить часто + місця займає більше. В Айвотер ще є режим "відпуски" і він сам промиває систему, щоб вода не застоювалася і не розводилися бактерії + індикація про заміну і вбудований TDS метра, який визначає ступінь забруднення води і ще багато чого... Звичайно це все більше про комфорт і якість води мабуть буде не гірша і в дешевшої системи.

    • @dymitriuss.8861
      @dymitriuss.8861 10 месяцев назад +34

      Маю звичайний осмос за 5 тис грн. Повний чайник набирається десь за півхвилини

    • @ВалентинЯловничий
      @ВалентинЯловничий 10 месяцев назад +12

      Так і експлаутую вже свою 5 років. Але раз на пару років роблю хлорними таблетками дезінфекцію. Бо всеодно органіка там заводиться.

    • @klimeriets
      @klimeriets 9 месяцев назад +9

      ​@@budni-dyzayneraшо за маячня? Ви не розумієте як працюють побутові системи осмосу і знімаєте якесь там тестування?!😅 Правильно пишуть вам 20 секунд наливає літр.

    • @maksimbober8443
      @maksimbober8443 9 месяцев назад +5

      @@klimeriets мабуть малось на увазі що витратили весь бачок

  • @gregory-b7z2e
    @gregory-b7z2e 9 месяцев назад +1

    Дякую за корисну інформацію) Ми користуємося кувшином зі з'ємними фільтрами, вже звикли, але ж ваш осмос - це космос, треба подумати)) Раніше, в нас було джерело на о.Хортиця, та ходили за водою пішки, для здоров'я подихати й пройтися, та й водички набрати. Зараз, нажаль, джерело зчезло, не знаю, яка причина, але ж... Ще раз дякую!💙💛

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад +1

      Я також раніше користувався кувшином, потім до нього перестали виготовляти фільтри, купив другий, потім третій. Потім набридло і купив осмос. І цей осмос це ще далеко не космос))) На ринку є набагато дорожчі системи. Але можна і за 5000грн. принцип в них однаковий.

    • @gregory-b7z2e
      @gregory-b7z2e 9 месяцев назад

      ​@@budni-dyzayneraЗрозуміло, що добрі речі коштують грошей) Як казала моя бабуся про взуття "ми не так багато заробляємо, щоб купувати неякісне взуття..."😊

    • @maksimbober8443
      @maksimbober8443 9 месяцев назад

      Можливо зниження рівня в р. Дніпро повпливало, та не переймайтесь, якби ви здали ту воду на аналіз)) там зазвичай те що в криниці у ролику)

  • @ruslangunchak6611
    @ruslangunchak6611 9 месяцев назад +3

    Тема ТОП давно задавався цим питанням. Дякую!

  • @стасстас-с2ц
    @стасстас-с2ц 9 месяцев назад +2

    Дикую за поради.Цiкаве,потрiбне вiдео.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад

      Заходьте на канал, там ще багато цікавого 😉

  • @olesbadio1496
    @olesbadio1496 9 месяцев назад +17

    В мене приятель науковець, який фанатично шукав хорошу воду прийшов до висновку, що найдешевша вода і дуже якісна, це взяти недорогий сартифікований фільтр з подвійною очисткою, що встромляється в кран і картрідж якого має обєм приблизно літр-півтора. Так ось поставити ємність до двох літрів трохи вище самого фільтра, щоб вода ледь капала під невеликим тиском. І очевидно із за того, що картріджі цього фільтру працюють під невеличким тиском цей відносно осмосу недорогий фільтр очищує вожу надзвичайно якісно. Як тільки він втрачає властивість, вода перестає капати. І цей приятель вибрав бювет, де на його смак хороша вода, залив до ємності, накапав, віддав до лабораторії і результат краще, ніж в нього вода з крана, через американський осмос. Він ще дестилятом користувався, всяке робив. Але зупинився на такому примітивному варіанті. Вода з хорошого бювета + двохступеневий фільтр без тиску. Висновок він зробив, що в квартирі під тиском водопроводної води цей фільтр чистить слабше ніж осмос, але без тиску дуже наближено і коли втрачає властивості перестає капати вода. Таким чином за рік з його якістю проточної води забився. Але в комбінації з кращою водою з бювета він отримав гарний результат. Мінус якого повільно набирається і вода не з крана.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад +2

      Дякую за класний коментар 👍 дуже цікаве рішення в нього вийшло

    • @olesbadio1496
      @olesbadio1496 9 месяцев назад +2

      @@budni-dyzaynera я пробував в нього воду з крана після осмосу і воду з бувета, через фільтр подвійної очистки і дійсно обидва варіанти пристойні. Також бачив тести, які також хороші. Але зрозуміло, що якість води в бюветах різна, як і якість води в кранах.

  • @virakaider3103
    @virakaider3103 8 месяцев назад +2

    Дякую за інфо 🎉

  • @dmytrovolynets
    @dmytrovolynets 9 месяцев назад +4

    Використовую воду з осмосу вже багато років. Класна штука той осмос. На день в мене найпростіша модель за 5500 грн, тому з картриджами регулярно граюся, але воно того варте.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад

      Дякую за коментар!

    • @shurken-channel
      @shurken-channel 9 месяцев назад +1

      Нет смысла играться с картриджами. Предфильтры не участвуют в очистке воды, они защищают мембрану. Потому нет смысла туда пихать что попало. Полипропилен 1мкм+прессованный уголь+20мкм осмосу за глаза.
      Учитывая, что на распродаже на алишке можно выцепить мембраны дешевле чем стоит комплект предфильтров тут, оставил на входе один полипропилен 1мкм и меняю все раз в год.

    • @SerhiiSemenov-dp2hk
      @SerhiiSemenov-dp2hk 9 месяцев назад

      ​@@shurken-channelі як мембрани з аліку? Що показує tds метр?

    • @Akimch
      @Akimch 9 месяцев назад

      ​@@shurken-channelв нормальном варианте 20 первую лучше ставить, потом уголь и потом еденичку.

    • @shurken-channel
      @shurken-channel 9 месяцев назад

      @@SerhiiSemenov-dp2hk Ничем не отличаются от филмтек.

  • @LesyaDyakiv-mp9yh
    @LesyaDyakiv-mp9yh 10 месяцев назад +2

    Дуже цікаве і інформативне відео на важливу тему. Шкода, що в цьому експерименті не було проточної води очищеної вугільним фільтром.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад +1

      Фільтрів є різних дуже багато. Ми обирали ті типи води, які люди частіше всього вживають. Вугільний не дасть такої очистки, як хороший осмос.

  • @ludmilasheremetyeva8678
    @ludmilasheremetyeva8678 8 месяцев назад +5

    Користуємося eSpring і в місті і на дачі вже більше 15 років (гарантія 10 років). На дачі вода зі скважини Полтавського горизонту (тобто не артезіанська). Якщо її налити в бутлі, через деякий час жахливо дивитися 👀, тому на дачу теж купували eSpring. Взагалі фільтр на 5 тонн води, або рік використання, але ультрафіолетова лампа дає можливість позбавитися ще і від бактерій, щоб пити сиру воду. Тому українська винахідливість дає можливість користуватися картриджем набагато більше ніж рік. Вода чудова на смак. Осадка при кипʼятінні трохи є, але відсутність солей виснажує сердечну систему

    • @elalex9817
      @elalex9817 8 месяцев назад

      Сердечній системі - солі у воді не потрібні.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  8 месяцев назад

      Цікаво. Дякую за коментар! Про цей фільтр вже декілька раз чув, але в експлуатації не мав.

  • @АрсекАрсекас
    @АрсекАрсекас 8 месяцев назад +1

    Такий гарний ведучий ❤ДЯКУЄМО ❤

  • @yvfj155
    @yvfj155 9 месяцев назад +31

    Люди, ставьте обычную недорогую систему обратного осмоса. Вода будет точно такая же как и из блотной системы только сама система дешевле, ресурс ее больше, расходники дешевле, надежность и ремонтопригодность лучше. Ну разве что понтов меньше, это да.

    • @bohdanbim8724
      @bohdanbim8724 8 месяцев назад +3

      У мене багато років звичайний осмос, недавно добавив недорогий китайський контролер якості води з звуковим повідомленням про ресурс фільтрів і насос постійного тиску води, чисто для зручності. Це найкраща і найдешевша система повної очистки води, підтверджую.

    • @yvfj155
      @yvfj155 8 месяцев назад +2

      @@bohdanbim8724 а что за контроллер?

    • @bohdanbim8724
      @bohdanbim8724 8 месяцев назад

      ​@@yvfj155 Фірма у Києві торгувала ними кілька років назад ще до війни , недорого було, коробочка з жк табло , датчик ТДС, два датчика тиску, два клапана, пищалка, підвищувальний насос на 12 або 24в, блок живлення. Зараз у відрядженні, хіба буду вдома, гляну. Має бути на аліекспресі, китайська. Шукайте за тегами : контролер для осмосу, модернізація осмосу і т.д.

    • @ЛюдмилаРадченко-ы1у
      @ЛюдмилаРадченко-ы1у 8 месяцев назад +1

      Ну, підкажіть фірму і марку такого, я в цій темі зовсім не обізнана

    • @bohdanbim8724
      @bohdanbim8724 8 месяцев назад

      @@yvfj155 Наберіть RO-2015, або TDS-2

  • @pavelk3479
    @pavelk3479 9 месяцев назад +2

    Дякую за відео. Робота зроблена не мала. Користуюсь осмосом. Непогана вода на задньому плані на 14.18 Зубрівка? :)

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад

      Чекав на цей коментар))) Це зубрівський осмос 😅

  • @H.Volodymyr
    @H.Volodymyr 9 месяцев назад +6

    Дуже важливо знати, що діючі в Україні стандарти не набагато змінилися з часів срср. А сучасні вимоги (Європа, США )дуже-дуже вимогливіші до якості води. В них робиться аналіз по набагато більшій кількості елементів та і допустимі норми значно вимогливіші. Так що, народ, не розслабляйтеся. Треба змінювати норми, поетапно із року в рік.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад

      Ще є куди рости, звичайно. Але еволюція це не швидкий процес. Дякую за коментар 👍

    • @Alexandr_Negoda
      @Alexandr_Negoda 9 месяцев назад

      ​​@@budni-dyzayneraэволюция - это процесс, который идёт естественным путем без вмешательства разума. Если мы считаем себя разумными, мы обязаны действовать быстро. Это же нормы и правила. Жизнь коротка и ждать некогда...

  • @olesbadio1496
    @olesbadio1496 9 месяцев назад +1

    Дякую за чудову роботу.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад +1

      Дякую за підтримку! Заходьте на канал там ще багато цікавого та корисного!

  • @serg9616
    @serg9616 9 месяцев назад +12

    Користуюсь зворотнім осмосом з 2011 року, Каву не вживаю, а от чай дійсно смачніший і просто чиста вода після осмосу смачніша ніж вода з крану. До речі, стоїть 75 мембрана і побутовий лічильник холодної води просто не відчуває що осмос фільтрує воду, тож нічого не рахує. Лічильник спрайний та повірений. І якщо хтось думає що вживаючи воду з крана він отримує корисні мікроєлементи то він даун. З одного яблука буде більше користі ніж з води з крану.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад

      Дякую за коментар і розʼяснення! Та ще і лайфхак)))

    • @IvanMalenchak
      @IvanMalenchak 9 месяцев назад

      Ну мабуть таки не даун, а невіглас.

  • @ВладТкаченко-ч9б
    @ВладТкаченко-ч9б 9 дней назад

    Доброго дня. Дякую за вашу працю. Можно узнати список усіх основних компонентів показників в аналізу води?

  • @An_der
    @An_der 9 месяцев назад +10

    Якщо чесно, виглядає спланованою рекламою «осмосу»…. Не дуже обʼєктивно 🤷🏻‍♂️

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад +1

      Що конкретно не обʼєктивно? У відео перераховані варіанти і їх немало та й це не тільки осмос. Зрештою і осмоси є різні. Я розповів яким сам користуюся, пояснив чому і його переваги. Звичайно у мене є власна думка і вибір. А кожен хай собі робить висновки сам що для нього важливо.

  • @maksymzhukovskyi1522
    @maksymzhukovskyi1522 9 месяцев назад +2

    Пророблена велика робота для цього матеріалу. Браво автору, дуже цікаво.

  • @Sdogshok
    @Sdogshok 9 месяцев назад +22

    Люди, які кажуть, що вода після зворотнього осмосу шкідлива, для мене просто ідіоти!
    П'ю та готую ,тільки на фільтрованій воді ,методом зворотнього осмосу!
    Дякую за цікаве відео

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад +4

      Дякую за коментар! Скільки людей, стільки думок. Я також користуюся осмосом 👍

    • @toliasmizar6363
      @toliasmizar6363 8 месяцев назад

      Німці називають осмотичну воду мертвою, а німці за своє здоров"я дуже дбають і вони точно не ідіоти. Я з ними працював багато років і дуже їх поважаю за правильність і трудолюбивість.

    • @Sdogshok
      @Sdogshok 8 месяцев назад

      @@toliasmizar6363 , тоді можливо вони скажуть , що таке жива вода ?)

    • @toliasmizar6363
      @toliasmizar6363 8 месяцев назад

      @@SdogshokВони не скажуть, бо така вода дорога, а німці на всьому економлять...
      Жива вода, або протієва вода - тала вода після розмороження прозорого льоду. Візьми дві однакові рослинки-насінинки і поливай їх простою і протієвою водою і порівняй розвиток цих рослин. Така вода легше звичайної, - бо має кристалічну структуру і при певних температурах в зоні горіння активно посилює горіння, розпадаючись в плазмі на водень і кисень. Отримана від згорання енергія така сама , яка витрачається на замороження води і танення льоду , - чудес у фізиці не буває.

    • @dimonchik6815
      @dimonchik6815 8 месяцев назад

      @@toliasmizar6363 то вони дбають чи економлять?) багато в чому їх економія переходить в ідіотизм. в мене друг такий-осмос ні, бо треба качати септік.

  • @ТаисияЩербаченко-б5у
    @ТаисияЩербаченко-б5у 8 месяцев назад +1

    Дякую за прогноз. Покупая Карпатьска джерела. Чістку води з крана Геліосм

  • @zwanpower
    @zwanpower 9 месяцев назад +4

    Колись давно бачив передачу про цілющу властивість талої води яка зберігає свою структуру не проходячи через труби і насоси. Відтоді вже багато років п'ю дома воду так: набираю воду з крану в бутилку (зараз ще відстоюю ніч відкритою), кладу в морозилку, витягую іншу вже заморожену, розморожую, акуратно переливаю в кувшин так, щоб осад і білі клапті лишилися на дні бутилки, осад виливаю, промиваю бутилку, набираю воду з крана і знову відстоюю. І знову по колу. Що хочу сказати, що після розморожування на дні залишається багато твердіших і м'якших білих клаптів та крупинок, які явно не є корисними, а скоріше важкими металами, залишками хлорки та кальцитами, які я таким чином відфільтровую. Але цікаво би подивитись на такі ж досліди і аналізи на воду з різних джерел

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад

      В мене знайомий робить так само! Каже, що така вода є корисніша. Дякую за коментар👍

    • @OleksandrKutsyk-i6i
      @OleksandrKutsyk-i6i 8 месяцев назад

      А про талу воду вони поняття не мають.Що стосується відстоювання перед заморозкою води ,це не обов"язково краще відстояти після заморозки тільки в широкій посуді.Вода відстоїться поки розморожується,але буде можливість зняти салфеткою плівку зверху,яку відторгне вода.

  • @Arquitecto_s
    @Arquitecto_s 6 месяцев назад +1

    Дуже круте відео! Дякую 🤝

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  6 месяцев назад

      Дякую за підтримку! Заходьте на канал там ще багато цікавого та корисного!

  • @marywinter
    @marywinter 10 месяцев назад +3

    Наразі в зйомній квартирі нам зручніше та дешевше в магазинчику через дорогу купляти очищену та мінералізовану. Більшість страв готуємо ще на звичайній з-під крану, а для кави чи чаю, або супів, та навіть зволожувача повітря та іригатора використовуємо очищену.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад +3

      Дякую за коментар. Так, дійсно зволожувач зі звичайною водою буде залишати білі сліди на підлозі і меблі. З підготовленої води їх в рази менше, але всеодно вони є.

    • @Alexusmad1
      @Alexusmad1 9 месяцев назад +1

      Може буде корисно: розгляньте портативний осмос (не потребує монтажу у систему водопостачання), можна возити з собою по орендних квартирах.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад

      @@Alexusmad1 Цікаво. Напишіть назву або модель.

    • @Alexusmad1
      @Alexusmad1 9 месяцев назад +1

      @@budni-dyzaynera Doctor-101 Osmo - можна купити в Україні,
      Viomi Yunmi X1 Water Purifier 2 in 1 - замовити можна з Китаю

  • @aplusrozetka
    @aplusrozetka 9 месяцев назад +2

    Інфрмативно, друкую вам за вашу працю.

  • @ЕнкоНефелим
    @ЕнкоНефелим 8 месяцев назад +8

    Характеристики води: смачна, освячена , жива, мертва і тому подібні нічого не значать під кутом зору корисносності. Важливі: розчинні властивості води , рівень мінералізації і звичайно ж бактеорологічний стан. Їжа, яку їдять, засвоюється тільки тоді коли вона розчиниться у воді, інакше проходить через організм транзитом, без користі та зношує шлунково -кишковий тракт. Розчинні властивості води залежать від рівня її мінералізації. існує точка насичення води, після якої вода вже не може розчиняти. Вода прекрасний розчинник їжі, коли вона зовсім чиста, тобто в ній нічого не розчинено. Це дистильована вода або тала снігова чи дощова. Що відбувається, коли вживати мінералізовану воду, яка дає накип? Розчинені у воді солі, проникаючи в судини, випадають в осад і прилипають до стінок судин, звужуючі прохід в судинах і роблячи судини ламкими, а змішуючись з тугоплавкими жирами від говядини або свинини, утворюють тромби. Все, що необхідно організму, надходить з їжі, якщо вона добре пережована і розчинена. Є досвід вживання тільки дощової води більше 20 років літніми людьми. Результати чудові. Якщо не хочете мати інсульт або інфаркт, відрив тромба, вживайте тільки чисту воду. Їжу намагайтесь вживати різноманітну, а не тільки ту, яка вам добре смакує.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  8 месяцев назад +1

      Дякую за розгорнутий коментар! Про дощову воду чув, що в ній голову добре мити і це корисно для волосся. Щодо вживання в їжу це щось нове.

    • @ВалентинаНовикова-й5ч
      @ВалентинаНовикова-й5ч 8 месяцев назад +1

      После того как специалист сказал что вся вода с крана мертвая ,как ему модна дальше доверять.Реклама фильтров для воды

  • @yurarekun9790
    @yurarekun9790 2 месяца назад +1

    Компактність системи типу айвотер це звичайно добре, але що робити коли проводяться відключення води, або ремонтні роботи? Тому як на мене, наявність баку з запасом води в класичній системі це більше плюс ніж мінус, навіть враховуючи її габарити.

  • @SergiyLvivUa
    @SergiyLvivUa 9 месяцев назад +8

    В простому осмосі фільтра працюють до року часу сміло, якщо більш менш норм вода в крані, а ціна фільтрів не більше 600грн. Айвотер то маркетинг, дорогий гарний, нема сенсу його ставити.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад +1

      Все відносно і кожному своє. Ланос також їде, але і мерседеси купують. Різниця все-таки є. Дякую за коментар!

    • @unisol-ua
      @unisol-ua 9 месяцев назад

      @@budni-dyzaynera Різниця наступає, коли світло зникає :). Давити помпою - це явно варіант для ситуації "немає централізованого водогону з належним тиском".
      Купив на алі Vontron 75GPD, з купонами вийшло 4,5$. 4ppm! Якийсь ноунейм - можна було б і за бакс купити :) (замість 7). А от попередні фільтри - тільки тут купувати, гривень до 300-400 за комплект.

  • @AlexanderIonov
    @AlexanderIonov 9 месяцев назад +1

    Дуже дякую за відео. Користуємось ОСМОС-ом з мінералізатором. Головна причина - я сам контролюю, коли й що міняти. Бо ніхто не гарантує, коли поміняли фільтри у тих апаратах, чи в тих системах, звідки її завезли. Вода з крану, криниць чи з машин - це взагалі х.з. що, бо ніхто не бачив, звідки вона взялась.
    Протягом відео дуже сильно поржав з вимоги про 6 годин, адже у крані, криниці, машині і осмосі цього досягнути неможливо навіть теоретично.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад +1

      Дякую за коментар! В лабораторії вимагали, щоб вода була набрана не пізніше ніж за 6 годин до аналізу, тому мали витримати вимогу для точності аналізів. А на мікробіологію взагалі спеціальну стерильну тару потрібно брати, бо інакше за результати ніхто не хоче відповідати. Я тут цілком з вами згоден. Краще самому контролювати, що пити.

    • @СергейЖилин-ь6ч
      @СергейЖилин-ь6ч 9 месяцев назад

      @@budni-dyzaynera А воду встигли за 6 годин посвятити?)

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад

      У відео я сказав, що їй декілька місяців. Люди взагалі роками тримають освячену воду і потім її пʼють і кажуть, що вона не псується.

  • @AttakaiUa
    @AttakaiUa 10 месяцев назад +17

    Вдома встановив зворотній осмос, мінералізатор мені не треба. Мінерали я отримую із їжі а не з води. Щоб казати що демінералізована вода вимиває мінерали з організму нема жодного наукового дослідження оскільки таке довести фактично не можливо. Стосовно мінералізатора як додаткового картриджа то зазвичай там всього 1-3 види солей які аж ніяк не зроблять склад води якимсь "живим" це скоріше якийсь маркетинг, може вода трошки стає смачніша на язик і це суто суб'єктивна думка і справа смаку кожної людини (ясно що непосолений борщ не буде смакувати як підсолений).
    Вода зі зворотнього осмосу це не дистилят, як деякі кажуть, дистилят це вода яка пройшла декілька агрегатних станів (приклад: випаровування і конденсація пари у воду)
    висказався)

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад +1

      Дякую за коментар! Особисто мені без мінералізатора не смачна вода і чай також не смакує.

    • @serhiyvepshyn8327
      @serhiyvepshyn8327 9 месяцев назад +2

      Дякую за коментар! Абсолютно вірно - потреби в додатковій мінералізації нема: наша їжа чудовий мінералізатор, там є все, що необхідно. Тому "жодного вимивання" мінералів з організму не відбудеться.

    • @shurken-channel
      @shurken-channel 9 месяцев назад +1

      Доказать весьма просто. Достаточно посмотреть анализ воды и количество элементов в ней. И сравнить с суточной нормой, которая нужна человеку. Там цифры получаются от ведра до цистерны в зависимости от элементов. Что выпить не реально, съесть обычный сырок куда проще. Главное в вопросе вредности воды обычно опускается вопрос, что никто не пьет ведрами сырую воду, обычно она потребляется с различными продуктами, чай, суп и т.п. Потому разговор о потреблении деминирализованной воды не имеет смысла.

    • @shurken-channel
      @shurken-channel 9 месяцев назад +1

      @@budni-dyzaynera На вкус и цвет все фломастеры разные. Вопрос вкуса, это больше вопрос привычки. Если вам в слепую дадут попробовать виски к которому вы привыкли и элитный столетний, уверяю он вам не понравился, потому-что вкус отличается от привычного.

    • @bohdanbim8724
      @bohdanbim8724 8 месяцев назад

      @@shurken-channel Довгий час вивчав тему очистки, мінералізації води, доля звела з науковцем , який дав матеріали, світові дослідження. Все правильно і адекватно ви написали.

  • @Star0i0kashka
    @Star0i0kashka 9 месяцев назад +1

    Дякую, за таке цікаве відео. Особливо за розрахунки по вартості, видно що любите це діло, рахувати)) Бо я особисто не дуже люблю))

    • @ZpMaxUa
      @ZpMaxUa 9 месяцев назад

      саме нав ця реклама й розрахована)) з'їли?сподіваюсь вже встигли купити цього мерседеса.розкажіть про ваші враження)))

  • @ТашаТаля
    @ТашаТаля 10 месяцев назад +4

    Пити воду з під крану нереально. А от вмонтований фільтр чітко при зміні картріджів показує різницю. При тому вода смачніша чим моршинська негазована.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад +2

      Так, різниця є, особливо відчують її любителі чаю з його різними букетами та ароматами і кави та інших напоїв.

    • @ТашаТаля
      @ТашаТаля 10 месяцев назад +2

      @@budni-dyzaynera ну ми якраз такі любителі чаю. Вдома лише заварний, і пємо його без цукру більше 20 років. Коли картридж тільки змінюється це взагалі смак анріал. З мінералки магазинної можу пити норм лише моршинську, але навіть не вона така добра як фільтрована. Я мовчу про інші марки.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад +1

      Не буду приховувати, що ми теж тільки моршинську пʼємо, якщо з магазину. Але це буває досить рідко. Вона доречі для ароматного чаю є однією з найкращих по складу і смаку, якщо брати з магазинних.

  • @siMplerice
    @siMplerice 9 месяцев назад +1

    кайф. дуже цікавий випуск! як раз про фільтр думаю)

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад

      Дякую! Бажаю вдалого вибору!

  • @ThePersyk
    @ThePersyk 10 месяцев назад +3

    Я в дитинстві пила переварену воду. Але пам'ятаю, як мій дядько (це було мегадавно) привіз з закордону фільтр, в нас ще ніби й не було, то там стакан води набирався 100500років😂

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад

      Так, дійсно я системи осмосу які досить довго фільтрують воду.

  • @Inna1925
    @Inna1925 9 месяцев назад +1

    Дякую за цікаве відео)

  • @ВиталийКотляр-у3ы
    @ВиталийКотляр-у3ы 10 месяцев назад +12

    Користуюсь осмосом майже 20 років. Чайник з каструлями виглядають як нові. І головне, вода смачна.
    Діти компоти не п'ють, тільки воду, тому перестали варити

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад +2

      А ми перейшли після осмосу на воду з лимоном) 20 років це огого!

    • @JohnDir-xw3hf
      @JohnDir-xw3hf 10 месяцев назад +2

      ​@@budni-dyzayneraпросто не пити чистий осмос, а з фруктами і буде все гаразд😊

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад

      @@JohnDir-xw3hf +збалансоване харчування)

    • @ВалентинЯловничий
      @ВалентинЯловничий 10 месяцев назад +3

      Можна робити безалкогольне мохіто, крига, мед, лимон або інші цитрусові,свіжа м'ята. Добре все пом'яти у глибокому стакані, а потім додати воду з осмосу.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад

      @@ВалентинЯловничий Дякую за рецепт)

  • @СергейСлиш-д2г
    @СергейСлиш-д2г 9 месяцев назад +2

    Було цікаво.Дякую!

  • @RobertoBaggio_AR-15
    @RobertoBaggio_AR-15 9 месяцев назад +3

    Чудова реклама, але залишу старий добрий осмос))

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  9 месяцев назад +1

      Якщо виконує свою функцію і ви задоволені, то звичайно що залишайте 👍

  • @Ksenibondar
    @Ksenibondar 9 месяцев назад +1

    Дякую за пророблену колосальну роботу

  • @toliasmizar6363
    @toliasmizar6363 8 месяцев назад +31

    В Німеччині осмотична вода вважається технічною водою і не використовується для пиття, чи готування іжі. Самі німці осмотичну воду називають мертвою. Мабуть тому, що молекули джерельної, чи природної води мають структуру , в якій об"єднуються по 7 молекул. Осмотична вода ж , при проходженні фільтра під від"ємним тиском таку структуру втрачає, - мабуть тому німці називають її мертвою. Вся вода в кранах у німців зі скважин і я дивувався, коли бачив як спокійно вони п"ють сиру воду з крана. Може десь інакше , але в Намбурзі, Шверіні, Оснабрюці і багатьох північних містечках ( де я працював з німцями) було саме так. Бо влада дуже ретельно контролює чистоту территорії , де є такі джерела , чи скважини і за викинуте сміття в таких місцях, крім штрафу ти попадеш в компютер і ти вже будеш ізгой на все життя, - так само, як і любий пійманий на керуванні авто в п"яному стані - ніхто на роботу вже не бере.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  8 месяцев назад +3

      Це добре коли є порядок і коли люди пʼють якісну воду. На жаль не усюди так.

    • @ВикторКучеров-э9у
      @ВикторКучеров-э9у 8 месяцев назад +4

      Как я завидую немцам, их порядку и дисциплине! В моей Украине к людям отношение равнодушное, а иногда просто преступное!.. Не ценят здесь жизнь и здоровье людей. Скорее про коррупцию и личное обогащение переживает наша власть, начиная с первого дня Независимости.😢😢

    • @КабанОлегУА
      @КабанОлегУА 8 месяцев назад +1

      @@ВикторКучеров-э9у Так, але хто ці люди? Кто равнодушно относится к людям? Это такие же украинці. Каждый из нас, кто добрался до власти, становятся равнодушными. Это проблемы национальной философии, воспитания, отсутствия элит - наши элиты, это элиты воров. Я не знаю. Если нет элит, почему бы не скопировать законодательство развитых стран, например Германии? У нас же почти каждый законодательный акт с лазейкой и со спорными решениями, чтобы просто потом зарабатывать на тех у кого есть деньги. Например, мобилизация, есть деньги - не проблема, адвокаты всё решат. Ещё и поделили всех на касты, если идёт война, либо все должны идти, либо у населения пропадает желание, поэтому тцк и бегает по улицам. А каждый думает, чем я хуже вора нувориша или судей, помощ судей и так далее. Слили пропаганду, вообще в ноль, Арестовича сплавили - а ведь он талантливый пропагандист. В общем, проблема, мне кажется, в отсутствии элит и мозгов у власти, а также тотальном воровстве. И так было и 100 лет назад, что интересно.

    • @ВикторКучеров-э9у
      @ВикторКучеров-э9у 8 месяцев назад

      @@КабанОлегУА Олег, всё так... Виноват каждый, персонально, если не воспитал сам себя Настоящим Человеком! Мне удалось, чем тихо горжусь. Система ломает только слабых, у которых нет крепкого внутреннего стержня, основанного на высокой морали, духовной чистоте. Мир людей циничен, жесток, лжив! И мало кто из людей стремится к совершенству. Это беда... Отсюда все проблемы человечества: войны, конфликты, отсутствие у многих чести, совести, доброты, эмпатии, культуры и т.д. Может, в ходе нашей эволюции, процент достойных людей вырастет в разы! И люди научатся жить в мире, без войн, в дружбе и любви... Мечта!!!

    • @creyg44567
      @creyg44567 7 месяцев назад +2

      В Україні маже вся підземна вода має надлишок заліза. Така структура грунітв. Як її пити без очищення ???

  • @lidiyadidenko3010
    @lidiyadidenko3010 8 месяцев назад +1

    Дякую за відео! Цікавить ця тема. Купляємо воду в магазині. Різну, в залежності на яку воду є скидка.

    • @elalex9817
      @elalex9817 8 месяцев назад

      У кого є зайві гроші - може купляти.

  • @ОрестГарай
    @ОрестГарай 10 месяцев назад +4

    Ага, а єдина вода, до якої ніяких зауважень, окрім "ну, трішки хлором віддає" - це звичайна проточна з під крану... Тобто найдешевше та найкомфортніше рішення - зробити аналіз води з під крану і якщо ніяких претензій по складу та бактеріям немає - пийте на здоров'я і не витрачайте купу грошей на всі ці дорогущі осмоси (до речі, кран додатковий теж коштує). А якщо хочеться витратити гроші на "покращення здоров'я" - купіть зручні кроси та одяг - і бігайте ранком підтюпцем впродовж години.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад

      Так, це також хороший варіант, але вода з крана у всіх може бути різна і не завжди вона добра і на смак вона не дуже, хоч і не шкідлива.

  • @innatsvetkova1183
    @innatsvetkova1183 5 месяцев назад

    Доброго дня, в мене будинок у садовому товаристві, застройка дуже щільна, ще скважину не робила, в метрі озеро. Приїхали майстри і сказали, що з озера брати і воду краще ніж зі свердловини, бо очистку треба ставити однакову.

  • @ВолодимирКрутько-к9я
    @ВолодимирКрутько-к9я 8 месяцев назад +4

    Українською мовою жорсткість води називається вапність. Це пов'язано з історією цього терміна. Першими хто став робити аналіз води на вапність були німці. Німці взяли вапно і зробили шкалу розчину від найменшої можливої концентрації до найбільше можливої концентрації вапності воді. Шкалу гашеного вапна і стали порівнювати з водою для аналіза . Тому не жорсткість а саме вапність води. З годом з'ясувалося що вапність води пов'язана не тільки з йонами кальцію а і з йонами магнію. Насправді вапність води пов'язана не тільки з йона кальцію і магнію а і з будь якими йонами двух, трьохвалентності. В радянські часи в ГОСТі про воду використовували термін грам-еквівалент, це суперечить системі CИ і стоїть окремо від будь яких досліджень на воду в Европі і США. В багатьох питаннях про воду фахівці мають кваліфікацю аматори.

  • @ЛюдмилаВ-я7л
    @ЛюдмилаВ-я7л 4 месяца назад +2

    Хочу нове відео про побутову очистку води

  • @valenti131
    @valenti131 8 месяцев назад +30

    Як хімік, можу сказати, що з покон віків живою водою називали воду, яка містить кисень.
    І навпаки, вода без кисню - є мертвою водою. Це все просто, без філософії людей, які нічого не розуміють, але роблять вигляд, що розуміють і вводять людей в оману.
    Крім того, важливою є сама структура молекули води.
    Існує три типи : 1. Легка вода
    2. Середня
    3. Важка вода.
    Як правило, формула Н2О, це середня формула цих трьох, щоб не ускладнювати хімічні розрахунки. Але хіміки знають, що в природі є ці три типи в суміші разом.
    Якщо у складі води більше легкої, то вона є найкориснішою і на смак солодкою.
    Якщо ж у суміші є більше важкої води, то вона шкідлива для здоров'я. Це, якраз, наша вода з крану.
    Всім Добра і Здоров'я ‼️💖

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  8 месяцев назад +2

      Дякую за коментар! Дуже цікаво 👍 Тема води взагалі дуже глибока.

    • @what-ok1sj
      @what-ok1sj 8 месяцев назад +4

      Аж два О😅 як вода без кисню? Водень?

    • @elalex9817
      @elalex9817 8 месяцев назад +11

      1.Предки знали про кисень?
      2.Де у хіміків написано про поняття живої і мертвої води, середню воду?
      3.Важку воду використовують у ядерній фізиці, її не п'ють, і вона з водопровідних кранів не тече.
      4.Враження, що Ви такий хімік, як я балерина.

    • @elalex9817
      @elalex9817 8 месяцев назад +4

      ​@@what-ok1sj:
      Мається на увазі розчинний кисень.

    • @illynoizzz
      @illynoizzz 8 месяцев назад +1

      Я чув, що жива - це лужна, а мертва - яка більш кислотна

  • @Wild_craft_cat
    @Wild_craft_cat 8 месяцев назад +1

    Дякую,багато новенького,дуже пізнавально і користно.

  • @SuperDuckKh
    @SuperDuckKh 4 месяца назад +3

    Маячня, є питна вода, для того зоб її безпоседеньо пити з під крана, вона повинна бути трохи мінералізлована. Є вода для готовки, чаю, кофе, вона повинна бути максимально h2o, смак страви повинен бути не з води, а з що в ній вариться або заварюеться. Кітайські елітні чаї готуються з талого гірського снігу, це 99,9% дистилят без власного смаку. Будь який сервісмен по кавамашинам бошку відшиибе за пропорзицію лити в кава-машину мінірализовану воду, а може й ні, бо чистка та ремонт від накипу це 80% їх доходу. А мертва/жива вода то маніпуляция для бабулек с 3 класами церковно-прихідсьой школи.

  • @sics9069
    @sics9069 9 месяцев назад +2

    Давайте відео про очстку води. Я за механічне очищення джерельної води(скважина)

  • @ЯрославПилипчук-л6о
    @ЯрославПилипчук-л6о 9 месяцев назад +4

    Це найдовша реклама фільтра води.

  • @spadix_v
    @spadix_v 10 месяцев назад +11

    Робота величезна, але така не прикрита реклама відштовхує.
    В будь якому випадку, дякую за чесне порівняння. А далі вже кожен робить свій вибір.
    Фактично перевага моноблокової системи в тому, що вона рідше обслуговується. А в цілому в обслуговуванні вона так само коштує як і звичайний осмос.
    Але переплачувати в 5 разів за саму установку через всевдо преміальність...таке собі.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад +1

      Дякую за коментар. Тут поділився тим чим сам користуюся, прада купував я його давно, коли ще він менше 30к коштував. Так кожен сам собі зробить вибір, що для нього краще. Переваги це:
      - рідше облсуговування 1раз в рік
      - менше води скидає в каналізацію 1л питної/0,7л в каналізацію
      - компаткність
      - не потрібно додаткового насосу- є вбудований
      - є зручна індикація про якість води і заміну фільтра
      -висока швидкість фільтрації, а не 10хв.,щоб води в чайник набрати
      -вбудований TDS метр
      - функція "відпустка" коли не користуватися, то є автоматична промивка, щоб бактерії не розмоножувалися
      -датчик протікання
      Можливо щось забув, але мені вже і цього було достатньо коли два роки тому шукав фільтр зворотного осмосу для себе.

    • @internetuser1027
      @internetuser1027 9 месяцев назад +2

      Интересно,за счёт чего I-water реже обслуживается,если там меньшее количество предфильтров?И при этом указано,что мембрана меняется реже.Предфильтры как раз таки и нужны для того что бы защищать мембрану от загрязнений и особенно хлора.С таким подходом в обычной системе осмоса можно не ставить предфильтры,колбы оставить пустыми или вообще открутить их и система точно так же станет компактнее и от этого реже обслуживаемой?)))

    • @spadix_v
      @spadix_v 9 месяцев назад +1

      @@internetuser1027 так!
      Я розглядаю рідку зміну фільтрів, не як плюс, а навпаки мінус. Враховуючи, що всередині боксу по суті такі ж колби.
      Та і слабо віриться в достовірність індикації чистоти води на дисплеї.

    • @unisol-ua
      @unisol-ua 9 месяцев назад +1

      Ніхто не заважає "забити" на заміну префільтрів, ну здохне мембрана швидше. 20л/доба - вистачає на 1,5-2 роки 50GPD (залежно від виробника), незалежно від заміни префільтрів. Так, за рік - там буде "гидотно", а за 2-3 - "каналізація чистіша". Просто для пиття - воду потрібно або кип'ятити, або може УФ-опромінювачем стерилізувати.

    • @bohdanbim8724
      @bohdanbim8724 8 месяцев назад

      @@unisol-ua Я робив аналізи через 1.5 року експлуатації, гидотно там не було, але всі фільтри замінюю через рік експлуатації, хоча контролер показує ще достатній ресурс фільтрів. Думаю поставити УФ- стерилізатор для самозаспокоєння.

  • @kat_ua
    @kat_ua 10 месяцев назад +2

    Цікаве та корисне відео. Дякую.
    В мене вдома звичайні фільтри доочистки води з трьох колб. З під крана вода інколи буває з іржою, ще й накип миттєвий від водопроводної води, тому без доочищення ніяк не обійтися.
    Помітила, що доочищена вода зберігається краще ніж звичайна водопроводна. Маємо запаси води на випадок проблем з електроенергією (в нас разом зі світлом зникає й вода), так вода з під крану за тижді два вже дає осад, стає якась слизька, не приємно навіть руки мити, а доочищена тримається набагато довше.

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад +2

      Це у вас фільтри мабуть механічної очистки (ниткові, вугільні і т.д.) Вони для попередньої очистки води від грубих забруднень добре працюють. На жаль в багатьох будинках, як пропадає світло, то і вода швикдо також пропадає, бо насоси не працюють. Щодо зберегання, то добре підмітили, але це церез те, що там менше живих організмів після очистки. Дякую за коментар та доповнення.

    • @kat_ua
      @kat_ua 10 месяцев назад +1

      @@budni-dyzaynera Саме так)) вугільні, ниткові фільтри. Але таким фільтром доочищення потрібно постійно користуватись, якщо їдеш з дому на тиждень і не використовуєш цей фільтр, то картриджі потрібно замінювати, навіть якщо це не планова заміна. Це дуже не зручно та й витратно. Цікаво, як з цим в системах зворотнього осмосу? Чи впливає тривале невикористання на придатність фільтрів?

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад +1

      В різних системах по різному. В Айворет є режим "відпустка" і коли ви кудись їдете. то він час від часу сам промиває систему. Досить корисна функція. І тоді вода не застоюється і фільтри не потрібно часто міняти.

    • @kat_ua
      @kat_ua 10 месяцев назад +1

      @@budni-dyzaynera Дякую за корисну інформацію!

    • @simsimakov1457
      @simsimakov1457 8 месяцев назад

      ​@@kat_ua слизька - це бактерії.

  • @-ktsvoboda-4711
    @-ktsvoboda-4711 10 месяцев назад +3

    Шкода що не врахували фільтри - глечики, по типу Brita

    • @budni-dyzaynera
      @budni-dyzaynera  10 месяцев назад +2

      Сам такими колись користувався. Але виробників дуже багато. Це хіба окреме відео знімати суто по таких фільтрах. Brita по смаку мені подобається.

    • @-ktsvoboda-4711
      @-ktsvoboda-4711 10 месяцев назад +2

      @@budni-dyzaynera ось було б цікаво подивитися, але окреме відео то це вже напевно забагато уваги для них:-)
      Було б круто, якщо в відео про фільтрацію вдома згадали і про глечики, якщо будете знімати)
      Хочу купити, бо осмос встановити можливості немає, і по підрахункам для мене глечик буде найдешевшим (і більше впевненим аніж з апаратів, але не на 100%, бо не перевіряв:-))

    • @ВалентинЯловничий
      @ВалентинЯловничий 10 месяцев назад +1

      Вони хоч прості, але малоефективні

    • @Nokusja
      @Nokusja 9 месяцев назад +3

      Я користувалася глечиком Наша вода (здається) кілька років. Придбала заради собак😊. Накипу дійсно довго не було у чайнику - не більше ніж від очищеної з балонів. І на смак була приємніша від водопровідної.

    • @Vitalij1984-r9m
      @Vitalij1984-r9m 9 месяцев назад +1

      Колись дивився в ютубі відео про глечіки і проточні фільтри(не осмос) .Після різних експертиз хлопець дійшов висновку,що не варті вони і 1 копійки, тому що в кращому випадку вони прибирають хлор🤷.