Это видео недоступно.
Сожалеем об этом.

Brzuch po porodzie - wywiad z trenerką okołoporodową

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 22 мар 2018
  • Nagranie transmisji Facebook live w formie wywiadu, który Magdalena Komsta (www.wymagajace.pl) przeprowadziła z Katarzyną Wawrzycką (www.treningdlamam.com/) - trenerką pracującą z kobietami w okresie okołoporodowym, terapeutką mięśni dna miednicy metodą BeBo®.
    Rozmawiamy między innymi o tym:
    - kiedy zacząć treningi po porodzie?
    - jakie ćwiczenia mają sens, a jakie są zdecydowanie odradzane?
    - jakie problemy z mięśniami brzucha spotykają młode mamy?
    - czym są mięśnie dna miednicy, dlaczego są ważne i jak o nie dbać w codziennym życiu?
    O prowadzących:
    Katarzyna Wawrzycka - trenerka, instruktorka, terapeutka mięśni dna miednicy metodą BeBo®. Od kiedy została mamą, pracuje głównie z kobietami w ciąży i po porodzie. Cały czas poszerza swoją wiedzę z zakresu treningu w okresie okołoporodowym na specjalistycznych kursach, m. in. Medical Pregnancy Trainig, Postnatal Fitness Specialist, Pelvic Floor Safe. W swojej pracy kładzie nacisk na świadomą pracę mięśni dna miednicy, funkcjonalne przygotowanie do porodu, reedukację i rehabilitację poporodową oraz szacunek do ciała kobiety - matki. Na swoim blogu www.treningdlamam.com dzieli się z kobietami swoją wiedzą i doświadczeniem czerpiąc z tego taką samą satysfakcję jak z pracy trenerskiej.
    Magdalena Komsta - jestem bliskościową psycholożką, pedagożką, dyplomowaną promotorką karmienia piersią i doulą. Publikuję teksty w "Kwartalniku Laktacyjnym". Współpracuję z Akademią Pawła Zawitkowskiego. Prowadzę warsztaty w całej Polsce oraz udzielam indywidualnych konsultacji rodzicom dzieci od urodzenia do 6 roku życia oraz parom oczekującym dziecka.

Комментарии • 3

  • @kasiatabak3792
    @kasiatabak3792 3 года назад

    Fajny wywiad👌

  • @borkowska88
    @borkowska88 4 года назад

    Super wywiad, dziękuję bardzo😃

  • @MKrucha13
    @MKrucha13 3 года назад

    Fajny wywiad. Dziękuję :)
    Zastanawiam się jednak cały czas, jak wygląda sytuacja z basenem. Basenem w czasie ciaży oraz z basenem w okresie połogu, czy może bardziej popołogowym. Jak szybko zacząć? :)