Соколец, шедевр в имении графов Потоцких

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 21 сен 2024
  • Одно из самых красивых мест в Подолии, Винницкой области - Соколец. Расположенное на Южном Буге бывшее имение графов Потоцких - выглядит как замок у излучены реки. А что это на самом деле - узнаете из видео).
    Обещанная в ролике ссылка на мою статью о Печере -
    sergekot.com/pe...
    Всем кто хочет помочь в развитии канала -
    ПриватБанк 4731 2196 1347 5130
    paypal - sergekot7@gmail.com
    Спасибо!

Комментарии • 30

  • @SaschaS-b5x
    @SaschaS-b5x 8 месяцев назад

    Большое спасибо вам.

  • @user-xd5mt8qv8i
    @user-xd5mt8qv8i Год назад +2

    Дякую! Одна із найкращих художніх замальовок місць, де я провів і сподіваюсь буду проводити своє життя! Дмитро Ніколенко 62 роки)) Київ)))

  • @ivanbogun218
    @ivanbogun218 Год назад

    Шикарне місце розташування! Такі історичні палаци, як Потоцьких, обов'язково мають бути відреставровані, відбудовані і врятовані! І єдина можливість відродження подібних палаців по всій Україні, це розбудова на їх базі люксових 5-зіркових готелів-комплексів з територією з гарним ландшафним дизайном,дорожками-бруківкою біля палацу, СПА-салонами, слов'янськими, турецькими лазнями, басейнами, казино, гольф-клубом і т.д., а також з якісними асфальтованими під'їзними дорогами з центральних трас. І тоді подібні історичні палаци не тільки будуть відроджені, але ще "відіб'ють" вкладені гроші і будуть приносити великі прибутки, у тому числі для місцевої громади, що преобразить саму громаду...!
    Подібні туристичні проекти я бачив багато в європейських країнах і в США...! Тобто тут має бути проявлена державна, місцева та приватна ініціатива...!

    • @SergeKot
      @SergeKot  Год назад

      Все верно, но почему только пятизвёздочные? Далеко не все могут себе это позволить, и получится что отреставрированная красота будет только для обеспеченных.

    • @ivanbogun218
      @ivanbogun218 Год назад

      @@SergeKot
      Проблема в тому, що щоб відреставрувати подібні історичні палаци, зробити ландшафну територію з фонтанами, ресторани, СПА-салони, басейни, поля для гольфу, люксові номери і т.д., а також утримання подібних об'єктів, оплата кваліфікованого персоналу потребує великих грошей... А це можуть зробити тільки приватні інвестори з відповідним профітом для себе...
      У держави на зараз, таких грошей нема...
      Наприклад палац Потоцьких в Тульчині це рівень французького Версалю, копію якого і намагався зробити граф Потоцький...А щоб привести цей палац в рівень Версалю та ще з п'ятизірковим готелем, треба дуже багато грошей...
      Крім того, для проведення екскурсій по відреставрованим історичним палацам- п'ятизірковим готелям не буде коштувати дорого...
      А п'ятизірковий рівень таких історичних палаців-готелів буде приваблювати заможних іноземних туристів, які будуть залишати багато грошей і податків з них для місцевої громади, області, держави...
      Тобто з'єднається приємне з корисним...
      Крім того, територія громад де будуть діяти подібні історичні п'ятизіркові палаци-готелі, буде підтягуватись під високий рівень таких палаців, тобто будуть робитись якісні дороги, облагоражуватись дома, вулиці, територія, відкриватись кав'ярні, ресторанчики, різні заклади. Сама земля та нерухомість в тих громадах явно подорожчає і стане привабливою для інвестицій і т.д.
      Інакше ці історичні українські палаци будуть продовжувати руйнуватись і зникати...

    • @SergeKot
      @SergeKot  Год назад

      @@ivanbogun218 Все верно, но чтобы раз отреставрированный дворец жил (т.е. сохранялся в отреставрированном виде), нужно тратить огромное количество денег, причем ежегодно. У нас не будет спроса на такое количество подобных отелей, а значит они будут стоять пустыми и не будут приносить деньги. Тут нужно гармоничное сочетание отелей и развлечений на любой кошелек, но не на любой вкус, потому что такие места как раз и должны прививать этот вкус. Ну а насчёт сопутствующего развития инфраструктуры вокруг Вы совершенно правы, одно следует из другого, или за другим.
      P.S. Насчёт Тульчина, при всей моей любви к нему, ему до Версаля как до Луны. Парк там был хороший, Хороше). А то, что там сейчас происходит - ремонт, который там сделан, это просто тихий ужас. Пример того, как иногда лучше ничего не делать, чем делать так. Или - пример как раз отсутствия вкуса , ну и знаний....

    • @ivanbogun218
      @ivanbogun218 Год назад

      @@SergeKot
      Проекти - люксові історичні палаци-готелі будуть рентабельними, якщо до них буде додана велика прилегла територія землі, яка буде облаштована ландшафним дизайном, ресторанами, фонтанами, полями для гольфу і т.д. Тобто як клубний варіант. Плюс якісні під'їзні дороги і маршрути з центральних трас і аеропорту. Подібні проекти розраховані як на грошовитий український і міжнародний бомонд(який цінує історичність та відповідну атмосферу, а також люксові апартаменти і суіти), так і на людей середнього достатку, які зможуть користуватись класичним номером. Повірте, якщо віддати австрійцям, французам, швейцарцям, італійцям, німцям, полякам подібні історичні українські палаци під люксові готелі, з умовою повної реставрації цих палаців та прилеглої території в історичний вигляд, то вони не пустували би ні літом, ні восени, ні взимку, ні весною...Вони професіонали в цій справі... Грошовиті люди по світу дуже цінують старовину та історичність будь-чого та пізнавати нові подібні історичні об'єкти. Тобто все залежить від маркетингової підходу до проекту і менеджмента.
      В Італії, Франції, Швейцарії, Австрії, Німеччині є багато подібних проектів, які користуються сталим попитом у клієнтів ... Коли їдеш машиною, то краса неймовірна! Тільки в Парижі скільки багато супергарних історичних будівель зроблених під готелі!
      Історичний палац Потоцьких в Тульчині є яскравим прикладом неправильної, безсмислової, безцільної реставрації цього, колись грандіозного палацу....
      Це після совкової довготривалої руйнації, цей палац в Тульчині перетворився в руїни. А коли він був побудований з нуля, то він був шикарним майже на рівні французького Версалю...Потоцький саме тому хотів побудувати палац в Тульчині, подібний Версалю, саме після його відвідин... Тобто, якщо задатись ціллю реставрувати цей палац в той шикарний вигляд, як має Версаль, з додатком сучасних матеріалів, матерій, технологій, з люксовими і делюксовими номерами і апартаментами, меблями, з великою прилеглою територією з ландшафним дизайном, кованим парканом і воротами, відповідними дорожками з бруківки, гольфовими полями, кінними прогулянками, ресторанами, фонтанами, СПА-салонами, басейнами і т.д., то він би став би одним з найвідвідуваніших і бажаних локацій в Україні... А біля цього палацу і Тульчин піднявся би як місто... До речі в Тульчині є ще один великий палац, який Потоцький збудував для своєї дочки... Біля цих реставрованих палаців і Тульчин піднявся би, як місто! А біля Тульчина і Вінницький аеропорт, який міг би приймати багато міжнародних авіарейсів з бажаючими подивитись ті палаци та шикарно провести час та відпочити. А біля Вінницького аеропорту і дороги європейської якості з'явились би, які б вели до Тульчина.Та і сама Вінниця піднялась би, як обласний центр. В Вінниці до речі теж є багато історичних будівель, які б можна було відреставрувати та перепрофілювати у високоякісні готелі. Тобто це як "ланцюгова реакція"...Туризм у світі це одна з самих прибуткових сфер бізнесу, яка зачеплює величезну кількість його сфер...!
      На Заході, подібні проекти, є сталими і довготривалими і надійними інвестиціями в нерухомість, які надійно не тільки зберігають капітал, але приносять хороші прибутки...
      Один хороших прикладів реставрації в Україні це Софіївський парк в Умані. Але він не приносить великого прибутку, який міг би приносити....
      По Україні, майже в кожній області є закинуті історичні палаци. І їх відродження лежить саме, через проект люксових готелів-палаців.
      Просто на постсовковому просторі, доморощені бізнесмени, які вийшли з ментальності совка і "90-х" мало розуміються на подібних проектах... Постсовкових бізнесменів на Заході називають ще "забудовниками житлових кварталів, супермаркетів і торговельних центрів"...

  • @МаринаСорокина-с9ц
    @МаринаСорокина-с9ц 2 года назад +3

    А летом здесь был Рай!Надеюсь, не повторится то,что здесь было-на этом месте в 1941-44(если вы в курсе,конечно?)Берегите Соколец!Привет ему из Питера!

  • @КостянтинКостенко-ц1и

    Дякую. Фільм зроблено з любов'ю. Серце стискається від людської байдужості та варварства до нашої історії.

    • @SergeKot
      @SergeKot  3 года назад

      Спасибо. Это место вдохновляет своей красотой...

  • @АнастасияПотоцкая-ъ1й

    Спасибо большое! Приятно было посмотреть!

  • @user-xd5mt8qv8i
    @user-xd5mt8qv8i Год назад

    Село Печера!

  • @ЗояЗолотая-с7х
    @ЗояЗолотая-с7х 3 года назад +2

    Дуже прикро, що замки та споруди України знаходяться в такому жалобному стані!
    Вінничина вражає своєю красою, Південний Буг неймовірними порогами!
    Моя Батьківщина, я тебе люблю! 💓

  • @tatlanazadorozheva7599
    @tatlanazadorozheva7599 3 года назад

    Очень интересно! Спасибо!

  • @marekstuchy2002
    @marekstuchy2002 3 года назад

    Спасибо!

  • @Savchuk71
    @Savchuk71 2 года назад

    Пишу с огромной благодарностью за ваш сайт и материалы, которые там размещены. Живу в Виннице , и прошлом году стал водителем. Побывал уже во многих местах которые вы описываете в нашей области.
    Соколец особое место, постарайтесь при возможности пройти на территорию дома отдыха, он находится по правую сторону не доезжая до мельницы.
    Потрясающий парк, хотя конечно он и заброшен, а дальше за парком, гусиный пляж. Так это место называли отдыхающие( рекомендую попасть на него, и вы поймёте потом Почему) . Моя жена там отдыхала в начале девяностых.
    Мельница, кстати, тогда ещё работала.
    Видео о прогулке, меня есть на канале, но без вашего разрешения ссылку на него я не смею размещать.
    А там, где сейчас размещены домики дома отдыха, когда-то были виноградники и Потоцких. Багодаря южной стороне и большой массе гранита, который прогревался летом, там была доступна возможность выращивать Крымские и Французские сорта.
    В общем много интересного в этих местах. С уважением Игорь.

    • @Savchuk71
      @Savchuk71 2 года назад

      @@SergeKot ну у меня не было такой мысли, шла речь о ссылке в комментариях, но думаю что это будет интересно зрителям и читателям, надо его подсократить, и кое что добавить закадровым голосом для "смотрибельности", сегодня я посмотрел этот ролик, нудный он, тут ведь цель - показать историю родных мест. И чем больше увидет- тем лучше.

  • @ОлегВинниченко-ь4б
    @ОлегВинниченко-ь4б 4 года назад +2

    В благодарность за дослідженя. Картина з зображенням родини Станіслава Потоцького знаходиться в замку Монтрезор (Франція), щодо полотна Жозефіни Потоцької (Мнішек) з Лятур біля портрету Станіслава Потоцького з іншими портретами та статуями є в колекції Музею-палацу короля Яна ІІІ Собеського у Вілянуві (Польша).

  • @zdhcosscoss647
    @zdhcosscoss647 3 года назад +1

    Люблю,люблю,люблю.від наталіі загоруйко

  • @еленамаксимец-и6ш

    Цей будиночок невідомого архітектора - Бочка Діогена,
    Він наш, і у ньому можна зупинитись на відпочинок!
    Приїздіть, будем раді!

    • @SergeKot
      @SergeKot  Год назад

      С удовольствием), напишите мне на почту пожалуйста, sergekot7@gmail.com

  • @ЛіліяБегус
    @ЛіліяБегус 3 года назад

    ще в70 роки цей млин був діючий

  • @romansveryda40
    @romansveryda40 Год назад +1

    Кіно хороше, але трішки граматику, хай навіть руської, треба вдосконалити...

  • @octavianusaugustus1624
    @octavianusaugustus1624 3 года назад

    больше похоже что это был какойто рыбзавод раньше и отстойники для мальков или рыбы. а потом переделали под мельницу так как вообще мало смысла в том чтобы перегонять по смонтированному мосту зерно на мельницу из 2 разрозненных уже стоявших здания с разными функциями. если бы все это строилось по плану то такой бы хрени не делали

    • @SergeKot
      @SergeKot  3 года назад +1

      Ну Вам виднее)

    • @alexandersegeda7951
      @alexandersegeda7951 3 года назад +1

      Не нужно пытаться рассуждать там где не обладаете знанием предмета.
      Именно так и строили. Мельницы всегда были пожароопасными объектами, а зернохранилища
      возводились на достаточном расстоянии. Правильность проектного решения подтвердила жизнь.
      Амбар уцелел!

    • @octavianusaugustus1624
      @octavianusaugustus1624 3 года назад

      @@alexandersegeda7951 спасибо за ответ видимо вы правы

  • @ВасильСтецюк-о3м
    @ВасильСтецюк-о3м 3 года назад +1

    Раби будували мільйони коштів і праці ,і що тепер??? Багатії творіть на тисячоліття

  • @ВладимирБрусов-ж2ъ

    Печально смотреть нп все это . Страна с уникальной историей . На историю наплевали , архивные документы не ясно где . А жаль . Народу надо знать свою историю , свою культуру какой бы она ни была .