Погана якість води: на Львівщині люди відмовляються оплачувати рахунки "Водоканалу"

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 7 фев 2025
  • Жителі трьох сіл на Львівщині звернулися до Львівської міськради через якість води, що, з їхніх слів, не відповідає нормам. Люди кажуть, що не погоджують оплачувати Львівводоканалу за рахунками. Адже до недавнього часу взагалі не платили за воду, оскільки мали пільги. Оскільки з території їхньої громади качають воду на Львів, це призвело до обміління криниць.
    Підпишіться та натисніть 🔔 щоб отримувати сповіщення про нові відео та трансляції
    Читайте новини тут: suspilne.media...
    Ми в Telegram: t.me/suspilnelviv
    Ми в Facebook: / suspilne.lviv
    Ми в Instagram: / suspilne.lviv
    Долучайтеся до спільноти у Viber: bit.ly/suspilne...
    Політика взаємодії з аудиторією на цифрових платформах Суспільного: cutt.ly/NkBNkRO
    -------
    Сайт філії: lv.suspilne.me...
    Усе про Суспільне читайте тут: corp.suspilne....

Комментарии • 4

  • @romamar8654
    @romamar8654 7 дней назад +2

    З такою водою я змушений ставити фільтри які обходяться мені на 2 місяці 1000 грн! Я ще повинен платити за воду? 850 грн потрійне фільтрування котре ізза якості води не витримує довше та ще один попередній фільтр за 150 грн загального фільтрування.

  • @НаталяЛілія
    @НаталяЛілія 7 дней назад

    В селах з яких викачують воду ці водозабори ця територія називається депресійна лійка! Так, що населення тих сіл де є водозабори вже і так достатньо заплатили за спустошення своїх земель за викачку води, криниці висохли, річки, ставки, будинки тріщать. Це ще водозабори мають платити гроші людям, громаді тих сіл з яких викачують воду!!! Просто банда з круговою порукою яка зараз сидить у тих всіх органах і на цих підприємствах рекетирськими, шахрайськими методами хоче пошити селян в селах де стоять водозабори в дурні, продумуючи все нові способи викачування грошей, крутять нові видумані схеми, що не один йобла який приходить і сідає в керівницьке крісло придумає схему як обїбати людей. Треба селянам тих сіл в яких стоять водозабори зібратися, закрити вентиль і заборонити з села викачувати воду! Чим дальше все йде тим більше банда задавлює народ своїми дибільними рішеннями видуманими!!!

  • @novellazavadska5866
    @novellazavadska5866 7 дней назад

    Половину ціни,яку Львів платить за водопостачання і відведення разом.В Зашкові,Завадові,Зарудцях водовідведення немає.А що до перевитрат води то з криниць,які попересихвли,брали води скільки треба було.Про зниження рівня води можна судити по долині річки Недільщина між Зашковом і Грядою.Там раніше були непрохідні болота і били джерела,а зараз стоять будинки з садками і городами.

  • @olesyapom
    @olesyapom 7 дней назад

    1. Для жителів сіл депресійної лійки, звідки від 1960-х викачують воду до Львова, компенсацією було будівництво водопроводу. Тому що зрозуміло, що з часом, а тим паче за стільки часу утворилися значні порожнини в глибинах землі, які самі собою становлять можливість техногенної катастрофи. До того часу мешканці цих територій користували криничною водою, та коли збудували водокачки, вода в криницях обміліла.
    2. 60 років воду викачували, на цьому заробляли, але ніколи не було коштів на оновлення системи водопостачання, тому водопровід у такому стані, як його збудували 60 років тому - частково труби азбестові - можливо це є причиною значної кількості онкологічних хворих у цій місцевості!
    3. У грудні без попередніх обговорень з громадами надійшли повідомлення про квитанції. Ніхто жодних договорів на водопостачання не підписував, а людей змушують оплачувати. Велике запитання, хто надав без дозволу персональну інформацію щодо кожного двору, щоб створити платежі?!
    4. Чиновник у цьому відео стверджує, що до цього часу за споживання води мешканців сіл депресійної лійки сплачував Львів. Нехай вкажуть документальні підтвердження! Це абсурдно, тому що насамперед були окремі сільські ради і "місто за село" умовно кажучи, смішно звучить, щоб платило.
    5. Щоб брати оплату за щось спочатку потрібно належні послуги надати належної якості, тоді добровільно споживач вибирає, чи потребує таких послуг. Договір є згодою на виконання двосторонніх домовленостей.
    6. Викачану воду зі зони депресійної лійки очищають на Замарстинові, по селах депресійної лійки вона надходить напряму значно гіршої якості.
    7. Львівводоканал проводив контроль води сам у своїй фірмі. Жоден контроль не може провести та сама організація, завжди мають бути незалежні експерти.
    8. З юридичного, екологічного та соціального боку ця ситуація має більше запитань, ніж відповідей.
    Зрозуміле обурення мешканців сіл депресійної лійки і беззахисність перед свавіллям!