Fotbal fokus podcast: Co ukázalo Portugalsko, jak se poučit na Gruzii? Nasadí Hašek Baráka?

• Опубликовано: 12 сен 2024
  • Češi v úvodním představení své skupiny Eura vedli, nakonec nemají ani bod. Co rozhodlo a jak se z toho poučit na zápas s Gruzií? Nový Fotbal fokus podcast rozebírá obraz hry, sestavu i výkony hráčů, ale nejen to. Diskutují Petr Nerad a Ondřej Nováček.
  • СпортСпорт

Комментарии • 35

• @rycpyc6870
    @rycpyc6870 2 месяца назад +11

Musím pochválit pana Nerada. Rozhodně zlepšení v mluveném projevu, jen tak dál 😉

• @9nerry
      @9nerry 2 месяца назад +5

Děkuji, snažím se na tom pracovat. Pochvala potěší :)

• @Murphy3126
    @Murphy3126 2 месяца назад +9

Dobrá práce kluci👍 jinak za mě taky Coufal katastrofa

• @frankiebe5953
    @frankiebe5953 2 месяца назад +16

Antifotbal,nedalo se na to dívat,pochvala pro obranu a golmana,záloha a utok nula.Alibismus,že to je přece Portugalsko a hrát se jinak nedalo neberu.Byli připos..ní,taktika Bratislavský beton,Hašek si může kecat co chce.Sestava postavená na defenzivních hráčích,tvůrce hry Barák seděl proč?Severní ||Makedonie nám ukázala co budeme hrát na Euru.S Gruzií to bude provar a s Tureckem už o nic nepůjde.Nevěřím tomu,že proti Gruzii budeme hrát krásný ofenzivní fotbal.Hašek je prostě stará škola,zabředl před dvaceti lety..Já jsem nic extra od něho nečekal,takže ani zklamaný nejsem.I kdybych přistoupil na Haškovu verzi,že takhle hrát nechtěli,tak proč nějak nezareagoval?Změna taktiky,střídání už o poločase?Staněk to řekl jasně,čekání na smrt....Schick při střídání jasně dával na jevo co si o tomto fotbale myslí

• @FilaMrazek
      @FilaMrazek 2 месяца назад +2

Souhlasím s tím výkonem. Bylo to špatný , nicméně ono přece nejde jenom si říct , hele budem hrat útočně! Musíš proste brat v potaz kvalitu soupeře a i kdybychom chtěli hrat útočné , vypadalo by to úplně stejně 🤷🏽‍♂️ Ta kvalita tech kádru je o 3 levely úplně někde jinde hráč od hráče … i kdybys chtěl hrat nahoru dolu, jsem presvedcenej , ze by nás Portugalci zmakli stejně jako včera 😊

@frankiebe5953 2 месяца назад +3

@@FilaMrazek Základní sestava napověděla jak chce hašek hrát...víc asi nemá smysl řešit.Chtěli hrát na brejky.

• @tom_krupa
      @tom_krupa 2 месяца назад +1

Hrál jste někdy fotbal? Jestli ano, tak Vás absolutně nechápu, jak můžete něco podobného napsat. Vždyť ten tým přece hraje to na co má.. Takže měli hrát krásnej ofenzivní fotbal s otevřenou obranou a dostat 7:0? Byl byste spokojen nebo byste si opět ztěžoval na ostudný výsledek? Negativní života Vás některých bych opravdu chtěl mít tyjo😁😁👍🏼

@frankiebe5953 2 месяца назад

To je právě ta priposranost o které píšu.....

• @FUKT60
      @FUKT60 2 месяца назад +2

Černá není bílá
      Bratislava není Prešov😉

• @jaroslav70
    @jaroslav70 2 месяца назад

Já jsem byl spokojený. Naší podali jeden z nejlepších výkonů za posledních 10 let. Prohráli jen o gól, mohli i remizovat. Musíme si uvědomit, že Češi ve fotbale klesli tak na úroveň Lucemburska, San Marina či Andorry. Jsme malý stát, chybí nám Slovensko. Doufám, že budeme betonovat i v dalších dvou zápasech, nechci abychom prohráli 7:0 nebo 10:0.

• @jandolezal8978
    @jandolezal8978 2 месяца назад +4

Omlouvám se vám oběma, reportérům v rozhovorech po zápase i na tiskovce.
    Ale nedozvěděl jsem se, proč trenérský triumvirát nechal ždímat tým hodinu neumem dvou útočníků platoniků, aby v 79. minutě svoji taktiku povýšil současně dvěma kteativci místo neutuchajících rváčů. V sázce byla plichta a vyztužit víc potřebovala přetížená a vysílená obrana. A že bylo kým.
    Zoufalec Cuf měl být taky dávno pryč, na svůj post mohl přejít Douděra a vlevo se zapojit M. Jurásek.
    Haškovci už se ukázali jako banda lhářů a taktických neumětelů. Co ještě předvedou?

• @radimtraveller
      @radimtraveller 2 месяца назад +1

přesně ,ja čekal střídaní už o pulce, Kuchta byl zralej na to střídatz už ve 30.minutě, ten jevil absolutní nezajem o hru, neziskal míč, nebojoval ,prostě nic nic nic. už bych mu nedal prostor za tohle flinkaní

• @denismasek2422
      @denismasek2422 2 месяца назад +1

Bych tě chtěl jen upozornit že douděra byl právě ten který měl že hřiště vyfičet už v 25. Minutě to co předváděl celý zápas byla jedna velká tragedie mě by celkem zajímalo kolik měl úspěšnost přihrávek. Podle mě se ale určitě nedostal přes 20% .... prostě strašný... douděra i cuf měly být o poločase střídaní... já osobně bych v poločase vystřídal i gólmana... páč Staněk to nohama prostě neumí a navíc nic nechytil...

@jandolezal8978 2 месяца назад

@@denismasek2422 Každý máme své oči i mozek, když hodnotíme zápas repre. Šedesát minut se na place odehrávala česká zoufalost nad zoufalost. Změna k lepšímu se dostavila po stažení Schicka s Kukou a nástupem rváčů Lingra s Chytilem. Nominace k zápasu s možná nejnadupanějším soupeřem Eura od trenérů byla v útoku tragédie, kterou zopakovali i před koncem. Teď jsem se dočetl, že podle dat byli nejhorší Schick s Coufalem. Douděra alespoň chtěl hrát fotbal a bojoval. Staněk předvedl řadu parádních zákroků až na "asistenci" Hranáčovi k vyrovnání. Třeba se naši prosadí už v sobotu s Gruzií, pokud koučové dají větší prostor mladým rváčkům. Držím ✊.

• @michaelnovak2615
      @michaelnovak2615 2 месяца назад

​@@denismasek2422 tak hele chytil 2 krát Ronalda; pak chytil dělovku, to jak šel Ronaldo na něj sam; už to chytil něco navíc, pak chytil na mokrém trávníku hlavičku, pak reflexem ranu ve 2 půli, takze nás podržel, jinej gólman by to nepřečetl, Staňkovi šlo něco do proti pohybu.

• @cigiking1893
    @cigiking1893 2 месяца назад +2

Sem zvědavej jestli bude mít Hašek koule posadit Coufala.Portuglaci to tahali převážně přez něho a chodili nám tam jak domů .

• @dudmenn
    @dudmenn 2 месяца назад

Fotbal hnusný ale to samé bylo se Španělskem v roce 2016, tehdy v závěrů přišel překvapivy gol Piqueho. Proto jsem na zápas nedíval. Rozhodnou tyto zápasy zde se musí ukázat co umíme.

• @user-oi6ps7tz6o
    @user-oi6ps7tz6o 2 месяца назад +5

Souček jako "kapitán" absolutně nic, herní přínos otřesný když už od začátku to je minus jeden hráč teď jen doufat že se zranil a už dál škodit nebude

• @michalsvoboda5520
    @michalsvoboda5520 2 месяца назад +3

Nejhorší na hřišti byl jednoznačně Coufal

@denismasek2422 2 месяца назад

Nesouhlasím... jednoznačně douděra

@radimtraveller 2 месяца назад

co se týká středové řady, místo šulce se ihned nabízel Barak, tak nekecejte že Sulc byl dobra a jasna volba, utkaní ukazalo že to byl obrovskej přešlap, on nedokaže tvořit hru, jen běhal a nic z toho. Barak by pomohl udržet míč, takže zaklad byla povinnost

• @jonasvohrna
    @jonasvohrna 2 месяца назад +7

Staněk 100% potvrdil, že je jednička? To vás snad po 8 letech přestanu poslouchat. Nekopl jedinej míč přesně, vše šlo do háje, a první gól jen vyrazí střelu, než aby ji zalepil. Ty dva zákroky byly dobrý, ale celkově tak max průměr. Kovář je jinde.

@jonasvohrna 2 месяца назад +5

Hnus fotbal a 0 bodů je horší než koukatelný výkon a 0 bodů nebo hnusný fotbal a nějaký bod. To neříkám nic novýho. A vzhledem k tomu, jak to celý vypadalo a dopadlo, tak jsem dost otrávenej.

• @jozefviranyi4162
    @jozefviranyi4162 2 месяца назад +3

Madarsko a ČR,zatim podle výkonu nejhorší na ME.. a šance na postup,10%!