Екологія | Національний круглий стіл

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 22 окт 2024

Комментарии • 3

  • @olyaolya2356
    @olyaolya2356 4 года назад +1

    Екологія людських душ проявляється : у доброзичливому середовищі, у підтримці творчих починань, у культурі спілкування ровесників і людей різних поколінь, у створені можливостей кожному - рости, у можливості вчиняти хороші справи на благо Батьківщини, у проявлені нових українських героїв/стереотипів для наслідування, у поширенні знань ,які РЕАЛЬНО необхідні для життя, у відборі на "висоту" кращих з кращих , у справедливості суспільства і держави по відношенню до конкретної людини... Ви можете продовжити...

  • @Надежда-ы8з4л
    @Надежда-ы8з4л 4 года назад +2

    Как приятно сидеть на берегу чистой реки, на поляне в лесу, вдыхать чистый воздух, наслаждаться красотой природы. Но находить такие места на земле, с каждым днем становится все труднее. Современные технологии принесли много пользы человечеству, но навредили природе.Многие ученные говорят, что процесс необратим. Но я узнала из Библии, что Создатель Бог Иегова, который создал землю, чтобы она была цветущим раем, обещает в недалеком будущем очистить землю, для послушных ему людей, и они будут жить на ней вечно В Исаия 36: 1,2 сказано: "Возвеселится пустыня и сухая земля, и возрадуется страна необитаемая и расцветет как нарцисс; Великолепно будет цвести и радоваться, будет торжествовать и ликовать." Больше унать об этом можна , зайдя на сайт JW.ORW.

  • @olyaolya2356
    @olyaolya2356 4 года назад +1

    Ялинку живу на новий рік не можна ставити, бо : 1. Це не наша ( нав'язана Петром 1) традиція ". 2. Ялина несе мінус-енергії і не можна починати рік/запрограмовувати рік негативними символами (ялиновими гілками на селі обкладають гроби на похоронах і роблять для них вінки). 3. В український традиції на селі заносити на Різдво до хати сніп збіжжя гарно прикрашений калиною (останній сніп зібраний з поля ,який зберігає дух землі) , а в місті - декоративний дідух (сплетений за всіма канонами з різних злаків). Це символи (сніп і дідух) достатку, єдності природи, бога і роду з людиною, обереги і стародавній український обряд... На весні зерно зі снопа і дідуха висівають на своєму полі , як символ тяглості життя і достатку.