Будь-який з цих сортів варто спробувати виростити! ogorod.net.ua/ua/g44931857-semena-ogurtsa - професійне насіння(поштучно) гарних сортів та гібридів ОГІРКІВ! ogorod.net.ua/ua/g44930772-semena-tomatov - професійне насіння(поштучно) ТОМАТІВ для теплиці та відкритого грунту! ogorod.net.ua/ua/g46729245-semena-tsvetov профнасіння(поштучно) КВІТІВ! ogorod.net.ua/ua/g48637986-semena-pertsa - профнасіння(поштучно) ПЕРЦЮ. ogorod.org.ua/ua/ - ПЛІВКА для теплиць, торфосуміш Класманн та інші якісні.
Мне кажется ещё и от погоды зависит. Посадила рекомендуемые вами в прошлом году огурцы, открытый грунт (Германия). Май холодный, июнь сначала холодный, потом дождливый, в июле иногда ночью до +7 опускалась температура.В середине июля все в ложной мучнистой росе, несмотря на разные опрыскивания химией и не химией. Семена ещё есть, буду пробовать в следующем году. Может к весне и теплица будет готова.
Ми вирощуємо Арктику та Кібрію в теплиці вже декілька років і дуже задоволені. Пробували на відкритому грунті теж непогано. Амур на відкритому грунті в нас завжди гарний врожай. Дякую за Ваші поради, я часто ними користуюсь❤ Мирного Вам неба❤❤
Доброго вечора, Валерію та всім добрим людям! Дякую за просвітництво, за навчання. З Вами вже багато років хазяйную. Завжди радію новому досвіду. Але, дуже хотіла поради, що до огірків з не товстою не грубою шкіркою та стійких до хвороб. У відкритому грунті. Дякую
Повністю згодна з Вами, за Вашими відео вже два роки вирощувала Бйорн, Арктику, Мертус. Чудові огірки, всі вирощувала на городі, підв"язані на шпалері. В затішному місці давали плоди до жовтня, врожай відмінний. Дякую за поради. Успіхів Вам і всім українцям.
Дякую за Ваш досвід! У нас ДУЖЕ маленька ділянка, 4 сотки, на якій стоять :будинок, сарай, місце для авто і ростуть 14 дорослих дерев, тому-багато тіні і зовсім немає місця. Під час війни херсонці, які жили у нас,порадили посіяти під деревами, пристовбурне коло, огірки ФЕНІКС, старий сорт. Це супер-огірок, не хворіють, у жовтні просто їх прибрала, бо огірки на верхівках дерев вже, а дерева, як новорічна ялинка. І консервувала, і весь сезон не купувала зовсім, вистачало на нашу родину. Якщо комусь такий мій досвід корисний ( а під час війни дуже великий дефіцит ресурсу і всього і треба заощаджувати), я буду рада. Є ще Фенікс F1. Дерева обробляю восени карбамідом, через 10 днів залізним купоросом, листя нагортаю у пристовбурне коло. Сію у відкритий ґрунт на початку квітня, пригортаю листям, яке залишилось з осені ( зберігається тепло та волога), сію з того боку, де більше світла, по декілька насінин у лунку, штук 10 всього, залишаю потім 3-4 кущі, підв'язую до дерева пагони, не пасинкую, рослина повноросла, з довгими пагонами. Потім, коли доростуть до верхівки дерева, верхні пагони опускаю, щоб висіли вниз ( але вони всеодно ростуть як їм схочеться). Нижні листки огірка обриваю по мірі росту рослини ( бо не пройдеш). Коли огіркам стане добре, вони сходять. Проливаю навесні сходи триходермою. І я не фахівець в огороді, від слова зовсім. Але у мене вийшло, тому ділюся досвідом. Перемоги та миру, процвітання та щастя і низький уклін та подяка ЗСУ.
Дякую вам за досвід. У мене не вийшло виростити огірки під деревами, не розвивалися. Але дуже сподобались для їди огірки ФЕНІКС ПЛЮС і ЗОЗУЛЯ F1. Я початківець -городник, тепер скористаюсь вашим досвідом-посію огірки в грунт ранньою весною. А тепер мій досвід: коли ми подивилися на наш сад з практичної ст. , то виявилося, що ранні сорти яблук, груш ми не встигаємо використовувати, а дві черешні поспівають одночасно. Хоча дерева були гарні, але ми звільнили від них територію. І спасибі нашим воїнам, що ми можемо думати і про огірки.
@@SerenadaIsp це Дніпро, дача, ґрунтові води- близько 2 метрів, ґрунт- навозили, але до річки 100 метрів, тому на глибині 1 метру - пісок. У нас влітку жарко і палюче сонце, дерева обрізаємо на висоту близько 3, 5 метрів, крону добре проріжуємо, тому серед дерев не зарослі і є світло. Детальніше: Під деревами÷ яблуні і абрикоси. Відстань від стовбура - близько 1, 20 см. Сад обробляємо і восени ( карбамід 7%, через 10-14 днів залізний купорос/ чергуємо по роках з мідним купоросом) навесні брунька і 30 д. У травні скор+енжіо+ приліплювач , через 7 днів ще раз, через 30 днів після останньої обробки додаю замість енжіо вермітек ( акарицид). По абрикосах - світч. По квітам обробляємо своїм графиком). Тому рослини здорові, після осінньої обробки та побілки, пристовбурне коло обкопали і листя нагорнули. Навесні обробка у березні, на це листя також препарати потрапляють при обробці. У квітні, коли вже тепло, проливаю землю з триходермою. Вона ( триходерма) там почне жити та розмножуватись у землі і рослини не будуть хворіти. Частину насіння ключила, частину - ні. Коли зійшли- листя відгорнула трошки від пагонів, але не прибирала повністю. І ще у цьому році сіяла тричі ( квітень/червень/серпень). Ті, що посіяла 15 червня ( обов'язково зберегти гарну вологість ( пролити, агроволокно, мульча- як Вам краще і не ключила, щоб вони зійшли коли їм краще, боялась, що не пол'ю і паростки загинуть). Таким чином, коли перші ( квітневі) почнуть хворіти, червневі як раз лише починають плодоносити сіяла і 11 серпня, були огірки, але запізно вже, у кінці жовтня зняла ботву.
@@Т.Гугля зверніть увагу на температуру, бо квітні бувають різні. Листя треба з осені, тому воно пріє, як мені пояснили, тримає температуру вищою. Я так розумію, що огірки холоду нн люблять, а тому, якщо у Ваших широтах у квітні сніг, думаю, не резикуйте. Я насіння купувала у звичайному магазині, не замовляла. Пробуйте, нехай росте!
Пане Валерію, дякую за огляд, що ділитесь своїм досвідом. В цьому сезоні моїм фаворитом став Бйорн - смачний, урожайний, вилікувався біопрепаратами спочатку від павутинного кліща, потім від переноспорозу, останні огірочки зняла 20 жовтня, хоча вночі температура знижувалась до +10 (в теплиці), огірочки зав'язувались і достигали. Мадрілен спочатку дав не поганий урожай, але спеку не витримав, почав хворіти і біопрепарати йому майже не допомогли. Еколь по урожайності і стійкості до хвороб на другому місці після Бйорна. Це мій особистий рейтинг початківця, можливо комусь буде корисним.
Вирощувала по вашій рекомендації мертус,мадрилен,кібрія,еколь.весна була дощова навіть стояла вода,але мої огірочки не подавали.Мертус не зайшов трохи.чекаю відіо про томати.дякую
Дякую за огляд! Замовляла у Тетяни Вікторівни насіння Бьорн, та Арктика, смачні, без гіркоти, до жовтня споживали, заготували на зиму. Росли в теплиці, в спеку накрили притіняючою сіткою, поливати доводилось двічі на день, обробляла біопрепаратами. Врожаєм задоволена,потрудилась не дарма. Насіння хороше.❤
Я відкрила для себе Рішельєвський. Дуже сподобався. Не гіркий, гарно показав себе у відкритому грунті. Врожайний. Гектор гарний був, теж врожайний, не дивлячись на спекотне літо. Земля в мене погана неврожайна, піщана. Сходили погано, але далі все було добре. Сходили погано, бо саджала одразу в грунт і при поливі нашаровувався пісок, тому їм було важко саме проклюнутися, наступний сезон буду ростити або розсадою, або треба чорнозему прикупити в грядку з огірками. Бо в піщаному грунті проблемний полив.
@@elenasoloshenko630купила Директор, сплошна підробка, поросли крючками, видно гасіння зібране з гібридів,як ще від цього уберегтися, брала в насіннєвому магазині, перевірено у, і отак.
@lesya2829 Правильно,10 насінин. Купую насіння вже років 25 в одному перевіреному магазині у Харкові."Зелений світ" називається.І засоби захисту рослин там же роками купую.Недешево,але без підробок.Перевірено усіма знайомими. Так що те мені дали.100%.
У мене гібриди "Бьорн" та "Арктика" теж на першому місці.Дуже смачні у порівнянні з іншими.Пробувала "Герман","Гектор","Маринда",""Амур"(смачний,але хвороби чіпляються без кінця)...
Добрий день, дякую за корисну ,цікаву інформацію,я вирощувала гектор у в.г. сподобався тим що кущовий займає мало місця,врожайний та смачний,ще Мертус в теплиці дуже смачний.Насіння купую в Тетяни Вітрорівни.Бажаю радості на землі,та мирного неба ❤
Вітаю! Я зупинилася на гібриді Амур F1. Купую у Тетяни Вікторівни профупаковку 250 шт. Вирощую на продаж у сезон високих цін. Телиця і відкритий ґрунт. Пробувала Мадрілен та SV 4097. Але у них значно дорожче насіння. Врожайність приблизно однакова. Знайомий фермер вже років десять садить лише Амур F1 і на перший і на другий оборот.
Доброго дня. Дивлюсь канал із задоволенням,навчаюсь. Як можна спілкуватись з Тетяною Вікторівною,щоб замовляти насіння,добриво. Дякую усім хто відгукнутися.
Доброго дня Валерію вам за новинки огірків і цікавий огляд ,бо здалося ніби в літо вернулась.У вас дуже гарні огірочки!Я вирощувала Кібрію,Еколь гарні огірочки кущові,а цього року був жах з огірками ,як почали зав'язуватися ,зір- вала перші 5шт. і прийшла хвороба,на листях появилися жовті пл'ями,почали всихати іпропали 😢😢😢
У вас на огірках був піроноспороз. Він у цьому році був майже у всіх, бо було дуже спекотне літо. Але я врятувала свої огірки: оприскувала фітосорином кожні 7 днів, кожні 2 два тиждня підгодовувала під корінь добривом та також додавала фітоспорин. У мене огірки були у відкритому грунті до кінця жовтня.
@ЕленаДрогина-м3д Та я знала,що це піроноспороз,але незнала чим полікувати,обробити рослину,бо був цвіт,а тоді хімією шпігати не хотілося.Знайома порадила обробити мідним купоросом,але не стала кропити,бо термін очікування не малий,а тут достигали через день.Добре дякую буду пробувати кропити на другий рік!
Доброго ранку Валерій. Вирощувала в цьому сезоні огірок Фонтіна. Огірок гладенький, з м'якою тоненькою шкіркою,розміром до 10-12 см. На відміну від інших огірків, самий стійкий до хвороб, сама була вражена. Вирощувала в два стволи. Якби було тепло, то росли б і далі. Замовила собі ще 4 пакети у Тетяни Вікторівни на наступний сезон.
Важко вибрати ,всі чудові. Більшість садив ті що ви називали ,але зупинився на Ілонарі і Бйорн. Кібрія врожайна але в мене вона кожин рік чомусь перша починає хворіти,тому відмовився .4097 ще не поганий,добре так грузить врожаєм .
Декілька років у відкритому ґрунті вирощую Арктику та еколь. Обожнюю. Особливо добре ростуть під невеликим навісом який захищає від крапель дощу, тоді хворіють менше. Обробка біопрепаратами дозволяє зберегти кущі до кінця серпня. Але найулюбленіший огірок - гектор ф1. Він опиляється бджолами, тому такі огірки треба в умовах запорізької області поливати двічі на день. Але двох-трьох кущів буде достатньо щоб нагодувати усю сімʼю. Саджаю біля паркану, огірок розгалужується, не росте однією ліаною. Смак бджолозапильних огірків порівняно з самоплодними - небо і земля.
Бьйорн выращиваю не первый год. Хороший урожайный гибрид. Арктика- урожайная, но куст очень мощный, много пасынков. Мне в маленькой теплице не подходит. Кибрия- ничего особенного. Огурец как огурец... Амур тоже неплохой. Артист хорошо выдерживает полутель. Лютояр не понравился. Не урожайный был и заболел рано.но эти все гибриды годятся для маринования. Простым посолом (только соль) они часто бывают мягкие. Для засолки из вашего списка подходит только Маша...самый вкусный огурец это гибрид Кураж. А для засолки я выращиваю Гектор, Наташа и Феникс. Но феникс не очень урожайный.
В теплицю на другий оборот 06.08 . 24 р. Садив кібрію і новий для мене сорт Спіно. С кібрією все зрозуміло. Спіно, випадково порадував. З 15 вересня почав збирати врожай. Закінчив в кінці жовтня.
2/3 куплених у Тетяни Вікторівни огірків і 1/2 кабачків (кущових) не зійшли... на жаль... не зрозуміла чому; висівала в горщики, а висаджувати було майже нічого...
Підкажіть будь ласка вони всі партенокарпічні? І ще можливо ви чи хтось знає огірок який має солодкий присмак що це за сорт. Кукурудзу солодку не люблю а от огірок куштувавала прям дуже смачно і не можу знайти такий сорт огірка 🙈
У нас були огірки у відкритому грунті до кінця жовтня, підживлювали "чистий лист" і збирали відрами усі сусіди їли і квасили. А особливо сподобались "китайське диво і зозуля довгі з одного огірка салат на всю сім'ю.
Зовсім випадково купила огірки, недорогі гібриди Маркус і н'ю мона. В характеристиці під описом головне було: колір світлозелений, і годяться для засолу. Бо всі темні в засолі виглядають чорними. То це було відкриття. Врожайність була такою, що роздавала! До жовтня були. І в засолі вийшли найсмачнішими!
Вы говорите для какого климата семена, что советуете! Покупала в этом году в магазине, что в ы советовали, всхожесть была 50 процентов, так еще и в жару очень плохо плодоносили, я живу на юге украины. И гибриды не подошли до моего климата.
Дякую за інформацію, Валерій, і за чудову мову. Огірки ранні та надранні, не знаю чи годяться для засолювання. Мабуть, ні. Порекомендуйте будь-ласка пізні сорти для засолки
Я перепробувала вже дуже багато сортів. Так, Арктика, Мадрилен, Балкан та Бьорн смачні та врожайні. Але для засолювання вони не годяться, бо стають м'якими. Я для засолювання вирощую сортові огірки: Соловей, Журавльонок, Голубчик та Фенікс Плюс. Вони не такі родючи, як гибриди, но зато будуть 100% хрумкими.
Огляд ні про що. Точніше про Тетяну Вікторівну))) Тепер по суті. Вирощувати огірки в теплиці для дачників - взагалі не має сенсу! Мороки повним повно, і навіщо питається. Щоб що? встигнути їх поїсти на два тижні раніше? Та вони вже наприкінці липня поперек горла стануть, а від консервації вже нудитиме. Вирощування у відкритому ґрунті - це те, що необтяжливе для стандартних дачників. З усього списку, представленого Валерою, лише Арктика та Амур - витримає відкритий ґрунт і те, що мають стійкість до пероноспорозу. Про фенікс - взагалі ні слова. Чому? Та тому що з нього насіння можна збирати та сіяти далі. А як же тоді Тетяна Вікторівна? Рекомендація для Валерія. Краше не писати і говорити, що той чи інший сорт стійкий до багатьох захворювань. Перелічуйте саме і спирайтеся на найголовніших - коренева гниль і пероноспороз.
не знаю ніяку Татьяну Вікторовну, усі ці гарні огірки продаються усюди, це давно знайомі гібріди, а цьому році, вирощував случайні сорти Пікуль f1 і Баде f1, и тепер і далі буду вирощувати у своїй песчаній почві та засухі
❤вітаю.Бьорн,Амур,Еколь,Сатіна,Льоша-для соління,Посухозасушливий-також не погано себе показав.Не сподобалась Наташа-від слова зовсім.Та багато інших .❤.
@@АллаКошка-у2ц Мені для соління подобаються сортові огірки: Голубчик, Соловій (мій улюблений), Журавленок, Зосолочний( це бждолозапильний пізній сорт, але у соліннях він найкращий).
Доброго дня шановні. А як огірки Аякс відкритий грунт. То родять, то не родять, то засохнуть. Що з ними не так. Чи неправильно висаджую. Кидаю насіння прямо в лунки весною. Дякую. Слава Україні
Будь-який з цих сортів варто спробувати виростити!
ogorod.net.ua/ua/g44931857-semena-ogurtsa - професійне насіння(поштучно) гарних сортів та гібридів ОГІРКІВ!
ogorod.net.ua/ua/g44930772-semena-tomatov - професійне насіння(поштучно) ТОМАТІВ для теплиці та відкритого грунту!
ogorod.net.ua/ua/g46729245-semena-tsvetov профнасіння(поштучно) КВІТІВ!
ogorod.net.ua/ua/g48637986-semena-pertsa - профнасіння(поштучно) ПЕРЦЮ.
ogorod.org.ua/ua/ - ПЛІВКА для теплиць, торфосуміш Класманн та інші якісні.
Всі назви огірків, які ви перелікували, можна в відкритому грунті садити?
@@ксєнія Так- можна!
Мне кажется ещё и от погоды зависит. Посадила рекомендуемые вами в прошлом году огурцы, открытый грунт (Германия). Май холодный, июнь сначала холодный, потом дождливый, в июле иногда ночью до +7 опускалась температура.В середине июля все в ложной мучнистой росе, несмотря на разные опрыскивания химией и не химией. Семена ещё есть, буду пробовать в следующем году. Может к весне и теплица будет готова.
@@nasha-dacha01 дякую
Вітаю Учителю.
Я вже декілька років сію Гунар. Мені дуже подобається..
Не перестаю дякувати за українську. Бо я з Сум ....
Тримайтеся!
Ми вирощуємо Арктику та Кібрію в теплиці вже декілька років і дуже задоволені. Пробували на відкритому грунті теж непогано. Амур на відкритому грунті в нас завжди гарний врожай. Дякую за Ваші поради, я часто ними користуюсь❤ Мирного Вам неба❤❤
Доброго вечора, Валерію та всім добрим людям!
Дякую за просвітництво, за навчання. З Вами вже багато років хазяйную. Завжди радію новому досвіду.
Але, дуже хотіла поради, що до огірків з не товстою не грубою шкіркою та стійких до хвороб. У відкритому грунті. Дякую
Завдяки Вашому каналу я 2 роки з врожаєм.Дякуємо Тетяні Вікторівні за насіннячко .Садитиму Мадрілен,Мертус ,Ілонара та Северин
Бажаю гарних врожаїв та мирного неба!🇺🇦❤️🙏
Дякую за довгоочікуваний огляд. Ждемо огляд томатів і перців. Мирного неба і гарних врожаїв.
Повністю згодна з Вами, за Вашими відео вже два роки вирощувала Бйорн, Арктику, Мертус. Чудові огірки, всі вирощувала на городі, підв"язані на шпалері. В затішному місці давали плоди до жовтня, врожай відмінний. Дякую за поради. Успіхів Вам і всім українцям.
Дякую за Ваш досвід! У нас ДУЖЕ маленька ділянка, 4 сотки, на якій стоять :будинок, сарай, місце для авто і ростуть 14 дорослих дерев, тому-багато тіні і зовсім немає місця. Під час війни херсонці, які жили у нас,порадили посіяти під деревами, пристовбурне коло, огірки ФЕНІКС, старий сорт. Це супер-огірок, не хворіють, у жовтні просто їх прибрала, бо огірки на верхівках дерев вже, а дерева, як новорічна ялинка. І консервувала, і весь сезон не купувала зовсім, вистачало на нашу родину. Якщо комусь такий мій досвід корисний ( а під час війни дуже великий дефіцит ресурсу і всього і треба заощаджувати), я буду рада. Є ще Фенікс F1. Дерева обробляю восени карбамідом, через 10 днів залізним купоросом, листя нагортаю у пристовбурне коло. Сію у відкритий ґрунт на початку квітня, пригортаю листям, яке залишилось з осені ( зберігається тепло та волога), сію з того боку, де більше світла, по декілька насінин у лунку, штук 10 всього, залишаю потім 3-4 кущі, підв'язую до дерева пагони, не пасинкую, рослина повноросла, з довгими пагонами. Потім, коли доростуть до верхівки дерева, верхні пагони опускаю, щоб висіли вниз ( але вони всеодно ростуть як їм схочеться). Нижні листки огірка обриваю по мірі росту рослини ( бо не пройдеш). Коли огіркам стане добре, вони сходять. Проливаю навесні сходи триходермою. І я не фахівець в огороді, від слова зовсім. Але у мене вийшло, тому ділюся досвідом. Перемоги та миру, процвітання та щастя і низький уклін та подяка ЗСУ.
Дякую вам за досвід. У мене не вийшло виростити огірки під деревами, не розвивалися. Але дуже сподобались для їди огірки ФЕНІКС ПЛЮС і ЗОЗУЛЯ F1. Я початківець -городник, тепер скористаюсь вашим досвідом-посію огірки в грунт ранньою весною. А тепер мій досвід: коли ми подивилися на наш сад з практичної ст. , то виявилося, що ранні сорти яблук, груш ми не встигаємо використовувати, а дві черешні поспівають одночасно. Хоча дерева були гарні, але ми звільнили від них територію. І спасибі нашим воїнам, що ми можемо думати і про огірки.
А в якій області ви проживаєте? Це щодо клімату, теж хочу спробувати посіяти під деревами. І на якій відстані від стовбура посіяли?
@@SerenadaIsp це Дніпро, дача, ґрунтові води- близько 2 метрів, ґрунт- навозили, але до річки 100 метрів, тому на глибині 1 метру - пісок. У нас влітку жарко і палюче сонце, дерева обрізаємо на висоту близько 3, 5 метрів, крону добре проріжуємо, тому серед дерев не зарослі і є світло.
Детальніше:
Під деревами÷ яблуні і абрикоси. Відстань від стовбура - близько 1, 20 см. Сад обробляємо і восени ( карбамід 7%, через 10-14 днів залізний купорос/ чергуємо по роках з мідним купоросом) навесні брунька і 30 д. У травні скор+енжіо+ приліплювач , через 7 днів ще раз, через 30 днів після останньої обробки додаю замість енжіо вермітек ( акарицид). По абрикосах - світч. По квітам обробляємо своїм графиком). Тому рослини здорові, після осінньої обробки та побілки, пристовбурне коло обкопали і листя нагорнули. Навесні обробка у березні, на це листя також препарати потрапляють при обробці. У квітні, коли вже тепло, проливаю землю з триходермою. Вона ( триходерма) там почне жити та розмножуватись у землі і рослини не будуть хворіти. Частину насіння ключила, частину - ні. Коли зійшли- листя відгорнула трошки від пагонів, але не прибирала повністю. І ще у цьому році сіяла тричі ( квітень/червень/серпень). Ті, що посіяла 15 червня ( обов'язково зберегти гарну вологість ( пролити, агроволокно, мульча- як Вам краще і не ключила, щоб вони зійшли коли їм краще, боялась, що не пол'ю і паростки загинуть). Таким чином, коли перші ( квітневі) почнуть хворіти, червневі як раз лише починають плодоносити сіяла і 11 серпня, були огірки, але запізно вже, у кінці жовтня зняла ботву.
@@Т.Гугля зверніть увагу на температуру, бо квітні бувають різні. Листя треба з осені, тому воно пріє, як мені пояснили, тримає температуру вищою. Я так розумію, що огірки холоду нн люблять, а тому, якщо у Ваших широтах у квітні сніг, думаю, не резикуйте. Я насіння купувала у звичайному магазині, не замовляла. Пробуйте, нехай росте!
Дуже сподобався огірок Б'йорн ,просто супер!
Спасибо, Валерий! Много чего от Вас и Николая Петровича переняла. Мирного неба и здоровья! Беларусь.
Пане Валерію, дякую за огляд, що ділитесь своїм досвідом. В цьому сезоні моїм фаворитом став Бйорн - смачний, урожайний, вилікувався біопрепаратами спочатку від павутинного кліща, потім від переноспорозу, останні огірочки зняла 20 жовтня, хоча вночі температура знижувалась до +10 (в теплиці), огірочки зав'язувались і достигали. Мадрілен спочатку дав не поганий урожай, але спеку не витримав, почав хворіти і біопрепарати йому майже не допомогли. Еколь по урожайності і стійкості до хвороб на другому місці після Бйорна. Це мій особистий рейтинг початківця, можливо комусь буде корисним.
Вітаю, дуже приємно дивитися ваші відео! Багато цікаво го беру для себе! Люблю вирощувати (фенікс'', вони пізніше плодоносять, але до самих морозів!
Феникс супер - до самых морозов и не болеет.
Я вирощую кібрію та лютояр вже декілька років і задоволена. Дякую за рекомендовані сорти огірків
Артіст вирощував в відкритому грунті.Без формування,тільки підживлення.👍👍👍
Вирощував у теплиці, сподобався і смак і вигляд, відносно стійкий до хвороб, досить урожайний
Вирощувала по вашій рекомендації мертус,мадрилен,кібрія,еколь.весна була дощова навіть стояла вода,але мої огірочки не подавали.Мертус не зайшов трохи.чекаю відіо про томати.дякую
Дякую за інформацію,гарного дня вам!
Гарного дня! ❤
Спасибо Виталий,за труд
Валерий!
@@OlgaSm-n9f😂❤
Висаджувала у відкритому грунті на високих грядках Бйорн, Лютояр і Артист. Супер!!!Висаджувайте, не пожалкуєте.
Доброго ранку. Дякую.
Вирощуємо уже років 5 огірки Директор. Нам він дуже подобається.
Дякую вам за корисні поради.🇺🇦
Дякую за огляд! Замовляла у Тетяни Вікторівни насіння Бьорн, та Арктика, смачні, без гіркоти, до жовтня споживали, заготували на зиму. Росли в теплиці, в спеку накрили притіняючою сіткою, поливати доводилось двічі на день, обробляла біопрепаратами. Врожаєм задоволена,потрудилась не дарма. Насіння хороше.❤
Я відкрила для себе Рішельєвський. Дуже сподобався. Не гіркий, гарно показав себе у відкритому грунті. Врожайний. Гектор гарний був, теж врожайний, не дивлячись на спекотне літо. Земля в мене погана неврожайна, піщана. Сходили погано, але далі все було добре. Сходили погано, бо саджала одразу в грунт і при поливі нашаровувався пісок, тому їм було важко саме проклюнутися, наступний сезон буду ростити або розсадою, або треба чорнозему прикупити в грядку з огірками. Бо в піщаному грунті проблемний полив.
Вітаю,саджаємо різні,але найкращі для нас Северін,і у Вас брала також його влітку,класний!
Дякую за інформацію ❤
Арктика,Маша,Амур! В откритому грунті.В цьому році попробуємо Бьйорн,Мадейра! Дуже гарні!
Бажаю вам гарних та смачних врожаїв!🙏❤️
Здравствуйте,гибриды не выращивала еще,я новичок,а понравился Феникс,мелкие косточки,урожайный,мясистый.В грунте.
Щиро дякую Вам за корисну інформацію.
Дякую за відео! Мені сподобався гібрид Директор. Врожайний і плодоносив до жовтня.
В Директорі насіння до фіга
І ще вони як бочки.
А на смак непогані.
@@elenasoloshenko630купила Директор, сплошна підробка, поросли крючками, видно гасіння зібране з гібридів,як ще від цього уберегтися, брала в насіннєвому магазині, перевірено у, і отак.
@@elenasoloshenko630там 10 насінин. Це гібрид гарної форми.то вам щось не то дали
@lesya2829 Правильно,10 насінин.
Купую насіння вже років 25 в одному перевіреному магазині у Харкові."Зелений світ" називається.І засоби захисту рослин там же роками купую.Недешево,але без підробок.Перевірено усіма знайомими.
Так що те мені дали.100%.
@@elenasoloshenko630 то пробачайте, де магазин Зелений світ??
Дякую!!😊
Дякую щиро за корисну інформацію.
У мене гібриди "Бьорн" та "Арктика" теж на першому місці.Дуже смачні у порівнянні з іншими.Пробувала "Герман","Гектор","Маринда",""Амур"(смачний,але хвороби чіпляються без кінця)...
Добрий день, дякую за корисну ,цікаву інформацію,я вирощувала гектор у в.г. сподобався тим що кущовий займає мало місця,врожайний та смачний,ще Мертус в теплиці дуже смачний.Насіння купую в Тетяни Вітрорівни.Бажаю радості на землі,та мирного неба ❤
Дякую за корисну інформацію ❤❤❤
Дякую,цікаво.Кібрія теж подобається))
Дякую вам
Вітаю! Я зупинилася на гібриді Амур F1. Купую у Тетяни Вікторівни профупаковку 250 шт. Вирощую на продаж у сезон високих цін. Телиця і відкритий ґрунт. Пробувала Мадрілен та SV 4097. Але у них значно дорожче насіння. Врожайність приблизно однакова. Знайомий фермер вже років десять садить лише Амур F1 і на перший і на другий оборот.
Доброго дня.
Дивлюсь канал із задоволенням,навчаюсь.
Як можна спілкуватись з Тетяною Вікторівною,щоб замовляти насіння,добриво.
Дякую усім хто відгукнутися.
@@НЕЛЯПАВЛЕНКО-ф5ыПід відео є посилання на магазин Тетяни Вікторівни
Мені також Амур дуже подобається смаком солодкуватий і хрусткий, але дуже хворів цього року
@@НЕЛЯПАВЛЕНКО-ф5ыв першому кометарі є посилання на магазин Тетяни Вік.,замовляйте на сайті, там є дрібні пакування..
Дякую.
Я вирощувала в теплиці Ніборі F1 купувала у Тетяни Іванівни, він ріс у теплиці , сподобався , плодоносив до жовтня .
Ніборі ми теж колись вирощували- гарний самозапильний огірок)
Доброго дня Валерію вам за новинки огірків і цікавий огляд ,бо здалося ніби в літо вернулась.У вас дуже гарні огірочки!Я вирощувала Кібрію,Еколь гарні огірочки кущові,а цього року був жах з огірками ,як почали зав'язуватися ,зір- вала перші 5шт. і прийшла хвороба,на листях появилися жовті пл'ями,почали всихати іпропали 😢😢😢
У вас на огірках був піроноспороз. Він у цьому році був майже у всіх, бо було дуже спекотне літо. Але я врятувала свої огірки: оприскувала фітосорином кожні 7 днів, кожні 2 два тиждня підгодовувала під корінь добривом та також додавала фітоспорин. У мене огірки були у відкритому грунті до кінця жовтня.
В нас захворіли після дощів
@ЕленаДрогина-м3д Та я знала,що це піроноспороз,але незнала чим полікувати,обробити рослину,бо був цвіт,а тоді хімією шпігати не хотілося.Знайома порадила обробити мідним купоросом,але не стала кропити,бо термін очікування не малий,а тут достигали через день.Добре дякую буду пробувати кропити на другий рік!
👍💪✌️🇺🇦 Дякую за відео. Бажаю миру і добра.
Доброго ранку Валерій.
Вирощувала в цьому сезоні огірок Фонтіна.
Огірок гладенький, з м'якою тоненькою шкіркою,розміром до 10-12 см. На відміну від інших огірків, самий стійкий до хвороб, сама була вражена.
Вирощувала в два стволи.
Якби було тепло, то росли б і далі.
Замовила собі ще 4 пакети у Тетяни Вікторівни на наступний сезон.
А як на смак Фонтіна?
Важко вибрати ,всі чудові. Більшість садив ті що ви називали ,але зупинився на Ілонарі і Бйорн. Кібрія врожайна але в мене вона кожин рік чомусь перша починає хворіти,тому відмовився .4097 ще не поганий,добре так грузить врожаєм .
Згоден з вами- всі вони гарні, кожен по своєму)
Декілька років у відкритому ґрунті вирощую Арктику та еколь. Обожнюю. Особливо добре ростуть під невеликим навісом який захищає від крапель дощу, тоді хворіють менше. Обробка біопрепаратами дозволяє зберегти кущі до кінця серпня. Але найулюбленіший огірок - гектор ф1. Він опиляється бджолами, тому такі огірки треба в умовах запорізької області поливати двічі на день. Але двох-трьох кущів буде достатньо щоб нагодувати усю сімʼю. Саджаю біля паркану, огірок розгалужується, не росте однією ліаною. Смак бджолозапильних огірків порівняно з самоплодними - небо і земля.
Мій улюблений на протязі багато років це Кураж
Бьйорн выращиваю не первый год. Хороший урожайный гибрид. Арктика- урожайная, но куст очень мощный, много пасынков. Мне в маленькой теплице не подходит. Кибрия- ничего особенного. Огурец как огурец... Амур тоже неплохой. Артист хорошо выдерживает полутель. Лютояр не понравился. Не урожайный был и заболел рано.но эти все гибриды годятся для маринования. Простым посолом (только соль) они часто бывают мягкие. Для засолки из вашего списка подходит только Маша...самый вкусный огурец это гибрид Кураж. А для засолки я выращиваю Гектор, Наташа и Феникс. Но феникс не очень урожайный.
В теплицю на другий оборот 06.08 . 24 р. Садив кібрію і новий для мене сорт Спіно. С кібрією все зрозуміло. Спіно, випадково порадував. З 15 вересня почав збирати врожай. Закінчив в кінці жовтня.
Вирощуємо п'ять сезонів Амур,Еколь,Караоке, другий рік Мадрилен.Сорти чудові,насіння купуємо постійно у Тетяни Вікторівни.
Вирощувала в цьому році всі сорти крім Арктики...ну..дуже задоволена..на слідуючий сезон знову буду садить
В мене на першому місті Шахті ,врожайний парнокопічний,а на другому Кібрія.Вирощувала у відкритому грунті.
Директор і Чайковський.ЛютоярКібрия.Кураж. то щось неймовірне
Дякую за пораду. Мирного неба над головою.
2/3 куплених у Тетяни Вікторівни огірків і 1/2 кабачків (кущових) не зійшли... на жаль... не зрозуміла чому; висівала в горщики, а висаджувати було майже нічого...
Я також бйорн купувала у ТВ, не зійшов ні в горщиках, ні на городі (
Дякую і вам. Запитання:чи берет передплату маг-на огород, тетяни вік?
Дуже сподобався сорт Кібрія
Подобаються Мадрілене, Арктика, Абсолют. В наступному сезоні спробую Прімеро, Каприкорн, Фрайзер, Супер Бейбі
Арктика показав себе цього сезону з найкращого боку. Вирощував і в теплиці і у відкритому грунті
@@sergeypashura455 Арктика добрі для салату та консервування, але для засолювання вони не підходять, бо стають м'якими.
супер бейбі, мій улюбленний салатний огірок, 5 років вирощую і ні нащо не проміняю😊
1Бйорн
2Арктика
3Мадриленд
4Кибрия
5Мадейра
Огірки
Дякую за ваші відео.Порадьте,будь ласка сорт для Херсонщини.Влітку в тіні 39.Чи є жаростійкі гібриди?
А які з них можна квасити?
Якщо можна дайте відповідь.
Валера,а як у вас виросли огірки на підвіконні? Ви обіцяли нам розказати коли ми з вами саджали.Цікаво що вийшло,чи варто цим займатися взимку?
Вирощували Кібрію і Лютояр. Сподобались за врожайність і смак. Насіння виписували у Татьяни Іванівни
Прохання говорити, як правильно формувати різні сорти огірків, заздалегідь дякую
Валерій завжди вирощує тільки гибриди та веде рослину у один стовбур.
Підкажіть будь ласка вони всі партенокарпічні?
І ще можливо ви чи хтось знає огірок який має солодкий присмак що це за сорт. Кукурудзу солодку не люблю а от огірок куштувавала прям дуже смачно і не можу знайти такий сорт огірка 🙈
Доброго ранку, а у відкритому грунті можна. Дякую
Дякую ! Будемо дослухатися до Ваших порад по вирощуван в откритому грунти , бо щось не дуже виходить , хворіють і...капець
Другий сезон з вами проведу.
Доброго дня Ви вирощували амур як він себе показав? Хочу спробувати
А які сорти огірків для соління найкращі?? Як роблю огурці з кетупом, то виходять якісь м'які?Порадьте !
Гібриди ніколи не підводять. Всі гарні але Бьйорн цей рік кращий. Ріномірне і найдовше плодоношення.
Раніше вирощували огірки Карооке, зараз Бйорн і вами рекомендуємі сорти
А я багато років вирощую Гуннар.Дуже гарний огірок.Чому за нього ніколи не чую?
Шакті F1 з червня до кінця жовтня!!
У нас були огірки у відкритому грунті до кінця жовтня, підживлювали "чистий лист" і збирали відрами усі сусіди їли і квасили. А особливо сподобались "китайське диво і зозуля довгі з одного огірка салат на всю сім'ю.
О! Зозуля, то , мабуть, перши огірки, які я пам'ятаю! Раніше їх вирощували масово у тепличних господарствах)
Кібрія гарний огірок у свіжому вигляді,але в квашенні він не хрумкий.Можливо це у мене так вийшло,я можу помилятись
Балкан F1 дуже родючий і плодоносить до пізноі осені
Зовсім випадково купила огірки, недорогі гібриди Маркус і н'ю мона. В характеристиці під описом головне було: колір світлозелений, і годяться для засолу. Бо всі темні в засолі виглядають чорними. То це було відкриття. Врожайність була такою, що роздавала! До жовтня були. І в засолі вийшли найсмачнішими!
Доброго вечора вирощувала бьорн кібрія задоволена в теплиці останні огірки зібрали в кінці жовтня 😊
Згідна на всі 100%. Бьорн, Арктика, Кібрія плюс Еколь
Добрий день,Бьйорн,вирощували у теплиці,мені сподобався,що кущовий,але теплиці не має,він взагалі погано у відкритому грунті плодоносить?
Вы говорите для какого климата семена, что советуете! Покупала в этом году в магазине, что в ы советовали, всхожесть была 50 процентов, так еще и в жару очень плохо плодоносили, я живу на юге украины. И гибриды не подошли до моего климата.
Да, для юга не подходят
Найбільш подобається сорт Амур. До нього немає ніяких претензій
Дякую,загубила контакти Татьяни Вікторовни,будь ласка.
Вибачте мені бьерн не сподобався!
Кібрія в цьому році не виправдала сподівань.Спека їй не під силу.
Вітаю усіх! Хтось може пояснити від чого гірчать бджолозапильні огірки?????????
Мало вологи
@@lesya2829 перевіряла,не працює
Арктика
Дякую за інформацію, Валерій, і за чудову мову. Огірки ранні та надранні, не знаю чи годяться для засолювання. Мабуть, ні. Порекомендуйте будь-ласка пізні сорти для засолки
Я перепробувала вже дуже багато сортів. Так, Арктика, Мадрилен, Балкан та Бьорн смачні та врожайні. Але для засолювання вони не годяться, бо стають м'якими. Я для засолювання вирощую сортові огірки: Соловей, Журавльонок, Голубчик та Фенікс Плюс. Вони не такі родючи, як гибриди, но зато будуть 100% хрумкими.
@ дякую, в мене ранні також мʼякі. Це випуск для торгівців
Найкращі для засолювання-Директор
Огляд ні про що. Точніше про Тетяну Вікторівну))) Тепер по суті. Вирощувати огірки в теплиці для дачників - взагалі не має сенсу! Мороки повним повно, і навіщо питається. Щоб що? встигнути їх поїсти на два тижні раніше? Та вони вже наприкінці липня поперек горла стануть, а від консервації вже нудитиме. Вирощування у відкритому ґрунті - це те, що необтяжливе для стандартних дачників. З усього списку, представленого Валерою, лише Арктика та Амур - витримає відкритий ґрунт і те, що мають стійкість до пероноспорозу. Про фенікс - взагалі ні слова. Чому? Та тому що з нього насіння можна збирати та сіяти далі. А як же тоді Тетяна Вікторівна? Рекомендація для Валерія. Краше не писати і говорити, що той чи інший сорт стійкий до багатьох захворювань. Перелічуйте саме і спирайтеся на найголовніших - коренева гниль і пероноспороз.
не знаю ніяку Татьяну Вікторовну, усі ці гарні огірки продаються усюди, це давно знайомі гібріди, а цьому році, вирощував случайні сорти Пікуль f1 і Баде f1, и тепер і далі буду вирощувати у своїй песчаній почві та засухі
Наші фаворити: Бьйорн, Еколь, Кібрія
❤вітаю.Бьорн,Амур,Еколь,Сатіна,Льоша-для соління,Посухозасушливий-також не погано себе показав.Не сподобалась Наташа-від слова зовсім.Та багато інших .❤.
Хоть хтось написав які огірки краще для соління,це дуже важливо! дякую👍
@@АллаКошка-у2ц Мені для соління подобаються сортові огірки: Голубчик, Соловій (мій улюблений), Журавленок, Зосолочний( це бждолозапильний пізній сорт, але у соліннях він найкращий).
@@ЕленаДрогина-м3д Дякую.
@@АллаКошка-у2ц вітаю,з усіх які я пробувала в солінні мені сподобались Льоша-вони чорношипні.
Капрікорн f1,дуже смачний солодкий огірок з м'якою шкірою ,спробуйте не пожалієте .Вирощую у відкритому грунті в Карпатському регіоні .
Разучился по русски.мы тебя не понимаем
Да ничего он не разучился. Хочет так
Не разучился. Ето, чтобьі никто не пришел защищать русскоязьічньіх. Все хотят жить.
😊Ірина, якщо вам не подобається мова - що ви тут робите?
Кібрія - клас!!!
Даже сподобався сорт Чайковський у відкритому грунті, садила через розсаду
Доброго дня шановні. А як огірки Аякс відкритий грунт. То родять, то не родять, то засохнуть. Що з ними не так. Чи неправильно висаджую. Кидаю насіння прямо в лунки весною. Дякую. Слава Україні
Героям Слава! Аякс ми не вирощуємо. Колись спробували і він нам не дуже сподобався(