2012-2013 Internazionale - FC Vaslui 2-2 repriza secunda

• Опубликовано: 9 июл 2024
  • S-c-h-i-m-b/v-a-n-d aceste meciuri de fotbal intregi, de colectie, cu altele din anii `80, `90 si 2000, la adresa 21raul.garcia@gmail.com
    Secvente din ultimele 20 de minute ale meciului, in care Coutinho il lanseaza pe contra-atac pe Palacio, in min. 3 al inregistrarii, resp. min. 75, acesta inscrie de la 16 metri in poarta lui Straton, iar scorul devine 1-1. Salageanu centreaza din corner, in min. 6 al inregistrarii, resp. min. 78, Varela inscrie cu capul din 8 metri, iar scorul devine 1-2. Guarin il lanseaza pe Palacio, in min. 11 al inregistrarii, resp. min. 83, al carui sut de la 15 metri este respins extraordinar de Straton. Guarin recupereaza o minge de la Buhaescu la mijlocul terenului, in min. 19 al inregistrarii, resp. min. 90+1, porneste de unul singur spre careul advers, inscrie de la 12 metri pe langa Straton, iar scorul devine 2-2.