Honvéd: „20 percig pariban voltunk a Vasassal, utána érdektelen lett a meccs” - Csertői a 0-3 után

• Опубликовано: 5 май 2024
  • A labdarúgó NB II 31. fordulójának záró mérkőzésén a Budapest Honvéd a Vasast fogadta. A kiegyenlített első fél óra végén emberhátrányba kerültek a hazaiak, a Vasas pedig ezt kíméletlenül kihasználta, és a félidőben már 3-0-ra vezetett. A második félidő elején kettős emberhátrányba került a Honvéd, újabb gól azonban már nem született. A találkozó után a kispesti csapatból Lőrinczy Attilával beszélgetett az NSO Tv stábja, illetve Csertői Aurél vezetőedző sajtótájékoztatóján is ott voltunk.