Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska U14 i U16 w KGHM Arena Ślęza Wrocław 04.02.2024 -5 MEDALI !!!

• Опубликовано: 5 фев 2024
  • Z naszych pierwszych HALOWYCH MISTRZOSTW DOLNEGO ŚLĄSKA W KATEGORIACH U14 i U16 wracamy BARDZO ZADOWOLENI z 5 MEDALAMI i świetnymi rekordami życiowymi.
    .
    .
    🔴W kategorii U14
    ➖🥇MISTRZEM WOJEWÓDZTWA w biegu sprinterskim na 60m został KACPER NOWAK- całkowicie zdeklasował konkurentów i z bardzo dużą przewagą przekroczył linię mety. Bardzo trafnie zostało to skomentowane przez spikera, który określił Kacpra DOMINATOREM.
    .
    ➖🥈WICEMISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA w pchnięciu kulą 3kg została MARIA MUZYKA
    .
    W finale biegu na 60m znalazła się również ANTONINA MORZYK, która okazała się 7 najszybszą sprinterką w województwie.
    .
    🔴W kategorii U16 reprezentowało nas 4 zawodników, którzy zdobyli 3 SREBRNE MEDALE:
    .
    ➖🥈WICEMISTRZEM DOLNEGO ŚLĄSKA w biegu na 1000m został MACIEJ KUCHARSKI DEBIUT (wystartował w butach bez kolców 🤙 w wolniejszej serii i wypracował REWELACYJNY wynik jak tu pięknie pokazuje nam życie że to nie buty, TYLKO SERCE DO WALKI jest potrzebne)
    .
    ➖🥈WICEMISTRZYNIĄ DOLNEGO ŚLĄSKA w biegu na 2000m została NATASZA KRZAK -DEBIUT (miesiąc i 4 dni w nowej kategorii startując ze starszymi wywalczone zwycięstwo BRAWO 💪)
    .
    ➖🥈WICEMISTRZEM DOLNEGO ŚLĄSKA w biegu na 2000m został PATRYK OLKOWSKI -DEBIUT (kolejny zawodnik wystartował w butach bez kolców i wspiął się na wyżyny po mocnej walce z najlepszymi BRAWO)
    .
    💬Swój ŚWIETNY DEBIUT na sprinterskim dystansie 60m zaliczył SEBASTIAN MYJKOWSKI, dla którego były to pierwsze w życiu zawody lekkoatletyczne, pobiegł w zwykłych butach ( bo jeszcze nie ma kolców) i osiągnął bardzo dobry czas 8:48s. Sebastian niedawno zasilił nasze szeregi i zapowiada się na bardzo dobrego sprintera.
    .
    🔴Nie zawiedli również nasi pozostali zawodnicy, którzy ze startu na start osiągają coraz lepsze rezultaty i mocno poprawiają rekordy życiowe.
    .
    📣Jesteśmy bardzo dumni z naszej lekkoatletycznej ekipy, która coraz bardziej się rozwija, powiększa i rośnie w siłę i rekordy życiowe.
    Z dumą patrzymy na wasze starty i cieszymy się ogromnie z waszych wywalczonych rekordów życiowych, waszych debiutów z emocji jakich nam dostarczacie.
    Bardzo dziękujemy Rodzicom, którzy Was i nas wspierają na każdym kroku, takie wsparcie to skarb i jesteśmy wam ogromnie wdzięczni, że zawsze możemy na Was liczyć.
    .
    📣Bardzo dziękujemy również za dopingowanie naszych zawodników podczas startów, nie spodziewaliśmy się ,że mamy tylu WSPANIAŁYCH I GŁOŚNYCH KIBICÓW. ❗️❗️❗️
    .
    Dziękujemy również organizatorom DZLA i sędziom, którzy mimo około 1200 osobostartów, świetnie poradzili sobie z tak wielką imprezą i sprawnie obsłużyli całe zawody 👍