Не взлетить, бо водень неможливо зберігати в польових умовах. Може колись потім, на сучасному відрізку технічного розвитку - нє. Хоча в усьому іншому - водень це найліпше паливо з найвищим виходом енергії, як для ДВЗ, так і для водневих паливних елементів.
Водень - це є газ. У газовому вигляді 100 л буде размером с танк. Только в жидкости. Но це не е легкім рішенням. Або низьку температуру, або кінскі тиск. Це небезпечно як автомат вибухання на Т 72.
@@Lizard_Leon Ні, проблема не в цьому. Газ, між іншим і водень - відмінно стискається і все булоб круто з використанням товстостінних газових балонів, аби не одне "але" - оскільки водень має найменший розмір атому серед елементів - він дефундує в метал. При цьому - воднева дифузія призводить до крихкості металу. Звісно - можна скористатися скло-пластиковим баком, він буде не менш міцним, за сталевий, про це сказано в відео. А от патрубки, які підводять водень до двигуна ДВС чи паливного елементу - мають бути металевими, про ДВС то взагалі він неможливий з полімера, бо температура горіння більше тисячі градусів. І цей металевий патрубок, який підводить водень в гарячу зону - колись обірветься і станеться вибух "гремучого газу" - при витьках водню повітря-воднева суміш детонує при концентраціях водню від 16 до 93% - тоб-то при наявності іскри, розжареної поверхні чи якогось горіння - все злітає на повітря. Газ в автомобілях - насправді не лише сраплений, є авто і на стиснутому. Просто є велика різниця між воднем і метаном.
@@vyacheslavperesunkoа що заважає внутрішнє покриття зробити? Патрубки з титану з внутрішнім напиленням. В самому двигуні водень не повинен бути стисненим. Проте в будь якому разі зараз проблема танків не в даигуні а в мінах та дронах що їх легко знищують без прикриття.
@@AlekseySkripka "патрубки з титану" - а ви некислий фантазер. Наведете приклад вже існуючих патрубків з титану хоч де небуть? Окрім того, що сформувати трубку в кисневій атмосфері з титану - неможливо, танк буде буквально золотим. Якщо дозволити стисненому водню втратити тиск - ви отримаєте газ з температурою -100градусів, що не дуже добре. Але, мабуть - можна патрубки і з сталі чи якогось з мідних сплавів в середині обробити полімером - тут ви праві. Але гарячу зону двигуна так не обробиш - чи не буде руйнувань циліндрів і поршнів (якщо це буде ДВЗ) або руйнування турбіни (якщо ГТД) - можна встановити лише експериментальним шляхом. Я чогось думаю, що в техніці, де важливий ресурс - водень не застосуєш. А от в хімічній ракеті - вже застосовують, аж бігом, проте - проблема переморожування патрубків призводить часом до катастроф. Я все ж гадаю - на сучасному матеріалознавстві водень - це дохлий номер на бронетехніці.
Надто складна, і дорога техніка. Можливо, для якигось, спец місій воно й годиться. але не для динамічної війни. І якщо ще якось дрони воно може випалювати, як хочете, лазером, і т.д. То міни направленої дії, з датчиками сейсмічними. і т.д. будуть знищувати цю дорогущу техніку.
@@diversionist007 Ця війна показала, що повинна бути, як дешева зброя. Так і високотехнологічна, дорога. Дешева зброя, умовно, дрони, міни. Танк зараз, в ціні, від 15млн. до 50млн. за штуку. Не думаю, що такий танк високотехнологічний буде необхідний. Наприклад, Китай. уже застосовує робо псів. з ПТРК. І дронами спостереження, на оптоволокні. (в спарці). Дешево, й сердито. Що казати, навіть Україна уже, використовує наземні дрони. Танк, потрібен для чого? в основному штурми, пробиття оборони, з всіма ризиками. І навіть в майбутньому, його роль не зміниться.
Якраз після використання електроустановки та двигуна на водні весь стелс зникає. Можна шукати перегріти випари води, а електромагнітну сигнатуру дуже важко сховати, бо для цього треба композитні матеріали не лише для корпусу, а я для складових осей танку, бо через них і йтиме основний слід. А ще хочеться мати надію, що вони вирішили проблему неможливості утримати водень у будь-чому, адже це найменший хімічний елемент, тому він протікає крізь комірки більших елементів. Хоча є хімічний спосіб зв'язування, запатентований у США ніби у 2008-ому і на 10 років заборонений до відкритого ринку, а дозволений був лише для військових.
Південна Корея дума я про викиди в атмосферу, а Північна як викинути Південну у море. Як думаєте чия військова думка буде ефективніша? Така лажа. Відчуття що корейці взагалі не розуміють шо таке танк і для чого він потрібен.
Лажа у украины которая сама себя разворовал, а Корея южная молодцы. Поляки купили у них танки, а Украине старые отдали спасибо, а какой лаже ты говоришь недоумок
Замість технології стелс краще акцентувати увагу на технології РЕБ важка техніка в сучасній війні виявляється ще на під'їзді до вогневих позицій. Багатофункціональний реб та лазер для випалювання об'єктивів дронів гадаю в цему напрямку повинно розвиватись. Або АДН тільки потужніший бо джерело енергії буде сильніше на танку
Ну поки дивився пигадав анекдот про Чапаєва та Кінноту в пустелі))) Як концепт дуже цікаво, але вийде як виНацистів із Тиграми та Пантерами, бо якби Рейх спрямував всі ресурси які були витрачені на Пз5 та Пз6, на модернізацію та виробництво Пз4, то це б дало більше користі для Вермахту. Я не за Нациків чи Комуняк, лише математика. Так мені здається, що це лише дорога іграшка - яка будувалася в реаліях кінця 2021 року. Де всі понти з маскуванням та стелс, лише підвищують собівартості даного концепта.
Цікаво, пізнавально, не думав що водневі двигуни почнуть пхати в танки)) але не здивований, проект водневого двигуна для автомобілів не новина, ще у 80-90 хх роках 20 століття українські інженери робили повністю функціонуючі автомобілі на водневих двигунах, електротродвигунах і тому подібне)) ну як робили- брали існуючий автомобіль, викидали з нього ДВЗ і засовували екологічний замінник, який майже у всіх параметрах перевершував свого застарілого чадящого брата- потвору))) і не тільки українці це робили, якщо вдатись до історії, то ще Ніколо Тесла (якщо я не помиляюсь) при житті розробив електро- авто, але нафтові магнати повпливали на його вихід для заповнення своїх кишень, така ж історія і з водневим двигуном, і ще з рядом еко- двигунів, інформація про це є в інтернеті, якщо є бажання, то можна знайти і прочитати, так що рішення корейців засунути їх в танк це було питання часу і розвитку технологій)) загалом відео як завжди- цікаве та пізнавальне))) чекаю нових))
Я б краще заборонив війну офіційно законом Землі. Мавпи виду людина розумна мають ще довго жити без воєн (років 150-200) для того, щоб стати мавпами людина цивілізована. А поки-що війна, як явище, офіційно на Землі не заборонена, то нам, мавпам виду людина розумна, треба створити парламент Землі і за це всім разом проголосувати. Парламент Землі створить уряд, суд, закони і армію Землі в яку об'єднаються всі армії. Головним законом Землі стане закон, що забороняє війну на Землі і в сонячній системі. І тоді, при спробі будь-якої держави, чи організації почати війну, уряд Землі відразу це зафіксує і суд Землі накаже війну зупинити. Для цього армія Землі розгромить нападників, заарештує всіх причасних до розв'язування війни і суд накаже всіх винних в порушенні закону по закону. І тоді, поживши довгенько без воєн, ми зрозуміємо, що віна - це дикість, рецидив дикого існування, коли було потрібно, для того щоб просто жити, вбивати тварин, щоб їх з’їсти. Але тварин ставало все менше, а людей все більше. Тоді виникла конкуренція за м’ясо і люди почали вбивати один одного, при чому часто з’їдаючи вбитих. І так продовжувалося тисячі років, поки не появилася писемність і якась культура, держави. Державний устрій вже не вимагав їсти вбитих ворогів і полонених, але війни продовжував для захоплення територій і населення інших земель. І нам нібито передовим, а насправді псевдо-цивілізованим пора нарешті стати цивілізованими ! Цивілізовані люди не воюють в принципі, навіть роботами. Вони всі спірні питання вирішують в суді згідно законів, які самі і приймають. І головний закон, що демонструє цивілізованість є офіційна заборона війни !
Танки в том виде который сейчас существует уже не актуальны, новые танки должны быть с пушкой не более 105 мм. или 85 мм. и скоростные и маневренные как бмп. Только с более сильной броней.
Внакрайне при получении техники, сразу здать РФ, можно вразобраном виде, но лучше в целом , а то из разобранной приходится тушки разобранных 🤣 захесников всу вымывать . Это долго и воняет 😊
Очередная сверхдорогая одноразовая вундервафля. Водородный движок это в теории интересно, а на практике это дикий геморой со снабжением, высокая цена и сложность хранения, что полностью нивелирует все плюсы от снижения нагрева. После первого же выстрела весь стелс слетит и полетят по этому танчику кучи дронов с ИИ, нечувствительные к РЭБ. Опять же умные мины, нечувствительные к тралам это приговор подобной технике. Единственный плюс этого концепта - выведенные наружу камеры и управление через ВР. Неизвестно как оно там реализовано, но в теории можно напихать много разных камер, в том числе и с нестандартными спектрами для проникновения под слой почвы и обнаружения мин. Вскользь упоминается активная система поражения летящих объектов типа израильской ТРОПИ, это в нынешних условиях очень важная система повышения живучести танка. Ну и то, о чём все разработчики предпочитают умалчивать - нужна эффективная активная система поражения всей номенклатуры дронов. Никакие лазеры с этим не справятся, хоть сказки и будут долго будоражить неокрепшие умы. А вот несколько флаков по бортам со скорострельными дробовиками и активной системой наведения - вполне. Вот только и ТРОПИ, и подобная стема будет светиться на всех радарах своим излучением, тогда к чему все эти игры в стелс? Стоячий танк под маскировкой и так сложно обнаружить, а едущий виден в любом случае.
Всі новинки зброї як України так і інших країн в ТГ-каналі «Історія Зброї»Доєднуйтесь, поспілкуйтеся )
t.me/Istoria_zbroi
Дякую за цікавий огляд цього водневого танка. Водень дуже складно виробляти і заправляти а все інше є плюсами
Дякую, було цікаво.
❤️❤️❤️
Окрема подякую за 3д візуалізацію!
Дякую 😍
Не взлетить, бо водень неможливо зберігати в польових умовах. Може колись потім, на сучасному відрізку технічного розвитку - нє. Хоча в усьому іншому - водень це найліпше паливо з найвищим виходом енергії, як для ДВЗ, так і для водневих паливних елементів.
Водень - це є газ. У газовому вигляді 100 л буде размером с танк. Только в жидкости. Но це не е легкім рішенням. Або низьку температуру, або кінскі тиск. Це небезпечно як автомат вибухання на Т 72.
@@Lizard_Leon Ні, проблема не в цьому. Газ, між іншим і водень - відмінно стискається і все булоб круто з використанням товстостінних газових балонів, аби не одне "але" - оскільки водень має найменший розмір атому серед елементів - він дефундує в метал. При цьому - воднева дифузія призводить до крихкості металу. Звісно - можна скористатися скло-пластиковим баком, він буде не менш міцним, за сталевий, про це сказано в відео. А от патрубки, які підводять водень до двигуна ДВС чи паливного елементу - мають бути металевими, про ДВС то взагалі він неможливий з полімера, бо температура горіння більше тисячі градусів. І цей металевий патрубок, який підводить водень в гарячу зону - колись обірветься і станеться вибух "гремучого газу" - при витьках водню повітря-воднева суміш детонує при концентраціях водню від 16 до 93% - тоб-то при наявності іскри, розжареної поверхні чи якогось горіння - все злітає на повітря. Газ в автомобілях - насправді не лише сраплений, є авто і на стиснутому. Просто є велика різниця між воднем і метаном.
@@vyacheslavperesunkoа що заважає внутрішнє покриття зробити? Патрубки з титану з внутрішнім напиленням. В самому двигуні водень не повинен бути стисненим.
Проте в будь якому разі зараз проблема танків не в даигуні а в мінах та дронах що їх легко знищують без прикриття.
@@AlekseySkripka "патрубки з титану" - а ви некислий фантазер. Наведете приклад вже існуючих патрубків з титану хоч де небуть? Окрім того, що сформувати трубку в кисневій атмосфері з титану - неможливо, танк буде буквально золотим. Якщо дозволити стисненому водню втратити тиск - ви отримаєте газ з температурою -100градусів, що не дуже добре. Але, мабуть - можна патрубки і з сталі чи якогось з мідних сплавів в середині обробити полімером - тут ви праві. Але гарячу зону двигуна так не обробиш - чи не буде руйнувань циліндрів і поршнів (якщо це буде ДВЗ) або руйнування турбіни (якщо ГТД) - можна встановити лише експериментальним шляхом. Я чогось думаю, що в техніці, де важливий ресурс - водень не застосуєш. А от в хімічній ракеті - вже застосовують, аж бігом, проте - проблема переморожування патрубків призводить часом до катастроф. Я все ж гадаю - на сучасному матеріалознавстві водень - це дохлий номер на бронетехніці.
@@vyacheslavperesunkoВи мабуть не почули, що та не передбачається "гарячі зони". Але є непереборна проблема: потрібний розмір баків.
Новий Гінденбург😂😂😂
Надто складна, і дорога техніка. Можливо, для якигось, спец місій воно й годиться. але не для динамічної війни. І якщо ще якось дрони воно може випалювати, як хочете, лазером, і т.д. То міни направленої дії, з датчиками сейсмічними. і т.д. будуть знищувати цю дорогущу техніку.
Навряд чи хтось може точно сказати про те, які в майбутньому будуть війни.
@@diversionist007 Ця війна показала, що повинна бути, як дешева зброя. Так і високотехнологічна, дорога. Дешева зброя, умовно, дрони, міни. Танк зараз, в ціні, від 15млн. до 50млн. за штуку. Не думаю, що такий танк високотехнологічний буде необхідний. Наприклад, Китай. уже застосовує робо псів. з ПТРК. І дронами спостереження, на оптоволокні. (в спарці). Дешево, й сердито. Що казати, навіть Україна уже, використовує наземні дрони. Танк, потрібен для чого? в основному штурми, пробиття оборони, з всіма ризиками. І навіть в майбутньому, його роль не зміниться.
Інтересно скільки ж потрібно платини для анода та катода? Гарний подарунок для збирачів металу
Даа. Про наш FMBT вже ніхто і не згадує.
Індійське бачення FMBT - Мілітарний.
Крутий, але забутий український танк - проект FMBT! "Багіра"
Якраз після використання електроустановки та двигуна на водні весь стелс зникає. Можна шукати перегріти випари води, а електромагнітну сигнатуру дуже важко сховати, бо для цього треба композитні матеріали не лише для корпусу, а я для складових осей танку, бо через них і йтиме основний слід. А ще хочеться мати надію, що вони вирішили проблему неможливості утримати водень у будь-чому, адже це найменший хімічний елемент, тому він протікає крізь комірки більших елементів. Хоча є хімічний спосіб зв'язування, запатентований у США ніби у 2008-ому і на 10 років заборонений до відкритого ринку, а дозволений був лише для військових.
Я тисячниц глядач))
Вітаю !!!!! !!!!!!!
чимось він нагадує польський PL-01
Дійсно, форма К3 і PL-01 дуже схожа, обидва стелсові
1:51 он риальна такой малинький будит? Прикольна...
Південна Корея дума я про викиди в атмосферу, а Північна як викинути Південну у море. Як думаєте чия військова думка буде ефективніша? Така лажа. Відчуття що корейці взагалі не розуміють шо таке танк і для чого він потрібен.
Лажа у украины которая сама себя разворовал, а Корея южная молодцы. Поляки купили у них танки, а Украине старые отдали спасибо, а какой лаже ты говоришь недоумок
Замість технології стелс краще акцентувати увагу на технології РЕБ важка техніка в сучасній війні виявляється ще на під'їзді до вогневих позицій. Багатофункціональний реб та лазер для випалювання об'єктивів дронів гадаю в цему напрямку повинно розвиватись. Або АДН тільки потужніший бо джерело енергії буде сильніше на танку
Ну поки дивився пигадав анекдот про Чапаєва та Кінноту в пустелі)))
Як концепт дуже цікаво, але вийде як виНацистів із Тиграми та Пантерами, бо якби Рейх спрямував всі ресурси які були витрачені на Пз5 та Пз6, на модернізацію та виробництво Пз4, то це б дало більше користі для Вермахту.
Я не за Нациків чи Комуняк, лише математика.
Так мені здається, що це лише дорога іграшка - яка будувалася в реаліях кінця 2021 року. Де всі понти з маскуванням та стелс, лише підвищують собівартості даного концепта.
То у німців не було технології виготовлення гелію.
На войне чем проще - там лучше, А тут из танка сделали квантовый суперкомпьютер
Кремлебот, принцип "кількість переходить у якість" придумав Ленін, але це у імперії раніше "баби рожали".
Водородный движке? А че не пороховой? Ну или нитроглицериновый?
Атомні електростанції бага виробляють водню , водень це майбутнє.
добре що не самсунг робе, той би точно сам запалав
Має сенс створити такий танк як мінімум заради титулу - перший у світі!
Хюндайські машинки продаватимуться краще, і це компенсує витрати!
Рушій не двигун. У автомобіля рушій це колеса, у корабля-- гребний гвинт, парус у танка-- мабуть комплекс тягові зірки-гусінь.
Танк з водневим двигуном!!! Єдине питання -- на фіга?
Щоб добре гагахнув паливний балон. в сучасних реаліях це дуже дорога іграшка.
@@KhryundelZygmundovich Колись совєти у технічних журналах писали про NLAW, що це дуже складно, дорого і навіть неможливо.
Екологічно, війна не кожен день на дорозі трапляється.
Цікаво, пізнавально, не думав що водневі двигуни почнуть пхати в танки)) але не здивований, проект водневого двигуна для автомобілів не новина, ще у 80-90 хх роках 20 століття українські інженери робили повністю функціонуючі автомобілі на водневих двигунах, електротродвигунах і тому подібне)) ну як робили- брали існуючий автомобіль, викидали з нього ДВЗ і засовували екологічний замінник, який майже у всіх параметрах перевершував свого застарілого чадящого брата- потвору))) і не тільки українці це робили, якщо вдатись до історії, то ще Ніколо Тесла (якщо я не помиляюсь) при житті розробив електро- авто, але нафтові магнати повпливали на його вихід для заповнення своїх кишень, така ж історія і з водневим двигуном, і ще з рядом еко- двигунів, інформація про це є в інтернеті, якщо є бажання, то можна знайти і прочитати, так що рішення корейців засунути їх в танк це було питання часу і розвитку технологій)) загалом відео як завжди- цікаве та пізнавальне))) чекаю нових))
👍👍👍
Дякую 😻
Ой😅
Создатели Ароматы молча потеют от стыда
Я б краще заборонив війну офіційно законом Землі. Мавпи виду людина розумна мають ще довго жити без воєн (років 150-200) для того, щоб стати мавпами людина цивілізована. А поки-що війна, як явище, офіційно на Землі не заборонена, то нам, мавпам виду людина розумна, треба створити парламент Землі і за це всім разом проголосувати. Парламент Землі створить уряд, суд, закони і армію Землі в яку об'єднаються всі армії. Головним законом Землі стане закон, що забороняє війну на Землі і в сонячній системі. І тоді, при спробі будь-якої держави, чи організації почати війну, уряд Землі відразу це зафіксує і суд Землі накаже війну зупинити. Для цього армія Землі розгромить нападників, заарештує всіх причасних до розв'язування війни і суд накаже всіх винних в порушенні закону по закону. І тоді, поживши довгенько без воєн, ми зрозуміємо, що віна - це дикість, рецидив дикого існування, коли було потрібно, для того щоб просто жити, вбивати тварин, щоб їх з’їсти. Але тварин ставало все менше, а людей все більше. Тоді виникла конкуренція за м’ясо і люди почали вбивати один одного, при чому часто з’їдаючи вбитих. І так продовжувалося тисячі років, поки не появилася писемність і якась культура, держави. Державний устрій вже не вимагав їсти вбитих ворогів і полонених, але війни продовжував для захоплення територій і населення інших земель. І нам нібито передовим, а насправді псевдо-цивілізованим пора нарешті стати цивілізованими ! Цивілізовані люди не воюють в принципі, навіть роботами. Вони всі спірні питання вирішують в суді згідно законів, які самі і приймають. І головний закон, що демонструє цивілізованість є офіційна заборона війни !
Танки в том виде который сейчас существует уже не актуальны, новые танки должны быть с пушкой не более 105 мм. или 85 мм. и скоростные и маневренные как бмп. Только с более сильной броней.
Так чим же заправляти танк, я так і не зрозумів?
Воднем
Як ланос на газу...
😋😃
Внакрайне при получении техники, сразу здать РФ, можно вразобраном виде, но лучше в целом , а то из разобранной приходится тушки разобранных 🤣 захесников всу вымывать . Это долго и воняет 😊
не хюндай((( хёндэ!!
Перший
Ех ти конкурент 👍
@pekkaua9890 Bye Bye🤫🧏🗿
Очередная сверхдорогая одноразовая вундервафля. Водородный движок это в теории интересно, а на практике это дикий геморой со снабжением, высокая цена и сложность хранения, что полностью нивелирует все плюсы от снижения нагрева. После первого же выстрела весь стелс слетит и полетят по этому танчику кучи дронов с ИИ, нечувствительные к РЭБ. Опять же умные мины, нечувствительные к тралам это приговор подобной технике.
Единственный плюс этого концепта - выведенные наружу камеры и управление через ВР. Неизвестно как оно там реализовано, но в теории можно напихать много разных камер, в том числе и с нестандартными спектрами для проникновения под слой почвы и обнаружения мин. Вскользь упоминается активная система поражения летящих объектов типа израильской ТРОПИ, это в нынешних условиях очень важная система повышения живучести танка. Ну и то, о чём все разработчики предпочитают умалчивать - нужна эффективная активная система поражения всей номенклатуры дронов. Никакие лазеры с этим не справятся, хоть сказки и будут долго будоражить неокрепшие умы. А вот несколько флаков по бортам со скорострельными дробовиками и активной системой наведения - вполне. Вот только и ТРОПИ, и подобная стема будет светиться на всех радарах своим излучением, тогда к чему все эти игры в стелс? Стоячий танк под маскировкой и так сложно обнаружить, а едущий виден в любом случае.