FERTI SET. Ефективний стимулятор цвітіння та формування зав'язі у рослин. Застосування.

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 8 сен 2024
  • Ferti Set - це інноваційний стимулятор цвітіння, розроблений для покращення процесу цвітіння та забезпечення кращого зав'язування плодів. Цей препарат є ключем до отримання багатого урожаю та здорових рослин.
    Склад:
    Ferti Set містить у собі комплекс біологічно активних речовин, які сприяють кращому цвітінню та розвитку рослин. Серед них - амінокислоти, мікроелементи та спеціальні ростові регулятори, які разом створюють ідеальні умови для рослин. Особливість цього препарату в тому, що він абсолютно безпечний та ефективний при правильному використанні.
    Як він працює?
    Ключ до ефективності Ferti Set лежить у його здатності підвищувати фотосинтетичну активність рослин, що в свою чергу сприяє кращому цвітінню. Препарат допомагає рослинам краще засвоювати поживні речовини з ґрунту, що є вирішальним для здорового росту та розвитку.
    Як правильно застосовувати?
    Для досягнення найкращих результатів, Ferti Set слід розбавляти водою відповідно до інструкцій на упаковці. Препарат вносять під корінь або шляхом обприскування листя під час періоду цвітіння рослин. Важливо дотримуватися рекомендованих доз, щоб уникнути перенасичення рослин.
    Використання Ferti Set - це чудовий спосіб не лише підвищити урожайність, але й покращити загальний стан ваших рослин. Завдяки його унікальному складу та легкості у застосуванні, цей стимулятор цвітіння стане незамінним помічником для кожного овочівника.
    kisson-agro.co...
    Ми в Facebook / kissonagro​
    Ми в Instagram / kisson_agro

Комментарии • 14

  • @Lana_Lis
    @Lana_Lis 5 месяцев назад +3

    Надо будет с FERTI SET поработать. В прошлом году использовала FERTI FIT по винограду кишмиш и Лидия. Лидия удивила, показала свой потенциал. Ягода на 20-25% была больше.

    • @kisson-agro
      @kisson-agro  5 месяцев назад +1

      Дякуємо, що поділились власним досвідом! Чекатимемо на Ваш відгук після застосування стимулятора Ferti Set.
      До речі, найближчим часом плануємо також зробити сюжети і про Ferti Fit, і про Ferti Color з цієї лінійки полігенераторів.

    • @Lana_Lis
      @Lana_Lis 5 месяцев назад

      @@kisson-agro Не получилось использовать Ferti Fin и Color в прошлом году. Хотела проверить их на колонновидных яблонях. Но в конце мая был заморозок до -7, и деревья хоть и отцвели, завязали плоды, их потом сбросили. Грецкий орех цвел - подмерз, виноград распускался - почки замерзли (северный р-н Украины). Но я получила урожай с винограда, немного меньше. На три недели позже (вторая половина июня) раскрылись спящие почки. Дальше я использовала Плантатор + Гумат. Плантатор формулы по стадиям развития растения. В августе были дожди, молодая картошка Киранда не выдержала, подхватила фитофтору, почернела. Помидоры тоже заразились, хоть и обрабатывались. Опасалась за виноград. Но он выдержал, хватило несколько обработок только Квадрисом. Виноград вызрел на 10 дней позже обычного. Красивые были гроздья у Изабеллы. Чтобы ускорить вызревание ягод и лозы использовала формулу 0.25.50 без гумата. После сбора урожая продолжила использовать эту формулу для вызревания лозы с рекомендованной концентрацией, монофосфат калия не использовала. Вызревание лозы хорошее. Сейчас на балконе стоят черенки от этого винограда (кишмиш) - почки крупные, раскрываются почти все, лист темно-зеленый. Распускание началось без вымачивания (черенки с самого начала стояли в небольшом количестве воды) при +15. Мне дали кишмиш Венус, черенки стояли с моими, но из 6 только 2 начали пробуждение, остался один - листочки бледные, слабые. Все это показывает, сколько питательных веществ было накоплено в лозе за период вегетации. Предполагаю, виноград хорошо откликается на подкорми по листу Плантатором, для него хорошо сбалансирован состав. Это был мой первый и вынужденный опыт с виноградом. Буду смотреть дальше.
      По повод Ferti Set. Изучила его состав еще раньше. И если с цитокинами, бором и цинком было понятно, то с углеводами - нет. Несколько дней назад с крымчанами обсуждали вопрос как притормозить распускание почек - занимаются промышленным персиковым садом. У абрикосов и персиков первая открывается цветочная почка, и возвратные заморозки для них проблема, оставались без урожая. Чем только не предлагали обработать, чтобы отсрочить распускание на 7-10 дней. Я поинтересовалась вопросом дифференциации почек и вот там нашла ответ по углеводам. Углеводы дают старт на цветение, но тормозят рост, а азот - это рост и торможение цветения. Вопрос с торможением распускания почек для частника и промышленника очень актуален в связи с изменением климата. Возможно, Киссон подумает над этим.
      Успехов.

    • @kisson-agro
      @kisson-agro  5 месяцев назад

      @@Lana_Lis дякуємо за такий розгорнутий коментар. Передамо інормацію нашому науковому відділу 🤝

  • @user-argentoil
    @user-argentoil 3 месяца назад

    Добрый день . А на комнатных цветущих его можно использовать ?

    • @kisson-agro
      @kisson-agro  3 месяца назад

      Добрий день. Так, можна 👌

    • @user-argentoil
      @user-argentoil 3 месяца назад

      @@kisson-agro спасибо большое

  • @user-yi8dj8xk9d
    @user-yi8dj8xk9d 3 месяца назад

    Томаты начинают цвести,и сразу же завязываются,через 7-10 дней уже будет завязь. Купила препарат,но теперь опасаюсь пременять. Пожалуйста,подскажите можно ли применять препарат,если кое- где появилась завязь .

    • @kisson-agro
      @kisson-agro  3 месяца назад +1

      Добрий день. Так, Ферті Сет застосовувати можна, негативного ефекту не буде. Треба не забувати, що у томата не одна китиця, і препарат на повну працюватиме на інших, а на тій китиці, що зав'язується - покращить утримання зав'язі.

    • @user-yi8dj8xk9d
      @user-yi8dj8xk9d 3 месяца назад

      @@kisson-agro Щиро дякую.Будь ласка,ще одне питання: чи можна потім збирати насіння з обробленних рослин для подальшого вирощування?

    • @kisson-agro
      @kisson-agro  3 месяца назад

      @@user-yi8dj8xk9d все залежить від того, що вирощуєте - сорт чи гібрид.

    • @user-yi8dj8xk9d
      @user-yi8dj8xk9d 3 месяца назад

      @@kisson-agroЗгодна,я питаю саме про сортові томати та перець. Будь ласка, поясніть чи не нашкодить препарат сортовим томатам. Я люблю вирощувати колекційні томати, і дуже хочеться зібрати своє насіння з вдалих сортів. Дякую за зворотній зв'язок , приємно коли виробник не тільки просуває свою продукцію,але й дає професійні поради,бо що тільки не прочитаєш на просторах інтернету. Дякую

    • @kisson-agro
      @kisson-agro  3 месяца назад +1

      @@user-yi8dj8xk9d Ніякого вторинного впливу на насіння не буде, головне - дотримуйтесь рекомендованих норм використання препаратів.