Bardzo fajny film oraz zestaw. Mam propozycje żebyś zaczął nagrywać vlogi z charolaise, albo nagraj film i opowiec ile sztuk liczy twoje stado itp. Ja bym z chęcią takie coś obejrzał, z reszta też zaczynamy hodowle charolaisów. Pozdrawiam
Awarii jak na razie nie miałem a ciągnik sprawuje się świetnie,spalanie różnie wychodzi zależy co robisz i jakie ciężkie są te prace ogólnie wszystko ok
na razie nie sprzedawałem i nie zamierzam ale różnie proponują za charolaise niby mówią że dadzą od 8 do 9,50zł za kg ale to zależy od kupującego, jak sprzedam to się okaże ile dostane
Great video.
Jelonki jak Marzenie 🤗
Pozdrawiam i zapraszam do mnie 😉
Bardzo fajny film oraz zestaw. Mam propozycje żebyś zaczął nagrywać vlogi z charolaise, albo nagraj film i opowiec ile sztuk liczy twoje stado itp. Ja bym z chęcią takie coś obejrzał, z reszta też zaczynamy hodowle charolaisów.
Pozdrawiam
Witam jak ciagnik sie sprawuje były jakies problemy ze skrzynia czy silnikiem i jak w spalaniu wychodzi zadowolony pan ?
Awarii jak na razie nie miałem a ciągnik sprawuje się świetnie,spalanie różnie wychodzi zależy co robisz i jakie ciężkie są te prace ogólnie wszystko ok
Bardzo pezyjemny film jak i maszynki mam pytanie jaka jest cena siatki john deera
oj nie powiem ci bo nie pamiętam bo brałem kilka siatek i kilka foli i nie pamiętam dokładnej ceny ale są 3 rodzaje siatki i każda ma inną cenę
Można prosić o tytuł piosenki.
masz w opisie
Fajny film.
I jak się spisuje nowszy 5e?
Ile ma godzin?
jak na razie bardzo dobrze aktualnie ma jakieś 350 godzin starszy ma 660
@@Johny87. I bez awaryjnie?
@@lfprenault8023 tak jedynie drobne rzeczy typu niedokręcony przewód i regulacja rewersa
Ile byl zrobiłeś i ile razy owijasz folią ?
jak na razie to zrobiłem coś około 350 bel a owijam folią 18 raz
Fajny film i Zapraszam do mnie na koszenie lucerny
Zajebisty film :) ładne sprzęty leci łapka up i zapraszam na film :
ruclips.net/video/tiSbUr-hbWg/видео.html
Jaka cena za byki???
na razie nie sprzedawałem i nie zamierzam ale różnie proponują za charolaise niby mówią że dadzą od 8 do 9,50zł za kg ale to zależy od kupującego, jak sprzedam to się okaże ile dostane
@@Johny87. najnizsza klasa miesa juz cena 10,20/kg
@@bolek563 na pewno nie za żywą wagę jak już to poubojowo
@@Johny87. poubojowo,co oni robia z rolnictwem bylo z rok temu z 13,80
@@bolek563 rok temu to mi simentale wyszły po 15 złoty poubojowo oczywiście te najlepsze sztuki
Kupcie sobie zgrabiarke będzie się o wiele lepiej balotować bo ta zawija trawę i presa ciągnie metr do przodu
spoko tylko daj mi trochę kasy to kupimy :)
Sipma sprzedana? Jeszcze zgrabiarka by się przydała
sprzedana a co do zgrabiarki to nie tylko ona by się przydała ale na razie mam dosyć inwestycji i kredytów :)
Johny87 inni lepiej wiedza jak rządzić nie swoimi pieniędzmi