Квантовий комп'тер це чув, але хімічний, оптичний чи біо комп'ютер!? Це щось неймовірне!!! Думаю з розвитком ШІ розробка і іновації помножаться! Це неймовірний час.
25.12.2021р. МЕСМ 70 років! Про невідому унікальність компьютера МЕСМ. Значення МЕСМ для розвитку світових технологій складно переоцінити. Про три головних особливості МЕСМ, які спонукали киян до винайдення найпотужніших засобів програмування: вказівників, складних ієрархічних структур та засобів обробки списків. ruclips.net/video/sRhSeXhACq4/видео.html
Вибачте за мою українську, основна мова мого міста - російська) Пам'ятаю як у 2016 році побачив GTX Titan Xp. Ще тоді закралися думки про те що мікроелектроника близька до свого технологічного зносу. Мої думки підтвердила серія відеокарт RTX 20. Зрозуміло стале одне, раніше до 2014 року основним рухом потужності було зменшення технологічного процесу, зараз щоб ви розуміли фактичний техпроцес 60нм, звідки тоді беруться 7,6,5? Фактично процесор, якщо відкинути закони фізики то як-би він працює также швидко як і 7,6,5 нм, але ця швидкість досягнута за рахунок перекомпонування, пошук нових матеріалів. Після 2014 року залишилось лише 2 шляхи підвищення швидкості, збільшення обчислювальних блоків, збільшення частот обчислювальних блоків, та оптимізація архітектур, перші два способи несуть за собою збільшення систем охолодження, ми бачимо це на відеокартах RTX 30 серії. Я гадав що найближчим часом відбудеться ще декілька технологічних кроків які ще не сильно розвинуті у сучасних системах, в прикладах з відеокартами, амд мене здивувала винайденням системи 3dv cache. Після цієї технології залишилось лише декілька логічних напрямків розвитку, 1 - перехід всіх відеокарт на водяну систему охолодження, 2 - оптимізация систем відеокарт з операціїною системою, наприклад SmartCasche у відеокартах RX 6000 серії та процесорів Ryzen. 3 - чиплетне будування відеочипів, це дозволить ще збільшити кількість обчислювальних блоків, тому-що у відеокартах майже досягнут кордон для монокристалічних чипів. 4 - мульти системи, дуже скоро через 4-6 років ми побачимо що такі старі технології як SLI, CrossFire та NvLink стануть невід'ємною частиною усіх систем, адже у останьому кордон досягнут, нічого не буде залишатись як робити multi-gpu системи та споріднювати їх з іграми, професійними програмами та іншим софтом.
Це єдиний відео урок, який цікаво дивитись, Респект автору!
Та
Єдиний матеріал ,який сподобався.Змістова інформація .
Супер :) Шукав змістовну інформацію з розряду "цікаво знати" про історію розвитку комп'ютерів!
Досить цікаво, дякую автору!
Круто завжди думав звідкі появились компи
Вже набагато краще , однозначно лайк
Гарне повчальне відео!
хороші відео,однозначно сипте лайки
Дякую!
Квантовий комп'тер це чув, але хімічний, оптичний чи біо комп'ютер!? Це щось неймовірне!!! Думаю з розвитком ШІ розробка і іновації помножаться! Це неймовірний час.
Дуже круто!
Спасибі вам велике
круте відео, дякую =)
Унікальність Комп'ютера "Київ" та про його значення для розвитку світових технологій програмування: ruclips.net/video/3ohE3njX8P0/видео.html
Цікаво було б, якби хто порахував, скільки у світі комп'ютерів використовується для роботи та навчання, а скільки для розваги.
усі пк у яких gtx1650 або вище для розвах
(в 99.9% випадків)
@@skydrive1891, ну то я, мабуть, входжу до числа отих 99,9%, бо одразу виникло питання: а що таке "gtx"?
@@ЄвМен модель відеокарт
@@skydrive1891, а число тоді, це мабуть потужність?
@@ЄвМен можна сказати й так
дякую автору
25.12.2021р. МЕСМ 70 років!
Про невідому унікальність компьютера МЕСМ.
Значення МЕСМ для розвитку світових технологій складно переоцінити.
Про три головних особливості МЕСМ, які спонукали киян до винайдення найпотужніших засобів програмування: вказівників, складних ієрархічних структур та засобів обробки списків.
ruclips.net/video/sRhSeXhACq4/видео.html
Самий лутший урок
Чекайте ви забули про зірокс (Xerox), його не можна забувати, т.я. вони винайшли першу систему с графічним інтерфейсом, котрий потім "запозичила" епл
О, дяки за відос
круто
телек
ха ха а
Вибачте за мою українську, основна мова мого міста - російська)
Пам'ятаю як у 2016 році побачив GTX Titan Xp. Ще тоді закралися думки про те що мікроелектроника близька до свого технологічного зносу. Мої думки підтвердила серія відеокарт RTX 20. Зрозуміло стале одне, раніше до 2014 року основним рухом потужності було зменшення технологічного процесу, зараз щоб ви розуміли фактичний техпроцес 60нм, звідки тоді беруться 7,6,5? Фактично процесор, якщо відкинути закони фізики то як-би він працює также швидко як і 7,6,5 нм, але ця швидкість досягнута за рахунок перекомпонування, пошук нових матеріалів. Після 2014 року залишилось лише 2 шляхи підвищення швидкості, збільшення обчислювальних блоків, збільшення частот обчислювальних блоків, та оптимізація архітектур, перші два способи несуть за собою збільшення систем охолодження, ми бачимо це на відеокартах RTX 30 серії. Я гадав що найближчим часом відбудеться ще декілька технологічних кроків які ще не сильно розвинуті у сучасних системах, в прикладах з відеокартами, амд мене здивувала винайденням системи 3dv cache. Після цієї технології залишилось лише декілька логічних напрямків розвитку, 1 - перехід всіх відеокарт на водяну систему охолодження, 2 - оптимізация систем відеокарт з операціїною системою, наприклад SmartCasche у відеокартах RX 6000 серії та процесорів Ryzen. 3 - чиплетне будування відеочипів, це дозволить ще збільшити кількість обчислювальних блоків, тому-що у відеокартах майже досягнут кордон для монокристалічних чипів. 4 - мульти системи, дуже скоро через 4-6 років ми побачимо що такі старі технології як SLI, CrossFire та NvLink стануть невід'ємною частиною усіх систем, адже у останьому кордон досягнут, нічого не буде залишатись як робити multi-gpu системи та споріднювати їх з іграми, професійними програмами та іншим софтом.
Всім гарного перейляду в я пойшов далі:)
Ето видео крутое
Про це не знають українські ІТ-ішники. Інтерв'ю на DOU про Катерину Ющенко: @t
Ви пропустили одну подію, асаме що: перша назва 'компютер' і сам компютер був створений німецьким солдатом який побудував в себе в дома
І це до другої світової війни
Тебя сегодня показывали в школе на уроке информатики
На Інформаційних технологіях у будівельному коледжі
Це відео в Клас румі задали вчителька прислала
А как ты скачал GTA?
Тут говорят про компи
тем временем ти :как Ти скачал GTA
🤣🤣🤣🤣🤣
Да дуже хароше ну щось непонятно
Музика как у Еда 😳
Цікаво!
Ь
Епта
Ты нуб
😄😄😄🙃🙃🙃
Ба хаха
СКУКАТА
бот
...
....
....
Ба хаха