Маю такий самий. Купувався з оглядом на те, що це креаліті і над ним доведеться посидіти і спочатку, і в процесі експлуатації. По факту вийшло, що крім стартового регулювання стола та рутування за майже пів року нічого робити не довелось. Здрукував вже з 40кг+ на ньому.
Як власник цього принтеру на протязі більше половини року можу россказати наскільки він чудовий. Портал від столу грає на декілька градусів від прямого кута. Стіл важить близько кілограмму, що на валах 8 мм дає відчутний люфт. Відсутність крутилок більше мінус, ніж плюс, тому що карта висот майже не враховується. Перетягнутий болт на тензодатчику может видати помилку 2401, яка не гуглиться, це вже тільки методом тику я дізнався. Zофсет калібрується як хоче, хоч на міліметр вище столу, хоч прямо під стіл. Сам стіл з заводу вигнутий коромислом. Вісь Х встановлена криво і її потрібно калібрувати. Сама рельса по вісі гуляє від декілька десяток до соток. Нагрівальний блок з заводу встановленний криво і саме кріплення не дає можливості жорсткої установки. Є інпут шейпер, але його треба купляти окремо, роздрукувати для нього кріплення на голову, провести калібровку, приклеїти до столу, провести калібровку і потім знімати. Фідер потужний і конструкційно може друкувати ТПУ, але при невиликій напрузі починає давати дефекти на деталях. В стоку принтер годиться тільки кораблики в центрі столу друкувати і як видно на відео навіть так якість бажає бути кращою. Щоб вивести принтер на рівень "друкую добре" потрібно витратити приблизно ще 5-7 тисяч гривень. Це при тому, що ти розумієш що робиш. От і складай сумму і думай, коштують ці допилювання і твій час і нерви того, чи ні. Але по факту, після цього принтеру ти точно будеш добре знати конструкцію бедслінгерів і навчишся їх ремонтувати. UPD. Стокові вентилятори треба одразу міняти, бо равлики доволі слабкі, а вентилятор на хотєнді спочатку почне вижчати, а потім вирубиться в самий непідходящий момент друку буквально через місяць. І ще, все вище написане не моя поодинока проблема, з цим стикаються всі власники цього принтеру.
Спонсор надав принтери на огляд, але головне - як приз в благодійному розіграші. Шкода що ви не помічаєте що величезна робота робиться задля підтримки ЗСУ. Ні копійки не отримав за цей огляд - ми збираємо на пікап для військових! Про яку «оплату» взагалі може ти мова🤦🏻♂️🤦🏻♂️🤦🏻♂️
@@cubastic3D логіка підказує, що якщо хочеш збирати на пікап, то треба збирати на пікап, а не впарювати з щасливим обличчям якусь дурницю на 20 хвилин з оголошенням про пікап на 3 хвилини.
А ви не думали, можливо в вас банально якийсь ну дуже дивний брак? Як власник 5 таких принтерів які друкують на армію друку nonstop близько 6 місяців, загалом 150+кг, можу сказати, що принтер за свої гроші ідеальний. ще маю 2шт k1c і p1s 1шт, З капіталовкладення, лише силіконові проставки щоб вирівняти стіл. 150гр. Котушкиа з філаментом стоїть збоку, не на принтері! Друкує чудово. Основне це під пластик калібрувати, але це для всіх принтері обовязково. Немає проблеми, нарізав, відправив на друк, отримав деталь. input shaping з коробки прописаний в прошивці і при повторному пепекалібруванні в мене частоти змінились не більше 2Гц. Тому від перекалібрування вав ефекту небуло. В Китаї ціна 250$ а під акції принтер можна придбати за 190$. І якщо порівнювати 8к[КЕ] - 21к[К1с] - 43к[p1s] він на свої 8к просто ідеальний .
@@МихайлоСеньків-щ6ч в тому-то і проблема. На свої 8к. Друкує він рівно на ці гроші. І щось я не думаю, що 8мм вал це брак, здається мені, що це так і мало бути з заводу. Тому розказувати в відео який це прекрасний принтер по меншій мірі тупо. Хоча від автора відео і очікувано.
Дякую за огляд! У самого такий принтер. Як прилад для переробки нитки у важливі речі для перемоги справляється досить добре. Навіть жаба давить, коли задумуюсь про оновлення, ніби все норм, навіщо міняти... В місяць може приблизно 15кг переробить. Але мейнстрімом він був десь пів року назад. Тепер інші часи і інші достойні кандидати для рекомендації новачкам... 😀
@@ReMMeRquaker бамбулаб купив собі 5 місяців назад, він тоді теж був актуальний. І виглядає так, що оці «нові» принтери від Creality - це спроба їх догнати. Тому ні, бамбулаб - це не той приклад)
У мене цей принтак перший і поки єдиний, на відміну від мініка він трохи дешевший. Зібрати з коробки його досить легко для новачка, вже півтора тижні друкую. Єдине що раджу навіть не пробувати користуватись среаліті слайсером, він неповноцінний і ненадійний
Ну не вимірюється швидкість друку швидкістю руху голови. Головне об'єм пластику який може вичавити екструдер за секунду. Швидкість руху голови лише вказує на точність і якість викладання пластику. Типу чим краща механіка та електроніка тим швидше можна рухати головою. Це ж очевидні речі. Чи ні?
Тут ви не праві. Швидкість друку принтера (а не швидкість друку деталі) якраз таки, буде залежати від швидкості друкуючої голови. А від максимальної кількості пластику, яку може видавити екструдер за секунду, залежатиме максимальна друкуюча спроможність принтера, тобто максимально допустима швидкість друку при певних параметрах товщини і висоти слоя. Наприклад шоб роздрукувати якусь деталь, циліндр або кубик, треба 5м=5000мм пластику 1,75мм, тоді (1,75×1,75)×3,14 : 4=2,4мм.кв. - це площа філаменту, 2,4×5000=12000мм.куб пластику в 5ти метрах філаменту, І якщо друкувати стантартним соплом диаметром 0,4мм, наприклад товшино в 0,2мм і шириною 0,5мм, то вийде 12000/(0,2×0,5)=120000мм, тобто друкуюча голова повинна пройти 120м шляху під час друку (+шлях між переходами, хай ми його не будемо враховувати). Тоді час друку, при друці зі швидкістю друку принтера 500мм/с, буде 120м : 0,5м/с =240с=4хв. Тобто швидкість друку деталі (грубо без врахувань прискорень і переходів) 1деталь/за 4хв. А от якщо друкувати вже товшино в 0,4мм і шириною 0,5мм, то вийде 12000/(0,4×0,5)=60000мм, 60м : 0,5м/с =120с=2хв. - це швидкість друку деталі 1деталь/за 2хв. А швидкість друку принтера в обох випадках була однакова 500мм/с=0,5м/с. А тепер, наприклад, екструдер з хотендом спроможний продавити максимум 50мм пластику за секунду, то максимальна витрата складатиме 2,4мм.кв.×50мм=120мм.куб пластику в сукунду. І якщо, наприклад, друкувати товшино лінії в 0,5мм і шириною 1мм, то максимально допустима швидкість друку (від спроможності екструдера) вийде 120мм.куб/с : (0,5×1)мм.кв= 240мм/с. Тобто якісно принтер зможе друкувати лише на швидкості до 240мм/с, (але і зі швидкістю 500мм/с він теж зможе друкувати з тими же параметрами, але брак.) А от при стандартних налаштуваннях товшини в 0,2мм і ширини лінії в 0,4мм, можемо легко вирахувати максимальну кількість споживаємого пластику за секунду, при максимальній швидкості друку принтера в 500мм/с, буде (0,2×0,4)мм.кв×500мм/с= 40мм.куб/с. Або 40мм.куб/с : 2,4мм.кв = 16,7мм/с , тобто при стандартному соплі 0,4 мм, з рекомендованими параметрами для нормального друку треба продавити лише 1,7см пластика, за секунду, що цей принтер зробить дуже легко.
Принтер вогонь, вже півроку нонстопом фігачить, але за цей час замінено вже 2 материнки, причому з різними проблемами, одна перестала реагувати на кінцевик осі Х, друга не бачить термістер на голові.
Не хочете купляти в перекупів купіть самі і привезіть, в чому трабл ? Ви в ресторан приходите і теж кажете "чого в вас тут не по ціні продуктів" ? Ну сміх дай годі.
Мав два таких самих на початку року, насилу здихався тих приблуд.. Під час друку на високих швидкостях ним колошмате у всі боки та по всьому столу, багато браку під час друку, постійна проблема зривання моделі під час друку і т.д ніякого задоволення від роботи з ним, одні муки. Короче не зайшов я розчарований в цій моделі та в Креаліті в цілому. Купив замість них Bambu Lab P1S так само два штуки і не маю ніяких подібних проблем та нарікань. Друкують на перемогу 25/8 тільки встигай філамент підвантажувати.
@@КостикКудра ніяких, коментатор вище, просто адепт бамбуків. віддрукував 100+ кг пластику, тільки змащував за весь час. Один нюанс, найкраща адгезія до столу буде, якщо після кожного друку протирати його спиртом. Жодних косяків нема, за весь час 2 рази ловив баг, що файл неправильно передавався через wifi, повторна передача вирішувала проблему
@@МихайлоСеньків-щ6ч це типу КЕ повноцінна машина? Ну якщо брати таке порівняння тоді так: креаліті це Lada Priora, а бамбу хай буде Smart або рено Zoe. Якось так, тепер обирайте)
Всі модифікації про які він казав в той макс нео треба допилювати. Модернізація обдуву, дірект, кліпер. В порівнянні з ке макс нео виглядає просто антикваріатом.
Вітаю! Раніше у якомусь із відео ви розповідали про стелаж під принтер. Можете, будь ласка, поділитися який саме стелаж (або тип стелажа) буде стійким?
Всім привіт, вирішив обрати собі подібну модель як першу і паралельно почали сипатись відео з другом використовуючи пластикові бутилки (pet наскіоьки я зрозумів), так от питання чи підтримує даний принтер печать таким типом пластику?
Перше, що треба було зробити - вирівняти вісь X. На цих принтерах вона перекошена з коробки, ци видно по мапі столу, коли одна сторона в +, інша в -. Робиться просто, але треба штаншель, треба відпустити шків зверху, провернути вал Z що піднялась лише одна сторона і зафіксувати шків знову. Також є проблема з нахилом порталу, друкуються проставки. Після цього принтер нормально калібрується і нормально друкує.
Шановний, я сьогодні пробував запустити що небудь на Creality ender3v3 (матеріал PETG, бо замовив для моделювання однієї витривалоїї штукенції). Я конектився через креаліті клоуд і виставляв температуру столу, але воно вперто повертало на стандартне 60°С. Все відлипало, відповідно все шлак. Підкажіть краще проги для друку з телефона. Дякую
@@cubastic3D Дякую. Я так і думав що без купівлі сучасного ноутбука не обійтись. Також є проги для сканування. На телефоні спотворює-хоче сканер за 6к злотих, яких на це не буде°√°
В мене такий самий. Ціна 300€. Головні переваги - не треба налаштовувати відстань між соплом і столом. Так званий тензодатчик (пристрій, як в електронних вагах) подає сигнал, когда сопло торкнулося столу, це є нуль Z. Далі вме налаштовується автоматично. Також перевірено, дуже зручно - заміна філаменту, якщо він закінчився на півдеталі - просто виймаєш залишки попереднього, заправляєш новий і продовжуєш. Також працює при вимкненні світла. Щоправда, на тонких деталях може збитися. Сенсорний екран, картинка макету, можливість вийняти флешку під час друку. Є можливість керувати онлайн, стежити за прогресом. Можна купити спеціалтну камеру окремо і знімати весь процес або стежити. Швидкість друку висока. Тестовий кораблик на Ардуіно друкувався 100хв, а на цьому - 20, і якість в рази вища! Недоліків не знаю.
Стоять 3 SE, після них взагалі немає бажання брати щось з цієї лінійки та і у цього виробника. За пів року дуже деградували в якості друку і половину часу друкують половину в ремонті
Принтер вирахував собі карту столу і потім після проходження декількох шарів друку зрив моделі і якщо не слідкувати за ним постійно то купа філаменту перетворюється в купу сміття…
Перед друком будь який принтер треба відкалібрувати. І якщо в вас погана поверхня існують спреї для покращення прилипання. Якщо це специфічна деталь то можна зробити спідницю. Тож якщо бути обережним і тримати їх в чистоті то поверхні від креаліті чудові
Це скоріше за все або невідкалібрований принтер або перший шар не на макс температурі стоїть. В мене попередня модель прошка, теж на початку була така проблема. Ну ще може бути поганий філамент
Питання виділених грошей та задач. Самий мінімум який можна брати - Ender3 SE (як на мене). Але якщо плани обширні та грошей не шкода - то можна і з якогось бамбука P1S починати. Причому з останнього починати буде простіше і приємніше. Різниця приблизно як між Рено Логан на мінімалках та якимось Пассатом у нормальній комплектації.
Я навіть не дивився відео, просто побачив превьюшку цього крінге-відео і вирішив написати тут лонгрід, що б люди не велись на це. Та гімно цей ендор, нашо робити такий довгий огляд на гімно. Я зроблю коротший: портал кривий і воблить, гвинтіки пластилінові, раз прокрутиш і зточуються, вали столу на пластилінових гвинтіках тримаються, стіл воблить, хотенди довго не живуть, рельса швидко набирає виробітку, деталі з висотою понад 10см вже виходять дуже не акуратні, CHT сопло потребує проставки або підпилювання ніжки тач датчику. Програмна частина теж геморойна: процесор там не ARM, a MIPS, то ж графік інпут шейпера на самом принтері не згенериш, бо нема під таку архітектуру лібки, кліпер там не апдейтиться і має баги, про які новачки і не здогадаються, наприклад: якщо стартувати друк з тачскріна, то налаштування флоу і РА перезапишуться якимись дефолтними (я так і не знаю відки вони беруться), а ще такий друк не стопнеш і не поставиш на паузу з веб інтерфейсу. На мою думку, якщо ви плануєте регулярний друк для ЗСУ, ліпше відкласти грошей і купити кращий принтер, ці гроші можуть навіть окупитись меншою кількістю партаків та меншою кількість фінансів потрачених на ремонт.
Хай все, можливо, і по справі написано, бо це моє перше знайомство з принтаком - детально не поглиблювався, але чого так токсично? Люди, камон, будьте простіше. На що, перепрошую: «щоб люди не велись»? Я тут когось розводжу, чи шо? Така духота ці ваші коменти🤦🏻♂️
@@cubastic3D душні, бо такі відоси мотивують людей брати ті гендери і далі мучитись з ними чи робити криві вироби, які може і затрекаються як надіслані, але будуть викинуті кінцевим споживачем через непридатність. Дехто, не знаючи нюансів цього девайсу, взагалі може подумати, що друк - не його і закинути справу. Мене час від часу просять посапортити когось зі знайомих знайомих, хто пробує волонтерський друк і щоразу мене бомбить, як чую, що люди з рекомендацій майора чорнобаєва взяли того гендера (або ультрасучасного SE) і мають безмежне щастя. Як результат, багато грошей інвестується у хлам та запартачений пластик, а потім ще доінвестовується у запчастини до хламу. Бачу, що я вас образив, але, сподіваюсь, що і аргументовано доніс чому я такий "душний"
Ваш текст потрібно було починати з "...якщо ви плануєте регулярний друк для ЗСУ...". Для будь-якого серійного виробництва необхідний промисловий принтер, або хоча б щось наближене. А Ender3 - це дешева аматорська серія. Для початківця та домашніх потреб - цілком нормальній вибір, як на мене, і все вірно автор відео розповів. Ще у 21 році я про такий принтер і не мріяв.
Друже, у мене є невеликі кошти. Чи можете ви підказати мені чи вартує воно того щоб придьати собі 3д принтер? Чи можливо потім якось ці кошти відбити??
Якщо є ціль відбити кошти - тоді треба купляти бізнес. 3д друк це хоббі - але дуже корисне - можна друкувати для ЗСУ, як зараз і робить переважна більшість друкарів в Україні
Маю такий самий. Купувався з оглядом на те, що це креаліті і над ним доведеться посидіти і спочатку, і в процесі експлуатації. По факту вийшло, що крім стартового регулювання стола та рутування за майже пів року нічого робити не довелось. Здрукував вже з 40кг+ на ньому.
у мене пiсля кiлограму вже свестить та пердить кулер в основному столi. I Хз що робити
А що таке рутування?
Як власник цього принтеру на протязі більше половини року можу россказати наскільки він чудовий.
Портал від столу грає на декілька градусів від прямого кута.
Стіл важить близько кілограмму, що на валах 8 мм дає відчутний люфт.
Відсутність крутилок більше мінус, ніж плюс, тому що карта висот майже не враховується.
Перетягнутий болт на тензодатчику может видати помилку 2401, яка не гуглиться, це вже тільки методом тику я дізнався.
Zофсет калібрується як хоче, хоч на міліметр вище столу, хоч прямо під стіл.
Сам стіл з заводу вигнутий коромислом.
Вісь Х встановлена криво і її потрібно калібрувати. Сама рельса по вісі гуляє від декілька десяток до соток.
Нагрівальний блок з заводу встановленний криво і саме кріплення не дає можливості жорсткої установки.
Є інпут шейпер, але його треба купляти окремо, роздрукувати для нього кріплення на голову, провести калібровку, приклеїти до столу, провести калібровку і потім знімати.
Фідер потужний і конструкційно може друкувати ТПУ, але при невиликій напрузі починає давати дефекти на деталях.
В стоку принтер годиться тільки кораблики в центрі столу друкувати і як видно на відео навіть так якість бажає бути кращою.
Щоб вивести принтер на рівень "друкую добре" потрібно витратити приблизно ще 5-7 тисяч гривень. Це при тому, що ти розумієш що робиш.
От і складай сумму і думай, коштують ці допилювання і твій час і нерви того, чи ні.
Але по факту, після цього принтеру ти точно будеш добре знати конструкцію бедслінгерів і навчишся їх ремонтувати.
UPD. Стокові вентилятори треба одразу міняти, бо равлики доволі слабкі, а вентилятор на хотєнді спочатку почне вижчати, а потім вирубиться в самий непідходящий момент друку буквально через місяць.
І ще, все вище написане не моя поодинока проблема, з цим стикаються всі власники цього принтеру.
Все добре, за що платять. Просто реклама
Спонсор надав принтери на огляд, але головне - як приз в благодійному розіграші. Шкода що ви не помічаєте що величезна робота робиться задля підтримки ЗСУ. Ні копійки не отримав за цей огляд - ми збираємо на пікап для військових! Про яку «оплату» взагалі може ти мова🤦🏻♂️🤦🏻♂️🤦🏻♂️
@@cubastic3D логіка підказує, що якщо хочеш збирати на пікап, то треба збирати на пікап, а не впарювати з щасливим обличчям якусь дурницю на 20 хвилин з оголошенням про пікап на 3 хвилини.
А ви не думали, можливо в вас банально якийсь ну дуже дивний брак?
Як власник 5 таких принтерів які друкують на армію друку nonstop близько 6 місяців, загалом 150+кг, можу сказати, що принтер за свої гроші ідеальний.
ще маю 2шт k1c і p1s 1шт,
З капіталовкладення, лише силіконові проставки щоб вирівняти стіл. 150гр.
Котушкиа з філаментом стоїть збоку, не на принтері!
Друкує чудово. Основне це під пластик калібрувати, але це для всіх принтері обовязково.
Немає проблеми, нарізав,
відправив на друк, отримав деталь.
input shaping з коробки прописаний в прошивці і при повторному пепекалібруванні в мене частоти змінились не більше 2Гц. Тому від перекалібрування вав ефекту небуло.
В Китаї ціна 250$ а під акції принтер можна придбати за 190$.
І якщо порівнювати 8к[КЕ] - 21к[К1с] - 43к[p1s]
він на свої 8к просто ідеальний .
@@МихайлоСеньків-щ6ч в тому-то і проблема. На свої 8к. Друкує він рівно на ці гроші. І щось я не думаю, що 8мм вал це брак, здається мені, що це так і мало бути з заводу.
Тому розказувати в відео який це прекрасний принтер по меншій мірі тупо. Хоча від автора відео і очікувано.
Це цікаво, мені подобається.
Дякую за огляд! У самого такий принтер. Як прилад для переробки нитки у важливі речі для перемоги справляється досить добре. Навіть жаба давить, коли задумуюсь про оновлення, ніби все норм, навіщо міняти... В місяць може приблизно 15кг переробить. Але мейнстрімом він був десь пів року назад. Тепер інші часи і інші достойні кандидати для рекомендації новачкам... 😀
А можна приклад достойного кандидата на теперішній час?
@@JohnyDNU Bambulab
@@ReMMeRquaker бамбулаб купив собі 5 місяців назад, він тоді теж був актуальний. І виглядає так, що оці «нові» принтери від Creality - це спроба їх догнати. Тому ні, бамбулаб - це не той приклад)
@@JohnyDNUусе так і є. Навіть Стратасіс на бамбулаб почали агритись😅
Які аналоги від bamboo lab?
Що краще обрати цей чи bambulab a1 mini?
У мене цей принтак перший і поки єдиний, на відміну від мініка він трохи дешевший. Зібрати з коробки його досить легко для новачка, вже півтора тижні друкую. Єдине що раджу навіть не пробувати користуватись среаліті слайсером, він неповноцінний і ненадійний
12:30 У цього принтера корпус від Ender 3 V3 SE, і в цьому принтері є ці отвори
Чудовий!
Дякую за відос в змогу допомагати ЗСУ! ❤❤❤ ще і з можливим бонусом )
🫡
Ну не вимірюється швидкість друку швидкістю руху голови. Головне об'єм пластику який може вичавити екструдер за секунду. Швидкість руху голови лише вказує на точність і якість викладання пластику. Типу чим краща механіка та електроніка тим швидше можна рухати головою. Це ж очевидні речі. Чи ні?
Я саме так і кажу в своїх відео
Тут ви не праві. Швидкість друку принтера (а не швидкість друку деталі) якраз таки, буде залежати від швидкості друкуючої голови. А від максимальної кількості пластику, яку може видавити екструдер за секунду, залежатиме максимальна друкуюча спроможність принтера, тобто максимально допустима швидкість друку при певних параметрах товщини і висоти слоя. Наприклад шоб роздрукувати якусь деталь, циліндр або кубик, треба 5м=5000мм пластику 1,75мм,
тоді (1,75×1,75)×3,14 : 4=2,4мм.кв. - це площа філаменту,
2,4×5000=12000мм.куб пластику в 5ти метрах філаменту,
І якщо друкувати стантартним соплом диаметром 0,4мм, наприклад товшино в 0,2мм і шириною 0,5мм,
то вийде 12000/(0,2×0,5)=120000мм, тобто друкуюча голова повинна пройти 120м шляху під час друку (+шлях між переходами, хай ми його не будемо враховувати). Тоді час друку, при друці зі швидкістю друку принтера 500мм/с, буде 120м : 0,5м/с =240с=4хв. Тобто швидкість друку деталі (грубо без врахувань прискорень і переходів) 1деталь/за 4хв.
А от якщо друкувати вже товшино в 0,4мм і шириною 0,5мм, то вийде
12000/(0,4×0,5)=60000мм,
60м : 0,5м/с =120с=2хв. - це
швидкість друку деталі 1деталь/за 2хв.
А швидкість друку принтера в обох випадках була однакова 500мм/с=0,5м/с.
А тепер, наприклад, екструдер з хотендом спроможний продавити максимум 50мм пластику за секунду, то максимальна витрата складатиме 2,4мм.кв.×50мм=120мм.куб пластику в сукунду. І якщо, наприклад, друкувати товшино лінії в 0,5мм і шириною 1мм, то максимально допустима швидкість друку (від спроможності екструдера) вийде
120мм.куб/с : (0,5×1)мм.кв= 240мм/с. Тобто якісно принтер зможе друкувати лише на швидкості до 240мм/с, (але і зі швидкістю 500мм/с він теж зможе друкувати з тими же параметрами, але брак.)
А от при стандартних налаштуваннях товшини в 0,2мм і ширини лінії в 0,4мм, можемо легко вирахувати максимальну кількість споживаємого пластику за секунду, при максимальній швидкості друку принтера в 500мм/с, буде
(0,2×0,4)мм.кв×500мм/с= 40мм.куб/с. Або 40мм.куб/с : 2,4мм.кв = 16,7мм/с , тобто при стандартному соплі 0,4 мм, з рекомендованими параметрами для нормального друку треба продавити лише 1,7см пластика, за секунду, що цей принтер зробить дуже легко.
Принтер вогонь, вже півроку нонстопом фігачить, але за цей час замінено вже 2 материнки, причому з різними проблемами, одна перестала реагувати на кінцевик осі Х, друга не бачить термістер на голові.
Artline mmmmm каэф. 400$ Замість 200. Ммм перекупи, ммм бізнесс. Купуйте..... Це якийсь жарт?
Не хочете купляти в перекупів купіть самі і привезіть, в чому трабл ? Ви в ресторан приходите і теж кажете "чого в вас тут не по ціні продуктів" ? Ну сміх дай годі.
Вони не перекупи, а офіційний представник Креаліті в Україні, з сервісом, гарантією і т.д. Тому й дорожче
Які $400?)))
$309 + 3КГ Petg
З гарантією та доставкою за один день 😮
@@transformatorbro Які 309? Якщо 13460 зараз це більше за 309$?)
@@andrewanderson6317 Відео не дивилися? З промокодом "КУБАСТіК3Д" додаткова знижка в 5%. Та й без неї ціна далека від $400
Мав два таких самих на початку року, насилу здихався тих приблуд..
Під час друку на високих швидкостях ним колошмате у всі боки та по всьому столу, багато браку під час друку, постійна проблема зривання моделі під час друку і т.д ніякого задоволення від роботи з ним, одні муки.
Короче не зайшов я розчарований в цій моделі та в Креаліті в цілому.
Купив замість них Bambu Lab P1S так само два штуки і не маю ніяких подібних проблем та нарікань. Друкують на перемогу 25/8 тільки встигай філамент підвантажувати.
++! Так само зробив. Грію камеру до 70 градусів при вимкненому активному шумодаві - усе чітко, міцність абс на виході наче моноліт.
Ну так bambu lab і дорожче в 3 рази. Не дивно шо краще))
Ну ви зрівняли🤦♂️
Якщо у нового друкаря загальний бюджет на принтак і пластик на перший час становить не більше 20 тисяч, то ваш досвід не дуже релевантний
Розглядаю саме цю модель в якості першого приптера. Дякую за огляд ! Бажаю успіхів вам та спільноті!
Буде круто якщо вам вдасться виграти цей принтер за донат на ЗСУ
не варто, дуже сильно пожалкуєте. Візьміть А1 міні як перший принтак
@@andrii2394 які труднощі мене чекають з ender3 v3 ke?
@@КостикКудра добрий день вас не цікавить се?
@@КостикКудра ніяких, коментатор вище, просто адепт бамбуків. віддрукував 100+ кг пластику, тільки змащував за весь час. Один нюанс, найкраща адгезія до столу буде, якщо після кожного друку протирати його спиртом. Жодних косяків нема, за весь час 2 рази ловив баг, що файл неправильно передавався через wifi, повторна передача вирішувала проблему
220 сантиметрів😮, 240 сантиметрів?😊 Але дуже дякую за цікавий та корисний український контент
Creality Cloud досить зручний
Що краще взяти: такий принтер чи BambuLab A1 mini?
A1 mini
@@temapast A1 mini
Це як порівнювати дитячу машинку з повноцінним автомобілем,))) хоча якщо розміри друкуючої поверхні задовольняють то можна і міні)
@@МихайлоСеньків-щ6ч це типу КЕ повноцінна машина? Ну якщо брати таке порівняння тоді так: креаліті це Lada Priora, а бамбу хай буде Smart або рено Zoe. Якось так, тепер обирайте)
в мене KE, зараз я б купив A1
Він з коробки за 16 хв друкує кораблик та через таблет його? Бо через слайсер 40 хв
Чудово! Це стає вже рубрикою. Дивлюсь із задоволенням. Для наступного огляду можливо тебе зацікавить Ендер 3 Макс Нео.😊
Всі модифікації про які він казав в той макс нео треба допилювати. Модернізація обдуву, дірект, кліпер. В порівнянні з ке макс нео виглядає просто антикваріатом.
@@DimaVort +
Вітаю! Раніше у якомусь із відео ви розповідали про стелаж під принтер. Можете, будь ласка, поділитися який саме стелаж (або тип стелажа) буде стійким?
Круто але я досі чакаю огляд найдешевшого 3д притера з аліекспрес )))) Буде цікаво глянути що ви зможете з нього витиснути
відео класне, але друкуйте будь-ласка прозорим PCTG, так можна оцінювати якість друку ще і по адгезії шарів(прозорості)
Всім привіт, вирішив обрати собі подібну модель як першу і паралельно почали сипатись відео з другом використовуючи пластикові бутилки (pet наскіоьки я зрозумів), так от питання чи підтримує даний принтер печать таким типом пластику?
Друкую вже 6 місяців на такому, поклав краще иільки сопло, радіатори додав, працює без проблем по 18 годин
Перше, що треба було зробити - вирівняти вісь X. На цих принтерах вона перекошена з коробки, ци видно по мапі столу, коли одна сторона в +, інша в -.
Робиться просто, але треба штаншель, треба відпустити шків зверху, провернути вал Z що піднялась лише одна сторона і зафіксувати шків знову.
Також є проблема з нахилом порталу, друкуються проставки.
Після цього принтер нормально калібрується і нормально друкує.
Слава Україні !
Героям слава 🫡
Шановний, я сьогодні пробував запустити що небудь на Creality ender3v3 (матеріал PETG, бо замовив для моделювання однієї витривалоїї штукенції). Я конектився через креаліті клоуд і виставляв температуру столу, але воно вперто повертало на стандартне 60°С. Все відлипало, відповідно все шлак. Підкажіть краще проги для друку з телефона. Дякую
Раджу розібратися в слайсері. Prusa slicer або orca slicer. Чудові програми для друку на комп
@@cubastic3D Дякую. Я так і думав що без купівлі сучасного ноутбука не обійтись. Також є проги для сканування. На телефоні спотворює-хоче сканер за 6к злотих, яких на це не буде°√°
Гарна девайсина, але вже третину принтера замінив по гарантії)
В цьому плюс гарантіі
В мене такий самий. Ціна 300€. Головні переваги - не треба налаштовувати відстань між соплом і столом. Так званий тензодатчик (пристрій, як в електронних вагах) подає сигнал, когда сопло торкнулося столу, це є нуль Z. Далі вме налаштовується автоматично. Також перевірено, дуже зручно - заміна філаменту, якщо він закінчився на півдеталі - просто виймаєш залишки попереднього, заправляєш новий і продовжуєш. Також працює при вимкненні світла. Щоправда, на тонких деталях може збитися. Сенсорний екран, картинка макету, можливість вийняти флешку під час друку. Є можливість керувати онлайн, стежити за прогресом. Можна купити спеціалтну камеру окремо і знімати весь процес або стежити. Швидкість друку висока. Тестовий кораблик на Ардуіно друкувався 100хв, а на цьому - 20, і якість в рази вища! Недоліків не знаю.
Камеру можна будь-яку, в helper script доставте usb camera support. У мене звичайна вебка Logitech c310 стоїть
Ну надрукуй деталь на весь стіл, а бо маленьку на вуглі стола. Знайдеш недолік.
@@iShehov що таке helper script?
Після перегляду відео, радий що взяв все ж таки Еліго Нептун 4+, а не даний принтер...
Для меня его прямой конкурент A1/mini, сравни их плиз, рассматривал как раз что-то из них, может еще Ender-3 V3 CoreXZ
чи бувають принтери які вам не подобаються? що не огляд - то все супер)
Мінуси я назвав, і не бачу сенсу оглядати щось що мені не подобається. А взагалі я просто люблю 3д друк і принтери🫶🏼
Бувають, він їх показував колись і розпродав. Але ті принтери були навіть кращі за ось це😅
240мм?
Так який швидше ? цей чи Бабу А1
Можно зробити повноцінного Бамбулаба 😅
Ахахаха, пхахахах!! Лучший!😂😂😂
Ці живучі. Пробіг 13км. Фулл кліппер і стіл на рельсах. Опори осі зет.. до 350мм друк...
Вийшов якийсь позашлюбний син Ender 3 v3 SE та K1C 😂
У мене вони обидва були, тому це не просто жарт
А зараз?
@@Вшт-к7д зараз K1C, трохи невірно висловився
Чомусь нехоче проводити платіж.
Вже вдруге.
Донатити чи ні - ваше особисте рішення.
@@cubastic3D той коментар не про бажання чи небажання, а про технічну неможливість із невідомою причиною
На кубік 2 про схожий. Тільки дригостол зроблено більш грамотніше
Порти під кодом - для версії SE.
Стоять 3 SE, після них взагалі немає бажання брати щось з цієї лінійки та і у цього виробника. За пів року дуже деградували в якості друку і половину часу друкують половину в ремонті
Це дешевий аматорський принтер. Використовувати його для промислового друку - це як займатися вантажоперевезенням на якомусь Renault Logan.
хах передивляюся другий раз і тільки зараз розумію 16:30 що було сказано 220 на 220 см і в висоту двісті сорок см а там має бути мм
Мм звичайно 🙈
Йоу
З днем незалежності України🎉🇺🇦
🫡
Ножки приклеены на двухстороннем скотче. У меня приехал с алика без одной.
SE за свої 7-8к на олх нічим не гірше для початківців. Основна різниця буде тільки в голові екструдера та блоці керування
ke на али взял за 8400
@@chempI488 гарна ціна
Принтер вирахував собі карту столу і потім після проходження декількох шарів друку зрив моделі і якщо не слідкувати за ним постійно то купа філаменту перетворюється в купу сміття…
Перед друком будь який принтер треба відкалібрувати. І якщо в вас погана поверхня існують спреї для покращення прилипання. Якщо це специфічна деталь то можна зробити спідницю. Тож якщо бути обережним і тримати їх в чистоті то поверхні від креаліті чудові
Це скоріше за все або невідкалібрований принтер або перший шар не на макс температурі стоїть. В мене попередня модель прошка, теж на початку була така проблема. Ну ще може бути поганий філамент
Встановити на нього кліппер? Да він з коробки в ньому є!
Та він в принтерах не розбирається взагалі, якщо для нього вали 8 мм це жорстка основа, то що тут можна сказати далі.
@@Eugene-z6o прдивись його канал і скільки принтерів він вже протестував, то зрозумієш, що в принтерах він розбирається
Женя, ти SE то взагалі бачив вживу? Вони на одній і тій самій базі зроблені.
Здебільше відрізняються тільки блоком екструдеру та керування
А це як у Марвелів - це не той Женя, це з іншою частини мультивсесвіту
На K1C сопло Unicorn, а не таке.
З орка слайсером з'єднати по вай фай мені не вдалося
Якого ти б радив купити принтера для початківця
Питання виділених грошей та задач. Самий мінімум який можна брати - Ender3 SE (як на мене). Але якщо плани обширні та грошей не шкода - то можна і з якогось бамбука P1S починати. Причому з останнього починати буде простіше і приємніше. Різниця приблизно як між Рено Логан на мінімалках та якимось Пассатом у нормальній комплектації.
Я навіть не дивився відео, просто побачив превьюшку цього крінге-відео і вирішив написати тут лонгрід, що б люди не велись на це. Та гімно цей ендор, нашо робити такий довгий огляд на гімно. Я зроблю коротший: портал кривий і воблить, гвинтіки пластилінові, раз прокрутиш і зточуються, вали столу на пластилінових гвинтіках тримаються, стіл воблить, хотенди довго не живуть, рельса швидко набирає виробітку, деталі з висотою понад 10см вже виходять дуже не акуратні, CHT сопло потребує проставки або підпилювання ніжки тач датчику. Програмна частина теж геморойна: процесор там не ARM, a MIPS, то ж графік інпут шейпера на самом принтері не згенериш, бо нема під таку архітектуру лібки, кліпер там не апдейтиться і має баги, про які новачки і не здогадаються, наприклад: якщо стартувати друк з тачскріна, то налаштування флоу і РА перезапишуться якимись дефолтними (я так і не знаю відки вони беруться), а ще такий друк не стопнеш і не поставиш на паузу з веб інтерфейсу. На мою думку, якщо ви плануєте регулярний друк для ЗСУ, ліпше відкласти грошей і купити кращий принтер, ці гроші можуть навіть окупитись меншою кількістю партаків та меншою кількість фінансів потрачених на ремонт.
Підписуюсь під кожним словом!
Хай все, можливо, і по справі написано, бо це моє перше знайомство з принтаком - детально не поглиблювався, але чого так токсично?
Люди, камон, будьте простіше.
На що, перепрошую: «щоб люди не велись»? Я тут когось розводжу, чи шо?
Така духота ці ваші коменти🤦🏻♂️
@@cubastic3D та то одразу видно, що він токсік страшний
@@cubastic3D душні, бо такі відоси мотивують людей брати ті гендери і далі мучитись з ними чи робити криві вироби, які може і затрекаються як надіслані, але будуть викинуті кінцевим споживачем через непридатність. Дехто, не знаючи нюансів цього девайсу, взагалі може подумати, що друк - не його і закинути справу. Мене час від часу просять посапортити когось зі знайомих знайомих, хто пробує волонтерський друк і щоразу мене бомбить, як чую, що люди з рекомендацій майора чорнобаєва взяли того гендера (або ультрасучасного SE) і мають безмежне щастя. Як результат, багато грошей інвестується у хлам та запартачений пластик, а потім ще доінвестовується у запчастини до хламу. Бачу, що я вас образив, але, сподіваюсь, що і аргументовано доніс чому я такий "душний"
Ваш текст потрібно було починати з "...якщо ви плануєте регулярний друк для ЗСУ...". Для будь-якого серійного виробництва необхідний промисловий принтер, або хоча б щось наближене. А Ender3 - це дешева аматорська серія. Для початківця та домашніх потреб - цілком нормальній вибір, як на мене, і все вірно автор відео розповів. Ще у 21 році я про такий принтер і не мріяв.
Обычный функционал OctoKliper
І в висоту 240 см. Ну ну
А що?
Ніколи не бачив трьохметровий принтер? Так от же він.
Сопло не як в к1с, а як в к1.
👌🏼
жахливо відзнято
Запропонуйте кращі варіанти. Що зробити щоб покращити зйомку
Одного не пойму нахер печатать эти кораблики статуэтки и остальной бесполезный хлам ? 😕🤔🤨😠😡
Друже, у мене є невеликі кошти. Чи можете ви підказати мені чи вартує воно того щоб придьати собі 3д принтер? Чи можливо потім якось ці кошти відбити??
Якщо є ціль відбити кошти - тоді треба купляти бізнес. 3д друк це хоббі - але дуже корисне - можна друкувати для ЗСУ, як зараз і робить переважна більшість друкарів в Україні
@@cubastic3Dмені подобається 3Д моделювавння, хочу якось розвинути цей напрямок.
Брав такий за 8 тисяч на Аліекспрес
За 15.5к краще вже бамбук а1 міні)
База з 3 v3 SE. Там у нього порти. Взагалі це майже 3 v3 SE з доробками
А ці ці доробки виводять принтер на новий рівень