Virškinamojo trakto ligų simptomai. Kaip sau padėti? Pūtimas, tuštinimosi pokyčiai, viduriavimas,kt.

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 9 фев 2025
  • Kviečiame žiūrėti 2024-03-27 POLA nuotolinio seminaro įrašą. Lektorius chirurgas onkologas dr. Audrius Dulskas aptaria storosios žarnos vėžio rizikos veiksnius, prevenciją, pacientams suprantama kalba paaiškina apie žarnyno sveikatą: kokie simptomai turėtų paskatinti pasitikrinti, į kokius specialistus kreiptis turint skirtingų negalavimų, kaip sau padėti gyventi komfortiškiau.
    Seminarą moderavo POLA direktorė Neringa Čiakienė.

Комментарии •

  • @genovaiteraudiene5134
    @genovaiteraudiene5134 6 месяцев назад

    Ačiū gydytojui už tokį išsamų pasakojimą 🎉

  • @jurijusmoskviciovas2992
    @jurijusmoskviciovas2992 10 месяцев назад

    Ačiū, bet aš negirdėjau apie storosios žarnos , ar praleidau, man 2011 m daryta operacija dėl storosios žarnos vėžio, o 2022 m, atsirado skrandija 1 st vėžis, irgi daryta operacija, visus laikus turiu sutrikimą dėl tuštinimą, įpač dabar, ar tinka man jūsų patarimai dėl plonosios žarnos?

    • @ra-video
      @ra-video 10 месяцев назад +1

      teisingo patarimo iš gydytojų tikrai nesulauksi :)
      Pradžioj padaryk tai, kas nekainuoja. Išmesk iš maisto tai, kas maitiną vėžį, t.y. visus angliavandenius - miltus, duoną, cukrų, bulves, morkas, burokėlius, visus vaisius, džiovintas uogas, medų, sirupus.
      Maistą papildyk daugiau riebios žuvies, kiaušinių, žalialapių daržovių, bet mažesnėmis porcijomis.
      Pradėk daugiau judėti.
      Pasidomėk apie nutriceutikus - onkoprotektorius - poDarko, pau-pau, kapriliko rūgštis, katės nagas, chlorofilas, kordicepsas, kininis blizgutis, reiši ir t.t.