«Найбільше багатство - нічого не бажати». Вже понад 4 роки знімаю все на сігму 18-35, цього скла вистачає на всі сценарії в яких я працюю. Звісно, що планую доповнити сігмою 50-100 1.8, щоб скласти повний комплект, але розумію, що у великому рахунку це нічого не змінить, бо це всього-на-всього техніка, яка є інструментом. Тому тримаю це бажання купити, на сумні часи, коли буду відчувати втому і потрібно буде щось додати для гарного настрою. Дякую за відео! Ви як завжди, ковток гарного настрою.
Погрався з різними компакт CCD Sony та Оlympus, нажаль камери хоч і круто знімають, але доволі тормознуті та з дуже поганою ергономікою, а неможливість зміни оптики все добиває( Купив рік тому Nikon D200 за 1300 грн, відновив всі резинки, заглушки, купив до нього мануальні Sigma 24mm F/2.8 та геліос 81н F/2, зараз ще їде фокусувальний екран з призмою. Чесно, ця камера відродила мою любов до фотографії як до мистецтва, феноменальні кольори в равках, дуже гнучка картинка, популярний байонетт, напів-автомат режими з мануальною оптикою. Це просто 10/10, не випускаю цю камеру з рук весь це час) Так що CCD Dslr - ось це дійсно вартує своїх грошей, і те, після чого ти з відразою дивишься на сучасні бездзеркалки)
Повністю згоден! Особливо що до неймовірних кольорів CCD матриць. Сам також місяць тому придбва стариганя Nikon D100. І дуже радий йому, хоч маю і більш сучасні камери.
Доброго ранку, колего. Дякую за Ваш відгук. Боюся, що ця залежність є у більшості. У мене теж. Головне визнати наявність... не побоюся цього слова - легкого психологічного захворювання, і свідомо протистояти йому. Мушу Вам зізнатися, що маю сумніви щодо цього випуску. Адже і досі не знаю, як зреагують на такий жанр глядачі. Проте отримую величезне задоволення від годинних переглядів різної фото-відеотехніки, перебираючі скарби у віртуалі. Процес справді гасить зуд і бажання щось негайно купити таке, чого "не вистачає" для повного фото-відеощастя.
@photoukraine я теж хворий на голову. Мені вже 63 роки , вперше в 14 взяли в руки смена 8 м. Багато техніки змінив, безліч. У кожного фотіка свої + -.. Вибачте , я російсько мовний з окупованого Криму. Дуже погано пишу. 🇺🇦❤️
@@ІгорьПесСтарий Прошу Вас, не зважайте. Я навчався в школі імені Пушкіна ) Просто як радіожурналіст у минулому, мав змогу опановувати українську. .. Хехе, і до мене прийшла любов до цієї "Зміни". А в 16 років, коли по закінченню школи пішов працювати, на першу зарплату придбав збільшувача "Упа-210". Коштував щось там 50 карбованців.
Щодо Олімпуса С-5000, маю цю камеру і можу підтвердити що знімає дуже непогано як на камеру якій 15 років. Місцями трохи зеленить і дійсно нагадує скан плівки Фуджі. Єдине що дратує це дивний глюк, можливо це тільки в мене, але камера включившись ще десь 20-30 сек., моргає лампочкою перш ніж дасть на його знімати. Ну і рідкісний тепер формат карт памяті XD. Все інше ОК. Дякую за відео.
Чудова рубрика, пропоную зробити її постійною! Я теж люблю передивлятися об`яви, але приділяю більше уваги технічним характеристикам, бо розумію, що в прямих руках будь-яка камера зробить чудові фото)
Так, це велика перевага цифромильничок. Особливо якщо порівняти для царини любительської фотографії вартість, об'єм та вагу мильнички з макрооб'єктивом.
Недавно знову докупив собі мильницю, бо стару колись виправ з рюкзаком )) Знову взяв Нікон L610 - чудова камера, чудовий колір, зручне управління, хоча і без мануального режиму. Саме головне - можна завжди носити з собою і її не шкода. Колись віддали задарма один проекційний обєктив, який після адаптації під Кенон мене досить приємно здивував - КО 120, потім трохи почитав і виявилось що це досить пристойна лінза. Той випадок, коли майже задарма можна отримати прекрасну картинку. В ньому трохи зменшив діафрагму і поставив адаптер з чіпом, бо на око сфокусуватись було проблематично, через дуже малу глибину різкості.
Про те щоб якісні знімки, а носити не страшно і не шкода - актуальна річ для багатьох, і не лише в нас, а у всьому світі. Доопрацьовую випуск на цю тему. ... Вітаю з надбанням творчого об'єктива!
Ооо, відео майже про мене , ну дуже люблю купувати цікаві старі мануальні обєктиви! Сергію продовжуйте рубрику для таких хворих як я , з пошуку фото хламу, і робіть слідуючий випуск про старі обєктиви! )))
Не беріть супер-зум. За можливість маштабувати зображення ви розплачуєтеся: - нижчою світлосилою - доплюсуйте до неї великі світловтрати оптики через зум - зазвичай меншу матрицю, бо має бути компактний і легкий зум. - через малу світлосилу, світловтрати і велику кратність ви будете знімати лише на великих ISO, які знижують динамічний діапазон. - така оптика значно дорожча - акумулятор буде швидко сідати - розміри і вага суперзума завжди більші - пластикові і слабкі металічні конструкції розгойдуються та розюстовуються - різкість таких оптичних систем завжди менша - вся суть супер-зума буде нівелюватися на відстанях більших 500м за рахунок смогів, теплових потоків повітря, пилу та вологи у ньому. Кратності ×4 чи ×6 вистачить на 99% ваших потреб
Абсолютно з Вами згоден по всіх пунктах. І радий, що Ви згадали про непрозорість повітря. ... Так, мав суперзум Canon: досить швидко зношуються механізми висування об'єктива. Він починає кректати, рипіти, тріщати й труситися наче старий дід.
@@photoukraine, наші колеги, астрофотограви, знають як з цим боротися, гадаю вони подарували такі рішення як: 1.червоний/інфрачервоний фільтр (один із основних випромінювань у космосі - ІЧ що гарно долає дрібні частинки у космосі), 2. HDR (складення десяток а той сотень фото в одине для накопичення і покращення падаючого світла динамічного діапазону), 3.Збільшення апертури (діаметра об'єктива) основа чіткості та якості картинки. 4.Об'єктиви апохромати, які в одній точці фокусують промені різних кольорів (усуваючи хроматизм) 5. І стара, як світ, "3CCD" технологія також звідти, усі космічні апарати фотографують окремі 3 спектри і складують їх у вигляді RGB для кращої і тоншої передачі видимого і невидимого випромінювання.
@@photoukraine гадаю інженери-астрономи подарували нам рішення цих проблем: 1. червоні та інфрачервоні фільтри (основне випромінювання у космосі) 2 збільшення апертури (діаметра) обєктива (основа різкості і якості) 3. технолонія ССD (складання різних спектрів в один) 4. HDR (у астро варіанті складаються із тисяч кадрів) 5. апохроматична оптика (відсутність хроматизму)
Якось збирався купити собі нові кросівки, але якогось дідька з сайту де шукав взуття перейшов на olx... Закінчилося тим що замість кросівок купив Olympus E-510 double kit у максимальній комплектації за дуже солодкою ціною та й ще у дуже гарному стані. У прошлому році ситуація повторилась: шукав вживаний телевізор, а придбав боді Nikon d7000 у досить таки гарному стані за непристойно низьку ціну. Але d7000 лише тепер номінально мій, син його спробував сказав "папа, в тебе ж вже є три Нікона, мені потрібніше! може колись віддам" при цьому ще й намагався віджати в мене старенький 18-105/3,5-5,6. Довелось ще розкошелитись та купити сину на olx 18-70/3,5-4,5 )))
Дуже втішна історія. Те, що син пішов слідами батька, свідчить на користь Вашої любові до фотосправи. Як би там не було, а передати дітям тягу до знань, а може з часом і навички - це велике діло.
@photoukraine До речі в сина до цього був і є тєж Нікон 7000))) але не D7000, a P7000. Це досить пристойна мильниця з матрицею 1/1.7 та можливістю зйомки в NEF. Але син ніколи не заморочується з сирими файлами, знімає тільки у джпегах. А коли всеж таки щось і зніме у NEF, то просить щоб я йому обробив знімки.
Зеленить, це типове відхилення в балансу білого в камері Olympus. Я колись був власником камери таких як Olympus fe330. Чудова камера з 8мп матрицею і цікавою картинкою. Напевно автор згадав мій пост😊
Пам'ятаю і дякую. І щось в цій зеленкуватості є, мушу визнати. Розумом усвідомлюю що така зеленкуватість - не зовсім правильна. А от сприйняття лісової картинки з тим грибочком радує.
Зуми завжди бувають оптимизовані в одній точці, треба знати в який саме точці у вашого зума найкращі параметри по всьому зображенню. На широкому куті можуть бути проблеми, на довгому він буде краще або навпаки.
Щиро скучив за українськими фотожурналами, які видруковувалися у нас по 2013-14 роки. Там були приємні огляди стількох фотоапаратів, і суперзумів у корпусах псевдодзеркалок, і простіших цифромильничок. Може ще колись будуть...
@@photoukraine Радожива -- Аркадія Шаповала. Дивлюся, він продовжує публікувати всяке різне цікаве. Хоча, звичайно, папаерових видань вже мабуть не буде..
Я поступив дуже просто - взяв камеру на виріст і дуже хороше скло до неї. Тепер, коли щось не виходить, я собі кажу: Чувак, в тебе чудовий сенсор і лінза з 1.4 - шукай причину в собі! Бажання, купляти щось інше одразу зникає, бо ти розумієш, що твоя техніка чудова, а значить - проблема в тобі. В мене Fujifilm X E1 + Fujinon 35mm F1.4
Це гарний психологічний хід, підкріплений матеріальним вливанням: тільки вперед, бо відступати нікуди ) На жаль, не у всіх вистачає мудрості чи досвіду на такий хід, але в кожного у житті власні уроки )
брав якось собі 2 об'єктиви, один 32мм f10, за 500 грн, та 28мм f4.5. за 3800. емоцій принесли більше ніж будь-який зум за 1000+$ чи фікс з f1.4. все таки, досвід користування важливіший за різкість. а мати комплект з камери та об'єктива, що влазить в бананку це окремий вид задоволення.
У мене була мильниці Нікон, яка побувала і в горах, і в печерах, і в пустелі, і на снігу... В якийсь момент почав допомагати закриватись шторка нігтем)
Витривала мильничка, судячи з географії та умов зйомки... Послідовно заводив дві мильничкі Соні кібершот. Обоє просто перестали вмикатися в якийсь момент, хоча використовувалися здебільшого в приміщенні при кімнатних температурах, або о теплій порі року на вулиці.
@photoukraine життя у моєї було недовгим, але дуже насиченим, декілька років надзвичайно активних подорожей. Досі пам'ятаю свій перший похід Кримом, з якого привіз тонну фотографій. 2004 рік напевно... Потім була краща камера, а цю мильничку брав в місця з найвадчими умовами. І у водному поході розбив веслом екран, коли вона висіла у мене на шиї в гермопакеті. У мого друга по походами була мильничка Соні, дуже реалістичні кольори були. Не знаю скільки вона відпрацювала, але в гори він її брав постійно.
Ну все, я знайшов Samsung NX1000 або 2000 або 200 і вони по 3000 грн з кітовою оптикою або 2000 боді є) Тепер залишилось придбати. Потім перехідник і тестити свій парк оптики))))
@@photoukraine Не вдалось придбати модель яку хотів, можливо підскаєете цікаві недорогі бездзеркалки? Я дивлюсь покі на звичайний кроп в додачу до самсунгів такий як Sony Alpha a3000 / 3500.
@@RostGM Для прогулянок і стріт "підсів" на міcrо 4/3. На мою думку, вдалими моделями є Olympus систем pl та pm. Вони по-справжньому портативні і з гарними кольорами одразу з камери. І недооціненими на нашому ринку є Panasonic Lumix GF3, Panasonic Lumix GF5, котрі теж невеликі. І, як на кожну бездзеркалку, на всі ці системи можна "посадити" через перехідник мануальні об'єктиви. В тому числі найдешевші на ринку об'єктиви від дальномірок. Найдешевші, бо теж надзвичайно недооцінені. Матрицю міcrо 4/3 ці об'єктиви покривають, наче створені навмисне для неї.
Снимаю на кэнон д5 марк2,полнокадровый,прикупил полтинник фикс к штатному 24-135,после кропа увидел примущества полного кадра,мыльницы и прочую лобуду не россматриваю)
Значить, Ви знайшли своє Дао. До речі, знаю чудову весільну фотографку, яка фотографує на першу версію з полтосом чудові репортажні портрети. Так що у Вас універсальний комплект.
«Найбільше багатство - нічого не бажати». Вже понад 4 роки знімаю все на сігму 18-35, цього скла вистачає на всі сценарії в яких я працюю. Звісно, що планую доповнити сігмою 50-100 1.8, щоб скласти повний комплект, але розумію, що у великому рахунку це нічого не змінить, бо це всього-на-всього техніка, яка є інструментом. Тому тримаю це бажання купити, на сумні часи, коли буду відчувати втому і потрібно буде щось додати для гарного настрою. Дякую за відео! Ви як завжди, ковток гарного настрою.
Ви самодостатня людина і мудро знайшли своє Дао 18-35. Подумалося, що шляхи з фотоапаратами - це гарні шляхи )
Погрався з різними компакт CCD Sony та Оlympus, нажаль камери хоч і круто знімають, але доволі тормознуті та з дуже поганою ергономікою, а неможливість зміни оптики все добиває( Купив рік тому Nikon D200 за 1300 грн, відновив всі резинки, заглушки, купив до нього мануальні Sigma 24mm F/2.8 та геліос 81н F/2, зараз ще їде фокусувальний екран з призмою. Чесно, ця камера відродила мою любов до фотографії як до мистецтва, феноменальні кольори в равках, дуже гнучка картинка, популярний байонетт, напів-автомат режими з мануальною оптикою. Це просто 10/10, не випускаю цю камеру з рук весь це час) Так що CCD Dslr - ось це дійсно вартує своїх грошей, і те, після чого ти з відразою дивишься на сучасні бездзеркалки)
Чудова камера, вітаю Вас з її надбанням. А головне з тим що визначилися у пріоритетах, бо останнє - найбільший головний біль для всіх нас )
Повністю згоден! Особливо що до неймовірних кольорів CCD матриць. Сам також місяць тому придбва стариганя Nikon D100. І дуже радий йому, хоч маю і більш сучасні камери.
Вітаю Шанований.❤як завжди гарно відео. Фотодрочери знахідка для виробників фототехніки. 99% не уміють робити фото и шукають " чарівну " техніку.😂
Доброго ранку, колего. Дякую за Ваш відгук. Боюся, що ця залежність є у більшості. У мене теж. Головне визнати наявність... не побоюся цього слова - легкого психологічного захворювання, і свідомо протистояти йому. Мушу Вам зізнатися, що маю сумніви щодо цього випуску. Адже і досі не знаю, як зреагують на такий жанр глядачі. Проте отримую величезне задоволення від годинних переглядів різної фото-відеотехніки, перебираючі скарби у віртуалі. Процес справді гасить зуд і бажання щось негайно купити таке, чого "не вистачає" для повного фото-відеощастя.
@photoukraine я теж хворий на голову. Мені вже 63 роки , вперше в 14 взяли в руки смена 8 м. Багато техніки змінив, безліч. У кожного фотіка свої + -.. Вибачте , я російсько мовний з окупованого Криму. Дуже погано пишу. 🇺🇦❤️
@@ІгорьПесСтарий Прошу Вас, не зважайте. Я навчався в школі імені Пушкіна ) Просто як радіожурналіст у минулому, мав змогу опановувати українську. .. Хехе, і до мене прийшла любов до цієї "Зміни". А в 16 років, коли по закінченню школи пішов працювати, на першу зарплату придбав збільшувача "Упа-210". Коштував щось там 50 карбованців.
Щодо Олімпуса С-5000, маю цю камеру і можу підтвердити що знімає дуже непогано як на камеру якій 15 років. Місцями трохи зеленить і дійсно нагадує скан плівки Фуджі.
Єдине що дратує це дивний глюк, можливо це тільки в мене, але камера включившись ще десь 20-30 сек., моргає лампочкою перш ніж дасть на його знімати. Ну і рідкісний тепер формат карт памяті XD. Все інше ОК.
Дякую за відео.
Чудова рубрика, пропоную зробити її постійною! Я теж люблю передивлятися об`яви, але приділяю більше уваги технічним характеристикам, бо розумію, що в прямих руках будь-яка камера зробить чудові фото)
Так... значить я справді не сам такий. Для мене дуже важлива Ваша думка. Дякую. Зроблю.
Ті, хто вже знайшов кнопку "шедевр" також купують нову техніку, бо всі ми люди)
Лаконічно й філософськи. Ви знаєте, мушу обдумати цю ідею.
А чи є чат де можна спілкуватись про фото, питати про старі об'єктиви чи техніку?
На жаль, не маю. Веду канал сам, часу забирає багато. Але можете написати коментар тут, під відео.
Дякуємо за чудовий випуск. Всі пояснення детальні та зрозумілі
Дякую Вам. Цей випуск більше для відпочинку.
Дякую за відео, як завжди цікаво і корисно.
Дякую Вам за перегляд, є думка продовжити такий жанр.
Всі мої мильниці супердеталізовано знімали макро
Так, це велика перевага цифромильничок. Особливо якщо порівняти для царини любительської фотографії вартість, об'єм та вагу мильнички з макрооб'єктивом.
Купи, купи, купи - це мантра продавців та маркетологів.
А нещодавно було "купи в кредит", і брали нові й нові тушки фотоапаратів, навіть фінансово не відбивши попередню.
Недавно знову докупив собі мильницю, бо стару колись виправ з рюкзаком )) Знову взяв Нікон L610 - чудова камера, чудовий колір, зручне управління, хоча і без мануального режиму. Саме головне - можна завжди носити з собою і її не шкода.
Колись віддали задарма один проекційний обєктив, який після адаптації під Кенон мене досить приємно здивував - КО 120, потім трохи почитав і виявилось що це досить пристойна лінза. Той випадок, коли майже задарма можна отримати прекрасну картинку. В ньому трохи зменшив діафрагму і поставив адаптер з чіпом, бо на око сфокусуватись було проблематично, через дуже малу глибину різкості.
Про те щоб якісні знімки, а носити не страшно і не шкода - актуальна річ для багатьох, і не лише в нас, а у всьому світі. Доопрацьовую випуск на цю тему. ... Вітаю з надбанням творчого об'єктива!
Ооо, відео майже про мене , ну дуже люблю купувати цікаві старі мануальні обєктиви! Сергію продовжуйте рубрику для таких хворих як я , з пошуку фото хламу, і робіть слідуючий випуск про старі обєктиви! )))
Дякую Вам за підтримку. Значить, продовжимо рубрику )
Я фотодрючер, привіт. Доречі я вас якось у Києві бачив)
Ранок добрий на порозі. Всі ми люди, і десь ходимо )
Не беріть супер-зум. За можливість маштабувати зображення ви розплачуєтеся:
- нижчою світлосилою
- доплюсуйте до неї великі світловтрати оптики через зум
- зазвичай меншу матрицю, бо має бути компактний і легкий зум.
- через малу світлосилу, світловтрати і велику кратність ви будете знімати лише на великих ISO, які знижують динамічний діапазон.
- така оптика значно дорожча
- акумулятор буде швидко сідати
- розміри і вага суперзума завжди більші
- пластикові і слабкі металічні конструкції розгойдуються та розюстовуються
- різкість таких оптичних систем завжди менша
- вся суть супер-зума буде нівелюватися на відстанях більших 500м за рахунок смогів, теплових потоків повітря, пилу та вологи у ньому.
Кратності ×4 чи ×6 вистачить на 99% ваших потреб
Абсолютно з Вами згоден по всіх пунктах. І радий, що Ви згадали про непрозорість повітря. ... Так, мав суперзум Canon: досить швидко зношуються механізми висування об'єктива. Він починає кректати, рипіти, тріщати й труситися наче старий дід.
@@photoukraine, наші колеги, астрофотограви, знають як з цим боротися, гадаю вони подарували такі рішення як: 1.червоний/інфрачервоний фільтр (один із основних випромінювань у космосі - ІЧ що гарно долає дрібні частинки у космосі), 2. HDR (складення десяток а той сотень фото в одине для накопичення і покращення падаючого світла динамічного діапазону), 3.Збільшення апертури (діаметра об'єктива) основа чіткості та якості картинки. 4.Об'єктиви апохромати, які в одній точці фокусують промені різних кольорів (усуваючи хроматизм) 5. І стара, як світ, "3CCD" технологія також звідти, усі космічні апарати фотографують окремі 3 спектри і складують їх у вигляді RGB для кращої і тоншої передачі видимого і невидимого випромінювання.
@@photoukraine гадаю інженери-астрономи подарували нам рішення цих проблем:
1. червоні та інфрачервоні фільтри (основне випромінювання у космосі)
2 збільшення апертури (діаметра) обєктива (основа різкості і якості)
3. технолонія ССD (складання різних спектрів в один)
4. HDR (у астро варіанті складаються із тисяч кадрів)
5. апохроматична оптика (відсутність хроматизму)
Якось збирався купити собі нові кросівки, але якогось дідька з сайту де шукав взуття перейшов на olx... Закінчилося тим що замість кросівок купив Olympus E-510 double kit у максимальній комплектації за дуже солодкою ціною та й ще у дуже гарному стані. У прошлому році ситуація повторилась: шукав вживаний телевізор, а придбав боді Nikon d7000 у досить таки гарному стані за непристойно низьку ціну. Але d7000 лише тепер номінально мій, син його спробував сказав "папа, в тебе ж вже є три Нікона, мені потрібніше! може колись віддам" при цьому ще й намагався віджати в мене старенький 18-105/3,5-5,6. Довелось ще розкошелитись та купити сину на olx 18-70/3,5-4,5 )))
Дуже втішна історія. Те, що син пішов слідами батька, свідчить на користь Вашої любові до фотосправи. Як би там не було, а передати дітям тягу до знань, а може з часом і навички - це велике діло.
@photoukraine
До речі в сина до цього був і є тєж Нікон 7000))) але не D7000, a P7000. Це досить пристойна мильниця з матрицею 1/1.7 та можливістю зйомки в NEF. Але син ніколи не заморочується з сирими файлами, знімає тільки у джпегах. А коли всеж таки щось і зніме у NEF, то просить щоб я йому обробив знімки.
Зеленить, це типове відхилення в балансу білого в камері Olympus. Я колись був власником камери таких як Olympus fe330. Чудова камера з 8мп матрицею і цікавою картинкою. Напевно автор згадав мій пост😊
Пам'ятаю і дякую. І щось в цій зеленкуватості є, мушу визнати. Розумом усвідомлюю що така зеленкуватість - не зовсім правильна. А от сприйняття лісової картинки з тим грибочком радує.
Зуми завжди бувають оптимизовані в одній точці, треба знати в який саме точці у вашого зума найкращі параметри по всьому зображенню. На широкому куті можуть бути проблеми, на довгому він буде краще або навпаки.
Щиро скучив за українськими фотожурналами, які видруковувалися у нас по 2013-14 роки. Там були приємні огляди стількох фотоапаратів, і суперзумів у корпусах псевдодзеркалок, і простіших цифромильничок. Може ще колись будуть...
@@photoukraine Радожива -- Аркадія Шаповала. Дивлюся, він продовжує публікувати всяке різне цікаве. Хоча, звичайно, папаерових видань вже мабуть не буде..
Я поступив дуже просто - взяв камеру на виріст і дуже хороше скло до неї.
Тепер, коли щось не виходить, я собі кажу: Чувак, в тебе чудовий сенсор і лінза з 1.4 - шукай причину в собі! Бажання, купляти щось інше одразу зникає, бо ти розумієш, що твоя техніка чудова, а значить - проблема в тобі.
В мене Fujifilm X E1 + Fujinon 35mm F1.4
Це гарний психологічний хід, підкріплений матеріальним вливанням: тільки вперед, бо відступати нікуди ) На жаль, не у всіх вистачає мудрості чи досвіду на такий хід, але в кожного у житті власні уроки )
Коментар підтримки каналу для просування українського ютьюбу. Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
А героям - довгих років життя й міцного здоров'я. Такими вони треба. І звичайним людям теж міцного здоров'я. Дякую!
брав якось собі 2 об'єктиви, один 32мм f10, за 500 грн, та 28мм f4.5. за 3800. емоцій принесли більше ніж будь-який зум за 1000+$ чи фікс з f1.4. все таки, досвід користування важливіший за різкість. а мати комплект з камери та об'єктива, що влазить в бананку це окремий вид задоволення.
Це правда. Теж по собі помітив, що найвживаніша техніка - та що найлегша та найкомпактніша )
Зараз є на ринку фотоапарат камера з матрицею APC-H, це Ricoh gr iii. Маленька і компактна, але коштує як машина.
Дивився. Журнальної якості знімки робить. Приємна камера.
З огляду на фоторобіт, це робили професіонали. Навіть видно, як опрацьовано всі варіанти правил.
Люблю flickr. Бо в ньому все розмаїття доробків - і простих і "просунених" фотографів. Весь красномовний спектр того, на що здатна й не здатна камера.
У мене була мильниці Нікон, яка побувала і в горах, і в печерах, і в пустелі, і на снігу... В якийсь момент почав допомагати закриватись шторка нігтем)
Витривала мильничка, судячи з географії та умов зйомки... Послідовно заводив дві мильничкі Соні кібершот. Обоє просто перестали вмикатися в якийсь момент, хоча використовувалися здебільшого в приміщенні при кімнатних температурах, або о теплій порі року на вулиці.
@photoukraine життя у моєї було недовгим, але дуже насиченим, декілька років надзвичайно активних подорожей. Досі пам'ятаю свій перший похід Кримом, з якого привіз тонну фотографій. 2004 рік напевно...
Потім була краща камера, а цю мильничку брав в місця з найвадчими умовами. І у водному поході розбив веслом екран, коли вона висіла у мене на шиї в гермопакеті.
У мого друга по походами була мильничка Соні, дуже реалістичні кольори були. Не знаю скільки вона відпрацювала, але в гори він її брав постійно.
Ну все, я знайшов Samsung NX1000 або 2000 або 200 і вони по 3000 грн з кітовою оптикою або 2000 боді є) Тепер залишилось придбати. Потім перехідник і тестити свій парк оптики))))
@@RostGM Свого часу роздивлявся знімки, зроблені NX+ Геліос, і подумав, що це недооцінена бездзеркальна система. Зичу Вам успіху!
@@photoukraine Нажаль в мене ніконський геліос, алаптер на нех коштує як цікава оптика, буду на 42 та 39 поки)
@@photoukraine Не вдалось придбати модель яку хотів, можливо підскаєете цікаві недорогі бездзеркалки? Я дивлюсь покі на звичайний кроп в додачу до самсунгів такий як Sony Alpha a3000 / 3500.
@@RostGM Для прогулянок і стріт "підсів" на міcrо 4/3. На мою думку, вдалими моделями є Olympus систем pl та pm. Вони по-справжньому портативні і з гарними кольорами одразу з камери. І недооціненими на нашому ринку є Panasonic Lumix GF3, Panasonic Lumix GF5, котрі теж невеликі. І, як на кожну бездзеркалку, на всі ці системи можна "посадити" через перехідник мануальні об'єктиви. В тому числі найдешевші на ринку об'єктиви від дальномірок. Найдешевші, бо теж надзвичайно недооцінені. Матрицю міcrо 4/3 ці об'єктиви покривають, наче створені навмисне для неї.
@@photoukraine нашов панасонік gh3 недорого, можливо спробую його, хоть і стара модель. Дякую за пораду, подивлюсь ще на 4/3
Olympus без назви моделі це був Olympus fe4040 чи fe4020
Olympus FE-4040, на одному з фото видно ж, уважніше треба дивитись)
Звичайно, хочеться бути гострозорим, але Галя балувана: вже треба щоб назва товару була в описі, або принаймні десь у збільшенні )
@ це теж бажено, але свого часу отримав майже не користований nikkor 18-70 f/3,5-4,5 з nikon d5000 за 30$, бо в оголошенні була назва тільки камери
так я тут подумав, а якщо кіно для дорослих дивися? то шо тіпа за тією логікою тіпа кіно зняв чи знявся у фільмі тут я не до кінця зрозумів?)
В Біблії про це сказано: що на умі, те відбулося)
процветай дорогой
Всім добрим людям - процвітання.
3:55 зазвичай пишу модель : photo full size samples Або examples
Дякую Вам за підказку!
Фотомильниця як раз для мене.
І гарний, зручний інструмент, від якого знаєш чого чекати.
Мозок не дуже розумний, його легко надурити)
Це правда, є такі ігри ))
Цікаве відео для новачків!
Дякую! ... Зізнаюся: мені в кайф серфити й порівнювати, це рятує від стресу.
Снимаю на кэнон д5 марк2,полнокадровый,прикупил полтинник фикс к штатному 24-135,после кропа увидел примущества полного кадра,мыльницы и прочую лобуду не россматриваю)
Значить, Ви знайшли своє Дао. До речі, знаю чудову весільну фотографку, яка фотографує на першу версію з полтосом чудові репортажні портрети. Так що у Вас універсальний комплект.