Доступно та зрозуміло висвітлені такі аспекти, як суб’єкти міжнародного публічного права, організація ООН, а також поділ державної влади. Дізналася також про головні органи ООН та їх функції, а також що член ООН має право винести конкретну ініціативу на регулярній сесії, як окремий пункт денного порядку. Для себе відзначила, що існують дві теорії визнання - конститутивна та декларативна. Дякую за лекцію!!!
Дякую за цікаву і чітко викладену лекцію! Лекція хоч і складає 25 хвилин але водночас в ній я розібрався все що стосується суб'єктів міжнародного права та також головних органів ООН! Дякую за таку плідну та ефективну роботу та спосіб донесення матеріалу до всіх охочих!
Дякую за цікаву та інформативну лекцію про суб'єктів міжнародного права, визнання та органи ООН. Лектор зробив складну тему доступною і зрозумілою Я отримав багато цікавої і корисної інформації про роль та функції міжнародних організацій також зроозумів як розмежовувати унітарну державу від федеративної) Дякую за можливість поглибити свої знання в цій сфері. Лекція була дуже позитивною та стимулюючою для подальшого вивчення міжнародного права.
Попри те що лекція коротенька, вона дуже інформативна. Все чітко та лаконічно, що дозволяє легко сприймати інформацію подану в ній. Після перегляду закріпив багато знань в яких не дуже розбирався, також зрозумів які є способи визнання держав та форми їх визнання, оскільки до перегляду не знав різниці між "de facto" та " de jure". Дякую за цю змістовну, цікаву, корисну лекцію
Юрій Дмитровиче, дякую за цю лекцію! Все чітко, зрозуміло і цікаво. Завдяки цій лекції я: Розбираюся в тому, хто може тусуватися на міжнародній арені. Тепер я знаю, що крім держав, там є й інші круті чуваки, типу міжнародних організацій. Зрозуміла, що держави - це не просто шматки землі з прапорами. У них є спеціальні штучки, які роблять їх "суб'єктами" міжнародного права. Навчилася розрізняти "первинних" і "похідних" суб'єктів міжнародного права. Це як розрізняти крутих пацанів з району і їхніх менших братів. Дізналася про різні теорії визнання держав. Це як розрізняти, хто крутіший: той, кого всі визнають, чи той, хто просто крутий, незалежно від думки інших. Зрозуміла, як працює ООН. Це як крута тусовка, де всі вирішують важливі питання планети. ;)
Дуже цікава лекція. Матеріал у таблицях дуже легко запам'ятовується. Дуже добре запам'яталося класифікацію суб'єктів міжнародного права. І також про головні органи ООН та їх функції. І ще, що член ООН має право винести конкретну ініціативу на регулярній сесії як окремий пункт денного порядку.
Дякую, лекція дуже пізнавальна🤓 Для себе відзначила, що існують дві теорії визнання - конститутивна і декларативна, і що суб’єкти міжнародного права поділяються на первинні держави і ті, що борються за визнання, а також похідні міждержавні організації і державоподібні утворення. Також про головні органи ООН - Генеральну Асамблею, Раду безпеки, Екосор, Міжнародний суд та Секретаріат. Дякую!
Щиро дякую за лекцію . Цікава і змістовна лекція! В багатьох аспектах не будо чіткого розуміння, але після ваших лекцій потихеньку все стає на місце. Таблиці - це дійсно скарб 😻😅😅
Дякую за захоплюючі лекції у форматі таблиць, що є дуже коректно з вашого боку. Зрозуміла для себе, що є дуже гарної ідеєю дивитися лекції перед тестом, для того щоб потім не перейматися за двійку😊 Тепер знатиму для себе, що існує дві що є дві теорії визнання-конститутивна та декларативна, також що субʼєкти міжнар права поділяються на первинні(держави та ті що борються за визнання) та похідні(міждерж організації та державоподібні утворення). Також тепер знатиму про головні органи ООН(Генеральна асамблея, Рада безпеки, Екосор, міжнародний суд та секретаріат. Дякую за можливість ставати розуміншими з кожною лекцією😍
Корисна,швидка,інформативна міні-лекція в якій як мені здалось було викладено навчального матеріалу десь стільки ж,скільки викладають деякі викладачі на протязі всього семестру) Все супер, був в шоці від кількості суб'єктів міжнародного права...
Цікава і змістовна лекція! В багатьох аспектах не будо чіткого розуміння, після ваших лекцій потихеньку все стає на місце. Думаю, що буду передивлятися деякі лекції ще раз для закріплення матеріалу!
З лекції стало зрозуміло,що у доктрині міжнародного права існують конститутивна і декларативна теоріі визнання. Легко сприймається інформація у таблицях стосовно головних органів ООН саме про склад, по скільки членів призначається і у чому полягає діяльність кожного з органів. Після перегляду лекції стало зрозуміло за форми визнання( de jure,de facto,ad hoc) дякую Вам!!
Ваші лекції - це реальний скарб для підготовки до тестів 👍🏻 недивлячись на те, що міжнародну правосуб’єктність я розглядала колись в курсовій роботі, в вашій лекції знайшла для себе нову інформацію, велике дякую😊
Лекція дуже пізнавальна! Ваш розгляд теми суб'єктів публічного права дуже важливий і корисний для розуміння сутності органів та посадових осіб публічної влади. Я вдячна за глибоке освітлення таких аспектів, як суб'єкти міжнародного публічного права, організація ООН, а також поділ державної влади. Це допомагає отримати повніше уявлення про механізми функціонування сучасного правового простору. Дякую вам за ваші знанням і заківаленість до теми!
Всім, хто готується до ЄФВВ раджу це відео! Ваші роз'яснення були дуже змістовними та допомогли краще зрозуміти тему субʼєктів міжнародного права, процес визнання та функції головних органів ООН. Цей матеріал став чудовою підготовкою до ЄФВВ і значно полегшив вивчення складних понять. Дякую за корисний контент!
Добрий вечір, чудова лекція, особливо було цікаво узнати про види міжнародно-правової правосубʼєктності, також було цікаво послухати про субʼєктів публічного права та про органи посадових осіб публічної влади.
Дякую за змістовну лекцію ! Після перегляду лекції стало більш зрозуміло про теорії визнання такі як конститутивна та декларативна, також що субʼєкти міжнародного права поділяються на первинні(держави та ті що борються за визнання) та похідні(міждерж. організації та державоподібні утворення). .Також було сказано про види міжнародно- правової справосубєктності ( загальні , галузеві , та спеціальні ).Головні органи ООН ( Генеральна асамблея , Рада безпеки, ЕКОСОР,Міжнародний суд , Секретаріат )
Класифікація субʼєктів міжнародного права , була дуже зрозуміла таблиця , про первинні субʼєкти МП, похідні ( вторинні) субʼєкти МП та суперечливі субʼєкти МП. Також було пояснено про Головні органи ООН, що застосовані Статутом ООН. Дякую за корисний матеріал😊
Як завжди все цікаво і змістовно!Комітети та інші органи були створені Генеральною Асамблеєю для вивчення конкретних проблем.Були зазначені правозахистні аспекти, особливо в Комітеті з соціальних, гуманітарних і керівницьких питань. Кожного року на регулярних сесіях ухвалюються близько 30 резолюцій щодо захисту прав людини.
Інформативна лекція, сподобалось. Для себе виокремив види міжнародної правосубʼєктності. Їх є три, це: загальна, галузева та спеціальна. Щодо загальної то це здатність виступати офіційно та повно як субʼєкт міжнародного права, прикладом є держави та нації. Галузевий вид означає здатність виступати як учасник у певній сфері міждержавних відносин ( міжурядові організації). Та третій вид це спеціальний від дає здатність бути учасником лише певного кола відносин окремої галузі міжнародного права. Це наприклад фізичні особи міжнародні неурядові організації. Також дуже корисна інформація щодо теорій визнання. Існує 2 теорії це декларативна( визнання - лише декралація) та конститутивна( попередня умова існування) .
Лекція була надзвичайно інформативна і змістовна! Обговорення теми суб'єктів публічного права виявилося дуже прозорливим і підсилило моє розуміння ролі та структури публічної влади. Особливо цінним було розглядання суб'єктів міжнародного публічного права, включно з різними аспектами діяльності ООН та розподілу влади в державі.
Дуже зручно, що матеріал викладається у форматі таблиць, це допомагає краще засвоїти та запамʼятати інформацію. Цікаво було дізнатись про спеціальний статус державоподібних утворень, таких як Ватикан та Мальтійський орден. Також дізналась для себе багато нової інформації про органи ООН.
Більш розкрито розповідаєте про класифікацію суб'єктів міжнародного права, про первинні, вторинні. Види правосуб'єктності - загальна, галузева, спеціальна. Види визнання : de jure, de facto, ad hoc. Cпосіб визнання: наочно засвідчене, мовчазне. Теорії: декларативна, конститутивна. Дякую за чудові таблички!
Я не розумію, як Ви це робите! Ніби все знала з міжнародного, але кожного разу дізнаюсь щось нове з Ваших лекцій) Неймовірно корисно, тести на 5+ самі за все говорять)) Сподіваюсь, що на ЗНО буде настільки ж легко 😉
Дуже дякую, завдяки вам дізналася багато інформації щодо головних органів ООН , які засновані Статутом ООН. Наприклад, що Член ООН має право винести конкретну ініціативу в межах пункту порядку денного / як окремий пункт Форми п-ті: регулярна сесія. комітети й інші органи. створені ГА для дослідження конкретних проблем. Правозахистна тематика - передусім у Комітеті з соц., гуманітарних і керівних питань. Щороку на регулярній сесії ухвалюють близько 30 резолюцій щодо захисту ПЛ. Зазвичай їх початково розглядає Третій комітет, а потім на пленарному засіданні ухвалюються просто більшістю голосів. Більшість тематичних резолюцій з ПЛ схвалює без голосування. Виняток-складні питання
Дякуємо за коментар і корисну інформацію про головні органи ООН та їх функції. Важливо знати, що член ООН має право винести конкретну ініціативу на регулярній сесії як окремий пункт денного порядку. Також цікаво дізнатися, що комітети та інші органи створені Генеральною Асамблеєю для дослідження конкретних проблем. Особлива увага приділяється правозахисній тематиці, передусім у Комітеті із соціальних, гуманітарних та керівних питань. Також важливо зазначити, що щороку на регулярній сесії ухвалено близько 30 резолюцій щодо захисту прав людини, а більшість тематичних резолюцій з прав людини приймаються без голосування.
Невелика лекція але наповненість матеріалом достатня, розкриваються субєкти міжнародного публічного права, а також поділ державної влади. Було знову цікаво почути про ООН, головні його органи, функції та процес визнання. Також закріпив тему правосубєктності а саме загальна, галузева та спеціальна. Також тема теорій визнання привернула мою увагу : декларативна та конститутивна.
Ваші лекції можна просто розбирати на скріншоти і робити роздруківки для підготовки до пар, ну і звичайно тестів) Все що стосується видів правосуб’єктності, види і способи визнання, теорій визнання (спойлер: декларативна та конститутивна) дуже доступно донесено лектором. Ну і звичайно органи ООН, коротко і зрозуміло.
В даній призентації було розказано про суб'єктів публічного права та про органи та посадових осіб публічної влади .Суб'єкти Міжнародного права поділяються на первинні( держави , а також нації які борються за самовизначення ) та похідні( міждержавні організації та державо- подібні утворення та інші не типові ) .Також було сказано про види міжнародно- правової справосубєктності ( загальні , галузеві , та спеціальні ).Головні органи ООН ( Генеральна асамблея , Рада безпеки, ЕКОСОР,Міжнародний суд , Секретаріат )
Добре пояснені три види міжнародної правосуб'єктності: загальна, галузева та спеціальна. чітко роз'яснені дві теорії визнання: декларативна та конститутивна. детально розглянуті різні типи суб'єктів міжнародного права, включаючи держави, нації, міжурядові організації, фізичні особи та неурядові організації. детально розглянуті різні типи суб'єктів міжнародного права, включаючи держави, нації, міжурядові організації, фізичні особи та неурядові організації.
В лекції цікаво зазначено теорії визнання, декларативну та консультативну. Щодо декларативної- для визнання потрібна лише декларація, що констатує факт виникнення субʼєкта МП. А щодо конституційної - акту визнання, попередньої умови існування юридичних прав нового субʼєкта МП. Також цікаво щодо кількості членів в головних органах ООН, а саме Генеральної асамблеї - це не менше 5 осіб, Ради безпеки - 5 постійних членів та ще 10 членів на 2 роки, ЕКОСОР- 54 країни- члени на 3 роки, Міжнародний суд - 15 суддів.
Це відео, безсумнівно, буде корисним для тих, хто готується до ЄФВВ з права. Тема про суб'єкти міжнародного права, процес визнання та головні органи ООН є надзвичайно важливою для розуміння міжнародних відносин та міжнародно-правового середовища. У відео розглядаються основні аспекти цих питань, що допоможе в підготовці до екзамену. Дякую за цінний матеріал!
Важливо знати, що кожен член ООН може пропонувати конкретні ініціативи як окремі пункти порядку на регулярних сесіях. Крім того, цікаво дізнатися, що комітети та інші органи, створені Генеральною Асамблеєю, призначені для аналізу конкретних проблем. Особлива увага приділяється правозахисним питанням, особливо в Комітеті із соціальних, гуманітарних та керівних питань. На регулярних сесіях щороку ухвалюється близько 30 резолюцій щодо прав людини, а більшість тематичних резолюцій у цій сфері приймаються без голосування.
З лекції дуже легко зрозуміти що таке субʼєкти міжнародного права, види міжнародно правової правосубʼєктності. Ще добре запамʼяталось, що вони поділяються на первинні та похідні.
Після реального тесту розмієш де не дослухала лекцію😅 зараз точно знаю, що існує лише ДВІ теорії визнання(конститутивна та декларативна), а не 8 як казав Гугл, а також те, що до похідних суб’єктів МП належать ТІЛЬКИ міжурядові організації.
@@yu_batan легко Вам казати, що дрібне! Отак вважаєш за дрібне, а потім у тесті "яка кількість експертів входить до комітету з ліквідації дискримінації щодо жінок?".
Повсталі сторони - масовий зборойний виступ проти повстяння проти влади, тиранії. Воюючі сторони- організована спільна,яка знаходиться в стані війни. Але держава може бути воюючою стороною з моменту фактичного почату воєнних дій.Мені здається, что «фактичний початок воєнних дій», можно трактувати так, що є можливість перепутати зі збороїном виступом.Тоді як само потрібно розрізняти ці 2 поняття ?.Або спочатку буде статус повсталених сторін, а потом вооючих.
Дякую, лекція дуже пізнавальна🤓 Для себе відзначила, що існують дві теорії визнання - конститутивна і декларативна, і що суб’єкти міжнародного права поділяються на первинні держави і ті, що борються за визнання, а також похідні міждержавні організації і державоподібні утворення. Також про головні органи ООН - Генеральну Асамблею, Раду безпеки, Екосор, Міжнародний суд та Секретаріат. Дякую!
Доступно та зрозуміло висвітлені такі аспекти, як суб’єкти міжнародного публічного права, організація ООН, а також поділ державної влади. Дізналася також про головні органи ООН та їх функції, а також що член ООН має право винести конкретну ініціативу на регулярній сесії, як окремий пункт денного порядку. Для себе відзначила, що існують дві теорії визнання - конститутивна та декларативна.
Дякую за лекцію!!!
Дякую за цікаву і чітко викладену лекцію! Лекція хоч і складає 25 хвилин але водночас в ній я розібрався все що стосується суб'єктів міжнародного права та також головних органів ООН! Дякую за таку плідну та ефективну роботу та спосіб донесення матеріалу до всіх охочих!
Дякую за цікаву та інформативну лекцію про суб'єктів міжнародного права, визнання та органи ООН. Лектор зробив складну тему доступною і зрозумілою
Я отримав багато цікавої і корисної інформації про роль та функції міжнародних організацій також зроозумів як розмежовувати унітарну державу від федеративної)
Дякую за можливість поглибити свої знання в цій сфері. Лекція була дуже позитивною та стимулюючою для подальшого вивчення міжнародного права.
Попри те що лекція коротенька, вона дуже інформативна. Все чітко та лаконічно, що дозволяє легко сприймати інформацію подану в ній. Після перегляду закріпив багато знань в яких не дуже розбирався, також зрозумів які є способи визнання держав та форми їх визнання, оскільки до перегляду не знав різниці між "de facto" та " de jure". Дякую за цю змістовну, цікаву, корисну лекцію
Юрій Дмитровиче, дякую за цю лекцію! Все чітко, зрозуміло і цікаво. Завдяки цій лекції я:
Розбираюся в тому, хто може тусуватися на міжнародній арені. Тепер я знаю, що крім держав, там є й інші круті чуваки, типу міжнародних організацій.
Зрозуміла, що держави - це не просто шматки землі з прапорами. У них є спеціальні штучки, які роблять їх "суб'єктами" міжнародного права.
Навчилася розрізняти "первинних" і "похідних" суб'єктів міжнародного права. Це як розрізняти крутих пацанів з району і їхніх менших братів.
Дізналася про різні теорії визнання держав. Це як розрізняти, хто крутіший: той, кого всі визнають, чи той, хто просто крутий, незалежно від думки інших.
Зрозуміла, як працює ООН. Це як крута тусовка, де всі вирішують важливі питання планети. ;)
Дуже цікава лекція. Матеріал у таблицях дуже легко запам'ятовується. Дуже добре запам'яталося класифікацію суб'єктів міжнародного права. І також про головні органи ООН та їх функції. І ще, що член ООН має право винести конкретну ініціативу на регулярній сесії як окремий пункт денного порядку.
Дякую, лекція дуже пізнавальна🤓
Для себе відзначила, що існують дві теорії визнання - конститутивна і декларативна, і що суб’єкти міжнародного права поділяються на первинні держави і ті, що борються за визнання, а також похідні міждержавні організації і державоподібні утворення. Також про головні органи ООН - Генеральну Асамблею, Раду безпеки, Екосор, Міжнародний суд та Секретаріат. Дякую!
Щиро дякую за лекцію . Цікава і змістовна лекція!
В багатьох аспектах не будо чіткого розуміння, але після ваших лекцій потихеньку все стає на місце. Таблиці - це дійсно скарб 😻😅😅
Як завжди, чітко і зрозуміло! Ви робите неймовірну роботу і значно полегшуєте життя студентам при підготовці до ЗНО (і не тільки). Дякую!!!!
Дякую за захоплюючі лекції у форматі таблиць, що є дуже коректно з вашого боку. Зрозуміла для себе, що є дуже гарної ідеєю дивитися лекції перед тестом, для того щоб потім не перейматися за двійку😊 Тепер знатиму для себе, що існує дві що є дві теорії визнання-конститутивна та декларативна, також що субʼєкти міжнар права поділяються на первинні(держави та ті що борються за визнання) та похідні(міждерж організації та державоподібні утворення). Також тепер знатиму про головні органи ООН(Генеральна асамблея, Рада безпеки, Екосор, міжнародний суд та секретаріат. Дякую за можливість ставати розуміншими з кожною лекцією😍
з Вашого курсу лекцій дізналася більше, ніж з дисципліни МП, все завдяки структуризованому матеріалу! Дуже дякую за ці лекції!! 🥳
Корисна,швидка,інформативна міні-лекція в якій як мені здалось було викладено навчального матеріалу десь стільки ж,скільки викладають деякі викладачі на протязі всього семестру)
Все супер, був в шоці від кількості суб'єктів міжнародного права...
Цікава і змістовна лекція!
В багатьох аспектах не будо чіткого розуміння, після ваших лекцій потихеньку все стає на місце. Думаю, що буду передивлятися деякі лекції ще раз для закріплення матеріалу!
З лекції стало зрозуміло,що у доктрині міжнародного права існують конститутивна і декларативна теоріі визнання. Легко сприймається інформація у таблицях стосовно головних органів ООН саме про склад, по скільки членів призначається і у чому полягає діяльність кожного з органів.
Після перегляду лекції стало зрозуміло за форми визнання( de jure,de facto,ad hoc) дякую Вам!!
Ваші лекції - це реальний скарб для підготовки до тестів 👍🏻 недивлячись на те, що міжнародну правосуб’єктність я розглядала колись в курсовій роботі, в вашій лекції знайшла для себе нову інформацію, велике дякую😊
Дуже цікаво та пізнавально. Дякую за цікавий розбір ваших лекцій, Дуже зручно що можно підготуватися у любий час. Дякую Вам вєлике:)
Лекція дуже пізнавальна! Ваш розгляд теми суб'єктів публічного права дуже важливий і корисний для розуміння сутності органів та посадових осіб публічної влади. Я вдячна за глибоке освітлення таких аспектів, як суб'єкти міжнародного публічного права, організація ООН, а також поділ державної влади. Це допомагає отримати повніше уявлення про механізми функціонування сучасного правового простору. Дякую вам за ваші знанням і заківаленість до теми!
Всім, хто готується до ЄФВВ раджу це відео! Ваші роз'яснення були дуже змістовними та допомогли краще зрозуміти тему субʼєктів міжнародного права, процес визнання та функції головних органів ООН. Цей матеріал став чудовою підготовкою до ЄФВВ і значно полегшив вивчення складних понять. Дякую за корисний контент!
Добрий вечір, чудова лекція, особливо було цікаво узнати про види міжнародно-правової правосубʼєктності, також було цікаво послухати про субʼєктів публічного права та про органи посадових осіб публічної влади.
Дякую за змістовну лекцію ! Після перегляду лекції стало більш зрозуміло про теорії визнання такі як конститутивна та декларативна, також що субʼєкти міжнародного права поділяються на первинні(держави та ті що борються за визнання) та похідні(міждерж. організації та державоподібні утворення). .Також було сказано про види міжнародно- правової справосубєктності ( загальні , галузеві , та спеціальні ).Головні органи ООН ( Генеральна асамблея , Рада безпеки, ЕКОСОР,Міжнародний суд , Секретаріат )
Цікава і змістовна лекція.
Було цікаво, а саме про види міжнародна- правової правосуб'єктності.
Класифікація субʼєктів міжнародного права , була дуже зрозуміла таблиця , про первинні субʼєкти МП, похідні ( вторинні) субʼєкти МП та суперечливі субʼєкти МП. Також було пояснено про Головні органи ООН, що застосовані Статутом ООН. Дякую за корисний матеріал😊
Як завжди все цікаво і змістовно!Комітети та інші органи були створені Генеральною Асамблеєю для вивчення конкретних проблем.Були зазначені правозахистні аспекти, особливо в Комітеті з соціальних, гуманітарних і керівницьких питань. Кожного року на регулярних сесіях ухвалюються близько 30 резолюцій щодо захисту прав людини.
Інформативна лекція, сподобалось. Для себе виокремив види міжнародної правосубʼєктності. Їх є три, це: загальна, галузева та спеціальна. Щодо загальної то це здатність виступати офіційно та повно як субʼєкт міжнародного права, прикладом є держави та нації. Галузевий вид означає здатність виступати як учасник у певній сфері міждержавних відносин ( міжурядові організації). Та третій вид це спеціальний від дає здатність бути учасником лише певного кола відносин окремої галузі міжнародного права. Це наприклад фізичні особи міжнародні неурядові організації. Також дуже корисна інформація щодо теорій визнання. Існує 2 теорії це декларативна( визнання - лише декралація) та конститутивна( попередня умова існування) .
Дякую за лекція, наразі є чітка розуміння структури органів ООН ))))
Ви надаєте можливість дізнаватись про такі цікаві справи не тільки вашим студентам, а й усім глядачам вашого каналу. Я буду молитися за вас у церкві
Що ви бачите перед собою? Це скарб! До речі, Ваша лекція допомогла мені в написанні тези, що стосується ООН)
Лекція була надзвичайно інформативна і змістовна! Обговорення теми суб'єктів публічного права виявилося дуже прозорливим і підсилило моє розуміння ролі та структури публічної влади. Особливо цінним було розглядання суб'єктів міжнародного публічного права, включно з різними аспектами діяльності ООН та розподілу влади в державі.
Дуже зручно, що матеріал викладається у форматі таблиць, це допомагає краще засвоїти та запамʼятати інформацію. Цікаво було дізнатись про спеціальний статус державоподібних утворень, таких як Ватикан та Мальтійський орден. Також дізналась для себе багато нової інформації про органи ООН.
Найбільше було цікаво послухати про посадових особистостей публічної влади, дізналася багато нового)
Більш розкрито розповідаєте про класифікацію суб'єктів міжнародного права, про первинні, вторинні. Види правосуб'єктності - загальна, галузева, спеціальна. Види визнання : de jure, de facto, ad hoc. Cпосіб визнання: наочно засвідчене, мовчазне. Теорії: декларативна, конститутивна. Дякую за чудові таблички!
Дуже багато нової інформації, тепер маємо поняття структури органів ООН!
Я не розумію, як Ви це робите! Ніби все знала з міжнародного, але кожного разу дізнаюсь щось нове з Ваших лекцій) Неймовірно корисно, тести на 5+ самі за все говорять))
Сподіваюсь, що на ЗНО буде настільки ж легко 😉
От зараз зрозуміло, де саме дехто втратив бали на першій частині пробного тесту 😢
Дякую!!
Було цікаво , а саме про види міжнародно-правової правосуб‘єктності .
Дуже дякую, завдяки вам дізналася багато інформації щодо головних органів ООН , які засновані Статутом ООН. Наприклад, що Член ООН має право винести конкретну ініціативу в межах пункту порядку денного / як окремий пункт Форми п-ті: регулярна сесія. комітети й інші органи. створені ГА для дослідження конкретних проблем. Правозахистна тематика - передусім у Комітеті з соц., гуманітарних і керівних питань. Щороку на регулярній сесії ухвалюють близько 30 резолюцій щодо захисту ПЛ. Зазвичай їх початково розглядає Третій комітет, а потім на пленарному засіданні ухвалюються просто більшістю голосів. Більшість тематичних резолюцій з ПЛ схвалює без голосування. Виняток-складні питання
Піймала себе на думці, що не знаю, що таке конфедерація😅🤣Дякую за відео. Хотілось б більше прикладів до поняття ad hoc (13:44)
Дякуємо за коментар і корисну інформацію про головні органи ООН та їх функції. Важливо знати, що член ООН має право винести конкретну ініціативу на регулярній сесії як окремий пункт денного порядку. Також цікаво дізнатися, що комітети та інші органи створені Генеральною Асамблеєю для дослідження конкретних проблем. Особлива увага приділяється правозахисній тематиці, передусім у Комітеті із соціальних, гуманітарних та керівних питань. Також важливо зазначити, що щороку на регулярній сесії ухвалено близько 30 резолюцій щодо захисту прав людини, а більшість тематичних резолюцій з прав людини приймаються без голосування.
Невелика лекція але наповненість матеріалом достатня, розкриваються субєкти міжнародного публічного права, а також поділ державної влади. Було знову цікаво почути про ООН, головні його органи, функції та процес визнання. Також закріпив тему правосубєктності а саме загальна, галузева та спеціальна. Також тема теорій визнання привернула мою увагу : декларативна та конститутивна.
Було цікаво послухати щодо головних органів ООН та іх функцій, а саме про види і теорії визнання.
Ваші лекції можна просто розбирати на скріншоти і робити роздруківки для підготовки до пар, ну і звичайно тестів) Все що стосується видів правосуб’єктності, види і способи визнання, теорій визнання (спойлер: декларативна та конститутивна) дуже доступно донесено лектором. Ну і звичайно органи ООН, коротко і зрозуміло.
В даній призентації було розказано про суб'єктів публічного права та про органи та посадових осіб публічної влади .Суб'єкти Міжнародного права поділяються на первинні( держави , а також нації які борються за самовизначення ) та похідні( міждержавні організації та державо- подібні утворення та інші не типові ) .Також було сказано про види міжнародно- правової справосубєктності ( загальні , галузеві , та спеціальні ).Головні органи ООН ( Генеральна асамблея , Рада безпеки, ЕКОСОР,Міжнародний суд , Секретаріат )
Добре пояснені три види міжнародної правосуб'єктності: загальна, галузева та спеціальна. чітко роз'яснені дві теорії визнання: декларативна та конститутивна. детально розглянуті різні типи суб'єктів міжнародного права, включаючи держави, нації, міжурядові організації, фізичні особи та неурядові організації. детально розглянуті різні типи суб'єктів міжнародного права, включаючи держави, нації, міжурядові організації, фізичні особи та неурядові організації.
В лекції цікаво зазначено теорії визнання, декларативну та консультативну. Щодо декларативної- для визнання потрібна лише декларація, що констатує факт виникнення субʼєкта МП. А щодо конституційної - акту визнання, попередньої умови існування юридичних прав нового субʼєкта МП. Також цікаво щодо кількості членів в головних органах ООН, а саме Генеральної асамблеї - це не менше 5 осіб, Ради безпеки - 5 постійних членів та ще 10 членів на 2 роки, ЕКОСОР- 54 країни- члени на 3 роки, Міжнародний суд - 15 суддів.
Це відео, безсумнівно, буде корисним для тих, хто готується до ЄФВВ з права. Тема про суб'єкти міжнародного права, процес визнання та головні органи ООН є надзвичайно важливою для розуміння міжнародних відносин та міжнародно-правового середовища. У відео розглядаються основні аспекти цих питань, що допоможе в підготовці до екзамену. Дякую за цінний матеріал!
Важливо знати, що кожен член ООН може пропонувати конкретні ініціативи як окремі пункти порядку на регулярних сесіях. Крім того, цікаво дізнатися, що комітети та інші органи, створені Генеральною Асамблеєю, призначені для аналізу конкретних проблем. Особлива увага приділяється правозахисним питанням, особливо в Комітеті із соціальних, гуманітарних та керівних питань. На регулярних сесіях щороку ухвалюється близько 30 резолюцій щодо прав людини, а більшість тематичних резолюцій у цій сфері приймаються без голосування.
Не розумію,що ще треба для ідеальної підготовки до тестів😍Це скарб
З лекції дуже легко зрозуміти що таке субʼєкти міжнародного права, види міжнародно правової правосубʼєктності. Ще добре запамʼяталось, що вони поділяються на первинні та похідні.
Після реального тесту розмієш де не дослухала лекцію😅 зараз точно знаю, що існує лише ДВІ теорії визнання(конститутивна та декларативна), а не 8 як казав Гугл, а також те, що до похідних суб’єктів МП належать ТІЛЬКИ міжурядові організації.
Міжнародні організації можуть набувати нерухоме та рухоме майно , вони можуть це зробити наприклад для "офісу" організації ?
До речі, цікаво щодо сесій ЕКОСОС - якщо я правильно зрозумів, дві сесії на рік, кожна по місяцю?
Так :) сподіваюся, таких дрібних (як на мене) процедурних питань не буде, але раптом
@@yu_batan легко Вам казати, що дрібне! Отак вважаєш за дрібне, а потім у тесті "яка кількість експертів входить до комітету з ліквідації дискримінації щодо жінок?".
Повсталі сторони - масовий зборойний виступ проти повстяння проти влади, тиранії.
Воюючі сторони- організована спільна,яка знаходиться в стані війни.
Але держава може бути воюючою стороною з моменту фактичного почату воєнних дій.Мені здається, что «фактичний початок воєнних дій», можно трактувати так, що є можливість перепутати зі збороїном виступом.Тоді як само потрібно розрізняти ці 2 поняття ?.Або спочатку буде статус повсталених сторін, а потом вооючих.
Даний курс був незвичним для мене і запам'ятався великою кількістю інтерактиву з викладачем!!!
Але ж сумно: у понеділок була ця тема з МЗПЛ. Легка п'ятірка втрачена.
Чому легка 5-рка? І чому втрачена?😮
@@yu_batan 5 - бо інфи з таблиці достатньо для відповіді. Втрачена, бо вже хтось відповів у понеділок.
Лекція класна, побачила б я її раніше, може і тест нормально написала б😅 скиньте, будь ласка, таблички в телеграм))))
Лише до цієї лекції? Натяк зрозумілий, сподіваюся 😉😂
@@yu_batan Ви не спішіть, все по мірі перегляду
Дякую, лекція дуже пізнавальна🤓
Для себе відзначила, що існують дві теорії визнання - конститутивна і декларативна, і що суб’єкти міжнародного права поділяються на первинні держави і ті, що борються за визнання, а також похідні міждержавні організації і державоподібні утворення. Також про головні органи ООН - Генеральну Асамблею, Раду безпеки, Екосор, Міжнародний суд та Секретаріат. Дякую!