IMPOSTERIO SINDROMAS. Mano pasiekimai - nusipelniau ar pasisekė? Laidos viešnia: Živilė Valeišienė

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 5 окт 2024
  • 🎙 Meryl Streep yra pasidalinusi savo mintimis, kurios kyla pradedant naujus projektus: „Kodėl kas nors norėtų mane vėl matyti dar viename filme? Aš net nemoku vaidinti, kam aš visa tai darau?“
    Reiškinys, kai jautiesi žinantis, galintis ar pasiekęs mažiau nei atrodo kitiems (savęs nuvertinimas, nepasitikėjimas savimi), nepaisant visų faktų ir įrodymų, vadinamas imposterio sindromu ir skirtingų tyrimų duomenimis jis paveikia tarp 70-82% žmonių. Tipinis mąstymas būdingas imposterio sindromui yra lydimas tokiomis mintimis: man labiau pasisekė, aš pasitaikiau tinkamoje vietoje tinkamu metu, tai ne visai mano nuopelnas, tai tik smulkmena nieko ypatinga, aš dar tiek daug nežinau ir nemoku, padarysiu klaidą ir visi supras, kad iš tiesų aš nesu kompetetingas...
    Stebėtina, kiek mūsų atpažįsta savo mintis šiose eilutėse, tiesa?
    Šiame epizode Živilė dalinasi, kad nerimo būsenoje mūsų vidinis dialogas su savimi siekia įspūdingos apimties - iki 7 A4 formato lapų per minutę. Toks intensyvus mūsų ginčas su vidiniu kritiku.
    Su Živile Valeišiene, Western Union personalo direktore, stiprybių koučere ir profesine mentore, aptarėme, imposterio sindromą ir kaip vertėtų dirbti su savimi, norint šią jauseną švelninti.
    Pasiklausykite:
    👉 Imposterio (apsišaukėlio) sindromas - kas tai?
    👉 Kokios mintys ir jausmai būdingi šio sindromo apraiškoms?
    👉 Kaip tai gali kenkti mūsų karjerai?
    👉 Minčių ir jausmų stop kadras - kaip jie man padeda ar trukdo?
    👉 Kodėl svarbu žinoti savo stiprybes ir jų derinius?
    👉 Kaip savęs pažinimas gali tobulinti komandinį darbą?
    👉 Ir svarbiausia: šilti, nuoširdūs ir taiklūs Živilės patarimai, kaip dirbti su savimi.
    --
    www.zmogiskiej...
    -

Комментарии •