First Cup v baseballe 2024 U8, Hroši Brno (after movie)

• Опубликовано: 20 окт 2024
  • First Cup pro kategorii U8 se konal od 21. do 23. června 2024 na sportovním areálu U Hrocha v Brně. Ambasadorem turnaje byl Arnošt Dubový, dlouholetý reprezentační zadopolař. Mezi zajímavé události patřilo homerun derby trenérů, které se uskutečnilo v pátek večer. Vítězem tohoto derby se stal Daniel Mráz z týmu Technika Brno.
    Kromě turnaje samotného soutěžili hráči i v dovednostních disciplínách Masters. Jednalo se o odpal a hod do dálky a homerunový běh. Masters vyhrály hráčky a hráči Olympie Blansko, druhý byl tym Arrows Ostrava a třetí Sokol Hluboká.
    Turnaj vyhrály, po urputném souboji s Arrows Ostrava, hráčky a hráčky Eagles Praha. Třetí místo obsadil Třebíč Nuclears.
    #brno #1stcup #baseball #baseballczech #hrosibrno #eaglespraha #trebicnuclears #technikabrno #olympiablansko #u8 #baseballlife #baseballeurope #childsport
    ‪@BaseballCzech‬ ‪@olympiablanskobaseballsofb2639‬ ‪@EAGLESPRAHA1981‬ ‪@ArrowsOstrava‬ ‪@baseballtrebic‬ ‪@klasikfrm‬