Підготовка до ЄФВВ з права. Джерела та принципи. Публічно-правова тестологія. Лекція 1

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 18 ноя 2024

Комментарии • 83

  • @ОлександраХодак
    @ОлександраХодак 6 месяцев назад +1

    Дуже вдячна за лекцію, вона допомогла краще зрозуміти матеріал.
    Особливо приклад , що при об'єднанні територіальних громад кількість місцевих рад та голів зменшується.
    Вперше дізналась, що секретар ради єдиний депутат, що може входити до виконавчого комітету. Викладач дає багато матеріалу, необхідного для студентів!

  • @d.semeniuk
    @d.semeniuk 7 месяцев назад

    Хочу наголосити на тому , що лектор обрав дуже крутий підхід для подання інформації студентам .
    Дивилась багато різних лекцій інших викладачів , інформація яких запамʼятовувалась досить повільно та потрібно було щоразу повторювати перегляд 🙈.
    А тут все чітко , структуровано , без «зайвої води» та доступно.
    До речі , стосовно «мʼякого права» , яке найбільше не можуть зрозуміти студенти , Ви дуже гарно , а головне просто пояснили на прикладах, завдяки яким легше зрозуміти.
    Дякую велике !

  • @БогданПоліщук-л7ц
    @БогданПоліщук-л7ц 6 месяцев назад

    Вдячний за лекцію, ваші таблички це щось неймовірне👍
    Завдяки табличкам легше та простіше запамятати інформацію в великому обсязі,взагалом лекція допомогла краще засвоїти матеріал👍👍👍

  • @НікітаЧернєв
    @НікітаЧернєв 6 месяцев назад

    Дякую за цікаве відео, яке розкриває важливі аспекти правової системи, зокрема джерела та принципи права, а також публічно-правову тестологію. Ця інформація надзвичайно цінна і корисна для нас, оскільки допомагає краще розуміти основи права та підготуватися до іспиту.

  • @juliyakolesnik9384
    @juliyakolesnik9384 7 месяцев назад

    Доброго дня, дякую за лекцію!
    Як і всі лекції цього каналу, ця лекція подає інформацію змістовно і зрозуміло .
    Розібралася в адміністративних актах і нормативних актах , стосовно їх різниці і схожості із застосуванням прикладів .

  • @КарінаКальяненко-х3у
    @КарінаКальяненко-х3у 7 месяцев назад

    Дякую за гарно викладений матеріал, ви не перестаєте мене дивувати😍 Тема про принципи та джерела галузей публічного права була розібрана детально, що допомогло мені швидше зрозуміти усі підводні камені цієї галузі. Також пояснюється співвідношення міжнародного та національного права. Дякую за повчальні лекції та захоплюючі семінарські заняття😍🔥

  • @polinasefer
    @polinasefer 6 месяцев назад

    І знову гарне пояснення за допомогою таблиць! Корисне та якісно засвоюється інформація завдяки порівнянням різних галузей права! Загалом дякую !

  • @Юлияниколенко-х2н
    @Юлияниколенко-х2н 6 месяцев назад

    Ваші таблички - це просто супер ! Дуже зручно, зрозуміло, особливо для тих хто більше запам'ятовує "очима". Наприклад, можу сказати, що я вже знаю про шість моделей конституційного контролю, їх ознаки.
    Також мені запам'яталася загальна характеристика звернення приватних осіб до судових юрисдикційних органів. Дякую за лекцію :)

  • @АртёмХмелюк-й7е
    @АртёмХмелюк-й7е 7 месяцев назад

    Дуже зрозуміло та чітко викладений план та контекст лекції. Дуже гарно було зрозуміло відмінність між приватним та публічним правом . Дуже гарна можливість підготуватися до екзаменів.

  • @ОлександраФедоренко-х1э
    @ОлександраФедоренко-х1э 7 месяцев назад

    Дуже добре , що лекція містить лише потрібну та важливу інформацію. За допомогою таблиць взагалі набагато краще запам’ятати та зрозуміти матеріал. Для мене саме ця лекція стала корисною тим , що я почала розуміти різницю між публічним та приватним правом та застосування норм публічного права в Законодавстві України

  • @ЕкатеринаСкурту
    @ЕкатеринаСкурту Год назад +1

    Дякую за неймовірно цікаву та корисну інформацію. Дуже змістовне пояснення, зрозуміле та роз'яснення інформації є максимально детальним щодо деяких аспектів. Максимально доступне пояснення різниці між національним правом та міжнародним правом, що дало зрозуміти деякі аспекти які раніше так доступно не пояснювали та не наводили такі діючі приклади. Чітке пояснення відміностей міжнародного права від внутрішньодержавних систем. Влучне пояснення відміностей нормативного акта й адміністративного акта як інструмента публічного адміністрування, а саме правову природу адміністративного акта який є інструментом адміністративної діяльності суб'єктів та не є джерелом адміністративного права.

  • @ckaiie729
    @ckaiie729 7 месяцев назад

    Дуже інформативна та корисна лекція з підготовки до єфвв, де детально розглянута різниця між публічним і приватним правом, а також теорії міжнародного права, раніше з цим виникали проблеми, але завдяки узагальненим та структурованим таблицям, інформацію набагато легше засвоїти! Дуже дякую!

  • @КатеринаГришакіна

    Дуже змістовна лекція! Зрозуміле пояснення стосовно відмінностей міжнародного права від внутрішньодержавних систем права щодо способу створення норм, субʼєктів права, предметів регулювання, обʼєктів права, джерел права і т д. Також було дуже цікаво послухати про теорії співвідношення міжнародного та національного права.
    Особливо подобається викладений матеріал у таблицях, дуже доступно, та легко сприймається , адже можна побачити порівняння.

  • @olya1292
    @olya1292 7 месяцев назад

    Дуже вам дякую за цю лекцію, чітко та доступно пояснюєте матеріал, що дуже допомогає під час підготовки до ЄФВВ. Гарно пояснили відмінність між приватним та публічним правом. Я навчилася відрізняти джерела однієї галузі права від інших, Цікавими були теорії співвідношення міжнародного та національного права.

  • @ІринаГалюк-ы5т
    @ІринаГалюк-ы5т 7 месяцев назад

    Я дуже вдячна за цю лекцію, оскільки вона допомогла мені краще зрозуміти матеріал. . Наприклад, я дізналася, що міжнародне право будується на принципі координації, а не субординації, який характерний для внутрішніх правових систем. За таблички окреме дякую)

  • @mariamekhova
    @mariamekhova Год назад +3

    Сама завжди намагаюся для себе зробити таблички в разі, коли треба щось зрозуміти та систематизувати у себе в голові. Дуже дякую за те, що вибрали саме цей вид повідомлення інформації. Мені, персонально, він подобається і підходить більше, ніж у "візуальній (презентації)" або "у жартівливій" формі. Зрозуміло, зручно, у перспективі буде легко повторювати. Дякую

  • @Катя-п1ю3х
    @Катя-п1ю3х 7 месяцев назад

    Дуже змістовна лекція. Ця лекція допомогла мені краще засвоїти матеріал . З табличками все доступно зрозуміло. Дякую що пояснили відмінності нормативного та адміністративного акту .

  • @ОлежикМарчук
    @ОлежикМарчук 7 месяцев назад

    Дуже чітко роз’яснення співвідношення міжнародного та національного права. Зрозумів відмінності нормативного права та адміністративного акту як інструментів публічного адміністрування. Дякую

  • @nastiaruban887
    @nastiaruban887 6 месяцев назад

    Дуже дякую за лекцію! Дійсно допомагає під час підготовки, можна легко повторити вже вивчене та систематизувати матеріал)

  • @ЕваВальтер-х2д
    @ЕваВальтер-х2д 7 месяцев назад

    Окремо вдячна за тему , присвячену ієрархії нормативно-правових актів 1:05:03 . Ваші таблиці допомогли зрозуміти цю складну тему глибше. Було особливо корисно розглянути взаємозв'язок між різними рівнями законодавства. Чекаю з нетерпінням на подальші відеоуроки з такою ж підтримкою та якісним роз'ясненням!

  • @АртёмХмелюк-й7е
    @АртёмХмелюк-й7е 7 месяцев назад

    Юрій Дмитрович дуже дякую вам за лекцію. Дуже все зрозуміло а доступно з табличками. Лекції пройшла дуже скоро та доступно.

  • @DianaBohdan
    @DianaBohdan 7 месяцев назад

    Дякую за відео, сподобалось, що Ви одразу показали план семінарів. Вся інформація дуже структурована, дуже добре що все наведено у таблицях, що також допоможе при підготовці на іспиту. Дякую, що надали моживість повторити матеріал за попередні курси від джерел національного і міжнародного права до ознак нормативно-правового акту.

  • @Amelchennkkoo
    @Amelchennkkoo 7 месяцев назад

    Цікаво послухати , особливо за декілька місяців до іспитів в магістрату та держ. іспитів 😅 Ви досить доступно пояснили про концепції міжнародного та національного права .
    Дякую вам за викладений матеріал.

  • @АрсенийЛисеенко
    @АрсенийЛисеенко 6 месяцев назад

    Дуже зрозуміла і чітко викладена інформація по суті і все дуже структуровано по табличкам! За допомогою таблиць можна дійсно краще і якісніше зрозуміти матеріал без зайвої тони тексту. Дуже хороший і правильний підхід для подачі інформації, мені дуже сподобалось! я багато зрозумів і дізнався щодо відмінності МП від внутрішньодержавних системи права а також різницю між публічним та приватним правом та реалізацію норм публічного права.

  • @Dima_Toporkov
    @Dima_Toporkov 6 месяцев назад

    Дякую за лекція , зрозумів чітко різницю між міжнародним та національним правом , також дуже зрозуміло пояснюється різниця між публічним та приватним право а саме по критеріям на яких засадах грунтується, обʼєкт , метод регулювання , основна галузь

  • @Яся-б8ф
    @Яся-б8ф Год назад +2

    Дуже змістовна лекція, особливо цікавою і новою інформацією було те,що секретар ради-це єдиний депутат, який може входити до складу виконавчого комітету, а також приклад: «якщо раніше було 4 територ.громади і вони об‘єднаються в одну, то в цих 4 територ.громадах було б 4 місцевих ради(селищна рада і 3 сільські ради, було 3 сільських голови і один селищний), а зараз буде ОДИН загальний селищний голова і ОДНА загальна селищна рада, і староста представляє інтереси тих нп, які приєднались .

  • @ВладВинокур-ю6м
    @ВладВинокур-ю6м Год назад

    Дякую за пізнавальну лекцію
    Гарантії - це система норм, принципів, умов, засобів, що разом забезпечують реалізацію та захист прав людини, а також це умови і засоби, що забезпечують можливість їхньої реалізації та захисту.
    Права - це певні блага, а гарантії - це засоби їхнього забезпечення.
    Щодо місця конституйної скарги за територією дії, виділяють : міжнародно - правові, внутрішньодержавні гарантії .
    За формою закріплення : конституційні, законодавчі та підзаконні гарантії, та за сферою суспільних відносин : загальні, спеціально - юридичні ( матеріальні, інституційні та процесуальні) гарантії.
    Щодо справи " Марбері проти Медісона, 1803 р", матеріал подано досить цікаво але не дуже люблю про таке слухати.
    За таблицею з лекції, існує шість моделей конституційного контролю(нагляду) щодо їх характеристики, все чітко розписано в таблиці
    Наприкінці лекції, розглянули таблицю щодо загальної характеристики звернення приватних осіб до судових юрисдикційних органів.
    Лекція дуже змістовна, наповнена багатьма цікавими схематичними таблицями

  • @СофияКрикунова-ю7ь

    Дякую за цю лекцію, вона э дуже корисною. Завдяки вам я багато дізналася щодо відмінності МП від внутрішньодержавних системи права. Наприклад, що на відміну від внутрішньодержавної правової системи міжнародне право будується не за принципом субординації, який притаманний національним правовим системам, а за принципом координації. Тобто міжнародне право регулює відносини між рівноцінними суверенними суб'єктами і в ньому не існує наддержавних органів влади.

  • @malvinakoval4541
    @malvinakoval4541 Год назад

    Добрий вечір, дякую за лекцію вона була цікавою та корисною. Дуже доступне пояснення різниці між національним правом та міжнародним. Цікаво було для себе узнати, що міжнародне право регулює відносини між рівноцінними суверенними субʼєктами і в ньому не існує надержавних органів влади. Дякую вам ще раз ❤

  • @НазарОлейник-б1н

    Дуже вдячний за викладення вдало підібраного матеріалу.
    Найбільш зацікавила тема про принципи та джерела галузей публічного права.Дуже змістовний розбір теми допоміг мені розібратися з усіма найбільш актуальними аспектами цієї галузі.

  • @anastasiazhylka6001
    @anastasiazhylka6001 8 месяцев назад +1

    дякую за лекцію. помічаю, що з допомогою табличок дуже добре не тільки вивчати інформацію, але і систематизувати її😊

    • @yu_batan
      @yu_batan  8 месяцев назад

      Дякую, дуже приємно!😊
      Сподіваюся, й надалі будуть такі враження 😉☺

  • @ДимаЧубарев-б7е
    @ДимаЧубарев-б7е Год назад

    Дуже гарний матеріал, дякую Вам за ваш працю. Навіть не знав , що я буду з таким інтересом дивитися лекції

  • @juliaburdo-ny5uo
    @juliaburdo-ny5uo Год назад +1

    Максимально корисна інформація. Отримую величезне задоволення від настільки круто структуризованого матеріалу. Сприймається дуже легко🎉

  • @sofbog
    @sofbog 5 месяцев назад

    1:01:23
    Лекція про принципи та джерела галузей публічного права була дуже інформативною та детальною. Особливо цікаво було почути про співвідношення міжнародного та національного права, а також про різницю між публічним та приватним правом. Використання таблиць чудово структурувало матеріал і допомогло краще зрозуміти його сутність. Дуже зрозуміла та корисна інформація!

  • @ВалерияСтепаненко-н9и
    @ВалерияСтепаненко-н9и 11 месяцев назад

    дуже змістовна лекція, доступно пояснюється про концепції співвідношення міжнародного та національного права все розклали по поличках

  • @AnnaLitvin-nv4bd
    @AnnaLitvin-nv4bd 7 месяцев назад

    Дуже цікава та змістовна лекція, подобається що є багато прикладів. Як для мене, то в вигляді таблиць краще запамʼятовується. Дякую за повторення перед екзаменами!

  • @ОленаГармурар
    @ОленаГармурар Год назад +2

    Дякую за неймовірно корисну і цікаву лекцію❤

  • @АлексаЗиноватная
    @АлексаЗиноватная 6 месяцев назад

    Дуже детально описано співвідношення міжнародного та національного права по етапам і видам теорій

  • @daniilgubar3296
    @daniilgubar3296 Год назад

    Лекція була дуже цікавою та корисною, особливо новою інформацією для мене стало те, що секретар ради єдиний депутат, який може входити до складу виконавчого комітету. Також було наведено приклад, який пояснив, як при об'єднанні декількох територіальних громад в одну, кількість місцевих рад та голів зменшується. Я дуже вдячний за цю лекцію, оскільки вона допомогла мені краще зрозуміти матеріал. Викладач професійно та доступно пояснює складні теми, що є надзвичайно корисним для студентів. Якщо можливо, було б дуже корисно отримати таблиці з інформацією, що була наведена на лекції, оскільки це сприятиме кращому запам'ятовуванню та зрозумінню теми. Ще раз дякую викладачеві за його роботу та відданість студентам

  • @АнастасияБоянова-й8ж

    Не кожного дня натрапляєшь на таку корисну лекцію, все дуже якісно і головне зрозуміло роз’яснено
    Не шкода витраченого часу, чекаю на наступну лекцію))

  • @Ракета-е8ш
    @Ракета-е8ш 7 месяцев назад

    Дякую за лекцію! Сподобалось пояснення відмінностей між міжнародним правом та внутрішньодержавними системами права. Таблиці дійсно можуть допомагати краще розуміти порівняння між різними аспектами правових систем.

  • @hambrientoamigo2069
    @hambrientoamigo2069 7 месяцев назад

    Корисно було дізнатися про те, на що слід звертати увагу під час підготовки до ЄФВВ. Я вбачаю, що Ваш метод використовування таблиці для пояснення доволі змістовних і складних тем, є найкращим. Наприклад 43:03 - відмінність публічного і приватного права, інформація чітка, змістовна, і було цікаво послухати про галузі цих прав.

  • @АнастасияКолесник-г4д

    Дякую за таблички, розкладено все по поличках. Лекція змістовна і дуже корисна !

  • @ilonatkachuk9735
    @ilonatkachuk9735 Год назад +1

    Дякую, за корисну та інформативну лекцію👍🏻👍🏻👍🏻

  • @polinashenkaruk3239
    @polinashenkaruk3239 Год назад +2

    Дякую за змістовні лекції, які допомагають краще засвоїти матеріал. Отримала велику насолод. Дуже цікаво та пізнавально. Але, будь ласка, надішліть нам посилання на таблиці.

  • @ВикторияСторчак-е6э

    Дякую за змістовну лекцію і чітко викладений матеріал! 🤩

  • @LizaNikulyak
    @LizaNikulyak Год назад

    Як завжди дуже зручний розбір матеріалу, згадала інформацію, послухала нову, сподіваюся на те що замам‘ятаю саме важливе бо це дуже потрібно в період екзаменів😅 дуже дякую за лекцію)

  • @ЛізаГуральник
    @ЛізаГуральник Год назад +1

    Дуже вдячні за цінну лекцію! Ви як завжди професійно пояснюєте складні теми, що дуже допомагає зрозуміти матеріал. Якщо можна, будь ласка, надішліть нам таблиці з інформацією, яку ви розгортали у лекції. Це допоможе краще запам'ятати і зрозуміти тему. Ще раз дякую вам за вашу роботу та час, який ви відділяєте для нас, студентів.

  • @Яся-б8ф
    @Яся-б8ф Год назад +2

    Ніколи не думала, що з великою цікавістю буду дивитись лекції, завдяки Вам дізналась про різноманіття концепцій співвідношення національного та міжнародного права( тепер хоч би не забути їхні назви), нам навіть на лекціях з МП такого не розповідали((
    а ще дізнаюсь багато нових латинських виразів, всього зустріла 2 знайомих але це краще ніж нічого))

  • @Ira_lobova
    @Ira_lobova Год назад

    Дякую за повчальну лекцію.
    Стисло і зрозуміло,саме те що треба для підготовки 😊

  • @ЛюбовМатвєєва-ю9х

    Мені найбільше сподобалося про концепції співвідношення міжн. та нац. права.
    Також цікаво було послухати про дисципліни, які схожі. Навіть про це раніше не задумувалась. В таблицях дуже зручно, відразу в голові з'являється "картинка" і більше сприймаєш, ніж просто звичайний виклад матеріалу

  • @vladyslavvolkonskyi3885
    @vladyslavvolkonskyi3885 Год назад

    Дякую за лекцію.
    Перша половина наданого матеріалу є корисною при підготовці до екзаменів, оскільки структурує матеріали, які необхідно дослідити задля складання тестів.
    Друга половина матеріали надає корисні та зручні таблиці з відмінностями у різних правових явищах.

  • @olayakushko8482
    @olayakushko8482 Год назад

    Дякую за чудову лекцію😍

  • @anastasiaadams8340
    @anastasiaadams8340 7 месяцев назад

    У лекції дуже чітко роз'яснено про імплементацію норм міжнародного публічного права та застосування норм публічного права в національному законодавстві України . Рекомендую всім переглянути цю лекцію )

  • @violettabrodovska6144
    @violettabrodovska6144 Год назад +3

    Підкажіть, будь-ласка, чи правильно я зрозуміла щодо інстументів публічного адміністрування, тобто: адмін договір може бути і персоніфікованим , і не персоніфікованим, нормативний акт - виключно неперсоніфікованим, а адмін акт - виключно персоніфікованим??? Так?
    І, до речі, залишаю чесний та від душі відгук! дякую Вам за корисну, зрозумілу та цікаву лекцію! Ви справді розклали все по поличкам та відповіли на низку питань, які виникали в моїй голові щодо цих тем. Очікую на наступні лекції з нетерпінням☺
    Також залишила вподобайку🙂

    • @yu_batan
      @yu_batan  Год назад

      Саме так, усе правильно зрозуміла!
      І дуже дякую, приємно, що недарма записував☺

  • @РостиславБойченко-ф5о
    @РостиславБойченко-ф5о 7 месяцев назад

    Зрозумів відмінності нормативного права та адміністративного акту як інструментів публічного адміністрування. Дякую за пояснення

  • @КаринаПустовойт-ц3ъ

    По закінченню курсу в мене залишились тільки позитивні враження, все було не тільки цікавим, але і корисним для життя і здачі іспитів.

  • @eightradio
    @eightradio 5 месяцев назад

    Тема про принципи та джерела галузей публічного права була розібрана детально. Було цікаво почути про співвідношення міжнародного та національного права. В лекції приведено багато простих та зрозумілих прикладів для кращого розуміння матеріалу. В лекції чітко окреслюється різниця між публічним та приватним правом, що є фундаментом для розуміння багатьох інших юридичних дисциплін. Максимально доступне пояснення різниці між національним правом та міжнародним правом.

  • @SkorokhodAnna
    @SkorokhodAnna 6 месяцев назад

    Я в захваті від того, як чітко і зрозуміло лектор розкрив теми, які є ключовими для успішного складання ЄФВВ.
    В лекції чітко окреслюється різниця між публічним та приватним правом, що є фундаментом для розуміння багатьох інших юридичних дисциплін.
    Детально розглянуті теорії міжнародного права, які часто викликають труднощі у мене ;(
    Окремо пояснюється співвідношення міжнародного та національного права, що є важливою темою для розуміння сучасної правової системи України.
    Також, хочу окремо подякувати за структурованість та інтерактивність 😆

  • @stark6325
    @stark6325 Год назад +1

    Три дні до екзамену - самий час розпочати підготовку)

  • @acertainstuff
    @acertainstuff Год назад +2

    переслухала, дуже зрозуміло стало те, що колись взагалі якісь темний ліс було.
    таке питання: з урахуванням охоплення Вашею дисципліною розділів "МП" та "МЗПЛ" у ЄФВВ чи є хоч якісь сенс витрачати час на дисципліни а-ля "МЗПЛ", "практика ЄСПЛ", "МГП", "право міжнародних організацій" тощо?
    дякую 🥰

    • @yu_batan
      @yu_batan  Год назад +2

      Безперечно!
      На цій дисципліні буде лише те, що перетинається з іншими (такого чимало, особливо в МЗПЛ і практиці ЄСПЛ, але все ж). Тут не буде розглянуто чимало важливих тем, лише окремі близькі до інших галузей. МГП і ПМО особливо варто, МЗПЛ і ЄСПЛ так само)
      Дякую за враження! А що саме стало зрозумілим і було як темний ліс?)

    • @acertainstuff
      @acertainstuff Год назад +1

      @@yu_batan таке враження, що ЄСПЛ та МЗПЛ взагалі про одне й те саме... дуже хочу щоб хтось їх навантаження віддав на тестологію - корисніше буде. але то таке.
      якщо чесно, досі не дуже розумію що таке питома вага ХД (вважаю її відсотком ймовірності).
      а зрозуміло стало (нарешті!) що можна скіпати, а на що потрібно звернути увагу. роздрукувала табличку. ХД

    • @yu_batan
      @yu_batan  Год назад +2

      @@acertainstuff МЗПЛ включає не лише ЄСПЛ, а й перші дві теми (про теорію прав людини та про їхній захист у системі ООН), четверту тему (неєвропейські системи захисту прав людини: міжамериканська, азійсько-тихоокеанська, африканська, арабська), тему 16 (захист в умовах воєнних дій, зокрема жертв збройних конфліктів тощо), які сукупно становлять близько 40% питомої ваги МЗПЛ. Крім того, навіть у темі 3 (європейська система) є питання про ОБСЄ, про ЄС, про інші органи РЄ та інші договори (Європейська соціальна хартія, Європейська конвенція проти катувань, ...).
      А на практиці ЄСПЛ значно глибинніше розбирати суто ЄСПЛні питання (на МЗПЛ часу все одно мало було б).
      Так я розумію різницю. Сподіваюся, так і буде😊

  • @nata_20
    @nata_20 Год назад +1

    Лекція на вищому рівні, все розподілено по поличках, дуже корисно)

  • @ВсеволодКлименко-щ5х
    @ВсеволодКлименко-щ5х 6 месяцев назад

    Таблиці допомогають в розумінні, так як структура та ієрархічність понять допомогає в складанні логічності в голові. Теоретичність завжди була проблемою, так як теорія без практики не живе, тому радянські правовики не могли пійти далі від теорії

  • @juliaemelyanenko6778
    @juliaemelyanenko6778 Год назад +1

    Дякую за лекція, підскажіть будь-ласка , де можно знайти посилання на ці таблички ?

    • @yu_batan
      @yu_batan  Год назад +1

      Будь ласка! Пізніше намагатимусь впорядкувати й викласти, зараз часу не вистачає😒

    • @ЛізаГуральник
      @ЛізаГуральник Год назад

      @@yu_batan то коли будуть ті таблички?

  • @АлексейКотяк
    @АлексейКотяк 7 месяцев назад

    З лекції нарешті зрозумів основні відміності міжнародного права від внутрішньодержавних систем права.
    А також зрозумів дихотомію приватного і публічного права

  • @ДмитрийЧубарев-с6о

    Шкода, що так як Ви викладаєте матеріал онлайн не кожен може викладати очно
    Все зрозуміло, а головне, що модель прослухати лекцію у будь-який вільний час

  • @АртурГалкин-ч5ц
    @АртурГалкин-ч5ц 7 месяцев назад

    За допомогою відео є можливість більш ретельно ознайомитись з джерелами публічного права, що лежать в основі європейського торговельного права. Пояснення про джерела, такі як міжнародні угоди, закони країн-членів та рішення судів, допомагають ознайомитись та отримати глибше розуміння правового середовищ для більш якісної підготовки до ЄВФФ.

  • @juliaemelyanenko6778
    @juliaemelyanenko6778 Год назад

    Вид нормативно-правового акту, 59.00 - відомчі (приклад акти міністра,що мають внутрішнє значення) . Це наприклад - акт про звільнення з посади ( він має внутрішнє значення, але це буде адмін.акт).Я просто не може навести собі приклад, щоб цей акт мав нормативний характер.Можно підсказку ?

  • @ЮляЧорна-т4х
    @ЮляЧорна-т4х Год назад +1

    Як на мене дуже загальна інформація, немає конкретики. Хочеться більш конкретніше, наприклад, розбір завдань пробного зно з права, пояснення конкретних задач.

    • @yu_batan
      @yu_batan  Год назад

      Дякую за відгук!
      Із цієї дисципліни на практичних заняттях (семінарах) і на приватних курсах підготовки до ЄФВВ розбирали конкретні тести вживу. Наразі записів немає.
      А лекції з конституційного дивилися (є окремий плейлист, можу надіслати посилання)? Там у деяких є розбори тестів. У першій, другій, у вебінарах для Ліги студентів (останні два відео в тому плейлисті).

  • @ДимаРужицкий-з9н
    @ДимаРужицкий-з9н 7 месяцев назад

    Вот где эти таблички ! Ежкин кот … смотрите видео перед тестом , чтобы потом двояк не прилетел

  • @totobio
    @totobio Год назад +2

    данке)).

    • @yu_batan
      @yu_batan  Год назад

      Спершу подивіться, а потім вже😉

  • @lutii0703
    @lutii0703 6 месяцев назад

    Лайфхак: якщо увімкнути швидкість відтворення на 1.75 то відео буде тривати 39.29.

  • @GGWP6218-l4o
    @GGWP6218-l4o Год назад

    Дуже вдячні за цінну лекцію! Ви як завжди професійно пояснюєте складні теми, що дуже допомагає зрозуміти матеріал. Якщо можна, будь ласка, надішліть нам таблиці з інформацією, яку ви розгортали у лекції. Це допоможе краще запам'ятати і зрозуміти тему. Ще раз дякую вам за вашу роботу та час, який ви відділяете для нас, студентів.