Локомотив София - Левски 1:6 (1 кръг, efbet Лига, сезон 2023/24

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 7 сен 2024
  • Левски разгроми Локомотив София, побеждавайки с 6:1 в двубоя, който се игра на стадион "Локомотив" в столичния квартал "Надежда". Така за втора поредна година "сините" вкарват 6 гола на "железничарите" в шампионатен мач. Домакините от Локомотив поведоха още в 5-ата минута, когато точен бе Анте Аралица. "Сините", които играха в жълто, обаче направиха пълен обрат в рамките на няколко минути. Първо Алекс Колев изравни в 12-ата, а в 21-ата Алдаир вкара второ попадение. В добавеното време на първата част Ел Джемили отбеляза два гола за 1:4 на почивката.
    След подновяването на играта се разписаха Карлос Охене в петата минута на продължението и Мустафа Сангаре в седмата минута на продължението.