Nowy nabytek Metal-Fach T730

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 29 сен 2024

Комментарии • 10

  • @robertb.3685
    @robertb.3685 9 месяцев назад +1

    Super przyczepa niech służy. Pozdrawiam

  • @mateuszharapiuk7471
    @mateuszharapiuk7471 9 месяцев назад +1

    Fajna przyczepa 👍

  • @bluepowert7668
    @bluepowert7668 8 месяцев назад +1

    Cena czyni cuda ale metal tech to lider w rynku przyczep bez zadnych uszczelek itp i co jest jeden łańcuch na gurnej burcie i nic sie nie rozpiera
    Życzę bezawaryjnej pracy

    • @kerazagro7568
      @kerazagro7568  8 месяцев назад +1

      Dzięki.
      Wiesz, do tego samego celu można dotrzeć zarówno fiatem jak i mercedesem, kto co woli a w dzisiejszych niepewnych dla rolnictwa czasach gdy rządzą nami krawaciarze z UE nie mający pojęcia o rolnictwie, lepiej nie szastać kasą.
      Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

  • @J4HRE
    @J4HRE 8 месяцев назад +1

    Fajna prezentacja.
    Opony to masz nalewki. Ogolnie mam porównanie z wieltonem 14 ton i tak jak patrze to wszystko jest 😮podone. Tylko w tej dyszel jest jakby wyzej, w żółtej ten dyszel jest przy ziemi. No i wszystko dobrze jak nie siądzie na polu. Czemu plandeki nie brałeś?

    • @kerazagro7568
      @kerazagro7568  8 месяцев назад

      Dzięki. Tak, opony w standardzie to nalewki, niby można za dopłatą zamówić na nowych ale myślę, że nie ma to sensu w moim przypadku.. Ta przyczepa niby powinna być zaczepiana do górnego zaczepu (przynajmniej taką informację można znaleźć na przyczepie) i może z tego powodu dyszel jest wyżej aczkolwiek zaczep można opuścić niżej na śrubach. Co do tego dyszla przy ziemi to masz rację, że w przypadku wtopy to jest problem. Plandekę mam zamiar zrobić po swojemu na płasko, ponieważ fabryczny stelaż zwiększa wysokość przyczepy a mam jedne drzwi, w których bym się nie zmieścił dla tego dopóki drzwi nie zostaną powiększone musi tak być. W najbliższym czasie mam zamiar jeszcze przerobić stopę podporową na ręczną pompę hydrauliczną, żeby nie podpinać hydrauliki przy przestawianiu przyczepy. Pozdrawiam.

    • @J4HRE
      @J4HRE 8 месяцев назад

      @@kerazagro7568 no zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o stopę. Wg mnie to bez sensu ta hydraulika. Wieltonka którą miałem pożyczona miała stopę na korbę z dwoma biegami. Tylko była tak nisko że jak słoma po kombajnie leżała to pchała się tą stopą. No powiem Ci, że w wieltonie stelaże pod plandekę są aluminiowe. Jest to tak delikatne, że szok. Trójkąty są tylko metalowe to spoko. Tu jest ta przyczepa typowo pod rolnicze zastosowanie z tym, że zaczep jest wysoko. I tak powinno być 👍

    • @kerazagro7568
      @kerazagro7568  8 месяцев назад

      Zapewne jakiś księgowy wyliczył, że ta stopa hydrauliczna będzie trochę tańsza od porządnej na korbę i zaoszczędzą na produkcji a przy okazji będzie bardziej "prestiżowo" 😂
      Dla mnie osobiście jest uciążliwa w użytkowaniu.

  • @PawelFarm
    @PawelFarm 8 месяцев назад +2

    Ile taka przyczepka?

    • @kerazagro7568
      @kerazagro7568  8 месяцев назад

      W tym wyposażeniu od 85-95k brutto z dostawą, produkcja 2023. Taniej nie znalazłem.