Тематична композиція "Космос"

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 15 дек 2024
  • Спершу ми визначаємось з форматом нашої композиції та місцем розташуванням предметів зображення. Це робиться для того, щоб визначити яке саме зображення найкраще передає наш задум та бачення цієї композиції. Чим більше ви зробити варіантів, тим краще. Важливо також розташовувати об’єкти зображення в різних місцях, гратися з їхніми розмірами та формами. Тут не обов’язково зображувати космос таким, який він є в реальності. Можна навіть міняти форму планетам чи іншим космічним об’єктам таким як зорі, галактики тощо. Ось що повинно в нас вийти.
    Коли ми обрали композицію яка нам по душі, то наступним кроком буде пошук кольорового рішення обраної композиції. Я, наприклад, зроблю чотири кольорових варіанта, ви ж можете зробити їх більше. Це робиться для того, щоб зрозуміти як різні кольори будуть поєднуватися між собою на малюнку, щоб підібрати найкращу кольорову гаму для нашої композиції та уникнути злиття кольорів зображення із тлом.
    В першому варіанті загальне тло в мене буде синім і можна побачити як різні кольори дивляться на ньому. Наступне тло я вирішила зробити різнокольоровим. І можна помітити як деякі кольори губляться на фоні. В третьому варіанті тло буде синьо-зеленим. І яскраві та світлі об’єкти будуть виділятися на ньому. В останньому варіанті тло буде синьо-чорним. Для демонстрації розфарбую одну планету в чорний колір і видно одразу як планета загубилася на тлі. Навіть якщо виділи її контур, то складається враження, що там дірка.
    Найкраще на темному фоні робити об’єкти зображення світлими та яскравими кольорами. Ось такого плану кольорові варіанти повинні вийти в нас.
    Колами та дугами намічаємо планети та космічні ракети. Потім уточнюємо контур за допомогою дуг та кіл. Робимо всі об’єкти зображення різного розміру. Змішавши синій із чорним, розфарбуємо тло. Бризками зробимо зорі. Для планет візьмемо блакитний, світло-фіолетовий, світло-рожевий, вохристий колір. Коричневим зробимо смужки та розтушуємо їх. Далі розфарбуємо планети в жовтий, помаранчевий, світло-зелений та білий кольори. Зробимо на білій планеті зелені плямочки. Змішавши жовтий з білим намалюємо кільця навколо блакитної планети. Ракети будуть червоними, вікна - світло-блакитними, а жовтим - горюче внизу ракет.
    Наша комічна композиція готова. Дякую за увагу.
    #урокималювання #урокирисования #tutorial #composition #howpaintspace #композиція #створюємокомпозиціюмалюнка #якнамалюватикосмос #малюємокосмос #композиция #создаемкомпозициюрисунка #рисуемкосмос #какнарисовакосмос #якмаляваць

Комментарии •