Inwestowania w sztukę: prawdy i mity | ABC Inwestowania 2022

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 29 сен 2024
  • Uzyskaj dostęp do wszystkich prelekcji Konferencji ABC Inwestowania ▶️ abc-inwestowan...
    Debata "Inwestowania w sztukę: prawdy i mity" ◾️ ABC Inwestowania 2022
    Krzysztof Kamiński - Redaktor Comparic24.tv
    Ireneusz Martyniuk - CEO Galeria Polskiej Młodej Sztuki
    Rafał Kamecki - Prezes Artinfo.pl
    Andrzej Haraburda - Art Advisor, Galeria Kolekcjoner
    #abcinwestowania #sztuka #inwestowanie
    Więcej szczegółów w nagraniu.
    ➡️ WWW: portfelpolaka.pl
    📘 Facebook: / comparic24.tv
    🐦 Linkedin: / comparic-pl
    📊 Internetowa telewizja dla inwestorów ➡️ comparic24.tv/
    📺 Aplikacja na telewizor ➡️ tiny.pl/7c8nx
    📲 Aplikacja na urządzenia mobilne ➡️ tiny.pl/7c844
    Nasze kanały tematyczne:
    🔸Comparic Rynki (giełda, etfy, futures, opcje, fundusze, analizy fundamentalne...)
    ➡️ bit.ly/31qUe1L
    🔹Zyskowna Strona Giełdy (wywiady, debaty, czaty inwestorskie ze spółkami notowanymi na giełdzie)
    ➡️ bit.ly/3ECzfdd
    🔸Global Markets (analizy Forex i rynków CFD, relacje z eventów i konferencji)
    ➡️ bit.ly/31thXhQ
    🔹 Coin Group (kryptowaluty, blockchain, NFT, DeFi)
    ➡️ bit.ly/3EhCXbO
    🔸REACH4 biznes (treści biznesowe, startupowe, nieruchomości)
    ➡️ bit.ly/3gbXxOG
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    INFORMACJA O RYZYKU
    Informujemy, że inwestowanie na rynkach finansowych może wiązać się z istotnym poziomem ryzyka i może spowodować wystąpienie znacznych strat zainwestowanych środków finansowych. Inwestorzy powinni posiadać wystarczającą wiedzę, aby zrozumieć ryzyko związane z inwestowaniem i byli w stanie świadomie podejmować decyzje. Inwestowanie w kryptowaluty, tokeny, firmy, projekty i startupy, a w szczególności w nowe podmioty, wiąże się z wysokim ryzykiem finansowym, które może prowadzić do utraty części lub całości zainwestowanych środków. Ze szczególną uwagą należy traktować instrumenty finansowe oparte na depozycie zabezpieczającym. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zasięgnij porady niezależnego doradcy inwestycyjnego.
    WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI
    Wszystkie treści prezentowane podczas prelekcji i debat mają wyłącznie charakter informacyjny i prezentują opinie własne autorów. Treści te sporządzone zostały rzetelnie, z należytą starannością i nie stanowią podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych, porady inwestycyjnej ani rekomendacji w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715). Organizatorzy, partnerzy, patroni i prelegenci nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie transakcje, szkody, poniesione wydatki oraz utracone korzyści powstałe w związku z decyzjami inwestycyjnymi podejmowanymi w oparciu o udostępnione podczas prelekcji i debat treści. Należy mieć również na uwadze, że historyczne wyniki nie stanowią gwarancji, że przyszłe rezultaty będą podobne.
    Prezentowane treści mają wyłącznie charakter informacyjny i prezentują opinie własne autorów. Treści te sporządzone zostały rzetelnie, z należytą starannością i nie stanowią podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych, porady inwestycyjnej ani badań inwestycyjnych w rozumieniu art. 36 Rozporządzenia Delegowanego Komisji (UE) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniającego dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Autor oraz podmiot rozpowszechniający nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie transakcje, szkody, poniesione wydatki oraz utracone korzyści powstałe w związku z decyzjami inwestycyjnymi podejmowanymi w oparciu te treści.
    Informujemy, że inwestowanie na rynkach finansowych może wiązać się z istotnym poziomem ryzyka i wystąpienia znacznych strat zainwestowanych środków finansowych. Ze szczególną rozwagą należy traktować instrumenty finansowe oparte na depozycie zabezpieczającym.
    Należy mieć również na uwadze, że historyczne wyniki nie stanowią gwarancji, że przyszłe rezultaty będą podobne.

Комментарии • 1

  • @adamadams5474
    @adamadams5474 Год назад +2

    "Edukacja, edukacja, edukacja"...?
    Marketing, promocja, pompowanie balonika, nepotyzm, układ, szwindel, cwaniactwo.
    Tacy "znafcy" sztuki jak zawsze. Van Gogh przez całe swoje życie nie sprzedał żadnego obrazu. Malował bo miał brata sponsora i nadludzką wiarę, że to co robi ma sens. Wszystkie przemądrzałe bubki biznesowe miały go za wariata. Jak się robi sztukę współczesną? Trzeba wziąć pierwszego lepszego artystę, który namaluje byle co, byle było w jednym stylu. Potem zorganizować sprzedaż z rąk do rąk, za grube pieniądze i odpowiednio to nagłośnić. Mając taki precedens znaleźć naiwnych inwestorów, by to powtórzyć na większą skalę. Dziś miarą wartości jest tylko cena, za którą dzieło zostało raz sprzedane i podpis; artysty, autorytetu, bankiera. Rynek sztuki to jedna wielka ściema. Nie macie pojęcia co jest wartościowe, a co nie. Was to nawet niewiele obchodzi. Wy te wartości sami kreujecie z niczego. Kolejna bańka, która kiedyś runie. Wygrają ci, którzy kupują co się im podoba. Przegrają ci, którzy kupują dla lokaty kapitału. W sumie to sztuka, nawet ta niskich lotów ma i tak większą wartość niż pieniądze kreowane z powietrza przez nieustający dodruk.