Проблема дистанційного навчання - дисципліна. Лілія Гриневич про успішне навчання під час війни
HTML-код
- Опубликовано: 6 янв 2025
- До нового навчального року залишається тиждень. Він розпочнеться в різних регіонах по-різному. МОН пропонує на вибір батькам змішану, сімейну форму навчання та екстернат. Вибір залишається за батьками та адміністрацією навчального закладу. Чи готові вчителі до викликів нового навчального року, яка форма навчання ліпша для дітей та чи можливо продовжувати освітню реформу в умовах війни - обговорили з проректоркою Київського університету імені Бориса Грінченка, міністеркою освіти 2016 - 2019 років. Лілія Гриневич у студії Сніданку.
Сніданок з 1+1 у мережі Facebook / snidanok
Хочеш більше цікавих відео від улюблених телеканалів? Заходь на Київстар ТБ та насолоджуйся переглядом кращих фільмів, серіалів та шоу tv.kyivstar.ua/
Шось це міністерство мудрує, мудрує. Вибачте. А як що до викладачів/вчителів? Пофіг на їхню безпеку та психологічний стан? Як одна людина може нести в такий час відповідальність за себе та 40 дітей? Треба не фантазувати ідеальну утопію, а нормально думати, реально
Погоджуюсь.
Взагалі,хто з чимось не згодний примушують звільнятись
Так,найперше та найголовніше безпека дітей.
Невже ви знаєте наперед де безпечне місце для дитини?Може маєте гарантії для батьків,що відправляють дитину на навчання?
Два роки учні та студенти сиділи по хатах,ховаючись від грипу....невже війна безпечніша?
Так,все правильно наразі краще дистанційка.
За період ковіту звикли до дистанційки....
Моя дитина за кордоном,надіюсь лише на дистаційне навчання,щей мову підтягує краще ніж на стаціонарі...
Бережемо своїх дітей, бо ж це найдорожче🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Нехай може не таке якійсне дистанційне навчання,але спокій батьків та дітей,а головне життя наших дітей
💙💛🌈💙💛🌈💙💛
Це жах. Краще мати менше знань, але мати руки і ноги, здорову психіку, і життя, врешті решт. Яке офлайн навчання під час війни? Про що ви говорите. Чи це для вас допустимі жертви?
Найгірше,що вона зробила це НУШ.Оце вона просто капець зробила в освіті. Чому не полегшити програму для дітей.У 2 класі вже табличку множення вчити. Це брєд. Закордоном там взагалі легша програма ,а у нас хочуть вундеркіндів зробити.
Добрий день! Цікавить всіх - коли в класах буде 24 учні (максимум) ? Як можна провадити реформи "колгоспним методом"??? Діти хочуть уваги, їх треба почути, вислухати, "не обрізати крила"!!!
Про що вона говорить ?Складається враження що вона з паралельної реальності Всі за навчання але війна і безпеки ніхто не гарантує Саме простіша небезпека це коли одночасно всі діти ринуть в сховища , вони потопчуть один одного
Якби ж то можна було дитині за кордоном вчитися в українській школі онлайн... У Франції наші діти обов'язково мусять відвідувати французьку школу, заняття в якій тривають до 17.00.
То скажіть, як старшокласнику повертатися ввечері і починати вчитися ще й в рідному класі? Коли?
На основі чого виконувати домашні завдання, якщо уроки онлайн закінчилися ще пообіді?
Знову самоосвіта?
І просидіти весь день у французькій школі, де програма на 2 роки відстає, це просто марнування часу дитини.
Чому МОНУ не виробило за літо чіткої позиції щодо вільного вибору форми освіти дітей за кордоном, які виїхали тимчасово через війну і збираються невдовзі повернутися?
Ця жіночка , наче з космосу. Сама не розуміє, що говорить. Все в неї в купі. Господи, якщо вона так вела уроки, це жах. Дикція монотонна. Тарабанить. Господи, я в шоці. Її треба говорити вчити. Де їх таких беруть????!!!!!!
Погоджуюсь!Я теж завжди думаю ,де таких беруть.....з іншого всесвіту
О, Ґрінєвич на горизонті з'явилася!!!! Стільки недолугих законів і постанов поприймали, коли вона була очільницею МОНу
Тобто ви вважаєте, що інклюзія - це фігня?
@@dariamaksimenko6779 інклюзія це +, але інтегровані курси -- провал (укр.мова та читання, я досліджую світ, укр.мова та література, укр.мова та література і зарубіжна література [у звичайному курсі зарубіжної літератури стало ще більше творів рос письменників] історія, де історію України вивчають в контексті світової -- фактично скоротили кількість годин і частково роботу у вчителів). Ускладнили навчальну програму і це факт.
Крім того, увели обов'язкову публікацію праць викладачів у спеціальній закордонній програмі, друк за гроші того ж таки викладача. Це треба, щоб отримати додаткові бали на отримання наукового ступеня, до того ж, треба друкуватися 2 мовами, а саме: українською та англійською. Нащо викладачам це робити? Прибрали вивчення української в університетах, скоротили кількість англійської, але ЄВІ з іноземною є, питання як я маю то все скласти і як іноземна мова пов'язана зі вступом на магістратуру в Україні?????. Так, дійсно, був і позитив, я прихильник нуш, але є ще куди працювати, бо зараз із Шкарлетом це суцільний ТРЕШ (Можливо, все написане вище не на 100% стосується Гриневич, бо міністри часто змінювалися, але така політика "вбивства освіти" триває з 2014 і чим талі, тим гірше. Один краще іншого
Ніякої проблеми з дисципліною у дітей - все залежить від учителя! Чому в одних вчителів всі діти на онлайн навчанні без запізнень, а інші вчителі ледь 10% від загальної кількості учнів класу можуть зібрати? І саме безпека на першому місці, а вже потім все інше! Не можна у час війни казати про ,,відносно безпечні місця" - ви що, можете гарантувати куди полетить , а куди не полетить? Тому злочин збирати в одному місці (у школі) одразу велику кількість дітей ! Лише онлайн на час війни ! Але ЛИШЕ у тому форматі, що при ковіді. Ніяких онлайн класів на 200-300 учнів ! Це хочуть так зекономити і поскорочувати вчителів? Не на тому економите.
Два месяца учились за границей, зря потратили время, знаний никаких. Какой смысл ребёнку отсиживаться, а потом приходить после обеда со школы и начинать самостоятельно обучаться по программе украинской школы! Почему за 3 месяца не было договорённостей министерства образования Украины с ЕС о том чтобы дети могли самостоятельно выбирать в какой школе обучаться? У них и так стресса достаточно, теперь ещё и школа добавится! Дайте детям возможность выбирать, а не быть заложниками!
Пані ведуча, Як так можна зверхньо ставиться до дітей , що вимушено тимчасово за кордоном???? Ви знаєте , що це за соціалізація?? Ви знаєте , що таке втратити своїх друзів і опинитися в чужій країні, нехай де тиша і мир, але в абсолютно іншому суспільстві , іншої мови , де на тебе дивляться як на біжанця, де ти не можеш відстояти ні себе, і навіть висловити грамотно свої думки ? Практично всі діти, що за кордоном будуть вчитися в двох школах в тій країні, де є тимчасовий прихисток і в своїй рідній дистанційно. Ви уявляєте , яке це навантаження??
Це жах на дві школи. Моя дитина сиділа перед компом і тихенько плакала... казав, мама, я нічого не розумію. То була тиха істерика.
А зачем вы сами так нагружаете бедного ребёнка? Отправили в школу за границей, ёмки так сложно из-за языка и другой программы, так вы ещё и укр школу тянете удаленно!!! Кто вас заставляет?! Вы думаете от этого будет толк?! Вы только отобьёте желание учиться! Выберете что-то одно. Мой ребёнок пошёл в школу, учит новый для него язык, это уже много! Вечером читает книжки на родном( чтоб не забывал). А перегружать ещё и второй школой- это уже перебор!!!
@@Anna8888 тому що в Німеччині вона знову буде вчитися в 5му классе. Щоб не втрачати свій клас та рік. І ми після війни збираємося повертатися то в пріоритеті українська школа.
@@TetianaE це тяжко дітям . Дуже...
@@Anna8888 на превеликий жаль попрощалися з укр школою... тягнемо поки що одну. Маємо надію, що повернимося до українських закладів.
Надіюсь, найближчим часом відмінять ЗНО, та кожна дитина без стресу вибере навчальний заклад, професію яку б хотіла обрати.
На вчителів забили, то хоч дітям додаткові стреси не робіть
Я ,,ЗА" змішане навчання в майбутньому.
НУШ - це велика бульбашка. Порожня бульбашка. Ошуканства і лицемірство. Лілії тепер не відкачати свого втраченого авторитету. Порожні слова. Смішний етер.
Безумовно,коли 16 прильотів,батьки в школу дітей не віддадуть .Та дистанційка гробить покоління.Тому що справжніх вчителів бракує теперішній освіті.Переважна більшість лише про свій гаманець дбає.А діточки ,якщо батьки мають змогу пояснити ,розібрати матеріал то знають,а якщо батьки не можуть ,то й знання такі.І,головне,у воєнний час багато батьків залишилося або зовсім без роботи,або сидять на мізерній зарплаті,а ліцеї підняли оплату за навчання,хоча навчання гірше ніж у статистичній середній школі. Говорити про високі матерії з трибуни легше ,ніж пізнавати їх у реаліях!
В ЧЕРНІГІВЦІ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ.ЗАРАЗ ЗІБРАЛИ БАТЬКІВ І ПОВІДОМИЛИ."ХТО НЕ ВІДДАСТЬ ДИТИНУ ДО ШКОЛИ,ТО ЇЇ ЗАБЕРУТЬ У БАТЬКІВ. І ЯКЩО ДИТИНА БУДЕ НЕ ХОДИТИ ДО ШКОЛИ БІЛЬШЕ 10 ДНІВ. ТО БАТЬКІВ БУДУТЬ ПЕРЕВІРЯТИ. БАТЬКИ ЗІ СТРАХУ ВІДДАЮТЬ ДІТЕЙ ДО РОСІЙСЬКОГО СИСТЕМИ. І СПРОБУЮТЬ ВЧИТИСЯ ОНЛАЙН,ЯКЩО БУДЕ ІНТЕРНЕТ. А В С. БОГДАНІВКА ХОЧУТЬ СТВОРИТИ ПОКАЗОВУ РОСІЙСЬКУ ШКОЛУ.ТАК ЖИВУТЬ МОЇ РВДНІ В ОКУПАЦІЇ.
Вибачте, крик душі...Наші діти після таких дистанційних навчань отримають, м'яко кажучи, пустий багаж знань...І не кажіть мені, що необхідно вміти дитині самоорганізуватися і все таке...Дистанційно- це не навчання... Наразі освіта повністю перекладена на батьків, але, вибачте, чому я з юридичною освітою маю пояснювати дитині правила української мови, логарифми, інфузорії туфельки!!! Чому після роботи, я замість того, щоб присвятити час дитині у вигляді розваг чи банального відпочинку маю "перевзуватися у вчителя всіх предметів шкільної програми"?! У мене таке враження, що я знову пішла сама вчитися до школи, тільки на самоосвіту... Коли в нашій освіті, наприклад зникне совкові домашні завдання, що це за освіта 24 години на добу, дитина після 8-годинного навчання, повинна годинок 5 ще присвятити домашнім завданням... Займіться краще реформами у сфері освіти самих вчителів і способу подачі інформації дітям, щоб для дітей навчання було розвагою, а не каторгою. Вірю в світле майбутнє нашої країни. Україна понад усе. І наше майбутнє - це наші діти! Що ми зараз в них покладем, те завтра і отримаєм.
що вона меле? чому під час карантинів мовчала про важливість очного навчання для початкової школи? що, гроші не платили за пропаганду. Як була лицеміркою, так і залишилася. Сама хай сидить у підвалі.
Діти нікого не слухайте просто не їдьт до школи😎
Гриневич - розчарування
Пані!!!! Яка пані????? Відколи до нас вернулися пани??????Пани людей вибивали . Яка пані!!!!!
Так звертаються у Чехії,у Польщі,в Західній Україні
Дванадцятирічною дівчинкою пам'ятаю Червону Руту у Запоріжжі 1991рік.
У просторі цього музичного фестивалю тільки так один до одного зверталися
Товарищі комуністи, гражданє убивали, морили голодом, садили в концтабори, депортували сім‘ї… про що говорити.