Spawarka Magnum MIG 211 Synergia Led 4x4 - test w szkole spawania, omówienie funkcji, unboxing

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 28 окт 2024
  • Spawarka Magnum MIG 211 Synergia Led 4x4. Usiądziesz z wrażenia jak łatwo się spawa!
    ----------------------------
    KUP TERAZ → CentrumSpawalnicze.pl
    www.centrumspa...
    ODWIEDŹ NASZYCH PRZYJACIÓŁ
    💥 Welding&Training Szkolenie i egzaminowanie spawaczy
    www.spawanie-kursy.pl/kontakt
    💥 Matstal Mateusz Golba
    ------------------------
    Cześć wszystkim! Dziś pokażemy Wam spawarkę Magnum MIG 211 Synergia Led 4x4. To zaawansowane urządzenie spawalnicze, które obsługuje metody MIG/MAG, MMA, TIG Lift i FLUX (bez gazu). Przeznaczone jest do spawania różnych materiałów, takich jak stal niskowęglowa, niskostopowa, stal nierdzewna, kwasoodporna oraz aluminium i jego stopy.
    Spawarka działa na zasilaniu 230 V i oferuje maksymalny prąd spawania 200 A. Posiada funkcje synergii i ręcznych ustawień, co pozwala na jednoczesną zmianę napięcia i prędkości podawania drutu, a także korektę wartości napięcia. Solidny, metalowy podajnik 4x4 zapewnia stabilne podawanie drutu spawalniczego, co jest niezwykle ważne podczas pracy.
    Dzięki prostemu panelowi sterowania i cyfrowej kontroli procesu, nawet osoby bez doświadczenia spawalniczego będą mogły wykonywać połączenia spawane. Dodatkowo, spawarka pozwala na tradycyjne ustawienie parametrów, bez wykorzystania synergii.
    Zaczynamy od rozpakowania, gdzie pokażemy Wam wszystkie elementy zestawu, poklikamy w panelu sterowania a na deser upalimy trochę drutu na spawalni.
    Wyposażenie standardowe:
    urządzenie spawalnicze
    uchwyt spawalniczy MIG MB-15 / 3 m
    przewód masowy z zaciskiem kleszczowym 200 A / wtyk 35-50 / OS 25 mm2 / 2 m
    uchwyt elektrodowy z uchwytem MMA 200 A / wtyk 35-50 / OS 25 mm2 / 2 m
    rolki podajnika typ 2RA fi 0,8/1,0 mm V do stali (zamontowane w podajniku)
    wkład stalowy spiralny niebieski (zamontowany w uchwycie)
    instrukcja obsługi w języku polskim

Комментарии • 11

  • @AndrzejKmicic-m4e
    @AndrzejKmicic-m4e 2 месяца назад +2

    Pragnę wyrazić swoje najwyższe uznanie dla Twej przepięknej twórczości. Dzieła Twe pełne są czaru i wdzięku, które zdają się przenosić duszę do krainy marzeń i fantazji. Owe wytwory Twego talentu i wyobraźni zasługują na najwyższe pochwały. Składam Ci serdeczne podziękowania za dar, którym dzielisz się z nami, czyniąc świat jaśniejszym i bardziej wzniosłym

  • @ZbigniewKonopko
    @ZbigniewKonopko 2 месяца назад +1

    Wow, wspaniale wykonane Panie Przemku! Twoja praca jest naprawdę imponująca i widać, ile włożyłeś w nią serca i wysiłku. Masz niesamowitą charyzmę i cieszę się, że mogę obserwować twoją twórczość. Dziękuję, że dzielisz się swoim doświadczeniem z innymi, naprawdę mnie to inspiruje!

  • @andrzejgosz7339
    @andrzejgosz7339 3 месяца назад +3

    Jak to urządzenie ma się do Magnum 209 alu?

    • @spidweld
      @spidweld  2 месяца назад

      Model Magnum 211 różni się od 209 przede wszystkim czterorolkowym podajnikiem, który zapewnia bardziej stabilne podawanie drutu. Z kolei Magnum 209 ma dwurolkowy podajnik, ale oferuje więcej programów synergicznych, w tym do lutospawania. Warto jednak zauważyć, że model 209 działa wyłącznie w trybie synergicznym, bez możliwości ręcznej regulacji parametrów. Pytanie do jakich zadań potrzebujesz spawarki i na czym Ci najbardziej zależy. Jeśli chcesz to zadzwoń do nas pod 530 009 555 i pomożemy w wyborze.

  • @marcin1676
    @marcin1676 3 месяца назад +2

    Jak pirownasz ja z Besterem 200S?

    • @2scigacz
      @2scigacz Месяц назад

      z wszystkiego to tylko to 4x4 dla mnie jest na duży plus przy zmianie uchwytu spawania

  • @rrrttt9179
    @rrrttt9179 3 месяца назад +1

    Może trzeba powiedzieć że masa to aluminium powlekane miedzią ciekawe drugi przewód do elektrody podejrzewam że też aluminum dla kolegi kópywałem spawarkę dwa przewody aluminium . Na plus to wysiwietlacz i rolki 4 a resztę się nie wypowiem bo nią nie spawałem.

    • @spidweld
      @spidweld  3 месяца назад +1

      Nie rozkładaliśmy przewodów ani spawarki na czynniki pierwsze, bo po ponownym złożeniu na pewno by nam zostało kilka nadprogramowych części ;) Sprawdzamy zestawy dokładnie takie, jakie dostarcza producent, po to żeby zobaczyć jak działają w praktyce w fabrycznej konfiguracji. Jeśli rzeczywiście jest to aluminium powlekane miedzią, to tym bardziej testujemy jak to wszystko działa razem. Co do zalet pełna zgoda - wyświetlacz i podajnik to duży plus. Jeśli będziesz miał okazję przetestować spawarkę, podziel się swoimi wrażeniami!

    • @rrrttt9179
      @rrrttt9179 3 месяца назад +2

      @@spidweld witam nikt nie mówi o rozbieranie spawarki a o przewodach pisze bo ładnych parę lat się spawa i nabrałem wiedzy któą mogę się podzielić. Ostatnią nową spawarką jako spawałem miała 300a oczywiście magnum przy spawaniu nie przekraczana wartość 160a po mieśącu spawania coś zaczęło szwankować okazoło się masa przy samej szczęce zjarała się w tulejce zaciskowej. A jak coś oceniam to żetelnie poparte doświadczeniem praktycznym. Pozdrawiam.

    • @jarosawwinnicki564
      @jarosawwinnicki564 2 месяца назад

      @@rrrttt9179 Witam. Jeśli wszystko oceniasz na podstawie podejrzeń a nie wiedzy teoretycznej (ortografii nie będę się czepiał) bo piszesz że masa to aluminium powlekane miedzią to radzę ci sprawdzić rzetelnie. bo przewody są z drutu stalowego miedziowanego co większość producentów tak robi bo taniej. A jest to sprzęt bardziej dla amatorów w tym przedziale cenowym niż dla takich profesjonalistów jakim jesteś ty. Chwalisz się doświadczeniem praktycznym to dlaczego spawasz takim sprzętem i koledze jeszcze kupiłeś. Ja posiadam magnum tylko starszy model już pięć lat i jak dotychczas spisuje się dobrze. Oczywiście nie jestem profesjonalnym spawaczem tylko amatorem i taka spawarka jest do tego wystarczająca.

  • @MAGNUMvideoprezentacje
    @MAGNUMvideoprezentacje 3 месяца назад +1