SKRÓT MECZU: ODRA WODZISŁAW - LKS CZANIEC 3:1 (0:1)

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 8 сен 2024
  • Odra Wodzisław w spotkaniu z LKS-em Czaniec długo biła głową w mur, ale w drugiej połowie dopięła swego i pokonała spadkowicza z IV Ligi 3:1. Zobaczcie skrót sobotniego pojedynku!
  • СпортСпорт

Комментарии • 1

• @LozaSzydercow-rl1ds
    @LozaSzydercow-rl1ds 3 месяца назад +1

Komentarz po meczu. Oślizlok swoim zwyczajem robi mega robotę i dużo marnuje. Dlatego w 3 lidze nie dawał rady bo na 1 gola potrzebuje 5 setek. Mam jednak dużą nadzieję że zostanie w Odrze i awansuje za rok do 3 ligi!! Ciekawie zaprezentował się gracz Powroźnik, widać że piłka go szuka w polu karnym i potrafi się znaleźć. Oby się rozwijał bo ma potencjał!! Może gdyby cześćiej grał razem z Oślizlokiem w ataku? Ale to już zależy od ustawienia. Paweł Polak w kilku akcjach dał pokaz umiejętności w ofensywie brawo!! Pawełek bardzo słabo w tym meczu...Może to zmęczenie sezonem? Stracona bramka zaczęła się od akcji w środku boiska gdzie Kłosek miał obowiązek wybić piłkę choćby z faulem i przerwać akcję!! Po tym zrobila się dziura w obronie, Białas wyprzedzony w polu karnym i gol. Będę powtarzać że w obronie potrzebujemy jeszcze kogoś doświadczonego albo te młode chłopaki muszą w przerwie mocno popracować i zrobić postęp!!!
    Kilka słów o kibicach. Dobrze było słychać doping super ale nadal nie ma oprawy na co zbieraliście pieniądze panowie przez caly sezon??? Teraz trzy mecze wyjazdowe wspierajmy piłkarzy do utrzymania!!!