Bellingham NAWYZYWAŁ sędziego… Szczęsny ZASTĄPI Ter Stegena?! Barcelona ma POWAŻNY problem

@OKok__2137 День назад +19

I krychowiak jeszcze, bo w podobnym czasie zakończył kariere.

• @stachursky21
      @stachursky21 День назад +4

Potrzebują defensywnego pomocnika lewego skrzydłowego i bramkarza wszystko pasuje

@aleksanderkarski9239 День назад +17

Arsenal - City to był mecz obfitujący w kilka dziwnych zdarzeń. Streszczenie należy zacząć od 7. sekundy, kiedy to po minimalnym kontakcie z Havertzem padł na murawę Rodri. Ta sytuacja zapewne lekko podgrzała atmosferę napięcia między zawodnikami obu drużyn, a także sygnalizowała, że Hiszpan jednak nie jest do końca zdrowy. Arteta posadził na ławce Ben White’a pierwszy raz od maja 2022, którego zastąpił Calafiori, i zapewne jego ustawienie nie było bez znaczenia przy stracie gola strzelonego przez Haalanda, Wloch za bardzo poszedl do Savinho. Następnie przy rzucie rożnym dla Arsenalu, Gabriela krył Doku i Brazylijczyk bez problemu mu się urwał, ale strzelił z czystej pozycji nad poprzeczką. Gra się zaostrzała i sędzia wezwał na pogawędkę Walkera i Sakę w okolice środka boiska. Tej sytuacji przyglądał się Martinelli i tuż po tej pogadance został uruchomiony podaniem. Walker jeszcze nie dotarł na pozycję, poszło podanie do Calafioriego, który strzelił gola sezonu w EPL, ale w sposób niespotykany z tej pozycji (ułożenie nogi). Guardiola dlatego skopał krzesło, bo się wściekł na sędziego za to, że za wcześnie Arsenal wznowił grę. Przy kolejnym kornerze dla Arsenalu Gabriela krył Walker, kilkakrotnie go klepał, żeby zasygnalizować swoją obecność, ale Brazylijczyk i tak się mu urwał. Stałe fragmenty Arsenalu przypominały rozrysowane zagrywki z NBA. Można powiedzieć, że Martinelli postawił Edersonowi zasłonę, co było przedmiotem analizy VAR. No i w 48. minucie, czyli ponad minutę po upływie doliczonych 7 minut (nie było powodu do przedłużania), Trossard niepotrzebnie sfaulował Bernardo i poszedł za piłką, którą kopnął w momencie gwizdka. Sytuacja podobna do tej sprzed kilku tygodni z Rice’em i znowu kontrowersje dotyczyły niekonsekwencji, bo wcześniej Doku nie został ukarany kartką za grę po gwizdku. Wykluczenie Trossarda zniszczyło mecz. W pewnym momencie drugiej połowy statystyka podań wynosiła 142 - 5, chyba w 80. minucie posiadanie piłki 88% City, a na koniec 27 prób strzeleckich do 0. W końcu City uratowało punkty, ale Arsenal się postawił i był bardzo blisko wielkiego wyczynu.
    W minionym sezonie takim przedziwnym meczem był Tottenham - Chelsea, kiedy grający w drugiej połowie w 9 Spurs bronili się na wysokości połowy boiska, pozwalając Chelsea na niezliczone czyste pozycje. Pękli w 80. minucie i skończyło się hat-trickiem Jacksona oraz wynikiem 1-4.

• @Sensideas
      @Sensideas День назад

Trafna analiza, dzięki ;-)

• @LANDRIYT
      @LANDRIYT  День назад

Chyba muszę Cię zatrudnić ;) Rzeczowy i konkretny komentarz z analizą! To się szanuje

• @tomistrawa2440
    @tomistrawa2440 День назад +7

Lewy się starzeje coraz częściej marnuje rzuty karne i to nie jest złośliwość tylko spostrzeżenie

@ilovepoland5978 День назад +7

I jeszcze przepychanie Mbappe I dawanie mu tych karnych bo chlopaczek nic z grania nie strzela, ale żałosne

• @Cashcraft683
      @Cashcraft683 День назад

Co to znaczy "przepychanie Mbappe"? Każdy karny podyktowany w tym sezonie dla Realu był słuszny ale wystarczy zaznajomić się z przepisami. Warto nadmienić również że mając taki napad, karnych będzie więcej bo obrońcy muszą stosować radykalne środki.

@ilovepoland5978 День назад

@@Cashcraft683 ja to nie mówię o tym czy im sie należał karny a kto go wykonuje, aby nie wkurwiccc kibicow realu ,ze zaplacili za goscia tyle hajsu a lipe gra 😎

​@@ilovepoland5978Okej moj błąd 😊 A co do karnych to raz wykonuje Vini a raz Mekambe

• @MinterEvergreen
      @MinterEvergreen 16 часов назад

Ten karny co Endrick był przcisnięty mocno poza polem to też słuszny?

@Cashcraft683 15 часов назад

@@MinterEvergreen A nie? Znasz zasady? "If a defender starts holding an attacker outside the penalty area and continues holding inside the penalty area, the referee must award a penalty kick."

• @Brynica
    @Brynica День назад +4

3:15 Ja wiedziałem że Kepa jest bramkarzem Wisienek, od sezonu 18/19 po udanym sezonie w Chelsea stał się moim ulubionym bramkarzem do nadal. I od tego sezonu wiem gdzie grał, ile zachował czystych kont i w ilu meczach wystąpił

• @jfbxjk3037
      @jfbxjk3037 10 часов назад

Współczuję

• @Brynica
      @Brynica 10 часов назад

@@jfbxjk3037 bo co? nie mogę mieć innych ulubionych piłkarzy niż ronaldo czy messi?

@jfbxjk3037 7 часов назад

@@Brynica no możesz,ale czemu dzbana który nie umie zejść na ławkę kiedy trener go prosi

• @TomekSalamonik
    @TomekSalamonik 2 дня назад +4

Miłego dnia

• @brunonswientek8211
    @brunonswientek8211 День назад +1

Haland powinien za tę uderzenie piłką powinien dostać czerwoną kartkę i 2 mecze pauzy

@aleksanderkarski9239 День назад

Jeszcze potem po wznowieniu gry przez Arsenal Haaland staranował bodajże Rice'a, sędzia nie widział.

• @arturjanus5651
    @arturjanus5651 День назад

Fajny, fajny materiał !🔥
    Jest tak dużo teraz materiału o piłce, że nie dziwie się że Landri nie wyrabiasz się... 😯
    Pozdro i nie poddawaj się ! Robisz świetną robotę 💪

• @jozefwarzyszynski226
    @jozefwarzyszynski226 День назад +2

Nie moge zrozumiec postawy pilkarzy .Dlaczego nie zejda z boiska jesli sedzia tak zle sedziuje.Ktos musi to zrobic pierwszy raz tak aby cala pilkarska rodzina zrozumiala ,ze sedziowanie jest na poziomie NIEDOSTATECZNYM FIFA i UEFA musza dokonac zmian w przepisach.Ten sam faul nie moze miec roznych decyzji sedziego bo to doprowadza pilkarzy do szalu .Nie chce byc wrozbita ale moze wreszcie dojsc do niebezpiecznych sytuacji na boisku.Wczorajszy necz Getafe --.Leganes,pilka w polu karnym uderza w reke pilkarza a sedzia pokazuje grac dalej bo pilka odbila sie od murawy-hahahahahah

• @LANDRIYT

Ale na nich trzeba do okienka czekać, mają kontrakty... barca teraz nie może kupić

• @bartix8301
    @bartix8301 День назад +1

To ze piłkaze z la liga czasem zwyzywaja sedziow to normalnosc

@ilovepoland5978 День назад +3

Jak zwykle pilkarzyki Realu ,mogą robic co chcą na boisku ,dobrze tam w łapę dają 😂

@mateuszmarianowski4627 День назад

Szczęsnego to ja darze taką sympatią że jak przejdzie do Barcelony to będzie mi smutno

• @rusek6403
    @rusek6403 День назад

Z racji że jestem kibicem Arsenalu to transakcja która była między wisienkami a arsenalem Neto przyszedł do nas bo ramsdale poszedł do świętych a wisienki musiały ogarnąć kogoś na bramke

@PROfesor04 День назад

Ja powiem tak. Słyszałem o transferze Kepy, ale jak by mnie ktoś zapytał gdzie on gra to bym nie wiedział.

• @Gumis_miki
    @Gumis_miki День назад +1

Szczerze chciał bym zobaczyć navasa w bramce Barcy ale myślę że jeśli Barcelona by chciała to navas niezbyt bo przecież bronił bramki w Realu Madryt

• @szymonsurlas858
    @szymonsurlas858 День назад

wydaje mi się że tego karnego nie powidło być bo on miał nogi poza linia pola karnego jedynie co to upadł w nim . kozak odc

• @OliwerSmolny-qx1jw
    @OliwerSmolny-qx1jw День назад

To jest jakieś dziwne jak Szczęsny może gdzieś przejść jak on dopiero co kariere skonczyl