Téglás Gokart Sprint #2 - 70+kg Kategória - Káosz A Normál Rajtrácson - Bodnár Bence

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 29 апр 2022
  • A második helyről vághattam neki a 70+kg kategória normál rajtrácsos futamának, ahol már az első körben elúszott a versenyem. A folyamatos dodgem szerű lökdösődés kicsit sok lett és ki is tessékeltek engem... Ha mindez még nem lett volna elég, még két incidens történt a futam alatt. :(

@peterhalmai1986 2 года назад +46

Az nem kérdés hogy jól nyomod e, mert igen, viszont csak nyugodt idegrendszerrel lehet ezt a sportot űzni, látszódott hogy az első kiforgatás után idegből vezettél, ami nem jó. Néha el kell tudni venni a gázt gondolok itt a 2. szitura előrébb volt az ellenfél övé volt az ív, el kellet volna engedni és akkor nem lett volna gumifal...
    Összességében mindent bele és így tovább, csak kicsit higgadtabban :)
    További sok sikereket Kívánok!

• @skeat
      @skeat Год назад +1

El kell tudni a gázt, de az is igaz hogy a benned rejlő atomkatasztrófa is szabadul. Nem mind vagyunk Boeing AH-64es Apache harci helikopter

• @kisrece9428
    @kisrece9428 2 года назад +24

Engem is szétvetne az ideg! A tempód az láthatóan jobb a többiekétől, viszont sajnos versenyben ezeket a szitukat nehéz elkerülni! Egyébként tök jó video! Gratula, csak így tovább!

• @MrSztrogof
    @MrSztrogof 2 месяца назад

Jól mégy, ügyes vagy !
    Az hogy a harmadik balesetnél kilöktek az túlzás!
    Megpörögtek előtted, nem tudtad elkerülni az ütközést.
    Szimpla verseny baleset.

• @militaryproduction6776
    @militaryproduction6776 2 года назад +5

Ügyes voltál, itt a pályával vannak gondok. Előzni csak úgy lehet ha letolod a másikat a pályáról kb...ahogy felraktak a gumifalra az valami elképesztő volt :D nem ártana egy tükör néhány gokartra :D

• @B.BodnarSWSKARTING
      @B.BodnarSWSKARTING  2 года назад +3

Köszönöm, van némi igazság benne... De ha ügyes vagy, nagy nehézségek árán is, de lehet előzni/hibára kényszeríteni az előtted lévőt. 😁

• @imkun8681
    @imkun8681 2 года назад +6

Csak random ide tévdetem, s így látva realizálom hogy basszus mennyi szerencsésebb ember van nálam.
    Na mind1. Hát ellége sok a koca versenyzős igen, aki komolyan veszi s probál egy jó versenyt fut i annak tönkre teszik azt... látszik tudsz csávó s ne idegeljen hogy vannak ezek. Csak így tovább!

• @ivanszana
    @ivanszana 2 года назад +2

Gratula a sok megtekintéshez! ;)

• @csababeres1870
    @csababeres1870 3 месяца назад

Nagy volt a verseny az unfairplay díjért.

• @bulley91
    @bulley91 18 дней назад

4-es kanyar külső ív nem működhetett volna? lehet hogy csalóka a videó, de én bementem volna oda is...

• @pudingfos13
    @pudingfos13 2 часа назад

12:25 XDDDD

• @baloghnandor1173
    @baloghnandor1173 2 года назад +2

Nagyon szép verseny volt, pláne úgy, hogy az utolsó helyről hoztad fel.

• @markveinper1717
    @markveinper1717 11 месяцев назад +1

Szia!
    Annyit szeretnék kérdezni hogy hol van ez a gokart pálya és mennyibe kerül?
    Amúgy nagyon jó lett a videó és te is jól nyomod!

@B.BodnarSWSKARTING  11 месяцев назад +1

Szia! A pálya Tégláson van. 8 perc 4000ft, 3 alkalmas bérlet 9.900ft. Köszönöm!

• @0524Robert
    @0524Robert 2 года назад +2

Itt amatőr versenyek is szoktak lenni mint pl Màriapocson vagy csak simán összejön pár gokartozni akaró emberke?

@B.BodnarSWSKARTING  2 года назад

Ezek mind amatőr versenyek, a Sodi World Series nemzetközi sorozat rendszerében. Össze is jöhetnek csoportok máskor, de versenynapon teljes lebonyolított verseny zajlik, mint a videókon.

@0524Robert 2 года назад

@@B.BodnarSWSKARTING Köszi a választ igen most néztem meg egy másik felrakott videodat szépen nyomjátok!👍

• @MrVTOM
    @MrVTOM 2 года назад +7

Csak elkezdtem gokartos videokat nezegetni, igy dobta YT a te videodat.
    Hat, nem a te ligadban mentel. Engem is szekbol nezve idegesitett, gondolom akkor teged mennyire. Eloszor kiloknek, aztan ossze-vissza mennek elotted varosnezos tempoban, aztan ujra kiloknek.
    Nyugtasson a gondolat, h fenyevekkel jobb voltal naluk!!

Köszönöm!! Hát igen, eléggé aggasztó helyzet volt ez a 12 perc így, dehát nem lehet mindig tiszta versenyt futni sajnos 🙄