ДЕРБІ ХАРКІВЩИНИ НА АФДО! ФК «Колос» (смт. Сахновщина) 2:1 ФК «Авангард» (м. Лозова)

• Опубликовано: 21 сен 2024
  • Відкривав програму туру поєдинок «Колос» - «Авангард». Між собою колективи зустрічалися вперше, тому спрогнозувати фаворита було складно. Також вперше в історії нашої Суперліги відбулося Харківське дербі!
    У першому таймі команди вели рівну боротьбу і перевіряли на міцність оборону суперника, а у голкіперів було дуже багато роботи. Перше взяття воріт у зустрічі було зафіксовано на 28-й хвилині, відзначився Бакулін Антон, вивівши Сахновців вперед. «Авангардці» одразу намагалися відігратися, але забити до перерви так і не вдалося.
    У другій половині гра стала напруженіше, накал емоцій зростав з кожною хвилиною. На 60-й хвилині чудова можливість з’явилась у колективу з Лозової, якою скористався Басалаєв Євген, зрівнявши рахунок. Останні 30 хвилин стали найгостріше у зустрічі. Глядачі побачили багато яскравої боротьби, а кожна з команд намагалися загострити гру і з останніх сил вирвати цю перемогу. На 90-й хвилині господарі поля досягли своєї мети, коли після удару Воробйова Богдана м’яч відправився у сітку воріт. За такий дуже малий проміжок часу зрівняти становище гостям так і не вдалося. У підсумку арбітр матчу Володимир Головко зафіксував мінімальну перемогу колективу з Сахновщини з рахунком 2:1.