Фундамент будинку 2024. Тип фундаменту "Т-образний стрічковий фундамент"

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 8 мар 2024
  • Т-образний стрічковий фундамент виконаний у 2024
    Замовити послугу: ale-sta.com
    #фундамент
    #фундаментстрічковий
    #фундамэнтленточный
    #ленточныйфундамэнт
    #стрічковийфундамент
    #фундаментбудинку
    #фундамэнтдома
    #фундаментстакани
    #стаканифундамент
    #стаканфундамэнт
    #фундамэнтстаканы

Комментарии • 15

  • @H2OGAME
    @H2OGAME 4 месяца назад +2

    супмерськи виконана робота. Молодці, браво хлопці!

    • @ale-sta
      @ale-sta  4 месяца назад +1

      Дякую)

  • @AY.Engineering
    @AY.Engineering 4 месяца назад

    Шедевр!!!
    Мало того, що в проєкті скрізь показаний замалий захисний шар для бетону, що контактує з грунтом, то ще й про гідроізоляцію, указану в пункті 12 (лист 6) будівельники забули 🤣
    На 2:45 чітко видно, що пункт 4 з того ж 6 листа не виконується - стики стержнів зроблені не в розбіжку. Плюс, на стику три стержні, а не два - схоже, робочі поставили арматуру встик, а виконроб потім змусив додати між ними додатковий стержень, щоб з'єднати. Або просто всі ліниві і зробили, як легше. В будь-якому випадку, арматура там не працюватиме, як запроєктовано.
    На розрізах 1-1 та 3-3 показано, що короткі стержні ідуть всередині, а довгі назовні. Це є правильним в даному перерізі, так як саме короткі сприймають більший момент, а довгі стержні ззовні забезпечують їх стабільність. У вас зроблено навпаки. Знову не працюватиме, як запроєктовано.
    Хомути погнуті невірно. На кресленнях показано, що краї загинаються всередину бетону. Тобто, загнуті на 180 градусів. У вас загнуті на 90. На 180 гнути сенсу немає, достатньо 135, але важливо, щоб кінець хомута був загнутий всередину колони. Інакше вони "розпустяться" при горизонтальних навантаженнях.
    Влаштовувати опалубку для підбетонки в стрічковому фундаменті - це якийсь новий рівень здирництва. У вас же тут не котлован викопаний - просто залийте стрічку бетоном по ширині і все. І Вам простіше і клієнту дешевше. Та і у випадку котловану - копаєте на дні стрічку невеликої глибини і заливаєте підготовку.
    Але краще всього в цьому відео - проєкт.
    Навіщо 10см бетонної підготовки?
    Навіщо мембрана під нею?
    Навіщо фундаментні балки, показані на 4-4? Суто, щоб збільшити об'єм робіт?
    Судячи по армуванню, ФМ2 розрахований на відрив. Дуже суттєвий, як для приватного будинку. При цьому фундамент знаходиться посередині, а не збоку - не може там таких зусиль бути.
    Що то за збільшення перерізу колони в ФМ2? Воно ніякої функції не виконує. Вже збільшили - ок, допустимо. Навіщо тоді менші хомути (ті, що до колони відносяться) вести до самого низу, по всій висоті фундаменту? Вертикальні стержні колони вже в товщі бетону - стабільність забезпечена.
    В нотатці 3 на листі шість написано заливати бетон безперервно. Цікаво, як інженер собі це уявляє.
    І т.д. і т.п.
    Я розумію бажання зекономити на проєктуванні - роблять вам креслення студенти, нехай роблять. Найміть одного адекватного інженера, нехай гляне вам проєкт і виправить хоч банальні помилки. Цей фундамент гірший за самобудови, яких повно на ютубі. Ні тут, ні там армування не працює, але там люди хоч гроші свої не викидають.
    Лайк поставив. Суто за те, що відео зняли.

    • @ale-sta
      @ale-sta  4 месяца назад

      Взагалі не впевнений, що у бетоні W6 потрібна гідроізоляція) Питання як буде працювати арматура, та так звана розбіжкка, яка там в принципі до одного місця, враховуючи конструктив фундаменту та марку бетону В25, так звані правило розбіжки не те, що сумнівне, воно взагалі не в тему озвучене, це ж не балка, не плита перекриття чи фундаментна плита, тут достатньо виконати правила напуску котре дорівнюе 50 діаметрам арматури). Розріз 4-4 напевне потрібен, щоб зв"язати основний фундамент з колоннами. Також цікаво яким треба бути "екстрасенсом", щоб давати оцінку конструктору не бачачи геологію, топографію та загальний проект будинку? Проект доречі робила не наша компанія бо у нас він коштував би не 1000 долларів за 2 розділи а 1500 грн. за м2, тобто більше мільйона гривень, тому ваші зауваження конструктору не доречні не кажучі, що АР та КР місцями дуже різниться)

    • @AY.Engineering
      @AY.Engineering 4 месяца назад

      >Взагалі не впевнений, що у бетоні W6 потрібна гідроізоляція)
      - Потрібна вона тут, чи не потрібна - це запитання до інженера. В проєкті написано зробити, Ви не зробили.
      >Питання як буде працювати арматура, та так звана розбіжкка, яка там в принципі до одного місця, враховуючи конструктив фундаменту та марку бетону В25, так звані правило розбіжки не те, що сумнівне, воно взагалі не в тему озвучене, це ж не балка, не плита перекриття чи фундаментна плита, тут достатньо виконати правила напуску котре дорівнюе 50 діаметрам арматури).
      - КОЖНА теза в цьому абзаці неправильна.
      Але неважливо, бо, знову таки, це інше запитання і розбиратись в цьому не Ваша робота. Ваша робота була зробити по проєкту, а не ігнорувати його, як роблять "шабашники" 🙂
      >Також цікаво яким треба бути "екстрасенсом", щоб давати оцінку конструктору не бачачи геологію, топографію та загальний проект будинку?
      - Я описав виключно ті речі, для оцінки яких достатньо інформації на відео. "Екстрасенсорних" здібностей тут стільки ж, скільки треба Вам, щоб знати, що будувати атомну електростанцію для живлення одного приватного будинку - занадто. Гіперболізований приклад - так, але ідею ілюструє.
      >Проект доречі робила не наша компанія бо у нас він коштував би не 1000 долларів за 2 розділи а 1500 грн. за м2, тобто більше мільйона гривень, тому ваші зауваження конструктору не доречні
      - Зрозумів, замовник зекономив на проєктуванні, а не Ви. Зауваження до проєкту актуальні і доречні - від того, хто саме зекономив кількість помилок не зменшилась. Ніяких претензій до Вас - це не Ваша відповідальність і не Ваші проблеми.

    • @ale-sta
      @ale-sta  4 месяца назад

      @@AY.Engineering Дурний не побачить розумний зробить вигляд, що не побачив! Ви фактично зізнались, "я написав сторінку зауважень але робота шедевр") Взагалі ваші "зауваження" абсурдні, особливо з урахуванням того, що тут буде гідроізоляція а проєкт досить умовний а конкретні параметри встановлюе замовник та ЙОГО БЮДЖЕТ! Якщо я вам намалюю кріпити мауєрлат на шпильки а ви закріпете на проволку, хто буде неправий?)

    • @AY.Engineering
      @AY.Engineering 4 месяца назад

      >Ви фактично зізнались, що я написам сторінку зауважень але робота шедевр
      Я не це мав на увазі.
      Зауваження по невідповідності виконаної роботи до проєкту - це до Вас.
      Зауваження по проєкту - в даному випадку до замовника, так як тут він спробував зекономити. Якби замовник попросив Вашу компанію переглянути проєкт, тоді це було б до Вас. А так як Вам за цю послугу ніхто не платив, то ніяких претензій.
      >Якщо я вам намалюю кріпити мауєрлат на шпильки а ви закріпете на проволку, хто буде неправий?)
      Якщо Ви дали мені інженерні креслення, а я їм не слідував, то я винен - які тут запитання?
      Якщо у мене, як виконавця робіт, є потреба щось змінити по якійсь причині, чи я бачу помилку на кресленнях, то рішення одне - обговорити з інженером і зробити, як він скаже. Інакше навіщо це взагалі проєкт, якщо його міняти можна на свій розсуд?

    • @ale-sta
      @ale-sta  4 месяца назад +1

      @@AY.Engineering Проблема у тому, що більщість рішеннь правильні (це, що до шпильок чи проволки у мауерлаті. Любий архітектор чи конструктор визнає будь які зміни, якщо вони економічно виправдані та правильні!!! Мені здається, що ви не побудували жодного будинку та абсолютно не маєте досвіду у цій сфері. Ви говорите цілком правильні речі але не уточнюєте деталі які формують РЕАЛЬНІСТЬ а не казки з підручників!!!

  • @user-pn2wu3mf7i
    @user-pn2wu3mf7i 4 месяца назад +1

    Це стрічковий фундамент з розширеною підошвою, а не "Т образний тип фундаменту".
    Ніде і слова не знайдеде про "т прдібність". З таким підходом і свайно ростверковий також можна занести до Т подібного типу, щє й додати що він не перекинутий, а прямий..
    а в іншому, тримайте третю вподобайку.

    • @ale-sta
      @ale-sta  4 месяца назад +1

      Ок)

    • @H2OGAME
      @H2OGAME 4 месяца назад +2

      В розрізі такий фундамент виглядае як перевернута буква "Т" а свайно-розтверковий фундамент взагалі не схожий аж ніяк на букву! Доречі сленг у всіх різний в Іспанії наприклад данний тип фундаменту рідко застосовується, але низивається саме "Т-образний"!

    • @user-pn2wu3mf7i
      @user-pn2wu3mf7i 4 месяца назад

      @@H2OGAME свайноростверковий у перерізі не схожий на літеру "Т"...? а на що ж він тоді схожий? паля- стійка, ростверок-горизоньальна перекладина.

  • @UAcom.
    @UAcom. 4 месяца назад +2

    Як же влучно сказано "Шабашники". Наскільки гарно виконана робота, фундамент дуже не простий, супер організація та виконання!!!

    • @ale-sta
      @ale-sta  4 месяца назад +1

      Дякую)