Принципи ефективності учнівського самоврядування | Як зробити учнівське самоврядування успішним?

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 17 ноя 2024

Комментарии • 37

  • @anastasiatopchaniuk6125
    @anastasiatopchaniuk6125 4 года назад

    Я вважаю, що найпотрібнішим принципом є свідомість, самодіяльність та активність учнів. Адже від цього залежить результат, його якість, точність та швидкість виконання.
    Також мені близький пункт про конкретизацію колективних творчих справ, бо учні мають розуміти, що вони роблять, для чого це і яким чином це виконувати. Конкретизація допомагає зробити роботу чіткою та запобігає конфліктам між лідерами, депутатами і навіть педагогами.

  • @marinastrienku8940
    @marinastrienku8940 4 года назад

    Я вважаю, що принципами ефективності учнівського самоврядування - це відповідальність, ініціативність, толерантність, добровільність, самодіяльність та активність учнів.

  • @АлінаАндрущак-с2м
    @АлінаАндрущак-с2м 4 года назад

    Найважливішими принципами, які лежать в основі учнівського самоврядування я вважаю активність самих учнів, їх готовність і бажання щось робити, брати участь у різних проектах, бути ініціативними та вмотивованими.

  • @ЛакримиоараРоманюк

    Я вважаю, що принципами ефективності учнівського самоврядування - це відповідальність, самодіяльність та активність учнів.

  • @sophiadruk9203
    @sophiadruk9203 4 года назад

    Найважливіші пункти: свідомість, самодіяльність та активність учнів. Ефективна робота залежить саме від таких учнів

  • @oliaandrushchak6664
    @oliaandrushchak6664 4 года назад

    Для мене найважливішими принципами, які лежать в основі учнівського самоврядування - це активність, наполегливість, амбіційність учнів, коли у них є мотивація творити, робити та втілювати у реальність якісь круті та потрібні проєкти.

  • @Altair3803
    @Altair3803 4 года назад

    Принцип добровільності, відкритість, поваги, бажання постійно удосконалюватися, прагнути вивчення та досягнення нового, подолання перешкод. Вивчати а головне навчити та ділитися знаннями.

  • @ОленаСнігур-я8д
    @ОленаСнігур-я8д 4 года назад

    На мою думку я важаю що найважливішим із перелічених принципів у відео є сама доброзичлива вимога . Я важаю що між дітьми має бути дружелюбна співпраця якщо у колективі будуть люди які не можуть поладити вони не будуть навіть працювати разом бо їм це буде неприємо. Тому має бути гармонія .

  • @АлбинаБабан
    @АлбинаБабан 4 года назад

    Я вважаю ,що головними принципами є : свідомість,самодіяльність та активність,відповідність віковим та індивідуальним особливостям учнів, конкретика колективних творчих справ.

  • @ДенисСосєдка
    @ДенисСосєдка 4 года назад +1

    Я вважаю, що всі принципи, незалежно від навчального закладу, не повинні обтяжувати самих членів самоврядування. Тобто, самоврядування це, все-таки, середовище комфортного проведення часу для дітей, місце для творчості. Також, на мою думку, повинна мати місце субординація, адже ця співпраця це перший вступ в доросле життя, де є колектив, з певним лідером з яким потрібно радитись. Самоврядування це вже не стихійна творчість, а колективна робота котра повинна приносити певно плоди.
    З перерахованих принципів найголовнішим вважаю «конкретизацію колективних творчих справ», оскільки не знаючи конкретної цілі не можливо добитись якоїсь «конкретної» мети.
    Принципіальність повинна бути у всьому, але її має бути в міру!

  • @ЮліяПетей
    @ЮліяПетей 4 года назад

    Для мене найближчим є свідомість, самодіяльність та активність учнів. Тому,що в нас в школі всі члени самоврядування подають класні круті ідеї, які ми стараємося втілити в життя. Так як ми учні 7-11 класів, то в нас є свідомість того чоми ми хочемо робити і чи можемо це зробити. А також, знаємо, що є вмісним для життя школи😍

  • @АннаКозороз
    @АннаКозороз 4 года назад +2

    Я надаю перевагу принципу свідомості, самодіяльності та активності учнів, тому що вважаю, що кожен представник учнівського самоврядування має усвідомити свою роль в колективі та прагнути його розвитку та високих результатів роботи.

  • @АннаФлорескул-у2ш
    @АннаФлорескул-у2ш 4 года назад

    Дякую за інформацію!
    Щоб зробити учнівське самоврядування успішним, перш за все, потрібно допомагати один одному, не соромитись давати нові ідеї колективу, а також підтримувати дисципліну. Мені сподобались принципи свідомості та активності учнів. Якщо учні не будуть активними учасниками учнівського самоврядування, то в ньому не буде ніякого сенсу. Діти повинні самі хотіти вступати в самоврядування, і щоб це були не запрошення, як ви і сказали.

  • @АнгелінаКиричук-з7и

    Для мене найважливішим принципом є свідомість та активність учнів. Адже активні та свідомі учні здатні виконати спільну мету заради якої зібрались.

  • @ТетянаЮрчак-н2м
    @ТетянаЮрчак-н2м 4 года назад

    Свідома самодіяльність та активність учнівської молоді

  • @oliaandrushchak2635
    @oliaandrushchak2635 4 года назад

    Я вважаю, що всі вище перечисленні принципи важливі, але ,як на мене, то найголовнішим принципом є самосвідомість учнів, їх активність та бажання, адже для того, щоб стати успішним, досягнути бажаної цілі, потрібно перш за все хотіти цього. Якщо лідери учнівського самоврядування самі бажатимуть йти до певної мети, робити цікаві проєкти, то цим самим вони будуть і заохочувати інших учнів і разом командою може вийти непоганий і досить гарний результат😉🙂

  • @kristinaturanska8324
    @kristinaturanska8324 4 года назад

    Для мене, як для Голови Ради старшокласників школи важливий принцип доброзичливої вимоги, тому що дуже важливо коли до учнів ставляться із повагою та розумінням. При таких умов учні однозначно будуть старанно виконувати доручену їм роботу.

  • @НатальяПасична-д7ю
    @НатальяПасична-д7ю 4 года назад

    На моя думку найважливіші Принципи:
    Розширення прав ,регулярна почергова змінність ( тобто давати меншим дорогу та навчати їх чомусь) ,конкретизація

  • @ТетянаКриштопа
    @ТетянаКриштопа 4 года назад

    Для мене найближчим є принцип свідомості, самодіяльності та активності учнів. Якщо лідери учнівського самоврядування будуть активні, ініціативні то і буде результат.

  • @maksvered03
    @maksvered03 4 года назад

    На мою думку, кожен принцип є головною складовою успішного самоврядування. Але головним - свідомість, самодіяльність та активність учнів, адже учень, який має намір бути учасником самоврядування має розуміти, що це не просто виконане завдання, про яке можна забути - це є великим кроком. Учень стає - лідером, прикладом для інших. Так як я сам президент у своїй школі, для мене є головне, щоб учні розуміли шо самоврядування - це круто. Кожен, хто хоче стати учасником, має розуміти, що він робе вклад у життя школи та про це будуть пам’ятати

  • @ІринаШпірюк
    @ІринаШпірюк 4 года назад

    На мою думку всі принципи є важливими і потрібними в учнівському самоврядуванні.

  • @elizabethburdelo2839
    @elizabethburdelo2839 4 года назад

    На мою думку, найголовніші принципи учнівського самоврядування - це активність, бажання учнів, мотивація, розподіл обов'язків, дружність, працелюбність.

  • @ТетянаБока-у9х
    @ТетянаБока-у9х 4 года назад

    Мені до вподоби 2 принципи: свідомість, самодіяльність та активність учнів; регулярна почергова змінність виборчого активу. Тому що якщо діти активні та мають бажання працювати в колективі, буде хороший результат. Щодо другого принципу змінювати колектив потрібно для того щоб обмінюватися новими ідеями та знаннями.

  • @ХристяНиколайчук-е8ь

    На мою думку ,головним принципом учнівського самоврядування - це свідомість, самодіяльність, активність учнів, доброзичливість, відповідальність та індивідуальність кожного зокрема.Це основа на якій зосереджені всі інші принципи.

  • @lerasoroka6777
    @lerasoroka6777 4 года назад

    На мою думку, найбільш значущим принципом, яким керується учнівське самоврядування, є свідомість, самодіяльність та активність учасників, бо досягти справді крутих результатів можна тільки тоді, коли колектив чітко розуміє, що це потрібно для кожного з них та готовий добровільно вкладати свої сили в його реалізацію!

  • @MaksymDemianiuk-e7t
    @MaksymDemianiuk-e7t 4 года назад

    Із названих принципів мені найбільш імпонують: конкретика, змінність активу УС (на рівні школи), а також свідомість та активність учнів. Хочу додати декілька слів у відео, про те, що, на мою думку, інформативну роботу також час-від-часу треба проводити із вчителями (, бо інколи не вдається впоратися із усім навчанням, працюючи і в УС, тоді деякі вчителі не вважають роботу в УС «причиною невиконання їх завдань»

  • @ulianaklm
    @ulianaklm 4 года назад

    На мою думку, найефективнішим принципом є свідомість, самодіяльність та активність учнів. Усі важливі принципи, але чомусь я обрала саме цей. Буде самодіяльне самоврядування - буде легше закладу, буде активне самоврядування - буде багато різних проєктів, ініціатив, тренінгів, заходів, буде свідоме самоврядування - буде більш точніша та правильніша їхня робота тощо

  • @ІннаГергелійник
    @ІннаГергелійник 4 года назад

    Всі принципи важливі на певному етапі роботи учнівського самоврядування, вони взаємопов'язані між собою

  • @loraoksentiiuk6597
    @loraoksentiiuk6597 4 года назад

    На мою думку основними принципами є свідомість, самодіяльність , активність учнів , а також цей принцип неможливий без врахування індивідуальних та вікових ослбливостей учнів

  • @СаняФарбатюк
    @СаняФарбатюк 4 года назад

    Як на мене то всі принципи сказані у відео є правильними на 100%.

  • @Яна-ш5р1з
    @Яна-ш5р1з 4 года назад

    Мені здається, найефективнішим принципом учнівського самоврядування є свідомість, самодіяльність та активність учнів.

  • @ГабриелаЗлотарь
    @ГабриелаЗлотарь 4 года назад

    На мою думку, всі перечисленні принципи необхідні для учнівського самоврядування...Але все ж таки, активність і бажання, свідомість та самодіяльність є найважливішими.

  • @katerinayerechuk7052
    @katerinayerechuk7052 4 года назад

    На мою думку, всі принципи ,які були сказані у відео, необхідні для учнівського самоврядування. Але все ж таки свідомість , самодіяльність та активність є найважливішими.

  • @СергійРудик-з2в
    @СергійРудик-з2в 3 года назад

    Дуже погано коли маленька школа, і самоврядування перетворюєтьна на фактичний орган який не виконує ніяких функцій, бо не вистачає учнів для того, аби просто сформуватми кілька управлінь

  • @ІраБілик-ж1ш
    @ІраБілик-ж1ш 4 года назад

    Моя думка заключається в тому, що активність учнів є найважливішою складовою самоврядування закладів навчання.

  • @МаксиміліанМіхалчан

    На мою думку всі перераховані принципи у відео є важливими.

  • @IrenKleim
    @IrenKleim 4 года назад

    Головними принципами є самосвідомість, активність та доброзичливість. Без самосвідомості та активності учнівське самоврядування не досягне бажаних результатів, відсутність прогресу. Без доброзичливості та взаємоповаги не вийде побудувати міцні відносини в колективі.