Julek w poniedziałkowym poranku: z tej grupy nie da się nie wyjść
    Piłkarze we wtorek: pa tera

• @wypaz666
      @wypaz666 Год назад

W programie z Wojtkiem Pielą, powiedziałem, że już awansowaliśmy na Euro. Przepraszam wynik może być tylko jeden Albania na mistrza Euro.

@szymon3409 Год назад +1

@@wypaz666I cyk, już wiemy, że Albania nie będzie Mistrzem Europy Julek 😅

@szymon3409 Год назад +28

Przed nami jeszcze 5 finałów.

• @Leszczynskii
    @Leszczynskii Год назад +12

Podczas meczu mam lepsze rzeczy do robienia niż siedzenia na domówce, np. oglądanie meczu, ale potem lubię sobię odpalić i posłuchać jak mówicie o różnych rzeczach, bo często są to ciekawe tematy w przeciwieństwie do piłki nożnej. Często puszczam was w tle i jest dosyć znośnie, a gdy dochodzi do tego historyczne wydarzenie jak przejebanie z Mołdawią to już w ogóle jest średnio. Dziękuję.

• @queven369
      @queven369 Год назад +2

Najlepsze są te opinie co są nieaktualne po 15 min. Świetnie bronimy, Mołdawia nie oddaje strzałów, mamy kontrole nad meczem. Spokojne zwycięstwo.

• @HaldirZero
    @HaldirZero Год назад +46

Leszek zrobił taktyczny majstersztyk unikając takiej porażki 😅

@szymon3409 Год назад +15

Ja się obawiam, że Leszek wie o jakiejś jeszcze większej porażce. I na nią wróci.

• @ciasnymicha1167
      @ciasnymicha1167 Год назад +5

@@szymon3409 Mam coraz większe obawy, że to Leszek jest tym mitycznym "bogiem futbolu"

@HaldirZero Год назад +20

Fajnie się ogląda domówkę z odtworzenia, jak chłopaki około 60 minuty powoli zdają sobie sprawę z nadchodzącej katastrofy 🥲

@HaldirZero Год назад +2

1:45:49 Julek nawet przewidział obronę Częstochowy od 80 minuty. Kto by pomyślał, że to Mołdawia będzie wykonywać naszą popisową obronę

• @Tek2828
    @Tek2828 Год назад +5

To będzie w piątek najlepszy odcinek tetrykow ever Leszek wskakuj w trampki i wracaj na nagranie

• @kolanos0
    @kolanos0 Год назад +26

Julek: "A pamietasz mecz reprezentacji Polski, żeby nasz bramkarz nie miał nic do roboty?"
    Źle się zestarzało

• @MichaKendziorek-Skolimowski
      @MichaKendziorek-Skolimowski Год назад +1

Bardzo uroczo się teraz tego słucha.

• @RuskyBB
      @RuskyBB Год назад

Słucham dzisiaj z odtworzenia, jestem po 1 połowie. Komentarze po bramkach, jak i po całej 1 połowie zestarzały się nie brzydko, ale wręcz obrzydliwie, paskudnie i przebrzydle.

@kptyossarian1881 Год назад +13

To jest dramat. Ktokolwiek spróbuje nas lekko przycisnąć, to jesteśmy obsrani. Naprawdę zaczynam się obawiać o mecz z Wyspami Owczymi...

@MichaKendziorek-Skolimowski Год назад

To byłoby piękne, a zwłaszcza Kowal w pomeczowym hejt-parku. Bo w piłce najważniejsze jest błaznowanie ;-)

• @Sig509
    @Sig509 Год назад +7

Fun fact, Mołdawia jest 171 drużyną w rankingu FIFA (na 211, ostatnie jest San Marino).
    Jakoś wątpię czy kiedykolwiek przegraliśmy w dorosłej piłce nieważne czy w meczu o coś, czy o pietruszkę z niżej notowaną drużyną xD i to nie jakieś 1:0 psiwm swędem strzelone, ale oni nam 3 bramki strzelili i jak się rozkręcili, tak nie przestali cisnąć :D

• @ClintDempsey-dh1iv
      @ClintDempsey-dh1iv Год назад +4

Mówili na Meczykach, że nigdy. Ten przeciwnik jest najniżej notowany jeśli liczymy porażkę.

• @rippogon999
      @rippogon999 Год назад +3

polska w rankingu elo byla 25 spadla na 33 moldawia awans z 150 na 140 ranking lepszy niz fifa, wiem ze nikt nie pytal ale spoko

@szymon3409 Год назад +4

Fun fact:
    1)Leszek z Julkiem robią Domówkę z Czechy-Polska - dostajemy lańsko i 2 szybkie w 2 minuty,
    2) Tetrycy z Julkiem nie robią Domówki - wygrywamy z Albanią,
    3) Kuba z Julkiem robią Domówkę - łamak z Mołdawią.
    Normalnie jeźdźcy Apokalipsy: Miedź spuścili do I ligi, Stomil - nie awansował, teraz wzięli się za kadrę 😅😅😅

@szymon3409 Год назад +6

1:55:00 - Olki mówi, że jest wstrząśnięty. Biedak, jeszcze nie wiedział, co go czeka za niespełna 6 minut. Ale futbolowi bogowie mszczą się okrutnie za ten rajd Lecha w LKE.

• @maciek.u
    @maciek.u Год назад +6

Czarny dzień dla polskiej piłki, czyli dzień jak codzień. Naprawdę nie wiem, co jest z nimi nie tak, przecież to są na papierze dobrzy piłkarze. Nawet po golu na 2:1 na papierze powinni skoczyć Moldawii do gardła i wybić im jakiekolwiek myśli, co do nawet remisu w meczu. A nie dać sobie wbić we frajerski sposób jeszcze dwie bramki.
    Teraz mamy szansę na wyjście z grupy. Na osranym papierze

• @gwiazdor1
    @gwiazdor1 Год назад +8

Mołdawia szok! Top!

• @rusty_cohle
    @rusty_cohle Год назад +4

Po golu kontaktowym dla Stworów zapowiedziałem wszystkim znajomym dookoła że bramkę strzeli na 100% Baboglo. Ze względu na nazwisko. Nie rozczarowałem się xD

• @Sig509
    @Sig509 Год назад +5

Jak Julek odpalił telefon pod koniec to wyglądało jak walizka z Pulp Fiction. xD 2:28:01

• @skorpion8051
    @skorpion8051 Год назад +6

brawo Mołdawia

@ClintDempsey-dh1iv Год назад +2

Panie i Panowie Bednarek powiedział, że w przerwie myśleli, że wygrają na stojąco i że myśleli już o wakacjach. Dla takich chwil ogląda się Tetryków.. Liczę na Was w piątek. A i bardzo się cieszę z wygranej Mołdawii. Oby panowie od premii nie dostali się na Euro, najlepiej przegrywając wszystko do końca.

Oni chyba nie wyjdą z tego „O to chodzi!”, a odcinek będzie szedł na czasowy rekord. To, ile contentu nasi dostarczyli w drugiej połowie, No to się w pale nie mieści, a mamy dopiero środę wieczór 😀

• @pioterzpienkowa9347
    @pioterzpienkowa9347 Год назад +3

Julek w 50. minucje: wymęczone zwycięstwo, moj scenariusz sie sprawdza.
    Piłkarze: to pa tera

• @robertpaterak3899
    @robertpaterak3899 Год назад +3

mecz Czechy-Polska komentuje Borek wynik 3-1, mecz Mołdavia-Polska komentuje Borek wynik 3-2 można tu zauważyć pewną prawidłość ha,ha

• @rawairek
    @rawairek Год назад +1

Ja tu tylko przyszedłem z dwiema rzeczami.
    1. Najśmieszniejsze jest to, że nawet sam rzecznik prasowy kadry Mołdawii nie brał pod uwagę wygrania meczu z Polską - serio, gość w wywiadzie dla Jana Mazurka powiedział: _"Ciężko w takim układzie urywać jakieś punkty, nie mówiąc już o wygrywaniu. Skoro jednak udało nam się zremisować z Czechami, z Polską może być tak samo."_
    2. Wraz z wami symultanicznie słuchałem live'a z Weszło - zatem jedyny plus z tego dnia to możliwy voucher z KFC do wzięcia z "rąk" Paczula xD

Ale pięknie się teraz słucha komentarza Julka i Olkiego po pierwszym golu ;-)

• @emisiek1908
    @emisiek1908 Год назад

Bardzo fajnie się słucha waszych komentarzy w trakcie pierwszej połowy, znając finał meczu 😅

• @sebastianp7338
    @sebastianp7338 Год назад +6

Przy stanie 2:1 dla Polski postawiłem 10 zł na Mołdawię........wygrałem 660zł. Jak tu nie kochać naszej kadry:)

• @Destroy666x
      @Destroy666x Год назад

Więc to twoja wina, podkusiłeś bogów futbolu

@sebastianp7338 Год назад

Pierwszy raz w taki sposób Bogowie mnie wynagrodzili :)

• @p4wel1sko
      @p4wel1sko Год назад

On ich nie podkusił, tylko złożył ofiarę.

• @wojciechkoodziej2405
    @wojciechkoodziej2405 Год назад +1

Muszę obejżeć wasze reakcj. Na przyszłość, może róbcie filmiki po domówce z samych reakcji na gole.
    5!

• @tsereda86
    @tsereda86 Год назад

To był prawdziwy szok😮🔝

@szymon3409 Год назад +3

W sumie futbol jest logiczny. Czesi nas opędzlowali na luzie, a w Mołdawii remis. To czego my się spodziewaliśmy?😂

• @rogerodrzutowiec544
    @rogerodrzutowiec544 Год назад +3

Szok top kwadrat

• @konusRTV
    @konusRTV Год назад

Pamiętam jak Leszek i Kuba cieszyli się z Mołdawii z tego koszyka. Jak się wszyscy razem śmialiśmy z tych gagów, że możemy przegrać bo jesteśmy tacy słabi HEHE. Mołdawia powiedziała sprawdzam.
    (Z pomocą stworów i futbolowych bogów oczywiście)

• @lena.bezcyferek
    @lena.bezcyferek Год назад

Też poszłam spać po pierwszej połowie. Nadrabiam teraz.

• @Borracho-y-loco
    @Borracho-y-loco Год назад

W pierwszej polowie Moldawia stała przestraszona na 30ym metrze. W drugiej atakowali pressingiem i wielcy technicy, na czele z Zielińskim obsrani tracili piłkę. Próby gry ataku pozycyjnego kończą się katastrofa.

Jak się rano dowiedziałem, że Polska przegrała od razu dzień zaczął zapowiadać się lepiej. Nic tak dobrze nie wychodzi polskim dziennikarzom/komentatorom sportowym jak jechanie po kadrze, a to bardzo uprzyjemnia pracowe wypełnianie tabelek.

• @Matrioszek
    @Matrioszek Год назад

Brawa dla Mołdawii! Dobrze tak Polakom za obrażanie i lekceważenie innych. A uciszenie pisiarskich "znafców" bezcenne.

• @coorier
    @coorier Год назад +3

W Europie nie ma już słabych drużyn

• @lukaszkoszaka3038
    @lukaszkoszaka3038 Год назад +1

Kara za lekceważenie "Stworów z Mołdawskich Lasow". Lewandowski pokazał że jest dobrym piłkarzem ale nie jest kapitanem reprezentacji tylko osoba która nosi opaskę kapitana . Brak wyjścia do kibiców po meczu na konferencję prasową . To nie jest dobry kapitan kiedy kadrze nie idzie. Kamil Glik kiedyś Marcin Wasilewski , Kuba Błaszczykowski to byli ludzie z charakterem serduchem dla kadry. Eksperci oczekują że Zieliński będzie grał jak Luka Modric. On już ma 80 spotkań w kadrze najlepszy jego mecz Polska Dania z 2013 roku w Gdańsku od tego czasu nic . Zauważcie że kiedy przychodzi granie w kadrze dwa mecz to prawie nigdy nie ma dwóch wygranych . Tak samo jak granie co trzy dni w klubach to polskie kluby nie potrafią tego łączyć. Selekcjoner powinien zobaczyć kto jest mocny w danym dniu A nie tydzień temu w lidze . W Portugali to potrafił zabrać Ronaldo opaskę kapitana zdjąć go z boiska albo nie powołać. Zlekcewarzyli Mołdawia totalnie i myśleli że to się jakoś dogra samo.

• @boloz8805
    @boloz8805 Год назад +2

Wyjscie z grupy na mudialu sie nie podobalo to macie.

• @ikkikurogane817
    @ikkikurogane817 Год назад

To nie jest wypadek, to nie jest nawet przypadek. To jest zdrada, zdrada, po trzykroć zdrada. Przerzucam się na curling na pustyni albo na żużel na bmxach

• @bartekes4291
    @bartekes4291 Год назад +2

mając resztki honoru powinni przeprosić kibiców przed tv, a tym co byli na stadionie [grajki umówmy się mają "trochę" siana] zrzucić się i zwrócić hajs za bilety i przeloty. kurwa skandal.

• @czeslawmchaqu3746
    @czeslawmchaqu3746 Год назад +1

Dziadek Santos wyczerpał już kredyt zaufania. Czekanie na jego kolejne odpały będzie osądzone jako współudział w podpalaniu chaty naszej piłki. Już teraz potrzeba strażaka!!! Trenerzy Bartoszek i Ojrzyński są dostępni, a po odpowiednich staraniach Kuleszy da się wyciągnąć Kamila Kuzerę z Korony Kielce.

• @Wujeeek
    @Wujeeek Год назад +1

Piekło jest w nas. Nie gdzieś o dwa kroki stąd...

@FredzioAndradina Год назад

A propos kursów, po niezaliczonym golu na 2:2 po rożnym Mołdawii na fortunie było 70.0 na zwycięstwo Mołdawii. Przeszła mi przez głowę myśl postawienia, ale uznałem, że pewnie będzie remis, bo "nie no, tyle to nie".
    Tak więc reasumując zazdroszczę Julkowi, któremu ten mecz zwisa i powiewa, mi perspektywa zgarnięcia ponad 100zł za włożone dwa ciągle doskwiera. XD

• @Rosinhio77
    @Rosinhio77 Год назад +2

Papszun time😂😂😂

• @Sig509
    @Sig509 Год назад +1

Uroczy jest jeszcze tweet Kuleszy. Może dzban nauczy się, że futbolowi bogowie radzą twittować po zakończeniu meczu, a nie w trakcie, że "prowadzimy" xD

• @_Kosa_
    @_Kosa_ Год назад

Klasyczny łamaczek

• @wojciechdus4249
    @wojciechdus4249 Год назад

1:04:50 Olki znowu wychodzi na prawdziego eksperta. Po raz kolejny, podobnie jak w przypadku Miedzi Legnica sprawdza się zasada, że sukces to pierwszy krok do upadku.

• @Wiaraizabawa
    @Wiaraizabawa Год назад +2

Wiemy już gdzie jest Leszek. Wybrał się do Mołdawii, gdzie w przerwie meczu z Polską zamienił ich zawodników na stwory z mołdawskich lasów, które dzięki swoim nadprzyrodzonym mocom ograły nasza husarię.

@DKdamian Год назад

Panowie myślałem że to co mówiliście w poranku trzeba brać z przymrużeniem oka. Ale jednak okazuje się, że nie trzeba mieć drogiego studia i garnituru aby przewidzieć co się wydarzy czyli po "wspaniałej" wygranej z Niemcami dostajemy w trąbę od stworów z mołdawskich lasów. Nie żałuję że usnąłem po pierwszej połowie a domówkę sobie obejrzę z odtworzenia. Szok. Nie top

@szymon3409 Год назад

Jak tak dalej pójdzie, to my nie tylko nie awansujemy na Euro, choćby przez baraże, ale dokonany niemożliwego - spadniemy z grupy eliminacyjnej. Ciekawe gdzie się wtedy spada 😂

• @sawomirharner8382
    @sawomirharner8382 Год назад

Jakaś domówka na igrzyska europejskie jest planowana?

@queven369 Год назад

Hah włączyłem transmisje po 0:2 bo stwierdziłem że spokojnie to wygrają a kamera była tak koszmarna więc stwierdziłem że nie będę się męczył bo i tka nie widzę co się dzieje po drugiej stronie boiska...

• @dziendobryyyy
    @dziendobryyyy Год назад

Gdyby Lewandowski słuchał Leszka wiedziałby, że wszystko zawsze wyjdzie, i że jeśli nie wie co powiedzieć powinien przeprosić, a najlepiej Brzęczka i Michniewicza

• @adahaus
    @adahaus Год назад +2

Tu potrzeba psychologa a nie trenera. Jak można być tak obsra... Lewandowskiemu odebrać opaskę i tak mu ona do niczego nie jest przydatna.

Poczekajta i zobaczyta. Ta opaska jest tęczowa na lewej (sic!) stronie!

• @Lukasz-Lukasz
    @Lukasz-Lukasz Год назад +1

Jak to w dowcipie o Jasiu: jeszcze tylko wpier.ol i wakacje

• @drewnianachatkaleobeenhakk1823

Stwory z mołdawskich lasów obstawiły łamaka

• @Sig509

Może Jakub spytasz szanownej małżonki jakie ma hipotezy jako psycholog sportu na to żenujące (i powtarzające się) siadanie mentalu reprezentacji Polski przy najmniejszych problemach z przeciwnikami, z którymi mają "obowiązek" wygrywać?
    Czytałeś też, ze 12 lat temu Mołdawia ostatni raz wygrała mecz w eliminacjach czegoś. Z kim? W jakim jesteśmy ekskluzywnym towarzystwie?

• @mateuszkarczewskitrenerper687
    @mateuszkarczewskitrenerper687 Год назад +1

kto po meczu?
    w 80 min był kurs na Mołdawię 15, dawali za inny kupon casha 128 i miałem ochotę postawić za wszystko na 1
    ale odpuściłem :D

• @TomaszKochansk
    @TomaszKochansk Год назад

Faktycznie Góralski niepotrzebny! Teraz to widzę! Po co ma się chłopak w tym otoczeniu patałachów kompromitować! Na boisku są sami wspaniali fachowcy i na pewno, któryś zaryzykuje karierę i wsadzi nogę, żeby przerwać... Na bank!

• @zickoxgamesaxr3828
    @zickoxgamesaxr3828 Год назад +3

Paulo Sousa wróć

• @Tek2828
    @Tek2828 Год назад

Wyspy Owcze już stoją z łańcuchami i siekierami w barwach wojennych spoceni i ryczący jak Zombie

@andrzejsadowski6820 Год назад +5

Polska reprezentacja? DUPACJA a nie reprezentacja!

• @arturwalczak4948
    @arturwalczak4948 Год назад

Najbiedniejszy kraj Europy z silnymi wpływami rosyjskimi. A obok Mołdawia

@Destroy666x Год назад +1

Ludzie w końcu muszą zrozumieć, źe to nie trenerzy (choć tych też mieliśmy słabych), nie umiejętności. nie brak szczęścia. Tylko w naszych koszulkach biegają od niechcenia PIZ*ECZKI czy jak by to nazwały łyse Sebki WKŁADY... Mołdawia nie wiedziała w pierwszej połowie, że może biegać po naszej części boiska. Ale nasi bezjajeczni piłkarze przestali grać, zaczęli im podawać, a na dokładkę po błędach starali się odzyskać piłkę po błędach klasycznym niskim pressingiem, więc sobie jakiś anonimowy Mołdawianin strzelił dwukrotnie z trudnych pozycji tak jakby był co najmniej Messim. Najgorszy mecz kadry jaki widziałem na żywo. A w zasadzie najgorsza połowa.