Отлично. Меня когда то рекрутер попросила изменить хронологию по опыту в резюме, тогда подумал зачем она мне морочит голову, но в последствии был благодарен
Питання не зовсім про те. Відео про те, як рекрутер оцінює відгуки на вакансію. Якщо говорити про пошук профілів і написання листів, то це інший процес, який тоочно не робиться за 30 секунд. Лист nodejs з пропозицією Java чи python - це зашквар.
на роботу потрапити - це щось за межою реальності. гіперболізована суть та роль HR-инга. Хто це взагалі придумав що HR прирівняли в господу богу який вирішує долю людини. Вже рік не можу влаштуватись на роботу бо ніхто не хоче нічого робити.
Я в шоці від коментаторів..чи то така злість до представника рекрутерів за особисті невдачі?подивіться відео про стандарти резюме в США чи в Канаді,і заспокійтеся.
Рекрутер аж ніяк не може оцінити глибину знань. Ваші навички оцінюють на інтерв’ю компетентні технічні спеціалісти. Ми витрачаємо 30 секунд на те, щоб впевнитись, що резюме відповідає запиту, який сформувала команда. Це зовсім інше. Це просто валідація заявленого вами досвіду. Наприклад. Часто буває, що кандидати присилають резюме на вакансію, яка їм подобається, проте релевантного досвіду в них немає. Наприклад, команді потрібен розробник, який вже працює з нейронною мережею. Ми отримуємо резюме html розробника. Можемо припустити, що кандидат цією темою цікавиться, але потреби команди він, на жаль, не покриє. Резюме це покаже за 30 секунд. Рекрутер аж ніяк не зацікавлений знецінити ваш досвід. Його задача в контексті перегляду відгуків - відібрати релевантних кандидатів. Якщо ж резюме не показує достатньо, то завжди можна написати кандидату і уточнити якісь факти.
@@olenaivantsova5614 в тому і справа, що рекрутер не може оцінити знання і все зводиться, до того, що головне завдання кандидата це сподобатись дівчині-рекрутеру. Бо якщо не сподобаешься за 30 секунд, то не попадеш до спеціаліста, який дійсно може оцінити знання та навики кандидата.
@@Олег-и7ц6о 1. Рекрутери - не тільки дівчата. 2. Рекрутер оцінює софт скіли ( серед них і комунікація). 3. Рекрутери мають технічне розуміння стеків - бо мусять оцінити, що ви там напишете в резюме.
Чому рекрутера не можна замінити машинним алгоритмом, що буде відбирати кандидата по принципу ціна/якість ? *якщо людина зможе намахати такого "рекрутера" то вона реально варта сво'х грошей.
Деякі компанії так і роблять. Наприклад, в Google первинний скрінінг резюме робить не людина, а програма. І це божественно. Просто гугл може собі дозволити зареджектити кандидата, який релевантний, але не вміє складати резюме, яке зможе правильно провалідувати алгоритм. Проте для більшості компаній це занадто велика розкіш. Особливо на нашому конкурентному ринку.
Воу! Оце висновок вийшов. На рішення по розгляду кандидата аж ніяк не впливає те, чи можна копіпастити текст. Але, так, рекрутеру не зручно вносити вручну всі дані. Це два не пов’язані факти між собою. Суть відео в тому, як оформити резюме, щоб роботодавцю було його легко читати та просто обробляти. Не обов’язково шукати у в тому зраду.
Ну якщо кандидату не стає банального логічного мислення, і він шкодить своїми оригінальними форматами процесу обробки резюме, то це явно йде йому в мінус.
Панна без проблем проскролить резюме, щоб побачити весь досвід 🫡 У відео я розказую про те, як робити резюме по загальноприйнятим міжнародним правилам. Якщо вам подобається робити по-своєму, то не відмовляйте собі ні в чому 😉 rules are made to be broken
Нема ніяких правил, це не записано ні в статуті ООН, ні в кодексах про працю, ніде. Це ви десь побачили що так зручно, тому так використовуюте, або так «прийнято» серед ваших колег. Ніде як правило це не записано 🙂 хіба що ви можете створити такі правила та озвучувати/вказувати їх кандидатам щоб вони їх дотримувались. Так було би адекватно. Все інше - я так хочу, бо я собі так придумала 🙂
@@somerandomvideos645 ви маєте рацію щодо того, що ніякі статути про формат резюме не написані. Є загальні правила, які транслюються більшістю компаній і вони не несуть юридичної сили. Можна навіть взяти слово «правила» в лапки і повністю їх ігнорувати. Від цього ви ніяк не програєте в очах роботодавця. Ви праві і я з вами погоджуюсь, що мої слова суб’єктивні. Трішки додам контексту. Майже у всіх існуючих автоматизованих рекрутмент-системах логіка фільтрів побудована на реверсивному викладення інформації. Якщо компанія використовує якісь розумні алгоритми для аналізу резюме, то різний порядок викладення інформації може ускладнювати роботу. Якщо ж резюме переглядаються мануальної, то тому, хто буде переглядати ваше резюме, буде декілька секунд, щоб зрозуміти, в якому порядку читати ваш досвід. При ручній обробці резюме це взагалі не критично.
@@olenaivantsova5614 я не по темі, але може ви зможете тут відповісти. Це комент під першою гілкою і мене він також цікавить. Яка специфіка влаштування в закордонну компанію, яка знаходиться в США наприклад? Тобто віддалена робота на закордонну компанію але з України. Як регулюються така робота?
Коли і де можна почути звичайну "цивільну" мову від кадровика? Ентріролі, івенти, айтеми, скіли, рісьорчі, аплаї, а-те-еска. WTF? Не треба пхати в резюме посвідчення з проходження курсів, які були 5+ років тому. Пишіть лише те, що стосується вакансії за певним напрямком, а не всі місця роботи і всі навички. Нікого не цікавить ваші непрофільні навички десятирічної давнини. Теми дипломів не цікавлять в Україні НІКОГО. Цікавлять ваші компетенції на конкретну вакансію. Резюме - це ваш квиток на профільну співбесіду, а не мемуари всього життя. На співбесіді ви розкажете все, що потрібно роботодавцю. Зробіть собі кілька резюме по різним фаховим напрямкам.
upd. коментар, який я коментувала був відредагований. Відповідь тепер тільки частково релевантна...В будь-якому місці і в будь-який час, коли кадровик не говорить про роботу 🤡 Наврядчи можна розказати про тему, не використовуючи специфічний вокабуляр. Але це не точно)
@@Nahasaki0 так, наступного разу буду краще адаптувати вокабуляр. Зрозуміла, що багато англіцизмів аж після того, як прочитала коментар і переслухала відео. Так звикла до них, що навіть не помітила таку високу концентрацію запозичених слів 😐
Якщо у вас є ще питання до Олени - пишіть в коменти!
P.S. Ми додали озвучку питань 🥳
Яка специфіка працевлаштування в іноземні компанії (напр. віддалена робота на компанію з розташуванням у США)?
Як регулюється подібна співпраця?
@@romanvasiura6705 о, також цікаве це питання
О боже, респект за дублювання/озвучування тексту запитань голосом
Дослухаємось до фідбеку!
@@DOU_youtube Просто це чи не вперше я чую дубляж в такому форматі відео. Про фідбек не знав))
Дякую за диктора для питань!
Гарне інтерв'ю 👍🏻
Відповіді по суті і без понтів (як часто люблють про себе говорити рекрутери)
Дякую за корисне відео! Спікерка дуже крута!
Дякую пані Олені за корисне відео!
Дякую. Лаконічно і по суті!
Дякую за відео! Про фото, яке не потрібно додавати в резюме - колись чув, але тепер впевнився, що не потрібно) Дякую за поради.
Це виглядає наче щось більш живе, що це інформація про реальну людину, а не сухий набір тексту, це добре, хіба ні?
А от роботодавці хочуть бачити фото. Так що таке...
Дякую, дуже корисно і зрозуміло!
дякую зв інф. і корисні поради
Отлично. Меня когда то рекрутер попросила изменить хронологию по опыту в резюме, тогда подумал зачем она мне морочит голову, но в последствии был благодарен
Дякую за відео
Дякую, корисно!
Так ось чому мені nodejs розробнику присилають вакансіі на джаві і пітоні, бо 30 секунд достатньо🤣🤣🤣🤣
ти ж інженер))
або коли джуну де з 1 роком досвіду присилають вакансію сініора з 5+ досвідом)
Питання не зовсім про те. Відео про те, як рекрутер оцінює відгуки на вакансію. Якщо говорити про пошук профілів і написання листів, то це інший процес, який тоочно не робиться за 30 секунд.
Лист nodejs з пропозицією Java чи python - це зашквар.
Слава Україні 🇺🇦
Крута футболка
Дякую 😀
Дякую!
на роботу потрапити - це щось за межою реальності. гіперболізована суть та роль HR-инга.
Хто це взагалі придумав що HR прирівняли в господу богу який вирішує долю людини.
Вже рік не можу влаштуватись на роботу бо ніхто не хоче нічого робити.
не що давно шукав роботу з прикріпленим cv, в якому була вказана анл., а вони все одно питали який у мене рівень (як бісить)
Стільки корисної інформації 🤯
Олено, вітаю, навчався в аспірантурі. Закінчив її, але без захисту. ЧИ варто вказувати в резюме чи краще пропустити?
KolyaChannel, вай нот, аспірантура це теж робота, при чому достатньо скурпульозна. Тому якщо там не було епік фейлу то вказати варто)
@@UNIWORKER23 підтримую 👍
Привіт, Олена, підкажи будь ласка з чого почати і де навчатись на рекрутера?
то все по знайомствах, факультету рекрутерів не існує
@@Black1991Star є десятки курсів
Де знайти Олену?)
Я в шоці від коментаторів..чи то така злість до представника рекрутерів за особисті невдачі?подивіться відео про стандарти резюме в США чи в Канаді,і заспокійтеся.
питання до фронтенд розробника =)) ждем
який консультант? прослухала кілька разів і не можу зрозуміти
Чітко
круто, я півтора роки вчився щоб отримати роботу, а вони витрачають 30с щоб оцінити мої навички. Вау, просто аху***о
Рекрутер аж ніяк не може оцінити глибину знань. Ваші навички оцінюють на інтерв’ю компетентні технічні спеціалісти.
Ми витрачаємо 30 секунд на те, щоб впевнитись, що резюме відповідає запиту, який сформувала команда. Це зовсім інше. Це просто валідація заявленого вами досвіду.
Наприклад. Часто буває, що кандидати присилають резюме на вакансію, яка їм подобається, проте релевантного досвіду в них немає. Наприклад, команді потрібен розробник, який вже працює з нейронною мережею. Ми отримуємо резюме html розробника. Можемо припустити, що кандидат цією темою цікавиться, але потреби команди він, на жаль, не покриє. Резюме це покаже за 30 секунд.
Рекрутер аж ніяк не зацікавлений знецінити ваш досвід. Його задача в контексті перегляду відгуків - відібрати релевантних кандидатів. Якщо ж резюме не показує достатньо, то завжди можна написати кандидату і уточнити якісь факти.
@@olenaivantsova5614 в тому і справа, що рекрутер не може оцінити знання і все зводиться, до того, що головне завдання кандидата це сподобатись дівчині-рекрутеру. Бо якщо не сподобаешься за 30 секунд, то не попадеш до спеціаліста, який дійсно може оцінити знання та навики кандидата.
@@Олег-и7ц6о 1. Рекрутери - не тільки дівчата. 2. Рекрутер оцінює софт скіли ( серед них і комунікація). 3. Рекрутери мають технічне розуміння стеків - бо мусять оцінити, що ви там напишете в резюме.
@@Олег-и7ц6о 100% , дуже перебільшена роль HR і люди сидять без роботи.
Чому рекрутера не можна замінити машинним алгоритмом, що буде відбирати кандидата по принципу ціна/якість ? *якщо людина зможе намахати такого "рекрутера" то вона реально варта сво'х грошей.
Деякі компанії так і роблять. Наприклад, в Google первинний скрінінг резюме робить не людина, а програма. І це божественно. Просто гугл може собі дозволити зареджектити кандидата, який релевантний, але не вміє складати резюме, яке зможе правильно провалідувати алгоритм. Проте для більшості компаній це занадто велика розкіш. Особливо на нашому конкурентному ринку.
В такому випадку успішне намахування буде легко масштабувати для великої кількості кандидатів. Читав про такий випадок
@@olenaivantsova5614 так можна кинути 100-200 різних резюме, і подивитися, яка комбінація ключових слів працює
Можна
Але це дорого
Корисного тексту 20%.
Таке питання: чи можна робити резюме на темному фоні?
Магічних правил не має, але є тайни о яких Вам ніхто не розкаже. Але розкаже Chat GPT.
Взагалі нічого нового
Якщо рекрутер потратив 30 секунд і продає мені якусь фігню витрачаючи марно мій час - в чорний список
І оця дівчина буде вирішувати твою долю, ґрунтуючись на тому чи може вона копіювати слова в резюме чи ні. Професіоналізм аж пре))
@@Neo_Ne а якої взагалі освіти люди йдуть в ейчари, тих кого нікуди не взяли ?
Воу!
Оце висновок вийшов.
На рішення по розгляду кандидата аж ніяк не впливає те, чи можна копіпастити текст.
Але, так, рекрутеру не зручно вносити вручну всі дані. Це два не пов’язані факти між собою.
Суть відео в тому, як оформити резюме, щоб роботодавцю було його легко читати та просто обробляти.
Не обов’язково шукати у в тому зраду.
Уявіть собі, що це саме так😳 власник наймає отаку дівчину, щоб вона брала вас на роботу. Слухайте і конспектуйте .
Ну якщо кандидату не стає банального логічного мислення, і він шкодить своїми оригінальними форматами процесу обробки резюме, то це явно йде йому в мінус.
При тому що ми рахуємо, пишемо зліва направо, зверху вниз.
Панна не може проскролити резюме щоб побачити хронологію
Зрозуміло
Панна без проблем проскролить резюме, щоб побачити весь досвід 🫡
У відео я розказую про те, як робити резюме по загальноприйнятим міжнародним правилам.
Якщо вам подобається робити по-своєму, то не відмовляйте собі ні в чому 😉 rules are made to be broken
Нема ніяких правил, це не записано ні в статуті ООН, ні в кодексах про працю, ніде. Це ви десь побачили що так зручно, тому так використовуюте, або так «прийнято» серед ваших колег. Ніде як правило це не записано 🙂 хіба що ви можете створити такі правила та озвучувати/вказувати їх кандидатам щоб вони їх дотримувались. Так було би адекватно. Все інше - я так хочу, бо я собі так придумала 🙂
@@somerandomvideos645 ви маєте рацію щодо того, що ніякі статути про формат резюме не написані.
Є загальні правила, які транслюються більшістю компаній і вони не несуть юридичної сили. Можна навіть взяти слово «правила» в лапки і повністю їх ігнорувати. Від цього ви ніяк не програєте в очах роботодавця.
Ви праві і я з вами погоджуюсь, що мої слова суб’єктивні.
Трішки додам контексту. Майже у всіх існуючих автоматизованих рекрутмент-системах логіка фільтрів побудована на реверсивному викладення інформації. Якщо компанія використовує якісь розумні алгоритми для аналізу резюме, то різний порядок викладення інформації може ускладнювати роботу.
Якщо ж резюме переглядаються мануальної, то тому, хто буде переглядати ваше резюме, буде декілька секунд, щоб зрозуміти, в якому порядку читати ваш досвід. При ручній обробці резюме це взагалі не критично.
@@olenaivantsova5614 зрозуміло, дякую за інформацію, гарного дня 🙂
@@olenaivantsova5614 я не по темі, але може ви зможете тут відповісти.
Це комент під першою гілкою і мене він також цікавить. Яка специфіка влаштування в закордонну компанію, яка знаходиться в США наприклад? Тобто віддалена робота на закордонну компанію але з України.
Як регулюються така робота?
Коли і де можна почути звичайну "цивільну" мову від кадровика?
Ентріролі, івенти, айтеми, скіли, рісьорчі, аплаї, а-те-еска.
WTF?
Не треба пхати в резюме посвідчення з проходження курсів, які були 5+ років тому. Пишіть лише те, що стосується вакансії за певним напрямком, а не всі місця роботи і всі навички. Нікого не цікавить ваші непрофільні навички десятирічної давнини. Теми дипломів не цікавлять в Україні НІКОГО. Цікавлять ваші компетенції на конкретну вакансію.
Резюме - це ваш квиток на профільну співбесіду, а не мемуари всього життя. На співбесіді ви розкажете все, що потрібно роботодавцю.
Зробіть собі кілька резюме по різним фаховим напрямкам.
upd. коментар, який я коментувала був відредагований. Відповідь тепер тільки частково релевантна...В будь-якому місці і в будь-який час, коли кадровик не говорить про роботу 🤡
Наврядчи можна розказати про тему, не використовуючи специфічний вокабуляр. Але це не точно)
@@olenaivantsova5614 насправді практично всі сленгові англіцизми можна замінити на нормальні відповідники. Особливо для таких пізнавальних відео
Ну я бачу ви дуже професійно застосували україномовну ідіому 'WTF'...хейтери - такі хейтери...
@@Nahasaki0 так, наступного разу буду краще адаптувати вокабуляр. Зрозуміла, що багато англіцизмів аж після того, як прочитала коментар і переслухала відео. Так звикла до них, що навіть не помітила таку високу концентрацію запозичених слів 😐
ви відредагували коментар і я зрозуміла, про що ви. Погоджуюсь, вийшов перебір 🤐
по сути ниочем, как состряпать CV. Диз
Це базова тема для новачків 🤷🏽♀️
Тут точно не почуєте щось супер нове, якщо ви вже робили резюме чи шукали роботу.