Положення колиска у слінгу. Чому так не носимо?

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 29 сен 2024
  • Положення «колиски» не є фізіологічним саме в переносках, в будь-яких. Його можна носити як виняток, погодував, заколихав, вийняв. У наших руках, не помічаючи цього, ми постійно змінюємо положення дитини, ноги не стискаються, і, як правило розведені. Для передчасно народжених дітей заборонено носити в положені «Колиска» в переносках.
    1. Ніжки стиснуті
    2. Дитина може притиснути підборіддя до грудей, стає важко дихати, може призвести до асфіксії
    Положення стегон у зігнуто-розведеномій позиції базується на роботах німецьких ортопедів Іоганна Бушельбергера та Евальда Феттвайса (60 р минулого ст). Вони встановили, що ідеальне положення для правильного формування кульшових суглобів є розведення кожної ноги 40 градусів, кут згинання понад 100 градусів. Чим менша дитина, тим вище кут згинная і вужче розведення ніжок.
    Сама дитина спонтанно займає зігнуте - розведене положення з ідеальним кутом орієнтації стегнової кістки по відношенню до стегна, при цьому округлюючі хребет. Декілька робіт Евальд Феттвайс присвятив саме здоровуму слінгоносіння.
    Надалі вся всесвітня історія слінгоносіння у світлі сучасної медицини вивчала доктор біологічних наук Евелін Кіркіліоніс. У 1989 році вона написала дисертацію, присвячену фізіологічному носінню в слінгу. Її дослідження тривали, і через 10 років вони були зібрані у великій книзі, яка досі перевидається: «Малюк хоче на ручки. Все о переносках і перевагах носіння».

Комментарии • 4

  • @OksanaIschuk
    @OksanaIschuk 8 месяцев назад +1

    Дякую, в нас саме такий слінг...

  • @Марина-в3г8ь
    @Марина-в3г8ь 8 месяцев назад +1

    Дякую за відео❤

  • @virtatser
    @virtatser 8 месяцев назад +1

    Такого ознайомлення зі слінгом в положені колиска дуже бракувало. Дякую Вам

    • @dislingcom
      @dislingcom  8 месяцев назад

      Дуже багато інфо про слінги є на нашій сторінці інстаграм