Пане Сергію, топить за "в Украине" не так давно почали в основному російськомовні кияни. На західній Україні часто використовують "на". Шевченко писав "на Вкраїні". Це нормально коли в різних місцях різниться мова. Крінжем є намагання виправляти росіян, інакше ви є частиною "руськага міра" що долучається до його формування. Поляків же ніхто не виправляє за те саме, або Британців за те що видумали "Юкрейн". Якщо завтра Пудіни/Мертведчуки почнуть говорити "в", це багато що змінить?
@@aabbccdd320 то что большинство говорит не правильно не означает что это правильно. И приводить в пример Шевченка как пример правильности правописания глупо, так как сам человек был не особо образованный .
Треба зробити швидкозмінні батареї - одні працюють, інші заряджаються. Також цілком можливо працювати на кілометровому кабелі і навіть в кілька разів довшому - ніяких проблем - важкі ескаватори часто так і працюють.
Треба зробити швидкозмінні батареї - одні працюють, інші заряджаються. Також цілком можливо працювати на кілометровому кабелі і навіть в кілька разів довшому - ніяких проблем - важкі ескаватори часто так і працюють.
@@agropeople_ua З воднем багато проблем - його важко зберігати, він тікає з балона, кріогенні варіанти дуже дорогі і небезпечні, виробляти водень може бути досить дорого. Треба 10 раз подумати, провести точні експерименти, чи це взагалі має сенс. Також думаю над створенням і впровадженням екзоскелетів у різні сфери життя, по типу Sarcos XOS 2, Sarcos Guardian - думаю що це перспективна річ у найближчі роки, всі технології є уже зараз, також у світі є кілька робочих прототипів. Там також треба подумати над живленням, але думаю що комбінація з невеликого бензинового двигуна, літієвих акумуляторів і мождивість працювати на довгому кілометровому кабелі в межах наприклад одного цеху - вирішить це питання.
Даа машина супер. Тільки що там німецька якість, це вже про щось говорить. я думаю що це машина майбутнього буде доступному загалу. Світ міняється швидкими темпами. Нехай бог допомагає Вам.
Я працював на заводі у Німеччині і збирав цей комбайн повністю з нуля! Знаю про нього майже все, впринципі задумка хороша але проект дуже сирий! Десь через років 10 я думаю піде в серію!
Сиджу евакуйована з дитиною у Франції і кайфую від рідного білоцерківського суржику! Яке щастя чути свою місцеву мову !!! ДЯкую. + раз у нас так розвивається господарство , то скоро можна буде вертатись! Я пишаюсь що мій брат працює у цій компанії!
Вау, це справжній механічний чудовисько! Така низька втрата зерна - це просто неймовірно! Це ніби наукова фантастика стала реальністю, залишилося тільки додати йому автопілот і він буде самостійно збирати врожай :).
Я вважаю, в Україні подібні енергозасоби будуть актуальні не раніше чим за 10-20років. Тут три причини: 1-наявний напрацьований парк техніки не викинеш; 2-наявний ресурс операторів(соціальне питання в селі); 3-необхідні величезні інвестиції(один комплект із оприскувачем, двома сівалками, культиватором, комбайнове обладнання - це мільон Євро, як мінімум). Для США та Канади з великими полями, високою заробітньою платою, та основне - з небмеженими фінансовими ресурсами - це вже завтрашній день!
Думаю вони цим покищо не заморачувались, або сильно велекий xD Хоча можливо, в програмі не прописано банально розхід топлива, з його слів я зрозумів, що їх бортовий компютер не показує розхід пального
Крутая идея , но немного лукавите, 75% КПД для трансмиссии это не круто, а обычно, механическая имеет 82-92%, гидрообъёмная 65-75% , гидромеханическая 75-85%. в зависимости от конструкций все имеют свои плюсы и минусы , но я согласен что реализовать данный проект с гидромеханической и механической коробкой было бы сложно, а гидрообъёмная хуже по кдп.
Оригінально, але є недоліки такої ширини - більший опір при операціях (озвучено оранку), маневреність з транспортуванням. А так виглядає логічно, головне шукати нові шляхи, дехто скаже - працює конструкція не чіпай, а хтось для людей робить
@@РомашенкоСергей а при том что при одинаковом расходе за единицу времени площадь обработки больше. Соответственно, следующий по важности пункт - время, затраченное на обработку, меньше.
не стверджую, що чоловік позичив у мене ідею. Просто я фантазував на цю тему ще 15 років тому. Зараз із задоволенням бачу, що мої задумки - не пуста фантастика, а дійсна реальність. Загалом ідея навіть не моя. Ще в школі років сорок п'ять тому я брав у бібліотеці плакати з шасі т-16, на якому вішали то культиватор, то комбайн. Можливо колгоспу ті розробки до лампочки. Але завод бачив експортний потенціал для малих фермерів за кордоном.
Треба зробити швидкозмінні батареї - одні працюють, інші заряджаються. Також цілком можливо працювати на кілометровому кабелі і навіть в кілька разів довшому - ніяких проблем - важкі ескаватори часто так і працюють.
@@GilaTin4444 У теслы мощность 300 - 1020 лошадиных сил (максимальная) - это в принципе не проблема. А вот время работы батарей - это уже более/менее проблема. А также их цена, количество циклов заряд/разряд, большой вес. ru.wikipedia.org/wiki/Tesla_Model_S
@@Traktorist_UA ви серйозно це?😂 навіть на око будь який більш менш серйозний аграрій може з точністю до 15%-20% сказати який розхід палива на його техніці в даний час на виконанні даної операції. Щодо обприскувача: нормальний МТЗ із штангою 24 метри витрачає 0,7 л. Обприскувач це не те місце де можна надто зекономити на витраті палива. Щодо іншого: моя думка така, що це може бути проблемою для Нексата якщо вони, яку вони спробують вирішити у майбутньому, але не на часі її вирішення зараз. Якщо я не правий - то хотілося б від предстввників Нексата дізнатися точніші дані😉
@@ДаніельРіккіардо и сколько раз тому мтз нужно будет поле потоптать чтобы перекрыть 70 метров захвата нексата? три раза! а это по расходу уже 2,1 литра!а сколько утоптанного грунта будет?
@@3ibranuj ви прикольні чи що?😂 я Вам розхід написав з розрахунку на 1 гектар а не на 1 кілометр. Яка в хер різниця скільки разів він буде кружляти щоб зробити тих самих 10 000 метрів квадратних?😂😂 дорожчими будуть лиш трудові затрати часу
@@ДаніельРіккіардо точно, по расходу я тупонул - литры на площадь. но всё равно разница есть сколько времени будет потрачено на обработку определённой площади и сколько культуры затоптано .
Цікавий матеріал! Звісно, хочется більше технічних деталей. Також було б цікаво задати Юрію питання про завод на росії, який, згідно інформації на сайті Нексат, вже збудовано…
А що він може сказати? Німецька фірма будує свої заводи там, де найкращі умови для ведення бізнесу. Ясно, що це не Україна. А випробовувати можна і в Україні, саме тут зібрані найбільші земельні банки. Тим більше, що наші феодали зацікавлені позбавитися від батраків, а на свої поля пустити роботів.
@@andreydolgiy6785 на мою думку, концепт і тестуєттся у нас через те що в Україні легше вести бізнес. Завозити, вивозити, знайти спеціалістів як Юрій, відправити інженерів день-в-день. А на росію Нексат хоче саме за державними грошими і саме там актуально відмова від батраків, адже є такі території де взагалі людей немає. Тим більш тверезим. Тому тут парадокс труси-хрестик і хотілося б почути це питання, адже типово українським інтерв‘ю майже в усіх сферах не вистачає гостроти і підготовленості…
@@riderofnature5023 Я смотрю с точки зрения практика, лучше иметь несколько единиц техники, чем одну!!! Не дай бог что-то поламалось- все суши весло и сворачивай бизнес, ремонт такого огрегата может затянутся, а в сельском хозяйстве пару дней простоя могут обернутся убытками на целый год!!! А диванные экспертам, конечно веднее)))
@@ВладимирКаховка-д7о ну так Вы говорили о широком применении, а в итоге сузили все до какого-то ремонта. Как будто комбайн и трактор в один день не могут поломаться.
Оно да прикольно вроде как но МТЗ лутше и проще а то етот гибрид стоит наверно очень дорого приочень а запчасти ремонт такой техники боюсь представить если честно. А МТЗ ето зверь !!! Всем удачки
дохлий зверь ваш мтз. у мене старий мтз еслі шо. передрали у німців. але німці роблять дуже надійну техніку. а вашу дурню приходить ремонтувати постійно. Тоді як німецькі і американські трактори годні для роботи всі 70 - 80 років.
Якщо у тебе 15 соток, тоді так МТЗ найкращий варіант, а господарства які мають сотні і тисячі гектарів на твій велосипед (МТЗ) і дивитись навіть не хочуть
це ж рама по суті на гусеницях))не думаю що будуть якісь проблеми з встановленням розкидача...прицеплять 1-2 бункери зверху,вирахують дальність розльту і вперед в поле.
Виглядають сумнівними натяки на низькі показники по економічності. В режимі "комбайн", наприклад, на захват в 15,7м працюють два двигуни по 550 к.с. при тому, що класичні комбайни з жаткою 12м мають один такий двигун. Той же оприскувач, маючи на, умовно, вдвічі більший захват (70 проти 36), забезпечується тими ж 1100 к.с., коли класичний самохідний оприскувач на 36м має 300-350 к.с. Короче, хотілось би почекати офіційних характеристик - поки що не зрозуміло, які там питомі розходи. Не на холостих же двигуни працюють, і там явно немає плагін-гібриду)
Одне можна сказати точно - стартап, який тестується в Україні, точно має першочергову ціль забезпечити повноцінну роботу свого винаходу, а не «зрубити» грошенят і випаруватись.
Вы на правильном пути Трактористы это не проблема Немного нужно подкорректировать технологии чтобы функциональность машины была максимальной и не сеять в бетон Я думаю у хлопців смальцю достатньо лише не треба їм заважати Ще одна проблема (опція) накрыть пожнивными остатками раскрытый рядок или использовать стороннюю мульчу (Этой машине по плечу ) БЛАГОДАРЮ за ПРАЦЮ!
Проект интересный, но для старт-апа великоват, тем более что если я правильно понял, основные работы ведутся не с металом, а с программным обеспечением, надо было в теплицы концепт делать или овощеводам, а здесь размах серьезный, из за этого позиционирование не совсем правильное получается, одно энергосредство на хозяйство иметь большой риск, нужно залаживать 2 и один комплект навесного, отсюда вывод, потенциальные покупатели должны иметь от 3тыс.га. лучше 5тыс. тогда эта технология полностью раскроется или в перспективе делать машину с захватом 6-7м.
я вам скажу так, в нас в країні без перебільшень існує багато десятків господарств де по 5-10 і більше га земельного банку. І звісно зрозуміло що такі технології господарства з банком 1тис га не зможе використовувати, 1 тис. га не дозволяє навіть придбати собі нового жовто-зеленого оприскувача, точніше придбати можна, але це буде не доцільно.
Думаю простіще просто вбити характеристики мотора в гуглі і взяти з них інфу, плюс обороти не плавають, із за стабільних оборотів, то вони будуть менше чим прописані там...
Красивый агрегат.молодцы.но, я думаю очень большие риски на одно энергосредство... Не дай бог сломается и всё крах. Либо нужно брать сразу два таких .. ну и потом какая будет экономика??
не кисло) не зрозумів як за рахунок зміни висоти змінюється тиск на грунт. не почув про слабшу версію модуля (7м)?? про автономність. а не турбує, що не має промислової технології переробки батарей?? ї...ть тракториста на планірці: - Вася, чому вночі не працював? - заїхав в ярок і зупинився, бо пропав інтернет і не було спутника. чекав до ранку,доки привезли автономну антену
думаю що за рахунок того скільки на гусениці передаєтся ваги за рахунок їх опускання та підйому відносно іншої машини, батареї не турбують тому що їх там немає енергія напряму через інвертори берется з генераторів які крутят двигуни
@@СергейПочтарев-к1д батареї в перспективі - зі слів конструктора. Єдиний варіант зміни тиску - при опусканні гусениці "розходяться" вперед-назад, щоб збільшити п'ятно контакту і навпаки при підніманні
на рахунок відпадання інтернету я надіюсь програміти заклали функції по типу X-Fill як у Трімбла і можливість переключатися з однієїсім-карт на іншу автоматично)))а то "не ловко"получиться)
"На Україні" ріже слух.
Чому?
@@danko1684 Взагалі прааильно в Україні.
@@СергійКрижко кто сказав?
Пане Сергію, топить за "в Украине" не так давно почали в основному російськомовні кияни. На західній Україні часто використовують "на". Шевченко писав "на Вкраїні". Це нормально коли в різних місцях різниться мова. Крінжем є намагання виправляти росіян, інакше ви є частиною "руськага міра" що долучається до його формування. Поляків же ніхто не виправляє за те саме, або Британців за те що видумали "Юкрейн".
Якщо завтра Пудіни/Мертведчуки почнуть говорити "в", це багато що змінить?
@@aabbccdd320 то что большинство говорит не правильно не означает что это правильно.
И приводить в пример Шевченка как пример правильности правописания глупо, так как сам человек был не особо образованный .
Це якийсь космос Молодці!🇺🇦🍾🤘
😎🤘
Треба зробити швидкозмінні батареї - одні працюють, інші заряджаються. Також цілком можливо працювати на кілометровому кабелі і навіть в кілька разів довшому - ніяких проблем - важкі ескаватори часто так і працюють.
Юрій «горить» своєю справою, дуже цікаво розповів!!! Круто що це все відбувається в Україні.
Підтримую вас, видно, що робиться все з великим інтузіазмом!!!
Треба зробити швидкозмінні батареї - одні працюють, інші заряджаються. Також цілком можливо працювати на кілометровому кабелі і навіть в кілька разів довшому - ніяких проблем - важкі ескаватори часто так і працюють.
Та да, Юра рухає справу у вірному напрямку. Та і ми трохи докладаємо наших рук у цій великій і чудовій справі.
@@humanspirit3432 є проєкт водневого двигуна
@@agropeople_ua З воднем багато проблем - його важко зберігати, він тікає з балона, кріогенні варіанти дуже дорогі і небезпечні, виробляти водень може бути досить дорого. Треба 10 раз подумати, провести точні експерименти, чи це взагалі має сенс. Також думаю над створенням і впровадженням екзоскелетів у різні сфери життя, по типу Sarcos XOS 2, Sarcos Guardian - думаю що це перспективна річ у найближчі роки, всі технології є уже зараз, також у світі є кілька робочих прототипів. Там також треба подумати над живленням, але думаю що комбінація з невеликого бензинового двигуна, літієвих акумуляторів і мождивість працювати на довгому кілометровому кабелі в межах наприклад одного цеху - вирішить це питання.
"Люди, котрі хочуть економити кошти, - це наші друзі" 😊😄 Молодці!
Супер! 👍👍👍 🤖🚜 Майбутнє сільського господарства створюється вже сьогодні!
🦾😊
Люди творят историю на наших глазах! Просто восторг! Спасибо каналу что даёте возможность так наглядно все увидеть!
Даа машина супер. Тільки що там німецька якість, це вже про щось говорить. я думаю що це машина майбутнього буде доступному загалу. Світ міняється швидкими темпами. Нехай бог допомагає Вам.
Дуже крутий проект ! Я ніяк не зв’язаний з аграрієм , але дивився з відкритим ротом . Просто супер
Какие молодцы, вау! Успехов ребятам, аж захотелось долучиться к проекту)
А Ну та 9 0 9 не
Я працював на заводі у Німеччині і збирав цей комбайн повністю з нуля! Знаю про нього майже все, впринципі задумка хороша але проект дуже сирий! Десь через років 10 я думаю піде в серію!
Більше стоїть в ремонтах, ніж працює
Так вже продають!
Сиджу евакуйована з дитиною у Франції і кайфую від рідного білоцерківського суржику! Яке щастя чути свою місцеву мову !!! ДЯкую. + раз у нас так розвивається господарство , то скоро можна буде вертатись! Я пишаюсь що мій брат працює у цій компанії!
Вау, це справжній механічний чудовисько! Така низька втрата зерна - це просто неймовірно! Це ніби наукова фантастика стала реальністю, залишилося тільки додати йому автопілот і він буде самостійно збирати врожай :).
На Украине
Але В Німеччині
Де логіка? Чи ви знущаєтесь?
- промовив Алєксєй...
@@kurkul_ua україньською - Олексій, Олекса. Нерозумію доречності вашої іронії.
Я вважаю, в Україні подібні енергозасоби будуть актуальні не раніше чим за 10-20років. Тут три причини: 1-наявний напрацьований парк техніки не викинеш; 2-наявний ресурс операторів(соціальне питання в селі); 3-необхідні величезні інвестиції(один комплект із оприскувачем, двома сівалками, культиватором, комбайнове обладнання - це мільон Євро, як мінімум).
Для США та Канади з великими полями, високою заробітньою платою, та основне - з небмеженими фінансовими ресурсами - це вже завтрашній день!
То чувство когда у тебя ЮМЗ-6 , а кто-то разрабатывает подобную технику))
ооочень прикольно! молодцы!
Мне интересно какая система обмолота в этой машине, очистка и сепарация зерна где решета барабан
Молодці !!! Техніка майбутнього і це в Україні. Машина супер!!!!!!!
Молодці. Бажаю успіху
Молодці, хлопці!
Цікаво слухати, але як будуть проходити випробування на пагорбах? Із відео показано рівні поля, що в житті не завжди існує
якщо б ви дивилися повністю відео без перемоток, то ви б дізналися відповідь на своє запитання)
@@qod5231 жаль, що мені і за мене рішають, що і як дивитись не знаючи обставин
Молодцы очень перспективный комбайн. Не слушайте хейтеров диванных которые комбайн видели только в картинках
Українці - найкращі!!
мені цікаво як виживатимуть ваші електромотори в пилюці?
підскажіть будьласка яку ширину мають колеса nexat
Прикольно,👍👍👍👍
Це колись давно забутий енерго модуль хтз, але вдосконалений
Схожі ситеми раніше розроблялись в декількох країнах, але так і залишилися стартапами
автоматична змина приладдя коли буде?
Очень крутой разрабы Я просто зашел глянуть на трактор досмотрел до конца))))
факт, нового тесла в земледелие и поддерживаю направление.
так, планується, що через 5 років машина буде повністю буде автономною!
@@Traktorist_UAполiкуйте будь ласка вуха вашому звукорежиссеру! Або голову...
Неможливо сприймати такi перепади без матюкiв.
Роботы наступают?
Вже дібралися й до України;)
навіть не думав, що такий футуристичний трактор тестується в Україні, фантастика
Крутая система , однозначно в Украине такие нужны , масштабы территории позволяет.
Eccezionale 👍
Однозначно вподобайка
Не можу повірити що немає даних по витраті пального наприклад по обмолоту кукурудзи, немає мгновеного розходу на гектар хочаби?
Думаю вони цим покищо не заморачувались, або сильно велекий xD Хоча можливо, в програмі не прописано банально розхід топлива, з його слів я зрозумів, що їх бортовий компютер не показує розхід пального
Цікаво, яка вартість?
1:17:06 -півмільйона євро - це 500 ТИСЯЧ, а не 500 МІЛЬЙОНІВ...
Дякуємо, що уважно нас дивитесь: механічна помилка
Плуг цепляться?
Думаю, що якщо будуть такі запити від аграріїв, то NEXAT щось придумає 100% :)
Плуг - прошлый век.
Is possible to enable subtitles on the video?
Де знаходяться ці машини?
Крутий старт ап не оправдано мало переглядів
а як цей звірюга, буде працювати доприкладу на Поділлі, в нас не рівне поле, і глиноземи всякі, і горбик-ямка, ліс-полянка?
Вони в Степу працюватимуть
Яка приблизна ціна продажу
В Україні.
Привіт майбутнє наступило нарашті!
Це топ я граю в комп'ютерну гру Farmsimulators 22 там такого немає аж хотілося побачити вашу техніку там
Крутая идея , но немного лукавите, 75% КПД для трансмиссии это не круто, а обычно, механическая имеет 82-92%, гидрообъёмная 65-75% , гидромеханическая 75-85%. в зависимости от конструкций все имеют свои плюсы и минусы , но я согласен что реализовать данный проект с гидромеханической и механической коробкой было бы сложно, а гидрообъёмная хуже по кдп.
Этот комбайн имеет электро тягу. Два дизельных мотора по 500 конячек.
@@vovan_bc_ua и получается что -200 конячек из-за неэффективной трансмиссии , а это ваши деньги
can you turn on the video english translation subtitles, thanks
Чи можете ви увімкнути субтитри для перекладу відео англійською мовою, дякую
Людям на селі і так роботи нема з такою технікою села зовсім зникнуть
Пали всю техніку, яку бачиш і батрач кіньми
Просто вау. Интересно такая система в заготовке кармов?
Можливо Вам потрібно взагалі перейти на 400Гц ?
Клас
😎🤘
Ваааааууууууу!!!!!!!!!!!!!
First detailed video about this machine. Thanks. Even for your development. God bless you.
Ощущение что обогнали своё время. Слишком круто что бы быть правдой. Буду рад если взлетит!
Вже продають!!!
Оригінально, але є недоліки такої ширини - більший опір при операціях (озвучено оранку), маневреність з транспортуванням.
А так виглядає логічно, головне шукати нові шляхи, дехто скаже - працює конструкція не чіпай, а хтось для людей робить
привіт, чи можна було б мати субтитри на відео? Дякую
Ну по-поводу расходов ,я готов поспорить. У меня самоходник розходует 0.6л/га. и расход на данный момент это главное .
а ширина захвата какова?
@@3ibranuj 30 метров
@@РомашенкоСергей а у некста 70 метров. при одинаковом расходе захват больше=непригодной земли меньше
причем захват если розговор идет о росходе на гектар.
@@РомашенкоСергей а при том что при одинаковом расходе за единицу времени площадь обработки больше. Соответственно, следующий по важности пункт - время, затраченное на обработку, меньше.
не стверджую, що чоловік позичив у мене ідею. Просто я фантазував на цю тему ще 15 років тому. Зараз із задоволенням бачу, що мої задумки - не пуста фантастика, а дійсна реальність. Загалом ідея навіть не моя. Ще в школі років сорок п'ять тому я брав у бібліотеці плакати з шасі т-16, на якому вішали то культиватор, то комбайн. Можливо колгоспу ті розробки до лампочки. Але завод бачив експортний потенціал для малих фермерів за кордоном.
Треба зробити швидкозмінні батареї - одні працюють, інші заряджаються. Також цілком можливо працювати на кілометровому кабелі і навіть в кілька разів довшому - ніяких проблем - важкі ескаватори часто так і працюють.
Такую мощь не потягет
@@GilaTin4444 У теслы мощность 300 - 1020 лошадиных сил (максимальная) - это в принципе не проблема. А вот время работы батарей - это уже более/менее проблема. А также их цена, количество циклов заряд/разряд, большой вес. ru.wikipedia.org/wiki/Tesla_Model_S
Крутий проект, класно що тут реалізується, мужичок не дурний, але скажіть йому хтось, що не "на Україні"😐
Про розхід палива здається щось він замовчує. Як у такому проекті можна не знати реальних цифр?
Зі слів Юрія, ціленаправлених замірів поки що не робили та під час обприскування з Dammann (штанга 70 м) витрата палива була 0,6 л/га
@@Traktorist_UA ви серйозно це?😂 навіть на око будь який більш менш серйозний аграрій може з точністю до 15%-20% сказати який розхід палива на його техніці в даний час на виконанні даної операції. Щодо обприскувача: нормальний МТЗ із штангою 24 метри витрачає 0,7 л. Обприскувач це не те місце де можна надто зекономити на витраті палива. Щодо іншого: моя думка така, що це може бути проблемою для Нексата якщо вони, яку вони спробують вирішити у майбутньому, але не на часі її вирішення зараз. Якщо я не правий - то хотілося б від предстввників Нексата дізнатися точніші дані😉
@@ДаніельРіккіардо и сколько раз тому мтз нужно будет поле потоптать чтобы перекрыть 70 метров захвата нексата? три раза! а это по расходу уже 2,1 литра!а сколько утоптанного грунта будет?
@@3ibranuj ви прикольні чи що?😂 я Вам розхід написав з розрахунку на 1 гектар а не на 1 кілометр. Яка в хер різниця скільки разів він буде кружляти щоб зробити тих самих 10 000 метрів квадратних?😂😂 дорожчими будуть лиш трудові затрати часу
@@ДаніельРіккіардо точно, по расходу я тупонул - литры на площадь.
но всё равно разница есть сколько времени будет потрачено на обработку определённой площади и сколько культуры затоптано .
Це щось не реально! Як такий трактор можуть тестувати в Україні, а німці і французи відмовились?! Дуже надіюсь, що це все реально.
Якщо ця техніка витримає наші грунти, і тп.,то в Німеччині і Франції вона точно витримає на 99%✓.
Цікавий матеріал! Звісно, хочется більше технічних деталей. Також було б цікаво задати Юрію питання про завод на росії, який, згідно інформації на сайті Нексат, вже збудовано…
А що він може сказати? Німецька фірма будує свої заводи там, де найкращі умови для ведення бізнесу. Ясно, що це не Україна. А випробовувати можна і в Україні, саме тут зібрані найбільші земельні банки. Тим більше, що наші феодали зацікавлені позбавитися від батраків, а на свої поля пустити роботів.
@@andreydolgiy6785 на мою думку, концепт і тестуєттся у нас через те що в Україні легше вести бізнес. Завозити, вивозити, знайти спеціалістів як Юрій, відправити інженерів день-в-день. А на росію Нексат хоче саме за державними грошими і саме там актуально відмова від батраків, адже є такі території де взагалі людей немає. Тим більш тверезим. Тому тут парадокс труси-хрестик і хотілося б почути це питання, адже типово українським інтерв‘ю майже в усіх сферах не вистачає гостроти і підготовленості…
Правильно говорити В Україні!
В 2023 почне працювати перший проданий системний трактор Nexat в Україні
О це вже цікаво. Так от чому два комплекти коліс ми робили. Один поплив у Бразилію, а інший буде у рідній хаті. Мабуть вже третій.
В цьому проекті є одне "Але", доступний він буде тільки агрохолдингам! :)
Много труда вложенно👍, только смысл в этом??? Думаю широкого применения данной машины в будущем, мы не увидим.
Бабулеты
Тут все покаже час! Та зі слів Юрія, на сьогодні вже доволі багато українських аграріїв хочуть придбати NEXAT
Диванные эксперты в деле xD
@@riderofnature5023 Я смотрю с точки зрения практика, лучше иметь несколько единиц техники, чем одну!!! Не дай бог что-то поламалось- все суши весло и сворачивай бизнес, ремонт такого огрегата может затянутся, а в сельском хозяйстве пару дней простоя могут обернутся убытками на целый год!!! А диванные экспертам, конечно веднее)))
@@ВладимирКаховка-д7о ну так Вы говорили о широком применении, а в итоге сузили все до какого-то ремонта.
Как будто комбайн и трактор в один день не могут поломаться.
Ігор привіт з Орлинець😅😅😅
Даже в германии видосики уже пилят о этой машине
Да,я перевожу этого Гиганда с одного на другие поля.
Скоро привезу вам новые. Меня уже об этом попросили.
Плохо что отменили дизлайки !!!
Все починалося з мостового трактора Довлера в 80 роки минулого століття, але все не стоїть на місці.
Оно да прикольно вроде как но МТЗ лутше и проще а то етот гибрид стоит наверно очень дорого приочень а запчасти ремонт такой техники боюсь представить если честно. А МТЗ ето зверь !!! Всем удачки
дохлий зверь ваш мтз. у мене старий мтз еслі шо. передрали у німців. але німці роблять дуже надійну техніку. а вашу дурню приходить ремонтувати постійно. Тоді як німецькі і американські трактори годні для роботи всі 70 - 80 років.
Якщо у тебе 15 соток, тоді так МТЗ найкращий варіант, а господарства які мають сотні і тисячі гектарів на твій велосипед (МТЗ) і дивитись навіть не хочуть
Агроміст
Смущает что с ДВС через Генератор передает на Электродвигатель. Этож какие потери КПД..
Цікаво на рахунок мінеральних добрив під час вегетації. Які будуть рішення з розкидачом.
Важаємо, що NEXAT і тут щось придумає, якщо будуть запити від аграріїв;)
це ж рама по суті на гусеницях))не думаю що будуть якісь проблеми з встановленням розкидача...прицеплять 1-2 бункери зверху,вирахують дальність розльту і вперед в поле.
Виглядають сумнівними натяки на низькі показники по економічності. В режимі "комбайн", наприклад, на захват в 15,7м працюють два двигуни по 550 к.с. при тому, що класичні комбайни з жаткою 12м мають один такий двигун.
Той же оприскувач, маючи на, умовно, вдвічі більший захват (70 проти 36), забезпечується тими ж 1100 к.с., коли класичний самохідний оприскувач на 36м має 300-350 к.с.
Короче, хотілось би почекати офіційних характеристик - поки що не зрозуміло, які там питомі розходи. Не на холостих же двигуни працюють, і там явно немає плагін-гібриду)
Любой автомобиль гибрид экономичнее. Любой самый мощьный движок на постоянных оборотах кушает значительно меньше, чем менее мощьный с газом в тапку
Одне можна сказати точно - стартап, який тестується в Україні, точно має першочергову ціль забезпечити повноцінну роботу свого винаходу, а не «зрубити» грошенят і випаруватись.
Вы на правильном пути Трактористы это не проблема Немного нужно подкорректировать технологии чтобы функциональность машины была максимальной и не сеять в бетон Я думаю у хлопців смальцю достатньо лише не треба їм заважати Ще одна проблема (опція) накрыть пожнивными остатками раскрытый рядок или использовать стороннюю мульчу (Этой машине по плечу ) БЛАГОДАРЮ за ПРАЦЮ!
Не "На" а "В"!!!!!!!!
Почему нет ни одного четко сказанного преимущества?
Все видео говорится об этом -__-
Проект интересный, но для старт-апа великоват, тем более что если я правильно понял, основные работы ведутся не с металом, а с программным обеспечением, надо было в теплицы концепт делать или овощеводам, а здесь размах серьезный, из за этого позиционирование не совсем правильное получается, одно энергосредство на хозяйство иметь большой риск, нужно залаживать 2 и один комплект навесного, отсюда вывод, потенциальные покупатели должны иметь от 3тыс.га. лучше 5тыс. тогда эта технология полностью раскроется или в перспективе делать машину с захватом 6-7м.
я вам скажу так, в нас в країні без перебільшень існує багато десятків господарств де по 5-10 і більше га земельного банку. І звісно зрозуміло що такі технології господарства з банком 1тис га не зможе використовувати, 1 тис. га не дозволяє навіть придбати собі нового жовто-зеленого оприскувача, точніше придбати можна, але це буде не доцільно.
Так наші винахідники створювали сівалки, орало......літаки, гелікоптери,ракети.......зброю.
ну и что? обычный портовый кран, только на гусеницах. ничего нового.
Цікаво, очісуюча жатка буде на ньому🤔
Too bad i dont understand anything!
looks like a really intresting video!
Звісно що тільки в Україні господарство може виділити 500 га. Адже монополія у нас це щось нормальне. А в Німеччині такого нема там всім по трохи.
Цікаво який розхід палива на такому системному тракторі
Під час обприскування з Dammann (штанга 70 м) витрата палива становила 0,6 л/га
Думаю простіще просто вбити характеристики мотора в гуглі і взяти з них інфу, плюс обороти не плавають, із за стабільних оборотів, то вони будуть менше чим прописані там...
Лайк👍👍👍 подписка✅✅✅
🤝🔁🤝
Красивый агрегат.молодцы.но, я думаю очень большие риски на одно энергосредство... Не дай бог сломается и всё крах. Либо нужно брать сразу два таких .. ну и потом какая будет экономика??
ремонт и в поле как и с тракторами и комбайнами
не кисло)
не зрозумів як за рахунок зміни висоти змінюється тиск на грунт. не почув про слабшу версію модуля (7м)??
про автономність. а не турбує, що не має промислової технології переробки батарей??
ї...ть тракториста на планірці:
- Вася, чому вночі не працював?
- заїхав в ярок і зупинився, бо пропав інтернет і не було спутника. чекав до ранку,доки привезли автономну антену
думаю що за рахунок того скільки на гусениці передаєтся ваги за рахунок їх опускання та підйому відносно іншої машини, батареї не турбують тому що їх там немає енергія напряму через інвертори берется з генераторів які крутят двигуни
@@СергейПочтарев-к1д батареї в перспективі - зі слів конструктора.
Єдиний варіант зміни тиску - при опусканні гусениці "розходяться" вперед-назад, щоб збільшити п'ятно контакту і навпаки при підніманні
на рахунок відпадання інтернету я надіюсь програміти заклали функції по типу X-Fill як у Трімбла і можливість переключатися з однієїсім-карт на іншу автоматично)))а то "не ловко"получиться)
Воно принципово каже на Україні, бо чітко вимовляє в Німетчині
Я хочу собі таку:)
Всё идёт к тому что людям роботы нет.
Нужно создать такую машину , но на 7м, потому что большинству такая большая машина не нужна и такая машина будет намного дешевле.
ви зовсім не праві. навіть 1 млн не скинете, а продуктивність впаде в двічі!
Це мені показалося, чи дійсно він принцепово говорить "на" Україні чи це просто неосвіченість
Жаль, що наукова складова - у Німеччини. Судячи по "червоному" - нашого...не густо. Принципово говорячи - нашого нічого немає!!!
Утопія повна , остап бендер відпочиває, все працює класно поки німці дають гроші.
Если это пустить данный аппарат в массовое производство, это ящики пандоры будет