Wypowiedzi po meczu Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 1:3

• Опубликовано: 21 сен 2024
  • Wypowiedzi Andrejsa Ciganiksa, Kamila Cybulskiego oraz trenera Daniela Myśliwca po przegranym przez Widzew Łódź meczu 32. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin.

@juniorjunior3228 4 месяца назад +16

Sezon już się kończy. Dajmy młodym grać te kilka meczów niech łapią minuty i doświadczenie

• @robertszparaga8374
    @robertszparaga8374 4 месяца назад +5

Po tych trzech spotkaniach, widać, że poprzednie mecze, to był tylko przypadek. To gadanie trenera, że gramy swoje, to zacznijcie grać ich, strzelajcie gole i wygrywajcie mecze, żenada. Dostać trzy bramki u siebie i to z kim, to czysty masochizm dla kibica.

• @ewaadrjanczyk6131
    @ewaadrjanczyk6131 4 месяца назад +7

Kukuć jest najlepszy na tych konferencjach Jedyny facet z jajami który mówi to co myśli i nie boi się zadawać trudnych pytań Brawo panie Bogusławie Niech pan dalej robi swoje mimo że niektórym to nie w smak Jestem z panem

• @heavysmoker
      @heavysmoker 4 месяца назад

Pan Kukuć zawsze byl niedopieszczony. Niech go Pani dopiesci.
      "Czy w nastepnym meczu przegracie czterema bramkami" , to mialo byc pytanie na miare dziennikarza?

• @kobiecafirmaonline
      @kobiecafirmaonline 4 месяца назад +7

Fakt. O ile zada pytanie, a nie gada przez 10 minut bez ładu i składu samemu zapominając, co właściwie chciał powiedzieć.

• @B.A.R.T.E.K.
    @B.A.R.T.E.K. 4 месяца назад +3

Ja nie wiem . Widzew co wy zrobiliście w tym meczu ? Gdzie była obrona co zrobił Gikiewicz przy 3 golu dla Zagłębia . Jedynie z Widzewa starał się Kamil Cybulski i brawa dla niego ale nadal nie rozumiem co Wy zrobiliście .

• @Denyuk1
    @Denyuk1 4 месяца назад +9

Żenada

• @marcinkukuka4532
    @marcinkukuka4532 4 месяца назад +1

Najbardziej boli to ze teraz oddajemy punkty ,a mogliśmy pomóc Ruchowi w utrzymaniu

@shvedu4970 4 месяца назад +7

Wynik poszedl w zapomniane.... ale widać ze juz im sie nie chce tylko szkoda kibicow..... oni dzis nawet zoltej kartki nie dostali tak grali zajebiscie :) tu 6-7 zawodnikom to trzeba odrazu podziekowac nie tylko zielinskiemu.... a kerk nadal zarabia najlepiej i na L4 haha rozwiazac z ryżym kontrak bo rude to cwane :)

@ewaadrjanczyk6131 4 месяца назад +2

Tak dzisiaj było słabo bo nawet żółtej kartki nie dostali a ,z Pogonią zagrali cudnie bo tam dostali kartkę już po 15 minutach i to nawet czerwoną super było ? Chyba nie przez kartkę przegraliśmy Problem jest w obronie 2 gole wpuszczone bo bramkarz pozostawiony sam bez obrońców Zagrali pierwszą połowę jak za czasów pierwszej ligi ale nie o faule w piłce chodzi

• @Kris.Pawlak2409
    @Kris.Pawlak2409 4 месяца назад +1

Gramy dalej będą lepsze mecze 💪

• @adriansebastian9063
    @adriansebastian9063 4 месяца назад

Trzeba się pogodzić że miszcza nie będzie i trzeba zadowolić się środkiem tabeli.Trener niech nie pompuje balonika bo nie ma ataku a obrona pod jakimkolwiek większym pressingiem pęka.Cieszmy się że gramy w najwyższej klasie ale żeby mieć sukcesy potrzeba lepszych grajków.Tylko WIDZEW 🏝️🏖️ a teraz czas na wakacje

• @janekwadek6349
    @janekwadek6349 4 месяца назад +6

Ech.. masakra. Nie ma piłkarza na plus. Z Zagłębiem.. naprawdę? Ewentualnie tylko Giki.

• @Marekxyzz
    @Marekxyzz 4 месяца назад

Po Legii wielkie wow.. a co potem..🤔..ile strat pkt - wych.. i to z kim Widzewiacy graliście..?.. jak błysk w oku to za chwilę kibice dostają w łeb wielkim kilofem..jak marzyć o pucharach.. pudle w extraklasie i w końcu mistrzostwie ?.. ba pudło było na finiszu jesieni 2022..a co potem każdy wie.. minął rok i patrzenie gdzie Widzew powinien być po meczu z Legią a gdzie jest..?.. nic tylko znów smutek..Widzewiacy Nasza liga nie jest na jakimś poziomie nawet średniej Europy.. zobaczcie co się dzieje z drużynami które niedawno miały mistrza Polski ? .. nie idzie więc zbudować drużyny która coś wniesie ponad tą mizerię polską by dany odcinek lat powrotu do extraklasy Widzewa był czymś wyjątkowym i zapiętany na na lata i w historii piłki nożnej klubowej i wśród kibiców.. Widzewie Łódź życzymy Wam takich lat gry.. tylko czy to realne ?.. pozdrawiam serdecznie cały Widzew i wszystkich kibiców RTS ( 1975-2024...na zawsze WIDZEW 🎈⚽🎈⚽🎈⚽🎈⚽🎈🇵🇱🖐️😎

• @andrzejbabicz2405
    @andrzejbabicz2405 4 месяца назад

Jak można grać tak przewidywalnie dla przeciwnika i wrecz infantylnie...? To jest to przygorowanie i plan na mecz? Klepanie pilki i zostawienie hektarów wolnego miejsca na kontrę...ps Żyrko demon prędkości...a Szotę żegnamy pewnie 🙆

Jakie środki były podjęte i trenowane by przeciwdziałać kontratakom...??

@marcinkukuka4532 4 месяца назад

Gilberto kun mieli zrobić przewagę haha

• @tojestmasakrajakas
    @tojestmasakrajakas 4 месяца назад +1

Jak trener nie potrafi krzyknąć, to może ja podjadę porozmawiam z tymi "balerinami"?

• @FinestPL

A za odpowiedź Kukuciowi to akurat szanuję, krótko. Każdy mecz jest inny. Może połowa tych walczaków wie, że już po sezonie a Bogdan wyskakuje z takim pytaniem. Trzeba wbić do szatni i ich opierdolić ;)