En Ucuz 180Hz Oyuncu Monitörü - Gamepower Bull T10

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 29 сен 2024
  • 180Hz oyuncu monitörleri artık 144Hz monitörlerin yerini alacak şekilde uygun fiyatlara satılmaya başlandı ben de piyasada bulunan en ucuz 180Hz oyuncu monitörünün inceleme ve detaylı testleri için inceleme için gelen Gamepower Bull T10 oyuncu monitörünü inceledim
    ÜRÜN LİNKİ: app.hb.biz/PYO...
    Lansman Fiyatı 300 Stokla Sınırlı
    Gamepower Bull T10 Özellikleri
    Ekran Boyutu: 23.8"
    Çözünürlük: 1080P
    Ekran Tipi: IPS
    Tazeleme: 180Hz
    Tepki Süresi: 0.5MS MPRT
    Adaptive Sync Desteği
    HDR
    BlackEQ
    Anti Blue Light
    Flicker Free
    Web: donanimarsivi....
    Forum: forum.donanima...
    Instagram: / donanimarsivi
    Facebook: / donanimarsivi

Комментарии • 759

• @ArifGvn01
    @ArifGvn01 4 месяца назад +612

7:30 Nerde 2 , 3 , 4 ayı abi (Sana kötü anlamda demiyorum) , 1 gün olmadan 4000 olmasına az kaldı . Para hırsı satıcıların gözlerini kaplamış , birkaç iyi bir şey söylendiğinde veya talep gördüğünde aşırı derecede fiyatları arttırıyorlar , birde bizim ülkede fiyat düşer deniliyor bu aç gözlülük olduğu sürece düşmez.

•  4 месяца назад +86

Haklısın ne denebilir ki ben de bıktım inan. Şimdi direkt markaya yazdım fiyatı revize edecekler.

• @ArifGvn01
      @ArifGvn01 4 месяца назад +1

• @diyojenfilmmuzikyapm4242
      @diyojenfilmmuzikyapm4242 4 месяца назад +8

wow! 3798'e düşürmüşler, allah razı olsun.

• @sangarius54
      @sangarius54 4 месяца назад +2

Sıkma canını kardeşim zaten bu toplama çin markasını alıp gözlerine yapacağın işkenceye gerek dahi yok. Daha fazla birşey söylemiyorum malum ülkede dar gelirli çok insan olduğu için sırf onların hatrına 3 bin ederi var benim için gözümde 2 binde etmezde işte..

• @TolgahanDumanli24
      @TolgahanDumanli24 4 месяца назад

bence satıcılarda değil, sorun bizim insanlarımızda steelseries apex pro bakıyorum bayadır geçen sene 4 bine satılan klavye 10k olmuş ve bunun sebebi bizim akıllı pc ile uğraşan adamlar almış stoklamış ve sahibinden 2. elde 4 bine aldığı klavyeyi 6-7-8- neye verebilirlerse satıyor böyle olunca ne olucak herseyin fiyatı artıyor idda ediyorum 5 ay sonra bu ürünün fiyatı 5 bin gir sahibindene bak ihtiyacı olmadığı halde adam alıyor sırf üç kuruş para kazanacağım diye

• @sordidd1
    @sordidd1 4 месяца назад +2

Güzel bir video olmuş ellerine sağlık abi bir sonraki videoda MSI 23.8" G2412'ı incelersen muhteşem olur

• @Ege_birkannd
    @Ege_birkannd 4 месяца назад +1

Bi sonraki videoda bu monitörü incele abi: GamePower 27″ Vivid V80

• @ozi0000
    @ozi0000 4 месяца назад

yani f/p ürünü bu fiyatın üstüne çıkarsa alınmaz güzel inceleme elinize sağlık

• @ertantusuz8944
    @ertantusuz8944 4 месяца назад +30

2 3 ay sonra 3800 4000 olursa demişsin 2 saat olmuş yükleyeli 3800 e çıkmış. bizim insanımızdan bir cacık olmaz

• @babaannezıplatan_4321
      @babaannezıplatan_4321 4 месяца назад +1

Alma kanki sende aç gözlü olma yokmu monitorun?

• @ertantusuz8944
      @ertantusuz8944 4 месяца назад

@@babaannezıplatan_4321 monitörüm var cok sükür. burada sorun benim almam mı sence? alamayan parası az olan cocuklar gencler var. onlar da mı almasın?

• @ertantusuz8944
      @ertantusuz8944 4 месяца назад

@@babaannezıplatan_4321 geri zekalı sence buradaki sorun monitörü benim alamamam mı? benim var çok şükür ama parası olmayan var. parası az olan var. senin gibi sadece kendini düşünen bencillerin yüzünden zaten bu haldeyiz

• @metoor-tr7pm
      @metoor-tr7pm 4 месяца назад

ne alaka mal misin​@@babaannezıplatan_4321

• @melonnn2779
      @melonnn2779 3 месяца назад

Yok​@@babaannezıplatan_4321

• @Kei-kn2go
    @Kei-kn2go 4 месяца назад +67

Senin kadar bizi düşünen bi youtuber görmedim daha reis adamsın

• @alpergoktas3519
    @alpergoktas3519 4 месяца назад +189

Hayırlı işler 4000 oldu.

• @taha13
      @taha13 4 месяца назад +32

Evet tam alacaktım ki 4000 lira yaptılar. Gerçekten alçak insanlar.

• @ShKeryy
      @ShKeryy 4 месяца назад +18

knk arkadaşa link attım 3200 den arkadaş linke tıkladı 3899 olmuş :D

• @taha13
      @taha13 4 месяца назад

@@ShKeryy şimdi technopattan başlık açtım, tamamen inadına bütçemi 6k’ya çıkardım. Monitör alacağım.

• @Zweyn1881
      @Zweyn1881 4 месяца назад +5

3199 tl oldu tekrar

• @ramazaneksk1021
      @ramazaneksk1021 4 месяца назад +2

Fiyat düzelmiş

• @0MrFan
    @0MrFan 4 месяца назад +5

videonun sonunda dediğin gibi 3900 tl olursa almayı fazla düşünmeyin dedin fiyat 3900 oluş daha 1 saat oldu 2 ay geçse 5500 olur her halde

• @mottogoods
    @mottogoods 4 месяца назад +2

Reis sen videoyu ekledin monitör oldu 3,799 TL ahlaksız ticaret ahlaksız satıcı

• @psicolata
    @psicolata 4 месяца назад +13

Gerçekten şu fiyata bu özelliklere sahip bi monitör Türkiye şartlarında bulmanız imkansız! Sepette 3039TL'ye ek nays ile alırsanız ekstra 200 lira daha düşer. İnanılmaz bi fiyat. Ellerine sağlık Abdullah :)

• @EhshSjsjs
      @EhshSjsjs 4 месяца назад

Ek baya ne knk açıklarmısın sana zahmet

• @psicolata
      @psicolata 4 месяца назад

@Haloneon kim bize para versin kanka ;d

• @kyknosares1050
      @kyknosares1050 4 месяца назад

ek nays alırsanız 200 tl düser demişsn nays ne oluyor başkan açıklarmısın sana zahmet teşekkürler.

• @clarew
      @clarew 4 месяца назад

iş bankası sanal kartı nays​@@kyknosares1050

• @EmirKekec
      @EmirKekec 4 месяца назад

iş bankasına ait bir uygulama, sanal banka kartını kullanarak belli sitelerden alış veriş yaptın mı belli bir kısmını iade edliyor. Örneğin n11 den aldın bu monitörü nays sanal kartı kullanarak %15 ini iade ediyor sana( iade adilecek tutar max 200 tl ile sınırlı)@@kyknosares1050

• @yasin9723
    @yasin9723 4 месяца назад +1

şuan bi önceki videodakı pc ve bu monitörden yazıyorum 7 yıldır eskı sıstemı kullanıyordum adeta eşekden inip ferariye binmiş gibiyim

• @michaeldbruyn0.
    @michaeldbruyn0. 4 месяца назад +7

hocam bir sonraki videoda samsung odyssey serisinin monitörlerini inceleyebilirsen sevinirim.

• @egobusch
      @egobusch 4 месяца назад +1

Abdullah monitör test cihazları aldı, artık Samsung'un monitör göndereceğini sanmıyorum. Bundan böyle sadece kağıt üzerinde yazan rakamları yakalayabilen firmalar ürün gönderir. Artık insanları kağıt üzerinde aldatma dönemi bitti.

• @watercraft5829
    @watercraft5829 4 месяца назад +4

Abi piyasayı sen şişiriyon neyi incelesen neye fiyat performans desen fiyatı o an uçuyor. :D

• @altayagalarzade
    @altayagalarzade 4 месяца назад +2

Abdullah abiyle APEX LEGENDS oynayana kadar yorum atıyorum:Gün 5

• @yusufhnats
    @yusufhnats 4 месяца назад +2

rezalet bir ülkedeyiz anında 4000 yapmıslar

• @HeRTeLDeM
    @HeRTeLDeM 3 месяца назад +1

almayın kardeşim bok gibi monitör sakın almayın. rezil bi monitör sakın almayın teknik servis sıkıntılı. bildiğinizden şaşmayın muhatap bulamazsınız yoksa.

• @adilerdem1692
    @adilerdem1692 2 месяца назад +2

4000 TL'ye alınır mı bu civarlara daha iyisi var mı?

• @Yusuf73723
    @Yusuf73723 4 месяца назад +2

Yarın 4000 tl olur arkadaşlar

• @arpa3086
      @arpa3086 4 месяца назад

olmuş zaten videoda 4 ay diyodu 1 hafta da cıkmıs fiyatı

• @rodiesta
    @rodiesta 4 месяца назад +2

Daha 24 saat dolmadan fiyatı 3.600 TL olmuş ellerinize sağlık. Gözünüze para bağlayıp gezebilirsiniz. Fırsatçılar !

• @LYCROK
    @LYCROK 4 месяца назад +1

Abi benim için 14kya pc toplarmisin oyun icin valorant cs2 120 fln valorant 200fps 220fps yeter abi ☹️

• @ermancankars6512
    @ermancankars6512 4 месяца назад +4

Uzun süreli test yapmadan alınacak bir marka değil klavye , mouse, kulaklık larında 1 yılı doldurmadan bozulmalar yaşanıyor yani monitörleri nasıl olur bilmem ama pek şaşırtmaz gibi geliyor bana.

• @inan872
      @inan872 4 месяца назад

klavye anlarımda mouse ve kulaklığı nereden duydun ? bende var hala sorunsuz çünkü. tabi kulaklığın pedleri soyuldu :D

• @ozgurozbek7822
      @ozgurozbek7822 4 месяца назад

Uzun süreli kullanım yaptığım daha öncelikli monitörleri oldu üzmedi hatta şuan LG kullandığım halde özlüyorum

• @FootballWorldTR
      @FootballWorldTR 4 месяца назад

@@ozgurozbek7822 neden özlüyorsun

• @raymond4159
      @raymond4159 4 месяца назад

@@inan872 kulaklık almıştım bende sadece pedleri soyuldu hatta yeni ped istedim yolladılar gayet güzel bi marka F/P oranında

• @benadam92
      @benadam92 4 месяца назад

Şikayet varda marka hakkında baya kötü yorumlar var

• @onurhanoncu9375
    @onurhanoncu9375 4 месяца назад +3

1 saatte fiyatı 4000 olmuş zaten :D

• @grisferus4191
    @grisferus4191 4 месяца назад +2

Öyle bir ülkede yaşıyoruz ki 4 saat önce 3200 tl olan monitörü 3800 liraya koyabiliyolar eyvallah ülkde enflasyon var ama 4 saatte 3200 tl olan şeyin 3800 tl olması kadar yok üründen soğudum arkadaş fiyatı görünce böyle şey olmaz olsun

• @Xost3r
    @Xost3r 4 месяца назад +4

oled olarak satılan 0.03 ms lik monitörlerin incelemesi gelse çok güzel olur oled monitörleri merak ediyorum açıkçası

• @ibrahimmfm
    @ibrahimmfm 4 месяца назад +1

3800 olmuş 300 tanesi ne çabuk tükendi millet ekmek alır gibi monitör mü alıyor

• @Lworsy.
    @Lworsy. 4 месяца назад +1

adam videoda 2 3 ay sonrası için 4kdan bahsediyo 5 saat olmus video yasyınlanaı ürün 3700

• @Orochiniz
    @Orochiniz 4 месяца назад +1

gamepower kendını verstappen saniyo 4000 olmus

• @ASILYAZICI
    @ASILYAZICI 4 месяца назад +1

3600 TL olmuş bile 1 günde 400 tl koymuşlar gerek kalmadı

• @TolgahanDumanli24
    @TolgahanDumanli24 4 месяца назад +4

izlediğim hiç bir donanım videosunu ne beğendim nede yorum yaptım, ama senin yeri ayrı buda milat olarak dursun kardeşim başarıların devamını dilerim kullanıcı dostu güzel adam :)

• @furkancaglar2802
    @furkancaglar2802 4 месяца назад +1

daha 1 saat oldu video direk 4000 seviyelerine yaklaşmış allah çarşınızı pazar etsin fırsatçılar

• @tenjevelynn
    @tenjevelynn 4 месяца назад +2

incelemeden sonra 4k olmuş KDASŞLKASDŞKLALKŞASLKŞDSALKŞDSA

• @MWM.M
      @MWM.M 4 месяца назад

Şaşırmadım ne zaman birşeye iyi dese fiyatı artıyor artık susması lazım 😅😅😅😅

• @ardabora7868
    @ardabora7868 4 месяца назад +2

Abi LG ULTRAGEAR bakar mısın?

• @Yuonnis
    @Yuonnis 3 месяца назад +1

almayın 4.200 tl oldu 1 yıldız verin geçin

• @_DeCreed_
    @_DeCreed_ 4 месяца назад +1

beyler hdmi 2.1 display port görevi görür mü?

• @vedatsunmez7633
    @vedatsunmez7633 4 месяца назад +2

Lg Ultragear 144 ms ips monitör alınır mı?
    İncelemenizi isterim.

• @buraksr
    @buraksr 4 месяца назад +4

Donanım arşivinden görüp aldık arkadaşımla 3 gün önce geldi kullanıyoruz ikimizde de ekran bazen kapanıp kapanıp geliyor ekran durup dururken kendi kendine yırtılıyor böyle devam ederse iade edeceğiz biz

• @fairyis4you135
      @fairyis4you135 4 месяца назад +1

Halledebildiniz mi ? Sorun devam mi

• @MBeastables
      @MBeastables 4 месяца назад +1

Sorun devam ediyor mu

• @buraksr
      @buraksr 4 месяца назад +1

@@MBeastables evet arkadasımla beraber almıstık ikimizde de aynı sorun vardı bu sabah iadeye gönderdim

• @yunustahaturk4992
      @yunustahaturk4992 4 месяца назад +1

O kablodan dolayı oluyor. Bir de laptopa bağlayınca da olabiliyor.

• @buraksr
      @buraksr 4 месяца назад +1

@@yunustahaturk4992 içinden çıkan orjinal kablosunu kullandım laptopa değil normal masaüstü bilgisayarıma almıştım monitörü

• @TRTGEWFG
    @TRTGEWFG 4 месяца назад +1

abi GamePower WarCry Evo yu incelermisin lütfen

• @sentoryt
    @sentoryt 4 месяца назад +3

Logitech R25I Test et abi indirim zamanları güzel indirim alıyor.

• @ozmen4239
    @ozmen4239 4 месяца назад +4

Eline sağlık güzel incelemeler. Asus vg27aql3a incelemesi gelsin diyorum.

• @beratcelik5462
    @beratcelik5462 3 месяца назад +1

Fiyatı 4200 olmuş

• @serhangunal
    @serhangunal 4 месяца назад +2

2K 165Hz "TEK?" 24" olan AOC Q24G2A/BK yı inceler misin? Fiyatı çok uygun, 24" diye tercih edilmiyor. Ben kullanıyorum, memnunum. Değerlerini görmek isterim.

• @mehmethanky
    @mehmethanky 4 месяца назад +1

Bu gün yani 22 mayıs 2024 saat 21:45 itibari ile şuan link deki fiyatı 3.899 TL direk buradan soralım hala almaya değer mi ?

• @smhmcrr
      @smhmcrr 4 месяца назад

Değmez kardeşim gamepower kaliteli bişey üretmez bugün var yarın yok

• @Furkan2135
    @Furkan2135 4 месяца назад +1

kingston fury 8x8 3600mh ram ekran kartı xfx rx6600xt işlemci amd ryzen 5 5600 hıkvıson 240gb ssd 500gb baracuda hdd ana kart b550m-hdv 6fanlı kasa 600w 80+ bronze güç kaynağı
    herşey 0 güç kaynağı 3ay kullanılmış sadece fiyat 17.000tl sizce iyi dizmişmiyim ?

• @EmirhanCetin929
    @EmirhanCetin929 4 месяца назад +2

Abi Lenovo Legion R25i-30 incelemesi gelsin lütfen şuanda bu monitörü mü almalıyım yoksa biraz daha biriktirip lenovoyu mu cevaplarsan çok sevinirim.

• @evsizhicbirseysiz
      @evsizhicbirseysiz 4 месяца назад

LG 27GN65R-B bu model de iyi olabilir. lenovo ile bu yazdığım modeli yan yana görmek ve karşılaştırmak isterdim. modelin 23.8 inç'i de var vatan computer'da.

• @eternal4943
    @eternal4943 4 месяца назад +1

4K FİYATINA ÇIKMIŞ BİLE ŞAKA GİBİ AHHAHA

• @WhistlesS.
    @WhistlesS. 4 месяца назад +1

bilgisayarımdaki parçaları olabildiğince gamepower toplamaya çalışıyorum gerçekten efsane bir marka ve ürünleri de çok hoş, bu monitore sahip olmak isterdim.

• @erdemkaratas5515
    @erdemkaratas5515 4 месяца назад +1

Hocam bence boşverin artık bu fiyatlara alınmaz bence 3299 tl ye cuma günü gaming gecesinden 165hz pivot nitelikli VA panelli samsung odssey G3 almanızı tavsiye ederim
    Abdullah abi saolsun baya bir indirim yaptırmıştı ama stok bitince yükseldi

•  4 месяца назад

Maalesef bahsettiğin monitör videoda bahsettiğimiz monitörün yanına bile yaklaşamaz

• @erdemkaratas5515
      @erdemkaratas5515 4 месяца назад

Neden hocam tepki süresi konusunda mi

• @yunustahaturk4992
      @yunustahaturk4992 4 месяца назад

@@erdemkaratas5515 bu monitör ıps panel renkleri daha foğru gösteriyor ve 180 hz. Aynı zamanda g3'ün çok fazla ghosting sorunu var sanırım bu monitörün ghosting sorunu ona göre devede kulak. G3'ün tek artısı pivot platformu.

• @erkansari2328
    @erkansari2328 4 месяца назад +1

ben CS oynuyorum ve bana FP odaklı ekipman lağzım monütör en az 240 veya 380 hz arası olmasıu lazım böyle bişey yapabilrmisin

• @Cumhurdemir
    @Cumhurdemir 4 месяца назад

Şu devirde alınacak en iyi monitör olabilir. 27" 2k bir monitör olsun diğer konumuz

• @kesitlerinefendisi
    @kesitlerinefendisi 4 месяца назад

bakın gaming diye başlayan bir monitörün ayakları böyle olmamalı bakın benq neden bütün turnuvalarda kullanılıyor arkadaş herkes faresini neden ekran uzat tutuyor gibi üretiyor bu üreticiler ben monitöre yakın oynuyorum şimdi şöyle düşünün fare sizin silahınız sol click de tetiğiniz monitör de gözleriniz silahınız gözlerinize ne kadar yakın olursa o kadar oyun hakimiyetiniz fazla olur istisna olarak bazı oyuncular ekrandan uzak tutabilir ancak 2010 yılında internet kafeler de alıştığımız o küçük dar masalar da fare hep ekrana yakındı bu yüzden böyle ayaklar olmazdı hep kare vare dikdörtgendi bunlar f/p eyw alınır ancak ben nasıl alacam bunu 5k lık kablosuz mouse kırılır 2. gün de biri şu üreticilere bir şey söylesin.

• @zLxntea
    @zLxntea 3 месяца назад +1

siyah ekran gidip gidip geliyor ve cogu kiside boyle oluyor donananim arşivindede konu açılmıs kral nasıl reklam alıyon yaw sorunlu monitor almayın

• @emrince42
    @emrince42 4 месяца назад +1

aha yeni izliyoruz fiyat çıkmış bile fiyattan eser meser kalmamış

• @wwevideos619
    @wwevideos619 4 месяца назад

Bunu almak yerine 250 tl daha verip msi g2422c alın daha mantıklı (o da 180 hz) sonuçta MSI kalitesi.Ben aldım geçen ay çok memnunum.

• @hakanatortv
    @hakanatortv 4 месяца назад

arkadaşla dc de monitörü incelerken 4000 oldu fiyat sepete ekledik tam :D

• @Animedit6666
    @Animedit6666 4 месяца назад +6

Eyw abi monitör alıcaktım zaten

• @Hakan_00000
      @Hakan_00000 4 месяца назад

Ortalama 4.2 ms bunu mu alacaksın

• @Animedit6666
      @Animedit6666 4 месяца назад

@@Hakan_00000 hyr vazgeçtim zaten 1 günde 300tl uçmuş.

• @ahmetalperenkucuker5310
    @ahmetalperenkucuker5310 4 месяца назад +1

Fırsatçı satıcıya inat 3471 liraya gittim lenovo g24-20 aldım

• @birgecmisiyok
      @birgecmisiyok 4 месяца назад

O monitör de cw var monitörden ses geliyor diye bir sürü yorum gördüm bende onu alacaktım ama şuan LG Ultragear tarafındayim

• @ahmetalperenkucuker5310
      @ahmetalperenkucuker5310 4 месяца назад

@@birgecmisiyok mprt acip 0.5 ms yapinca ses geliyor diyorlar benim icin 0.5 ms cok onemli degil 1ms kullanirim diye dusunup aldim. Ayrica mprt modu fps oyunlarinda acilir genellikle onda da kulakta kulaklik oldugu icin sesi duymamis olacaksin oyun bitiminde de yeniden 1ms e alip ses sorunu olmadan kullanilabilir

• @LemonTayfaKesitleri
    @LemonTayfaKesitleri 4 месяца назад +1

Asus vp249qgr inceleme videosu gelsin abi seviliyorsun

• @ereneren8684
    @ereneren8684 2 месяца назад

gamepower ın ürünlerini kullandım bana soracak olursanız beş para etmez bir marka bu monitörü alacağınıza Viewsonic VX2428J 24” 180Hz 0.5ms Fast IPS AMD FreeSync Premium Gaming tavsiye ederim.

• @Gokalpanl
    @Gokalpanl Месяц назад

Abi ben çok fazla sosyal medyadan alışveriş yapan biri değilim bundan dolayı siperiş konusunda korkuyorum bir sıkıntı olurmu sonuça kapıda ödeme seçsekte sıkıntı çıkabiliyor

• @samicavusbozkurt5840
    @samicavusbozkurt5840 4 месяца назад

ASUS G-SYNC Compatible vg248
    Çok fazla kullanan kullanıcı var ve 0.5 ms gecikme deyeri olduguna inanmiyorum görsel olarakta cok hoşuma gitmiyor acıkcası

• @kendinebubble
    @kendinebubble 4 месяца назад

Klavyesi vardı bende 5 para etmez hemen bozuluyo. Bide öyle pahalı ki sanki dünya markası

• @depfreze
    @depfreze 4 месяца назад

Artık 1 k kesmiyor bize 2 k monitörler lazım 24" fiyat performans özellikle 24" söyledim çünkü oyunlar için en uygun göz paneli 24". Bu arada fiyat 3.599 ₺ olmuş

• @KraliyetProduction
    @KraliyetProduction 4 месяца назад

video yayınlandıktan 8 saat sonra;
    Gamepower 24'' Bull T10 Flat IPS 180Hz 0.5ms Gaming Monitör
    Gamepower
    3.799,00 TL

• @kinili58
    @kinili58 4 месяца назад +1

Twisted Minds monitörlerin testleri olacak mı ? Piyasada yüksek hz oranlarına çıkınca f/p modelleri bulunuyor.

• @faruktitrek3883
    @faruktitrek3883 4 месяца назад

ASUS Vp249qgr 23.8" 144hz 1ms Display Port, Hdmı Freesync Full Hd Ips Gaming Monitör test edelim yav almayı düşünüyorum

• @Muammer-zk5eg
    @Muammer-zk5eg 4 месяца назад

Abdullah abi lütfen ASUS ROG XG27ACS monitörü inceler misin özellikle gerçek tepki süresini çok merak ediyorum lütfen incele

• @LeoCoraggio
    @LeoCoraggio 4 месяца назад

1080 P Fiyat Performans olarak en iyi şuanda bu gözüküyor.
    Sıradaki video Kesinlikle 2K En az 144 Hz Destekleyen Monitör olmalı.

• @Lipe039
    @Lipe039 4 месяца назад +1

Monitör değilde Laptop ekran incelemesi olabilir : ASUS ROG Zephyrus G14 (GA403UV-QS133-Gaming) olabilir mesala mümkünse...

• @bayrii
    @bayrii 4 месяца назад

O fiyata alınmaz 3500 TL etmez yani
    Daha güzel markalar var
    Bir de talep gelince fiyatı yukarı çekmişler böyle yapanlara tepkinizi gösterin yani alacaksanız da almayın
    Şu enflasyonist ortamda bin TL iki bin TL düşük diye aldanmayın
    Gidin iki fazla verin daha havalı bir marka alın içiniz rahat olsun

• @cmutngn6086
    @cmutngn6086 4 месяца назад

2 saat içinde fiyatın 3.899 olmazı reklamı yapılan herşeyin fiyatının artması peki sırf reklamını yapıyorsunuz diye fiyatın 2 saat içinde bir anda yükselmesi bu bütün reklam ve inceleme yapan kanallarda böyle

• @URAS4040
    @URAS4040 2 месяца назад

Abi merhabalar ben de bu monitörü almayı düşünüyorum ama benim bilgisayarımda Displayport çıkışı yok 180 hz i nasıl alabilirim

• @alidegirmenci3375
    @alidegirmenci3375 2 месяца назад

Konudan bağimsız biraz ama eskiden minitörler daha çok kareye yakındı.16:10 en boy oluyor sanirim. Eni az daha geniş oluyor tabi. Simdi hep eni cok geniş boya gore. Dikdortgen gibi ya ekranlar. Sanki oyundaki nesneler insan arabalar daha basik gibi geliyor. Normal mi yoksa psikolojik mi bana öyle geliyor😅

• @gfhjfgs
    @gfhjfgs 4 месяца назад +1

Monitör iyi arkadaşımda var gayet kullanışlı. Bende 120hz var o da çok iyi.

• @kayaefeugur
    @kayaefeugur 4 месяца назад

aoc 24.5" 25g3zm/bk 240hz 0.5ms hdmı dp adaptivesync fhd va gaming monitör abi vidyosunu çekermisin sana zahmet

• @fakirbalina6434
    @fakirbalina6434 4 месяца назад

Ben 280hz 0,5 MS olanı 5,999 TL aldım. Kutusunda açmadım hala gaming masa arıyorum Teknosa mağazasında var mı beyler

• @umitdagl9794
    @umitdagl9794 4 месяца назад

3-4 ay sonra 3.5-4 olacak dedğin fiyat 7 saaate olmuş şu an 3.750 allah başka düşman vermesin biz bizi severiz türkiyem...

• @Enessaritas2173
    @Enessaritas2173 4 месяца назад

Abi Lenovo Legion Y27-30 66F8GAC3TK incelermisin fiyat performans olarak efsane bi monitör .

• @yorgunderbeder
    @yorgunderbeder 4 месяца назад +1

İkinci monitör lazımdı, bekliyordum, premium ile de 25tl iade olacak. Baya iyi paraya aldık. Çabuk bozulsa da koymaz.

• @Voyahe
    @Voyahe 4 месяца назад

Evet 50. dakikada stoğu tüketmişler ... diyecek söz yok fırsatçılar helal kazanmaya devam aynen.

• @themami554
    @themami554 29 дней назад

Beyler merhaba laptop bağlacam i5 13 nesil
    4050 ekran kartı fps düşme yada artış yaparmı

• @ugurbabacan4068
    @ugurbabacan4068 4 месяца назад

24inç küçük 27inç'e alısınca 24inç monitör mercedesden inip tofaşa binmek gibi oluyor

• @yunuskaplan9669
    @yunuskaplan9669 4 месяца назад

ASUS TUF VGR bilmemne oyuncu monitörü abi çok sağlam 2 senedir kullanıyorum 165 hz.

• @bestof1808
    @bestof1808 4 месяца назад

GAZZE İÇİN HİÇ BİR PAYLAŞIM YAPMAYAN ABDULLAH KARDEŞİM SENİ DE BOYKOT EDİYORUM... İNSANLIK ADINA SOYKIRIMA SESSİZ KALMA #BLOCKOUT2024

• @araqornn
    @araqornn 4 месяца назад +1

Eğer imkanın varsa lenovo g24-20 monitörünü incelersen sevinirim reis :)

• @DoruT4Y
    @DoruT4Y 4 месяца назад

VİDEO 8 SAAT ÖNCE YAYINLANMIŞ ÜRÜN 3.199 TL İMİŞ, 8 SAAT SONRA AYNI ÜRÜN 3.799 TL OLMUŞ. TRDE YENİ BİR GÜN

• @sam_t_44
    @sam_t_44 4 месяца назад

abi bende MSI G2412F 180 hz monitörünü aldım nasıl sizce

• @burhancanuslu8146
    @burhancanuslu8146 4 месяца назад

Dell
    Dell Alienware AW2724HF 27" 0.5 ms Full HD Pivot IPS Oyuncu Monitörü

• @furkanakar1566
    @furkanakar1566 4 месяца назад

bende samsung odyssey g3 var cok fazl aghosting var ya fiyati iyi ama gamepowerı gorunce bayagı bir pişman oldum

• @KraLArmy
    @KraLArmy 4 месяца назад +2

Fiyat 4000 TL 1:22

• @YigitAydogdu
    @YigitAydogdu 4 месяца назад

Gp ürünlerini memnun değilim hiç 2 farklı üründe tam verim alamadım. Saygılar

• @Harunksa001
    @Harunksa001 4 месяца назад

4 bine çıkarsa bir kez daha düşünürüz dedi 4 olmuş bile video gelmeden fiyat söylenen fiyata gelmiş bile 😀

• @gaccal2222
    @gaccal2222 4 месяца назад

Kanka 27 inç 2 k fiyat performans bir monitör istiyoruz senden hiç paylaşan eden forumlarda yazan bile yok 🥹

• @cem3591
    @cem3591 4 месяца назад

Ayaklığı yeteri kadar sağlam durmuyor onun dışında güzel 3k fiyata kesinlikle değer ama 4 e yükseldi şuan emin değilim almak için

• @Can-sc2er
    @Can-sc2er 4 месяца назад

Dostlar gamepower gibi markalar almayın malzeme kalitesi berbat onun yerine daha iyi markalar var eğer bütçeniz yetiyorsa….

• @mehmetakarsu2226
    @mehmetakarsu2226 4 месяца назад

Samsung Odyssey G3 27" monitör 3850tl'ye alınır mı beyler anlayan var mı?

• @yusufsert5182
    @yusufsert5182 4 месяца назад

Samsung Odyssey G4 LÜTFEN BU MONİTÖRÜ İNCELE HERKES BUNU BEKLİYOR

• @kerimylmaz-wn6jb
    @kerimylmaz-wn6jb 2 месяца назад

alıcaktım baktım 4000 olmus vazgeçtim neye göre zam geldi şimdi durduk yere

• @CRMan1
    @CRMan1 4 месяца назад +1

Sen olmasan biz ne yapacağız be abi❤

• @Motorcuabi1984
    @Motorcuabi1984 4 месяца назад

1080 kullanan bırıydım 2k gectım sımdıde 2k begenmıyorum 4k monıtor hayalı kuruyorum

• @emir7913
    @emir7913 4 месяца назад

Abi gamepower vivid v80 inceler msin 0.5 ms 280 hz 27 inç hemde 5 6 bin TL civarinda