NK Jesenice ugostilo Kozaru

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 27 окт 2024
  • Četvrtu proipremnu utakmicu u sklopu priprema za novu sezonu takmičenja u m:tel I ligi Republike Srpske fudbaleri Kozare odigrali su u Jesenicama u Sloveniji protiv domaćina NK Jesenice.
    Iako bez nekolicine prvotimaca, Kozara odlično otvara meč i već u 9. minuti Božićev centaršut stiže Maeda i glavom vraća za Ljubičića koji posprema loptu u mrežu i Kozara vodi sa 0-1. Igra se otvoreno, ali se i pored nekoliko šansi na obe strane rezultat do poluvremena ne mijenja.
    U drugom poluvremenu šefovi stručnih štabova NK Jesenice Zulić Senad i FK Kozara Medović Alen daju šansu svim fudbalerima, ali utakmica ne gubi na intenzitetu i bilježimo po nekoliko šansi na obe strane. Domaćin ipak, nakon dve nespretne intervencije odbrane Kozare dolazi do preokreta. Najprije Ikać Lazar postiže gol za izjednačenje u 77. minuti, da bi Velić Emir dva minuta kasnije postavio konačnih 2-1 za Jesenice.
    Ovim putem se još jednom zahvaljujemo sportskim prijateljima iz NK Jesenice na ukazanom gostoprimstvu.