Як я кинула медичний | Що далі?

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 16 ноя 2024

Комментарии • 17

  • @korfa4637
    @korfa4637 7 месяцев назад +5

    Дякую, що вы про це говорите, хоча сумніваюсь, що це щось змінить.

  • @sonechkooo
    @sonechkooo 7 месяцев назад +19

    насправді закинути унік десь на 2-3 курсі це дуже типовий мув. є навіть термін криза третьокурсника, бо саме в це період більшість людей кидають університет бо розуміють, що обрали не той шлях.
    от тільки кидати справу з думками про те, що мені це не підходить, бо я цим не горю трохи наївно. бо насправді в любій сфері наступає момент коли ти втомлюєшся і мотивація зникає. мотивація не пальне на якому треба двигатись, мотивація це просто початковий крок. пальне це дисципліна. і тільки з нею можна кудись дійти. в любій сфері. тому пошук мотивації це така собі прокрастинація
    університети всюди одинакові, десь гірше, десь краще. від спеціальності до спеціальності. але в любому випадку це всьо лише інструмент, який ніколи не дасть повної бази скілів для роботи, а більшість прийдеться вчити у шукати самому.
    "непрактичні предмети" тобто не профільні це дуже важлива річ і я взагалі не розумію людей які фукають на філософію чи психологію. універ це місце де має зростати інтелігенція народа. просто профільні навички можна здобувати в коледжі і технікумі. "розумові професії" потребують від людини всебічного розвитку, розвитку себе як особистості і свого світогляду, розвитку етичних поглядів і тд. це тупо невідʼємна частина навчання.
    з другого боку я розумію, що деякі знання застарілі. що деякі викладачі вважають, що їх предмети надважливі, хоча це і не так. проблеми в орг процессах, корупція. про це точно треба говорити
    я не стараюсь сказати, що вам насправді підходить медицина і зря ви кинули. я не знаю повної картини/не "спорю" з вашими тезами, просто балакаю)) і можливо мої слова комусь будуть потрібні

    • @anastkko
      @anastkko  7 месяцев назад +3

      Дякую за інакшу думку!🙂

    • @bilynik.4289
      @bilynik.4289 5 месяцев назад +2

      дякую що написали це

    • @olgakot8212
      @olgakot8212 2 месяца назад +1

      Прослуховуючи ваше відео , мені здалося , що вам варто спробувати навчання в цьому напрямку за кордоном .
      Звичайно , воно теж не спроститься , але ви оберете для себе самі цікаві факультативи .

  • @lenakulyova6555
    @lenakulyova6555 7 месяцев назад +3

    Дуже багато відгукується в вашому відео! Я закінчила медичний в 2016, закінчила інтернатуру по інфекційним хворобам. Вчилась весь час на відмінно, маю червоний диплом. І працюю зараз ілюстратором😂 десь з 3 курсу почались сумніви, на 5-6 була майже певна що це не моє, але продовжувала, бо не знала що ще я можу… але інтернатура поставила в такі умови, що я зрозуміла що я так жити не можу, це ад.
    Проте мені пощастило з одногрупниками і по опису навчання було налагоджене краще. Досі це мої улюблені люди і згадую універ майже завжди тепло😃
    Доречі з 6 дівчат відмінниць моїх подруг лише 2 зараз медикині і жодна не певна що варто продовжувати!
    Я вас підтримую, добре що ви зрозуміли зараз! У вас ще дуже багато часу попереду🙌 коли я йшла з медицини і мене питали чи мені не шкода часу, я на це казала що навіть якщо і шкода (але мені майже не шкода😂), то навіщо страждати решту життя через невдало вибрані 8 років.

  • @МаріяШваб-з2х
    @МаріяШваб-з2х Месяц назад +1

    дякую, за ваше відеоо👍👍

  • @ВікторіяСаворона-б5в

    Я вступила в мед. університет цього року. І вже за два місяці навчання на нервах стався зрив, стан здоровя став в 10000 разів гірший...
    Я вже мала купу разів думку відрахуватися через несправедливість, і купу факторів що ти назвала. Але побачимо...

  • @yuliiashevchuk3002
    @yuliiashevchuk3002 7 месяцев назад +6

    Не знаю більше жодної професії, де потрібно заплатити, щоб тебе взяли на роботу. І в немедичних університетах набагато краще ставляться до студентів. Хоча ідеального університету в Україні не існує. Додаткові предмети розвивають кругозір і спеціаліста, якщо їх викладають не для галочки. Бажаю успіхів в пошуку свого.

  • @ВікуляРізник
    @ВікуляРізник 7 месяцев назад +2

    Неймовірне відео ☀️

  • @BlayronFest
    @BlayronFest 6 месяцев назад +3

    Я збираюсь на мед. психолога вступати і на жаль немає інфи наскільки там важче чи легше программа навчання. Я теж кидав навчання тільки на 3 курсі, бо зрозумів що то не моє.

  • @Zla_banderivka
    @Zla_banderivka 7 месяцев назад +3

    Навчалася в ЗДМУ повністю вас підтримую. Сил вистачило на 3 курси.

    • @КарпенкоДаша-м6я
      @КарпенкоДаша-м6я 3 месяца назад +1

      А чого саме так?Якраз дуже цікавить цей університет

    • @Zla_banderivka
      @Zla_banderivka 3 месяца назад +4

      @@КарпенкоДаша-м6я я вступала в 2013. Вже на посвяті нам прямо дали знати що ми тут ніхто і нас відрахують хоч завтра за найменшу провину. Сама система так влаштована що всі студенти- непотріб. Не чіпають лише тих, у кого серйозні звʼязки, або тих хто з книжки не визирає. Прав ніяких немає лише обовʼязки і не дай Боже хоч щось сказати в свій захист. В несправедливих ситуаціях, я починала сперечатися, ввічливо, просто доводила свою правоту, натомість мені надходили прямі погрози від викладачів. Не одноразово казали: «Вы что хотите проблем на нашей кафедре?». З тих пір 100 разів думаю перед тим як щось говорити з керівництвом, на все життя урок засвоїла. Про корупцію взагалі мовчу, ціни за залік неймовірно високі. Перші 2 роки з практики - лише мили підлогу в лікарнях, на 3-му курсі хоч пацієнтів побачили, навіть дозволяли іноді розмовляти. Не дай Боже забути шапочку на пару, або на лекцію, одразу н.б ставлять. А н.б. треба оплатити в касі, а потім в свій вільний час відпрацювати. Якщо хоч 1 н.б. не відпрацьована, не допускають до екзаменів. А якщо не здати екзамен - відрахування. Одного разу взимку приїхала в лікарню на пару з хірургії. Була вдягнена в шерстяний светр, зверху вдягла халат, і в області коміру светр стирчав десь на 3 см. Хірург вигнала з пари, поставила н.б. Сказала що це не гігієнічно для хірургічного відділення, хоча по відділенню таргани бігають як свої серед людей. Там же, та сама лікарка «вчила» накладати бинт. Я забинтувала не так туго, як мало бути (я робила це вперше в житті) вона ж лязнула мене по руках і каже хто так бинтує? Намагалася поскаржитися на одного з викладачів, мені швидко закрили рота, аргументувавши тим, що у нас викладають найкращі. Декан - алкоголік, який ненавидить студентів, не дай Боже до нього звернутися. (Не знаю працює зараз чи ні). В гуртожитку таргани бігають по голові, вночі кусають тіло. Влітку часто немає гарячої води, антисанітарія. Відрахувати можуть реально будь-коли і будь за що. Моральний тиск, цькування і зверхнє ставлення- вам гарантовано. Більшість викладачів - совок. Звичайно що є вийнятки, але не так часто як хотілось би. Але веселі часи були, іноді приємно згадати. Я не навчалася в інших мед. закладах, але ходять чутки що є краще. З плюсів: переважно гуртожитки знаходяться біля університету на закритій території, для навчання все є: експонати, реагенти, навчальний інвентар і т.д. В навчальних корпусах нормальний ремонт, більш-менш комфортно. Про гуртожитки таке сказати не можу. Я жила в 3-му. Але мої однокурсники жили в гуртожитках, що не на території університету, і там ще гірше. Вода текла зі стелі, а туалети як із фільмів жаху, хоча платили так само, як і інші студенти. Як зараз там сказати не можу, але не думаю що щось змінилося на краще.

  • @ОлександраЧ
    @ОлександраЧ 5 месяцев назад +1

    У якому місті ви навчалися? Напишіть будь-ласка.

    • @anastkko
      @anastkko  5 месяцев назад +3

      Київ)