Fotbal SK Štětí - FK Olympie Březová1:1 (28.9.2024)

• Опубликовано: 21 окт 2024
  • SK Štětí - FK Olympie Březová
    1:1 (0:0)
    8. kolo 4. České fotbalové ligy 28. 9. 2024
    V sobotu 28. září v den státního svátku přivítali fotbalisté dospělých SK Štětí na svém trávníku v 8. kole 4. České ligy 13. celek tabulky FK Olympie Březová, která nastoupila v černých dresech. Domácí před týdnem vyhráli nečekaně v Ostrově vlastním gólem soupeře v 92. minutě 2:1 a byli před utkáním na 4. místě tabulky.
    (01:56)Hosté z Březové z města od Sokolova začali střelou Pavla Veselého, která ve statistikách své místo nenajde. (08:16) Skulinku pro míč v cestě do sítě hledal na druhé straně hřiště Tomáš Zůza, ale byl zablokován. (16:55) Chvilku bolesti si po čtvrthodině hry prožil stejný hráč, který byl nešetrně poslán na trávník jedním z hráčů hostů. (20:46) Ve 21. minutě si Jakub Kafka všiml, že v brance hostů chybí její strážce, tak toho chtěl využít ale ten se tam nakonec objevil a kopal se jen roh. (31:33) Pak chtěl Dominik Hotovec sundat dres z těla Pavlu Veselému a viděl žlutou kartu (36:57) Velkou šanci k otevření skóre měli hosté ve 39. minutě, kdy se míč přimotal na nohy Pavlu Veselému, který se už chystal slavit, ale Dominik Hotovec mu radost překazil. (42:11) Těsně před přestávkou pálil Adam Čížek, ale místo branky sestřelil Tomáše Beláka, ale i pak zůstali kamarádi. (46:22) Druhou půlku lépe zahájili hosté. Lukáše Vymyslický se dostal do parádního zakončení, ale střelecký úhel mu zmenšil Václav Čížek v brance. (49:05) Hosté byli i nadále nebezpečnější. Obrovskou příležitost měl Pavel Veselý, ale štětský gólman opět prokázal, že je mužem na správném místě. (49:12) Když se hosté netrefili ani při další střele tak to stále zůstávalo 0:0 (50:32) Ještě jednu šanci měl Březová, ale ani tentokrát neměla na růžích ustláno. (60:45) Po kratší přestávce vyrukovali hosté s další příležitostí v 61. minutě ale i po ní zůstal Václav Čížek nepřekonaný. (65:05) Co to bylo pro domácí platné, když v 65. minutě zapomněli před brankou na Pavla Veselého, který otevřel skóre gólem na 1:0. (65:12) Navíc musel hřiště po červené kartě opustit brankář Štětí Václav Čížek, který míčem udeřil soupeře. (77:39) Domácí to nevzdali a zaveleli k útoku. Jiří Alberovský z volného přímého kopu trefil břevno. (81:45) Vyrovnání přišlo na svět v 82. minutě a bylo parádní. Jakub Kafka to lépe trefit nemohl a srovnal na 1:1. (85:10) Konec to ale ještě nebyl, protože v 86. minutě se proti střele k bližší tyči postavil střídající Václav Sailer v brance. (95:24) Finále se odehrálo v 6. minutě nastavení. Volný přímý kop zahrával Jiří Alberovský a hosty 2x podržel gólman, který si poradil jak z trestňákem tak i s dorážkou Dominika Melichara. Zápas tak skončil 1:1.
    Tabulka po 8. kole není kompletní. Chybí ještě hodně dohrávek. Na 1. místě je FK Meteor Praha s 18 body. SK Štětí patří 6. příčka s 13 body. Poslední se 4 body je TJ SK Hřebeč
    Za týden 5. října odjíždí SK Štětí v 6:15 na hřiště FK Baník Sokolov, kde je začátek zápasu v 10:15. Doma se fotbalisté SK Štětí představí v sobotu 12. října v 10:15 proti FK Újezdu Praha 4.
    Branky: Jakub Kafka 1
    Sestava: Václav Čížek (67. ČK) - Jaroslav Horák (76. Zdeněk Skokan), Michal Obrtlík, Dominik
    Hotovec (76. Dominik Melichar), Aleš Trejbal (68. Václav Sailer) - Jaroslav Kovalčík,