Школа майбутніх Мам - пологи👶 Школа будущих Мам - роды

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 3 фев 2025

Комментарии • 9

  • @galinagal2235
    @galinagal2235 Год назад +2

    Дуже дякую вам, цікаво і корисно. І головне лаконічно) ❤️

  • @mariakucher2181
    @mariakucher2181 Год назад +1

    Постійно всі кажуть, що навіть після школи для батьків, де жінкам розповідають як правильно поводитись в пологах і як правильно дихати, жінки забувають ці знання під час пологів. Навпаки, я б сказала, що організм сам знає як жінці краще. Дихання це головне. Не впевнена, що дихання правильне дає знеболюючий ефект, але ти як мінімум відволікаєшся від того, що ти контролювати не можеш, на те, що тобі підвладно, тобто дихання.

  • @Roma_Zhovnirchik
    @Roma_Zhovnirchik Год назад +1

    В мене 2 питання:
    1. Чи не логічніше народжувати у вертикальному положенні, щоб дитина під дією сили тяжіння швидше вийшла з мінімальним травматизмом для неї і матері? Логічно ж для того, щоб вилити воду з пляшки, треба її перевернути догори дном, а не поставити на бік і бити по дну, намагаючись вилити решту води?
    Вертикальні пологи - це давно не новина, але практикують їх нечасто через брак необхідного обладнання і те, що лікарям їх незручно приймати. Також такі пологи підходять не всім жінкам.
    2. Навіщо тужитись під час пологів? Я звісно не лікар, але напевно логічно, що дитині буде легше вийти, коли родові шляхи розслаблені, а не напружені. Та і самій жінці від напруження болючіше.
    Думаю, це можна порівняти із сексом, коли чоловік різко вставив член і у жінки там все стиснулось та обом від цього боляче, а чоловік ще і не може витягнути член

    • @Weclinica
      @Weclinica  Год назад +2

      1. Доброго дня! Жінка під пологами може сама обирати позу в якій буде народжувати. Але порівняння пологів та пляшки з водою не вірне, тому що існує біомеханізм пологів. Це і згинання, і повороти, і розгинання, а не тільки просування плоду. Це більш складний процес ніж виглядає на перший погляд.
      2. Доброго дня! Біль виникає не від напруження піхви та м'язів промежини, як під час статевого акту, а від скорочень матки. Потуги це процес коли до скорочення матки приєднається скорочення м'язів передньої черевної стінки. І саме завдяки цьому йде просування плоду. Сила скорочень самої матки недостатня для народження дитини, тому жінка повинна тужитись, щоб відбувався процес просування плоду.

    • @Roma_Zhovnirchik
      @Roma_Zhovnirchik Год назад

      ​​@@Weclinica 1. Тоді, думаю оптимальним варіантом буде комбінувати положення тіла під час пологів в залежності від ситуації.
      А, щоб ще більше полегшити пологи, не треба під час вагітності їсти грубо кажучи все підряд, чим грішать безліч жінок. Краще зробити ставку на якість їжі, а не на кількість. Дитину ще народити треба, а велику дитину важче народжувати

    • @АннаТитаренко-д3д
      @АннаТитаренко-д3д 9 месяцев назад +4

      ​@@Roma_Zhovnirchik вага дитини не залежить від ваги жінки й кількості спожитої їжі. Читайте достовірні джерела

    • @Roma_Zhovnirchik
      @Roma_Zhovnirchik 9 месяцев назад

      @@АннаТитаренко-д3д так, є ще і генетика, але очевидно, що дитина набирає вагу, якщо її мама багато їсть

    • @muratzumri1679
      @muratzumri1679 6 месяцев назад +3

      Неочевидно абсолютно. Генетика тут вирішує. Вагу від їжі під час вагітності набирає мама, а не дитина. В моїх родичів, високих крупних людей з зайвою вагою, які реально багато лопають, завжди народжуються маленькі ( до 3 кг та до 50 см) немовлята. Дитина підлаштована під досить вузький таз жінок в родині.
      Вузьке тазове кільце не залежить від ширини стегон, у жінки зі здоровенною широкою попою може бути вузьке тазове кільце​. І сторія мого батька та її сестри- у голодний 1946 та напівголодний 1952 у виснажениї худої бабусі діти народилися під 5 кг. Генетика. Тендітна бабуся ледь не вмерла в таких пологах @@Roma_Zhovnirchik