Тарас не відповів на питання про уран в снарядах, тому відповім я. Оці бронебійні "стріли" були "сплошними" лише в першому поколінні, та й то лише у совку, під 115мм гармату Т-62, але потім їх замінили. З тих пір "стріли" або по грамотному ОБПС (оперенний бронебійний підкаліберний снаряд) мають складну структуру і складаються з корпуса, з сердечника та аеродинамічно-бронебійного наконечника, которий забезпечує "закус" снаряда на поверхні броні щоб при зіткненні з бронею під великими кутами снаряд йшов саме в броню, а не рикошетив. Окремо у корпусі "стріли" знаходиться бронебійний сердечник - по суті ще менша "стріла" що захована в металевому корпусі більшої "стріли". Цей сердечник повинен мати щільніть вищу аніж щільність металу броні. Ще з часів другої світової їх робили зі сплавів вольфраму або комбінованими металево-керамічними (ну в основному для гармат малих калібрів, або навіть кулеметів чи гвинтівок і у військах таких пульок ніхто ніколи не бачив, це були дуже рідкісні звірі). Але з появою комбінованих бронедеталей треба було нарощувати й міць снарядів, тому наступним кроком після різних хитрощів з вольфрамом міг бути тільки уран. Це дуже важкий метал з дуже великою щільністю та твердістю - це значить що до моменту поки сердечник з урану розкришеться і втратить бронебійні властивості, він подолає дуже багато товщини металу, а також дуже багато шарів комбінованої броні. В теорії ОБПС з урановим сердечником може подолати броню товщиною у метр броневої сталі (такої товстої броневої сталі в реальному житті не буває). У словосполученні "збіднений уран" ключове слово - збіднений. Воно значить, що в цьому ізотопі урана дуже мало саме "активного" металу, він нічого не випромінює. У тому урані що зустрічається в природі відсоток "активного" металу не перевищує десятих частин одного відсотка, у збідненому урані ця частка ще менша. З точки зору радіологічної безпеки "уранова" броня та "уранові" снаряди повністю безпечні. За допомогою дозиметра ви не зможете відрізнити танк по якому стрельнули звичайним снарядом від танка по якому жахнули "урановим". Тут найголовніше щоб ви просто знаходились з правильного боку гармати - щоб стріляли не по вам, тобто таке ж правило як з усією іншою зброєю. А уран чи не уран - то до лампочки.
У москалів були свої перспективні розробки аналогічних ОБПС з урановими сердечниками, але в дикій природі їх ніхто жодного разу не бачив. Снаряди 3БМ46 та 3БМ60 - це якісь напівміфічні анало_говнєти. Другий взагалі не може використовуватись в совкових танках бо фізично не влазить в МЗ, в теорії під нього танки можна модернізувати, але це залишається на рівні балачок і пропаганди. Для порівняння, у американців вже є третє покоління снарядів з урановими серцевинами, та розробляється вже четверта ітерація. Ці снаряди насправді є у військах, вони насправді використовувались і використовуються, це не 3,5 прототипа для збройних виставок, якими по суті є БМ46 та БМ60. Я сумніваюсь що в москалів насправді є щось новіше за старі совкові "ломи" хоч в якихось кількостях, бо за пропагандонськими легендами розробка цих анало_говнєтів припадала на початок 90-х років. Снаряди з ураном - це абсолютно геть інший технологічний процес, бо уран - це не вольфрам, це геть інша річ, під нього потрібна геть нова виробнича лінія. Звідки б вона взялась у парашії в 90-х? Та нізвідки. Штучні прототипи вручну наждачкою настругати вони може й могли, уран у них є, технології його збагачення або збіднення також є, в теорії таке можливо. Але в теорії на рашці навіть демократичні вибори є - всі ми знаємо як сильно вони вміють розводити теорію з практикою. Тому я не вірю в існування уранових снарядів в москалькій армії, поки що немає жодних пруфів щоб вони туди хоч колись доходили б.
Щодо здатності уранового снаряду пробивати динамічний та/або активний захист. Ну насправді ДЗ пробивається будь-яким снарядом кінетичної дії, це вже було перевірено з пруфами на цій війні. Може ДЗ й дає якесь зниження могутності порівняно з "голим" танком, але ним можна просто знехтувати. Уранові снаряди абсолютно точно будуть пробивати будь-який захист, хоч динамічний, хоч активний. Єдиною системою що може в теорії зруйнувати урановий лом є важка ДЗ Ніж та Дуплет, ну і деякі прототипні системи активного захисту що розробляються рейнметалом та в США. Але якщо говорити про те що насправді є на полі бою - уранові снаряди проб'ють все, їх не витримає жоден танк з тих що реально є в армії рашистів.
По суті, збіднений уран - це _відходи_, одержані в процесі збагачення урану. Процвс цей надзвичайно складний і дорогий, тому навряд чи хтось колись спеціально займався збідненням урану.
Не дуже правильно на рахунок збідненого урану (ЗУ). ЗУ БОПСи мають деякі властивості які не мають Вольфрамові БОПС. В теорії Вольфрам міцніший за ЗУ і має більшу густину. Але ЗУ перебиває це іншим шляхом. По-перше вони пірофорні, тобто стружка яка виникає при пенетрації снарядом броні самозагорається. По-друге, при руйнуванні ЗУ на зсув, через властивості кришталевої решітки (доброго ранку сопромат) шари немовби зколюються почергово, утворюючи таке собі самозаточення. Але навіть це не є головним фактором чому ЗУ використовують в БОПСах. Характеристиків БОПСи робляться під конкретні гармати, початкові швидкості при стрільбі і калібри. Там багато нюансів, але все в кінці кінців впирається в довжину і діаметр сердечника, точніше відношення одного до іншого (L/D). Так от Вольфрамом можна добитись схожих характеристик БОПС до ЗУ, але сердечник вийде доволі тонкий. І це не дуже добре коли треба пробивати динамічний захист (ДЗ). Тому що сердечник може втратити свої властивості до того як проб'є броню. Але ЗУ БОПС пробиває ДЗ без особливих проблем. Знову ж таки, все залежить від багатьох чинників, не на всіх гарматах ЗУ буде кращий за вольфрам. Нові німецькі DM73 мають характеристики нічим не гірші а то і кращі за такі ж нові американські ЗУ БОПСи М829А4, але їх можна стріляти по моєму лише з L55 гармати яка стоїть на Лео2 А6+. Ну і доречі ЗУ випромінює, приблизно 60% активності звичайної руди. В основному β якщо не помиляюсь, більш проблемно якщо в організм потрапляє. Ну і ще він токсичний дуже. Стружка розпилюється при попаданні і може потрапити в грунтові води. Але це зараз найменша з наших проблем, особливо на фоні кілотон всього іншого непотрібу який щоденно завозять на нашу землю звірі з сходу.
Доброго дня спільноті Мілітарного. Хочу звернутися до Вас, пане Тарас, як інженер-проектувальник мостів. Ви говорите про нестачу мостів в Україні, а я додам від себе декілька слів. Наша компанія розробила проект розбірного мосту, за Європейськими нормами (типу таких як нам передавали Європейські партнери), міст розрахований, запроектований, та замоделений в 3Д. Ми розіслали листи з пропозицією співпраці в різні відомства, але нам ніхто навіть не відповів, з цього робимо висновок, що не сильно Вони в цьому зацікавлені. Отака біда в нас, потреба є, пропозиція є, а бажання щось робити нема.
🦅🦅🦅🇺🇸🇺🇸🇺🇸Сильний орел США надавати звичайний український тракторист Микола весь арсенал демократія для перемога над паскудний червоний комуніст. Український тракторист мати вільний Абрамс чавити Іван, смачний бургер і демократія. Захищати свобода від жалюгідний комуніст. Контракт чорна вода легко отримай російський раб. Слава Америка 🦅🦅🦅🇺🇸🇺🇸🇺🇸
Трохи прифігів з кількості абрамсів у штатів. І набагато більше прифігів із кількості танків у Єгипту. Який наче протистоїть Ізраїлю. Які наче союзники США. Топовий подкаст. Дуже цікаво
Єгипет давно вже не протистоїть Ізраїлю, та і Ізраїль давно вже не такий же й союзник США. Суперечки є, і про них доволі часто можна прочитати у новинах. До того ж з тих часів як Ізраїль став мати ядерну зброю, там кажуть про наявність близько ста ядерних ракет, кількість Абрамсів у супротивника не такий вже і срашний аргумент.
Американці зараз змінюють свою військову доктрину впроваджуючи нові "легкі танки" (взяв в лапки, бо самі вони не називають їх танками). Кажуть, що програма прискорилась після отриманих даних по нашій війні. Цікаво буде послухати думки з цього приводу.
Мости не проблема. По Україні абрамси мандруватимуть залізницею, а там просто немає таких мостів щоб не могли витримати абрамса, бо 50-60 тон - це геть звичайна вага вантажів для залізниці. Мережа у нас розгалужена, доїхати можна багато куди. На тралах або власним ходом доведеться проїхати не більше 50км - це не так вже й багато.
Товариство, як інженер- конструктор в будівництві, розповідаю як прикладається навантаження на конструкцію: -нормативне навантаження це є вага самого танку, умовно 50т - воно множиться на коефіцієнт надійності за матеріалом (1.1…1.2) - потім множиться на коеф. надійності за відповідальністю споруди (1,2…..1.4) - отже 50 т*1,2*1.4=84т. Сама міцність матеріалу несучої констукції, до якої прикладається навантаження, приймається навпаки з понижаючими коефіцієнтами- умовно міцність арматури 400МПа множиться на різні понижуючі коеф. і приймається 360 МПа. Тому запаси в будівництві завжди присутні, і чим більш відповідальна констукція тим вони більші
Они потому и делаются с запасом, что материалы в производстве неоднородны Удивлю вас, но кабель сечением жилы по ГОСТу 2.5 квадрата не весь одинаков на всей протяженности. Где-то он 2.25, а где-то 2.75. но сила цепи равна силе самого слабого его звена. Поэтому она нигде не ниже 2.25 что гарантииует его эксплуатацию с заданными перегрузками втечение всего срока эксплуатации. Такая же ситуация и с вашими мостами. Бетон при украдке не однороден, в процессе установки сваи устанавливаются неровно, в процессе эксплуатации возникают трещины в материале, и мост испытывает ветровые нагрузки, которые снижают его рассчетную грузоподъемность и т.д. И все эти риски компенсируют ваши рассчетные коэффициенты, которые не с потолка взяты. Поэтому, вот дано вам 50 условных тонн в течение 50 лет эксплуатации, значит что именно 50 тонн он выдержит. А дальше он может и 300 тонн выдержит, а может и килограмма не выдержит. И вы не можете утверждать, что втечение 50 лет, раз уж по вашим рассчетам там должна быть грузоподъемность с коэффициентами 84 тонны, то он запросто выдержит хотя бы 51. Может выдержит, а может и нет. А тут ещё вопросик имеется: вот он должен 50 лет эксплуатироваться, но каждые 5 лет проходить текущий, а каждые 10 лет капитальный ремонт. А как давно вы их проводили? Так что не надо говорить "гоп" пока не перескочишь. Может получится, может нет. Может пять раз получится, а на шестой рухнет. Да, вы можете провести испытания и установить фактическую грузоподъемность моста на данный момент согласно фактическим статическим и динамическим изменениям в конструкции моста согласно испытательной нагрузке. Но с потолка брать, вот мол 30 лет назад закладывали 10-тикратную прочность значит везём смело в два раза больше - вы не можете. Ну, как-то так.
@@Artem_Pohilov завсім не так, діаметри кабелів тут ні до чого, це не та галузь. Значення міцності матеріалу приймається не якесь середнє між найбільшим випадковим і найменшим, а із забезпеченістю у 90% випадків, читайте відповідні ДБН. Дочитав ваш комент до місця про «страшне вітрове навантаження» на зб міст , який є звичайною балкою на жорстких опорах і далі не було змісту читати. Менше фільмів дивитися треба.
Файне відео. Ставлю вподобайку та пишу цей коментар для алгоритмів ютубу. Дякую Вам! Хай квітне Український Ютуб! ////////////////////////////////////////////
Дуже цікавий випуск. Ще хотілось би спитати за шоломи танкістів. Хотілось би розбір по таким малим речам. Бо радянскі шоломи виглядають дивними, на скільки вони ефективні мені не відомо. Але на відео поляків я бачу іншу екіпу, хотілось би зрозуміти як, та чим вони, або інші технологічні арміі світу, комплектують своіх солдат.
@@ВластимилПетержела Не барін, а друг, ібо - хто нападає, грабує, гвалтує, убиває - той ворог! А хто рятує, підтримує, допомагає - той друг! Це одна з простих істин, стара як цей світ! Але вам "хуйот"-ам москво-барінським цього не зрозуміти!
Тарас чомусь не говорить, що уранова броня встановлюється лише на внутрішні абарамси на експортних варіантах вона демонтована, для прикладу експортні танки для Кувейту.
Тарас не відповів на питання про уран в снарядах, тому відповім я.
Оці бронебійні "стріли" були "сплошними" лише в першому поколінні, та й то лише у совку, під 115мм гармату Т-62, але потім їх замінили. З тих пір "стріли" або по грамотному ОБПС (оперенний бронебійний підкаліберний снаряд) мають складну структуру і складаються з корпуса, з сердечника та аеродинамічно-бронебійного наконечника, которий забезпечує "закус" снаряда на поверхні броні щоб при зіткненні з бронею під великими кутами снаряд йшов саме в броню, а не рикошетив. Окремо у корпусі "стріли" знаходиться бронебійний сердечник - по суті ще менша "стріла" що захована в металевому корпусі більшої "стріли". Цей сердечник повинен мати щільніть вищу аніж щільність металу броні. Ще з часів другої світової їх робили зі сплавів вольфраму або комбінованими металево-керамічними (ну в основному для гармат малих калібрів, або навіть кулеметів чи гвинтівок і у військах таких пульок ніхто ніколи не бачив, це були дуже рідкісні звірі). Але з появою комбінованих бронедеталей треба було нарощувати й міць снарядів, тому наступним кроком після різних хитрощів з вольфрамом міг бути тільки уран. Це дуже важкий метал з дуже великою щільністю та твердістю - це значить що до моменту поки сердечник з урану розкришеться і втратить бронебійні властивості, він подолає дуже багато товщини металу, а також дуже багато шарів комбінованої броні. В теорії ОБПС з урановим сердечником може подолати броню товщиною у метр броневої сталі (такої товстої броневої сталі в реальному житті не буває).
У словосполученні "збіднений уран" ключове слово - збіднений. Воно значить, що в цьому ізотопі урана дуже мало саме "активного" металу, він нічого не випромінює. У тому урані що зустрічається в природі відсоток "активного" металу не перевищує десятих частин одного відсотка, у збідненому урані ця частка ще менша. З точки зору радіологічної безпеки "уранова" броня та "уранові" снаряди повністю безпечні. За допомогою дозиметра ви не зможете відрізнити танк по якому стрельнули звичайним снарядом від танка по якому жахнули "урановим".
Тут найголовніше щоб ви просто знаходились з правильного боку гармати - щоб стріляли не по вам, тобто таке ж правило як з усією іншою зброєю. А уран чи не уран - то до лампочки.
У москалів були свої перспективні розробки аналогічних ОБПС з урановими сердечниками, але в дикій природі їх ніхто жодного разу не бачив. Снаряди 3БМ46 та 3БМ60 - це якісь напівміфічні анало_говнєти. Другий взагалі не може використовуватись в совкових танках бо фізично не влазить в МЗ, в теорії під нього танки можна модернізувати, але це залишається на рівні балачок і пропаганди. Для порівняння, у американців вже є третє покоління снарядів з урановими серцевинами, та розробляється вже четверта ітерація. Ці снаряди насправді є у військах, вони насправді використовувались і використовуються, це не 3,5 прототипа для збройних виставок, якими по суті є БМ46 та БМ60. Я сумніваюсь що в москалів насправді є щось новіше за старі совкові "ломи" хоч в якихось кількостях, бо за пропагандонськими легендами розробка цих анало_говнєтів припадала на початок 90-х років. Снаряди з ураном - це абсолютно геть інший технологічний процес, бо уран - це не вольфрам, це геть інша річ, під нього потрібна геть нова виробнича лінія. Звідки б вона взялась у парашії в 90-х? Та нізвідки. Штучні прототипи вручну наждачкою настругати вони може й могли, уран у них є, технології його збагачення або збіднення також є, в теорії таке можливо. Але в теорії на рашці навіть демократичні вибори є - всі ми знаємо як сильно вони вміють розводити теорію з практикою. Тому я не вірю в існування уранових снарядів в москалькій армії, поки що немає жодних пруфів щоб вони туди хоч колись доходили б.
Щодо здатності уранового снаряду пробивати динамічний та/або активний захист.
Ну насправді ДЗ пробивається будь-яким снарядом кінетичної дії, це вже було перевірено з пруфами на цій війні. Може ДЗ й дає якесь зниження могутності порівняно з "голим" танком, але ним можна просто знехтувати.
Уранові снаряди абсолютно точно будуть пробивати будь-який захист, хоч динамічний, хоч активний. Єдиною системою що може в теорії зруйнувати урановий лом є важка ДЗ Ніж та Дуплет, ну і деякі прототипні системи активного захисту що розробляються рейнметалом та в США.
Але якщо говорити про те що насправді є на полі бою - уранові снаряди проб'ють все, їх не витримає жоден танк з тих що реально є в армії рашистів.
По суті, збіднений уран - це _відходи_, одержані в процесі збагачення урану. Процвс цей надзвичайно складний і дорогий, тому навряд чи хтось колись спеціально займався збідненням урану.
Не дуже правильно на рахунок збідненого урану (ЗУ). ЗУ БОПСи мають деякі властивості які не мають Вольфрамові БОПС. В теорії Вольфрам міцніший за ЗУ і має більшу густину. Але ЗУ перебиває це іншим шляхом. По-перше вони пірофорні, тобто стружка яка виникає при пенетрації снарядом броні самозагорається. По-друге, при руйнуванні ЗУ на зсув, через властивості кришталевої решітки (доброго ранку сопромат) шари немовби зколюються почергово, утворюючи таке собі самозаточення. Але навіть це не є головним фактором чому ЗУ використовують в БОПСах. Характеристиків БОПСи робляться під конкретні гармати, початкові швидкості при стрільбі і калібри. Там багато нюансів, але все в кінці кінців впирається в довжину і діаметр сердечника, точніше відношення одного до іншого (L/D). Так от Вольфрамом можна добитись схожих характеристик БОПС до ЗУ, але сердечник вийде доволі тонкий. І це не дуже добре коли треба пробивати динамічний захист (ДЗ). Тому що сердечник може втратити свої властивості до того як проб'є броню. Але ЗУ БОПС пробиває ДЗ без особливих проблем. Знову ж таки, все залежить від багатьох чинників, не на всіх гарматах ЗУ буде кращий за вольфрам. Нові німецькі DM73 мають характеристики нічим не гірші а то і кращі за такі ж нові американські ЗУ БОПСи М829А4, але їх можна стріляти по моєму лише з L55 гармати яка стоїть на Лео2 А6+.
Ну і доречі ЗУ випромінює, приблизно 60% активності звичайної руди. В основному β якщо не помиляюсь, більш проблемно якщо в організм потрапляє. Ну і ще він токсичний дуже. Стружка розпилюється при попаданні і може потрапити в грунтові води. Але це зараз найменша з наших проблем, особливо на фоні кілотон всього іншого непотрібу який щоденно завозять на нашу землю звірі з сходу.
О, цей тред цікавий)
Доброго дня спільноті Мілітарного. Хочу звернутися до Вас, пане Тарас, як інженер-проектувальник мостів. Ви говорите про нестачу мостів в Україні, а я додам від себе декілька слів. Наша компанія розробила проект розбірного мосту, за Європейськими нормами (типу таких як нам передавали Європейські партнери), міст розрахований, запроектований, та замоделений в 3Д. Ми розіслали листи з пропозицією співпраці в різні відомства, але нам ніхто навіть не відповів, з цього робимо висновок, що не сильно Вони в цьому зацікавлені. Отака біда в нас, потреба є, пропозиція є, а бажання щось робити нема.
Дякую каналу за працю.
Бережи Бог наших воїнів
1000й лайк від Українського супротиву! Абрамсюки то є сила! Як же хочеться вї ба ти з них порізно кольоровим "куполам" )) Боженько, бомби мацкву!!
Найкращий український військовий ресурс і контент. Чекаю мілітарку як діда мороза в дитинстві.
Пане Тарасе, чекаємо на cv 90
🦅🦅🦅🇺🇸🇺🇸🇺🇸Сильний орел США надавати звичайний український тракторист Микола весь арсенал демократія для перемога над паскудний червоний комуніст. Український тракторист мати вільний Абрамс чавити Іван, смачний бургер і демократія. Захищати свобода від жалюгідний комуніст. Контракт чорна вода легко отримай російський раб. Слава Америка 🦅🦅🦅🇺🇸🇺🇸🇺🇸
мінуси будуть?
Сильний орел, смачний бургер
Трохи прифігів з кількості абрамсів у штатів. І набагато більше прифігів із кількості танків у Єгипту. Який наче протистоїть Ізраїлю. Які наче союзники США.
Топовий подкаст. Дуже цікаво
Єгипет давно вже не протистоїть Ізраїлю, та і Ізраїль давно вже не такий же й союзник США. Суперечки є, і про них доволі часто можна прочитати у новинах. До того ж з тих часів як Ізраїль став мати ядерну зброю, там кажуть про наявність близько ста ядерних ракет, кількість Абрамсів у супротивника не такий вже і срашний аргумент.
Єгипет єдина країна яка виготовляє їх за ліцензією.
Як же добре спиться під ваші програми. Майже, як під телеканал "Рада" у "кращі часи".
Це невеликий внесок у психічне здоров'я нації, але це чесна праця.
💙💛 Дякуємо кожному захиснику та захисниці країни! Віримо в перемогу! 💙💛
Дуже гарно. 😍😍😍. Дякую за підтримку України. 💙💛💙💛💙💛
Мої улюблені випуски. Професійні огляди техніки.
Дочекалися!!! Дякуэмо нашим друзям зі штатів!!! 🇺🇦❤️🇺🇸 Випуск як завжди, дуже цікавий! Дякуємо за чудовий контент!
@@WhiteFox2323 головне щоб вони не півроку їхали)
Мілітарни Топчик! Ведучий та Тарас молодці! Звіринець на землі збільшився. Тепер сюжет про Ф-16?
Декілька слів підтримки та подяка, щоб ютуб просував це відео! Дякую!
дякую за гарний огляд.
добре, що у нас є такі люди.
Дякую за відео !!! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Вже не терпиться побачити як абрамси їдуть по Донецьку 😎
дякую! дуже пізнавально. чекаємо відео про cv-90
Вподобайка на підтримку каналу та пана Чмута
До чого б пан Тарас штатно не готувався, про Абрамси він може розповісти, не просинаючись. Дякую вам за оперативність )
Дякую Олександру та Тарасу за їх роботу )))
Дякую за вашу справу!
Україна переможе, бо ми на своїй землі і ми захищаємо наше майбутнє і майбутнє наших дітей 🇺🇦🇺🇦🇺🇦Донбас і Крим- це Україна 🇺🇦🇺🇦🇺🇦❤💪
Американці зараз змінюють свою військову доктрину впроваджуючи нові "легкі танки" (взяв в лапки, бо самі вони не називають їх танками). Кажуть, що програма прискорилась після отриманих даних по нашій війні. Цікаво буде послухати думки з цього приводу.
Дякую за випуск! 🔥🇺🇦
Яка велика різниця, коли Тарас говорить про леопарди та про абрамси.
Мости не проблема. По Україні абрамси мандруватимуть залізницею, а там просто немає таких мостів щоб не могли витримати абрамса, бо 50-60 тон - це геть звичайна вага вантажів для залізниці. Мережа у нас розгалужена, доїхати можна багато куди. На тралах або власним ходом доведеться проїхати не більше 50км - це не так вже й багато.
Ви не уважно дивились. Проблема не в залізничних мостах і мостах через Дніпро. Проблема в мосту в якомусь селі і тим паче якщо він пошкоджений.
@@ЕвгенийВикторович-й9ч ця проблема стосується будь-якої техніки, бо по підірваному мосту не проїде ні абрамс, ні т-72
Тактичний коментар
Товариство, як інженер- конструктор в будівництві, розповідаю як прикладається навантаження на конструкцію:
-нормативне навантаження це є вага самого танку, умовно 50т
- воно множиться на коефіцієнт надійності за матеріалом (1.1…1.2)
- потім множиться на коеф. надійності за відповідальністю споруди (1,2…..1.4)
- отже 50 т*1,2*1.4=84т.
Сама міцність матеріалу несучої констукції, до якої прикладається навантаження, приймається навпаки з понижаючими коефіцієнтами- умовно міцність
арматури 400МПа множиться на різні понижуючі коеф. і приймається 360 МПа.
Тому запаси в будівництві завжди присутні, і чим більш відповідальна констукція тим вони більші
Дякую за пояснення
Они потому и делаются с запасом, что материалы в производстве неоднородны Удивлю вас, но кабель сечением жилы по ГОСТу 2.5 квадрата не весь одинаков на всей протяженности. Где-то он 2.25, а где-то 2.75. но сила цепи равна силе самого слабого его звена. Поэтому она нигде не ниже 2.25 что гарантииует его эксплуатацию с заданными перегрузками втечение всего срока эксплуатации. Такая же ситуация и с вашими мостами. Бетон при украдке не однороден, в процессе установки сваи устанавливаются неровно, в процессе эксплуатации возникают трещины в материале, и мост испытывает ветровые нагрузки, которые снижают его рассчетную грузоподъемность и т.д. И все эти риски компенсируют ваши рассчетные коэффициенты, которые не с потолка взяты. Поэтому, вот дано вам 50 условных тонн в течение 50 лет эксплуатации, значит что именно 50 тонн он выдержит. А дальше он может и 300 тонн выдержит, а может и килограмма не выдержит. И вы не можете утверждать, что втечение 50 лет, раз уж по вашим рассчетам там должна быть грузоподъемность с коэффициентами 84 тонны, то он запросто выдержит хотя бы 51. Может выдержит, а может и нет. А тут ещё вопросик имеется: вот он должен 50 лет эксплуатироваться, но каждые 5 лет проходить текущий, а каждые 10 лет капитальный ремонт. А как давно вы их проводили? Так что не надо говорить "гоп" пока не перескочишь. Может получится, может нет. Может пять раз получится, а на шестой рухнет. Да, вы можете провести испытания и установить фактическую грузоподъемность моста на данный момент согласно фактическим статическим и динамическим изменениям в конструкции моста согласно испытательной нагрузке. Но с потолка брать, вот мол 30 лет назад закладывали 10-тикратную прочность значит везём смело в два раза больше - вы не можете. Ну, как-то так.
@@Artem_Pohilov завсім не так, діаметри кабелів тут ні до чого, це не та галузь. Значення міцності матеріалу приймається не якесь середнє між найбільшим випадковим і найменшим, а із забезпеченістю у 90% випадків, читайте відповідні ДБН.
Дочитав ваш комент до місця про «страшне вітрове навантаження» на зб міст , який є звичайною балкою на жорстких опорах і далі не було змісту читати. Менше фільмів дивитися треба.
Коментар в підтримку каналу. Слава Україні!
в чаті *ідарьских ботів тьма.значит усе робите правильно.дякую за роботу🇺🇦✌🏻✊🏻🤘🏻💪🏻👍🏻🤝🏻
цікаво скільки мільярдів абрамовичі тратять на цих пердаків.
Хлопці, дякую за контент!
Є уточнення - по Кореї. У них на озброєнні є К-1, що по суті - ліцензійний Абрамс.
Коментар для підтримки каналу 🇺🇦❤️
Зробіть будь ласка подкаст про Челленджер😄
Дуже цікава думка пана Тараса про цей танк.
Крутий подкаст
Топовий подкаст
Супер! Дякую за чудовий випуск! З нетерпінням чекаємо наступних 😀
"Пан Тарас задоволений" *його обличчя :|* )))
Здається, стало краще, дякую за подкаст!
Дуже цікаво, дякую за вашу працю!!!
Дякую!!
Коментар та вподобайка каналу .Перемога за нами.Слава ЗСУ! Слава Українi!
Величезна подяка українським захисникам, нашим волонтерам! Величезна подяка нашим союзникам за допомогу!
Дякую, як завжди компетентно і професійно)💛💙
Пан Тарас прям від щастя розривається
Дякую за Вашу роботу!
Чудовий випуск. Як завжди цікаво
Наступний раз CV90, будь ласка. Дуже цікава штука :)
Стратегічний коментар
Дякую Вам, надзвичайний канал.
Круте відео, дякую!
Нато в Хату! 🇺🇦🤝🇺🇸🇩🇪🇵🇱🇬🇧
Світло в хату.
одне з найкращих це включити вас і займатися своїми справами
Дякую за новий актуальний випуск!
Я чекав цього відоса)
Коли зайшла інфа за абрамси, я прям уявив задоволене лице Тараса)
Дякую дуже
Давайте про Челенджер!Дуже цікаво послухати в порівняння іншим танкам!
Але вже Тарас довольний абрамсами😄
ви класні
дякую вам
так тримати
переможемо
Як завжди випуск топ, чекаємо розбір Chelenger 2!
Дякую
Дякую за цікаве відео :) Нарешті нам дали Абрамс!!! Дякую!
TY for the analysis.
💙💛 Коментар для просування україномовного контенту в Ютубі ❤️ 🖤
Дуже дякую за відео
Вітаю Мілітарний з навалою руснявих ботів, значить ви виросли.)
дякую, друзі ❤
Дуже гідний контент, дякую!!
Файне відео.
Ставлю вподобайку та пишу цей коментар для алгоритмів ютубу.
Дякую Вам! Хай квітне Український Ютуб!
////////////////////////////////////////////
Цей день настав! На Мілітарному випуск про Абрамси)
Дякую хлопці за випуск!
Супер круте відео,супер крутий фонд ПЖ і супер круті Українці!!! Разом до перемоги)
Чекав на це відео з весни, дочекався!
Дуже цікавий випуск. Ще хотілось би спитати за шоломи танкістів. Хотілось би розбір по таким малим речам. Бо радянскі шоломи виглядають дивними, на скільки вони ефективні мені не відомо. Але на відео поляків я бачу іншу екіпу, хотілось би зрозуміти як, та чим вони, або інші технологічні арміі світу, комплектують своіх солдат.
А й справді?
їбейший відос, дякую!
Дякую хлопці Вам за Вашу роботу)))
Дякую 💛💙
Супер) Дуже дякую!
Thanks for your help
Черговий цікавий випуск. Дякую за вашу працю!
Ого, не думала що десь є аналоги Мілітарного...хоча це логічно)
Дякую за шикарне відео)
Что в нем шикарного, дятел ютубовский, со своими шаблонамными выражениями. Украине пizда тiкай с городу)
@@ВластимилПетержела о, бот
@@sergejsmikhnovskyy7548 хуйот, ты забыл ещё написать про нижайший поклон. Вы любите унижаться перед заокеанским барином.
@@ВластимилПетержела Не барін, а друг, ібо - хто нападає, грабує, гвалтує, убиває - той ворог! А хто рятує, підтримує, допомагає - той друг! Це одна з простих істин, стара як цей світ! Але вам "хуйот"-ам москво-барінським цього не зрозуміти!
- Поки я директор цього й06аного фонду, ми не будем фарбувать танки.
Не фарбували, не фарбуємо і не будемо фарбувати!
Білий танк голови сільради
Дуже цікаве і круте відео! Дякую за вашу роботу)
Дякую, було дуже і дуже цікаво.
Atacams наступна коричнева лінія росіян
Молодці! Цікаво, живо, пізнавально...
Хлопці, дуже дякую за контент!
А де Челленджер, якщо готували? Дуже чекають піпли ))
Оперативно. Не очікував, що так швидко запишете новий випуск.
Дякую вам
Єгипет має стільки Абрамсів по тій простій причині що у них є завод по крупновузловій збірці цих танків.
Дякую ! Цікаво як завжди !
Так, абрамси круті.
А до речі, де Булочка 🧐😍😍😍
Великий плюс, що однакова з Лео гармата. Уніфікація по набоям дуже гуд.
Снарядом, дебик
@@TurboSherepashka З'їбав назад в па-рашу уєбінь
Канада могла би нам передати всі леопарди а США їм абрамси там всього 80-90 штук дим більше на Канаду по суші хіба що білі ведмеді нападуть.
Певно леопарди дешевші в експлуатації. А в канади є зобов'язання перед іншими союзниками. І виконувати їх з власними танками веселіше.
@@klymsawur7733 думаю на ф-35 ще веселіше 😎😎😎
Тарас чомусь не говорить, що уранова броня встановлюється лише на внутрішні абарамси на експортних варіантах вона демонтована, для прикладу експортні танки для Кувейту.
Лайк!
Дякую ❤
Добре
«Чекаємо на Абрамси в Україні та Росії» - хороша фраза😅
О, пан Саня Аргат, це ж просто пісня, дивимося, радіємо!