Комментарии • 15

• @panthers_3
    @panthers_3 3 года назад +4

Εκτός της πρόκρισης, ήταν κ τρομερή εκδρομή. Μεγάλη παρουσία και απο το Panthers club Salonica.
    Μπήκαμε στο γήπεδο στο 20 λεπτό και όταν μπήκε το γκολ μέσα ήταν ούτε οι μισοι της εκδρομής...ευτυχώς προλαβα κ μπήκα.
    Πανιωνάρα μόνο

• @kyriakostsermentselis6842
      @kyriakostsermentselis6842 2 года назад

Υπαρχει ακομα το panthers club Salonica?

@panthers_3 2 года назад +1

@@kyriakostsermentselis6842 στεγασμένο όχι , σαν πυρήνας ναι κ με δυναμική παρά τα ζορια της ομαδας μας

Ωραιος φίλε ειστε οι καλύτεροι απο Αθήνα και τους Ιωνικούς γουστάρω τρελοκομία.

@gate4a 4 года назад

Μήπως έχεις και από πρώτο παιχνίδι στιγμιότυπα?

• @papatsoutsanos
      @papatsoutsanos  4 года назад +1

Ίσως βρω κάτι

• @gate4a

@@papatsoutsanos ωραιος1-0 χάσαμε τότε ειμουνα μέσα στις καθυστέρησεις αν δεν κάνω λάθος

@papatsoutsanos  4 года назад

@@gate4a Ναι,με γκολ του...Βόκολου.

• @ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΠΑΤΣΑΤΖΑΚΗΣ
      @ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΠΑΤΣΑΤΖΑΚΗΣ 4 года назад

@@gate4aΚαταφανέστατο επιθετικό φάουλ στον τερματοφύλακα εκείνη τη μέρα -έχει μπλοκάρει τη μπάλα και τον γκρεμίζουν- αν βρεθεί οπτικό υλικό, όσον αφορά τη ρεβάνς παίχτηκαν 25 λεπτά καθαρό ποδόσφαιρο με πολύ φορείο. Περασμένα ξεχασμένα χαλάλι τους