Чому ми любимо те, що зробили власноруч

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 19 ноя 2024

Комментарии • 8

  • @МаринаЯковенко-ф1щ
    @МаринаЯковенко-ф1щ Месяц назад

    дуже дуже крутий подкаст! дякую вам за контент!

  • @yana.suporovska
    @yana.suporovska Месяц назад +7

    Я використовую хитрощі з ефектом ікеа, коли треба швидко вранці нагодувати малого, а часу на переговори з ним мало. Даю йому інгредієнти готові, а він уже конструює з них собі сніданок і їсть його залюбки тоді. Працює щоразу. Дарую лайфхак 😉

  • @ОльгаСусла-ш6и
    @ОльгаСусла-ш6и Месяц назад +1

    Дуже цікавий подкаст, підписалась буду чекати нових випусків☺️

  • @Olga_Bardakova
    @Olga_Bardakova Месяц назад +1

    Супер цікаво, дякую 🤩

  • @kelma-kiyanka
    @kelma-kiyanka Месяц назад +1

    Так працює і фасилітація. І так працює стратегування зовнішніми консультантами, якщо не залучати команду, а принести готову розробку, то, власне, ймовірність того, що статегію потім реалізують -- суттєво знижується.

  • @Katerynaleap
    @Katerynaleap Месяц назад +1

    Люблю збирати ікею, тому що це моє лего. Але 1 раз постояла 40 хвилин в черзі в ресторан Бачевських. Там все було не так: несмачно, атмосфера якогось базару в негарному сенсі, велика частина асортименту сніданку вже закінчилась, бо ми були останні, кого впустили, все це поспіхом, якісь дешеві стандартні серветки ці для хореки на столі. Більше так не роблю ніколи, бо вони не зможуть виправдати мої очікування після того, як я вистояла в черзі на вході. І я б не була так критична, якщо б не мерзла і не нервувала в тій черзі. В Грибовій хаті в Буковелі теж є жива черга на всі 3 прийоми їжі, але вона організована, як кімната очікування, де тебе безкоштовно пригощають наливочкою і узваром, також там чудовий хост в костюмі, який дбає про всіх присутніх і, власне, наливає, і виставка малюнків Олени Кульчицької.

  • @sofiiamelnyk6241
    @sofiiamelnyk6241 7 дней назад +1

    Доречі, в деяких країнах Європи ІКЕЯ наразі сприймається як несмак, зокрема через недостатню кастомізацію. Так, ви самі збираєте ці меблі, але за рахунок того, що всі їх елементи вже пофарбовані в певну, визначену дизайнерами фарбу, чи мають певну форму, та, звісно, через доступність, предмет втрачає свою унікальність. Такиі "саморобні" столи, чи полички, в твоємо ж районі, можна знайти в кожній третій квартирі. У багатьох більшу цінність має інша форма кастомізації та інший "джоб ту бі дан" - це знайти щось старе і, можливо, пошарпане, але гарної якості, десь на барахолці, і самому трохи відреставрувати.

  • @JG-qj6lr
    @JG-qj6lr Месяц назад

    А якої мовою ви своїй дитині читали казку Дональдсон? 🤔 Бо казка про короля і кухара не існує в українському перекладі