#34 Sen i jego wpływ na wyniki sportowe - Karol Wyszomirski

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 25 окт 2024

Комментарии • 10

  • @agnieszkajedrzejczyk4534
    @agnieszkajedrzejczyk4534 2 года назад

    Bardzo ciekawy materiał ,który uświadamia ,że nawet jeśli mamy problemy ze snem to możemy świadomie zmienić nawyki i poprawić komfort swojego życia -ogromne dzięki!

  • @tomekjedrzejewski1478
    @tomekjedrzejewski1478 2 года назад

    Powinienem się zagłębić w ten temat, na pewno wyjdzie mi to na dobre! :)

  • @paweozimowskivisionandsoun1641
    @paweozimowskivisionandsoun1641 2 года назад

    Super ciekawy materiał ! :) Pozdrawiam!

  • @adamluczak7871
    @adamluczak7871 2 года назад

    Dobra rozmowa, niestety sen jest często zaniedbywany przede wszystkim u sportowców amatorów.

  • @michawichowski4332
    @michawichowski4332 2 года назад

    Totalnie nie leży mi to, gdy mówca często wrzuca w wypowiedź: "kurcze", "kurde", "kurwa", "zajebiste". Słuchając innych "mądrych" mamy styczność z bogatszym zasobem słów, tutaj mi to przysłania nieco merytorykę ;)

    • @NaLiniiStartu
      @NaLiniiStartu  2 года назад

      Rozumiem Twój argument i faktycznie niektórym może to przeszkadzać. Ja składam to na karb tego, że Goście czują się u mnie jak na rozmowie przy kawie ze znajomym ;) hmm? Niemniej mam nadzieję, że sama merytoryka Ci się podobała.

  • @tomasolej
    @tomasolej 2 года назад +2

    Słucham podcastu od dawna, i ten odcinek traktuję jako błąd w sztuce. Mam wrażenie ze showmani przerzucili się ze sprzedaży garnków i ubezpieczeń na branże „Zdrowia”. Zaraz na początku pada pytanie czym Biohaker różni się od psychologa - odpowiadam - aby być psychologiem należy mieć formalne wykształcenie, a biohakerem może zostać każdy, i serwować nam ułamek wiedzy naukowej pomieszanej z własnymi wyobrażeniami, bzdurami, fantazjami. To taki altmed branży „zdrowia”. Stop making stupid people famous.

    • @NaLiniiStartu
      @NaLiniiStartu  2 года назад +3

      Szanuję opinię i każdy ma prawo do swojej, chociaż w tej kwestii zgodzić się nie mogę. Papiery z uczelni nie czynią z niego dobrego specjalisty. Można być miernym psychologiem po najlepszej uczelni i najlepszym specjalistą bez specjalistycznych studiów. Rozwój, szkolenia, poszerzanie wiedzy, praktyka - to czynniki kluczowe. Karol jest w tym temacie sprawdzonym ekspertem, który pomógł setkom ludzi, np. z walką z bezsennością i mamy na to dowody. Ale dziękuję Ci za Twoją opinię. Jest cenna tak jak każda inna.